АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Според Янкова, която е член на Парламентарната комисия по бюджет и финанси, това е най-несправедливият данък, тъй като е върху честно изкарани от гражданите пари с платени данъци.
А такааааа! Значи, другите данъци, дето събира държавата, също са несправедливи. Щото се налагат пак на честно изкарани пари.

Всички знаем, че за нечестни пари данъци няма.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр не си ми интересен може да се напъваш колкото си искаш - Реви си тихичко за мутрафона и се моли някой ден да се върна белким си пак щастлив
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр не си ми интересен може да се напъваш колкото си искаш - Реви си тихичко за мутрафона и се моли някой ден да се върна белким си пак щастлив

+5 стинки.

Ти що се напъваш, след като няма какво да отговориш?

Инструкция: "Ако няма какво да се каже, да се спомене "мутрафона" или "ГРОБ" за отклоняване на вниманието."
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Скъсаха Борисов от майтап заради тази СНИМКА във Фейсбук!
%D0%B1%D0%B13-300x220.jpg
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр не си ми интересен може да се напъваш колкото си искаш - Реви си тихичко за мутрафона и се моли някой ден да се върна белким си пак щастлив

Като не съм ти интересен, що ме четеш?! :shock:

Досега, освен агитация за пеленачета, не съм видял някакви аргументи от теб в раздел политика. :lol:
И типично, по Партийному, отбягваш диалог. Само дето партията отдавна не се пише с главна буква... :p
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяре, темата е за подкрепата към правителството на Орешарски. Каква връзка има производството на зеленчуци, лозя и овощни култури през последните десет години? Много добре знаеш, че при тези неща основно значение има каква ще е годината в атмосферно отношение. Освен това след 2007-ма отворихме пазара за страните от ЕС и ни заляха безмитни субсидирани зеленчуци и плодове, и пазарът стана хаотичен. Някои нашенски производители се нагодиха, други не успяха, трети още се мъчат да се адаптират.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Че той Вискяра си пише за доматите:mrgreen:
Според него важно е да сме в ЕС, щото използва холандски сортове
И в медеца иска да бръкне, ама сигурно Орешарски му пречи... де да знам:rolleyes:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Според него важно е да сме в ЕС, щото използва холандски сортове

Мислех, че си само *censored*, ама то имало и други причини...

Ами хайде по темата!
Какво става с петицията? Нали това е темата, а не ГЕРБ и ББ.

attachment.php

Ако някой е забравил -

Виж файлът 7410
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Като не съм ти интересен, що ме четеш?! :shock:

Досега, освен агитация за пеленачета, не съм видял някакви аргументи от теб в раздел политика. :lol:
И типично, по Партийному, отбягваш диалог. Само дето партията отдавна не се пише с главна буква... :p

Какъв диалог мога да водя с тебе на каква тема !?!?! - Вероятно за плодове и зеленчуци щото за политика, икономика, СЕО и сайтове едва ли ще можеш да се включиш в разговора.

Едва ли са много хората които да са дали повече обосновани мнения от мен в този раздел - Но когато пиша за безработицата за фалиралите фирми за смачканият бизнес вие си пеете - кой не скача е червен

А най интересното което забелязвам в твоето и поведението на мутрафона е че се опитвате да обиждате останалите на комунисти - Страна история това вероятно трябва да го проучи медицината вероятно е някакъв вид Стокхолмски синдром - "бивши комунисти" се опитват да обиждат другите на комунисти - Толкова се мразите и в черавата с Боко че сте били комуняги че си мислите че на другите им пука - Тази дума има обидно значение само в промитите ви комунистически мозъци и въобще не трогвате останалите, обаче явно си ви тежи комунизма - дето са казали хората бивш негър и бивша курва нема.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Едва ли са много хората които да са дали повече обосновани мнения от мен в този раздел - Но когато пиша за безработицата за фалиралите фирми за смачканият бизнес вие си пеете - кой не скача е червен

Обосновани?!
Производството спада. Жизнения стандарт спада. Населението спада. Образованието е спомен от миналото. Халтурата надделява над културата. Спорта, паркове, детски градини... Армията!
Единствено тиквите са се увеличили...
Всичко това от свалянето на Тодор Живков насам. За 24 години. България вече е само географско понятие.
През по-голямата част от това време България е под управлението на БСП/ДПС.
А ти ми ги хвалиш!!!

Имаш съзнателен живот от десетина години.
Или поне това демонстрираш и обсъждаш!

Да ти имам обоснованите мнения... :lol:



ПП
Пропуснах. Консултантския бизнес расте с чутовни темпове. 1 000 000* са платени за консултации за АЕЦ Белене. А хората по света за четири пъти повече пари строят цяла АЕЦ.
Без консултации...

Корекция: 1 000 000 да се чете 1 000 000 000.
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Имало ли е партия, която да избяга от либерастките директиви, които ни се спускат от вън?
Всички следват икономическата тенденция на модерния неолиберализъм,
но някои като Боко Тиквата са по-големи натегачи и целуват задниците на УСА и техните геополитически партньори:rolleyes:
То и президента чехльо, вече му викат Расим на срещите дето не се канят български журналисти, ами само комшийските им колеги от турция
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

...
То и президента чехльо, вече му викат Расим на срещите дето не се канят български журналисти, ами само комшийските им колеги от турция

Точно ти ли го казваш дето беше ибрикчия на сидеролу? Изглежда хора като теб са често срещани(не и в моето обкръжение) защото има много известна българска поговорка за случая - "присмял се хърбел на щърбел"...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Обосновани?!
Производството спада. Жизнения стандарт спада. Населението спада. Образованието е спомен от миналото. Халтурата надделява над културата. Спорта, паркове, детски градини... Армията!
Единствено тиквите са се увеличили...
Всичко това от свалянето на Тодор Живков насам. За 24 години. България вече е само географско понятие.
През по-голямата част от това време България е под управлението на БСП/ДПС.
А ти ми ги хвалиш!!!

Имаш съзнателен живот от десетина години.
Или поне това демонстрираш и обсъждаш!

Да ти имам обоснованите мнения... :lol:



ПП
Пропуснах. Консултантския бизнес расте с чутовни темпове. 1 000 000 са платени за консултации за АЕЦ Белене. А хората по света за четири пъти повече пари строят цяла АЕЦ.
Без консултации...
хайде хайде, Вискяре ти пък ептем го обърна на момина сълза. нещата се променят, намалява производството на домати, увеличава се търсенето на програмисти, намаляват заводите с безделници на заплата, увеличават се микро-предприемачите.. света се променя, би трябвало и ти с него:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Точно ти ли го казваш дето беше ибрикчия на сидеролу? Изглежда хора като теб са често срещани(не и в моето обкръжение) защото има много известна българска поговорка за случая - "присмял се хърбел на щърбел"...

Аве герберастче, има ли по големи подлоги от Боко-Аркадаша и Росен-Расим:-o
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

хайде хайде, Вискяре ти пък ептем го обърна на момина сълза. нещата се променят, намалява производството на домати, увеличава се търсенето на програмисти, намаляват заводите с безделници на заплата, увеличават се микро-предприемачите.. света се променя, би трябвало и ти с него:)

Намалява производството, ама в България. Що не намалява в Испания или Мароко? Или в световен мащаб? Домата е третата по значение култура в земеделието. Пред ориза!
Увеличава се търсенето на програмисти, ама образованието не предлага такива. Тук там по някой ентусиаст, напук на заобикалящата го чалга в Студентски град, става наистина програмист.
Още преди повече от 15 години казах, че съм съгласен да внасяме домати. Но да изнасяме калашници. И други подобни.
Ама калашниците бяха третото по ред съсипано нещо. Много преди доматите.

Микро-предприемачите в България наистина се увеличават. При това главоломно. Чрез мерките за финансиране с европари. Онзи ден ми разказваха, как такъв "предприемач" засял краставици на открито на 28 август. Минала комисията, видяла засятото и подписала протокола за парите. Краставицата става за бране най-рано след 35-я ден.
Пролетта млада "микро-предприемачка" се консултираше с мен за засяването на два декара корнишони. Без възможност за поливане. Питах я, що не засее дини, пъпеши, тикви? След като няма възможност да полива. Не можело друго да се сее, така било по програмата!
С ей такива знайни и незнайни микро-предприемачи се е напълнила България.

Пък аз си се бутам с промените в света. И домати бъцкам, и сайта ми върши работа.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Пък аз си се бутам с промените в света. И домати бъцкам, и сайта ми върши работа.
Абе се ши та питам кви сортове домати сейш?
Щото бащата таз година взел некви холански или белгийски, па не ми са вкусни на салатка за ракийката:rolleyes:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аве герберастче, има ли по големи подлоги от Боко-Аркадаша и Росен-Расим:-o

Не знам аз не разбирам ти си експерта по про-турските въпроси, нали твоя вожд в момента е като дупе и гащи със ДПС. Дори вече почвам да се съмнявам, че си кръстен.

Да ти кажа трябва сега разбирам защо така ги браниш - Башев: В програмата "Орешарски" са залегнали остовете за помаци

Това е последния ми пост към теб, не за друго ами IQ-то ти е под минимума за хора с които бих искал да водя диалог...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не знам аз не разбирам ти си експерта по про-турските въпроси, нали твоя вожд в момента е като дупе и гащи със ДПС. Дори вече почвам да се съмнявам, че си кръстен.

Да ти кажа трябва сега разбирам защо така ги браниш - Башев: В програмата "Орешарски" са залегнали остовете за помаци

Това е последния ми пост към теб, не за друго ами IQ-то ти е под минимума за хора с които бих искал да водя диалог...
Абе ти знаеш ли какво е помак?
А да се навежда Боко на турци и катарци знаеш ли за какво? и последствия и т.н.
Аве много опростен модел си, цункай портрета на боко и лягай с молитвата за тиквата
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аве много опростен модел си, цункай портрета на боко и лягай с молитвата за тиквата

Честно казано не знам какво искаш да кажеш с това, но ако мислиш че тия дето в момента са власт, ще направят нещо.... ( е за теб може да направят нещо, някой лев да ти пратят) можеш да направиш молитва към който си искаш.

Това правителство не прави и ни най-малък опит да си спазва програмата, която представи ( социална политика, РАБОТНИ МЕСТА, ЕКСПЕРТИ и т.н) но
продължава ТРАДИЦИЯТА на предходните такива да дискриминира, озлоби и смаже обикновения бълграски гражданин - този който плаща данъци, осигуровки и всичко останало за да може
"малциствата" (циганите) да не бъдат дискриминирани.

Кой с каква молитва ще си ляга и при кого не ме интересува... явно ще дойде момент да се види има ли смисъл след 1332 години да продължим да съществуваме....
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Честно казано не знам какво искаш да кажеш с това
Ами по културно беше да поискаш да ти обясня като за тебе, :mrgreen:ама не знам дали ще ми хванеш хумора... :-o
 

Горе