АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе не че това правителство е цвете за мирисане но съвсем определено има промяна в управлението на държавата и то към по добро. Вече никой не възхвалява бат Бойко (Комунягата) и не му целува ръка, като го срещне. А към Орешарски атаката е от всички страни, не му завиждам на горкия. За мен това правителство си е компромиса за момента. Сещам се за една история със Толстой, попитали ли го "какво мисли за ситуацията преди великата октомврийска" а той отговорил "Время губернаторкая". Недоумяващи събеседниците помолили да уточни какво има в предвид, а той разказал: Когато дойде време да се опложда породиста кобила се търси най добрия и породист жребец от най далеч, може би френски, английски или дори арабски. Но никой не може да поеме риска да позволи жребеца му да пострада защото кобилата рита та се къса докато се предразположи за осеменяване. И тогава идва времето на така наречения "Губернатор", който е най обикновен жребец но запленен от идеята да оплоди хубавата кобила се втурва към нея и яде ритници и може да пострада сериозно. След като кобилата се успокои и се предразположи на осеменяване "Губернатора" се извежда и се пуска породистия да си свърши работата на спокойствие. Тогава Толстой е бил доста прав и май нещата при нас се развиват по същия начин.
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Шалом хубава басня не я бях чувал - Толстой за негово щастие също не я е чувал :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе ти знаеш ли какво е помак?
А да се навежда Боко на турци и катарци знаеш ли за какво? и последствия и т.н.
Аве много опростен модел си, цункай портрета на боко и лягай с молитвата за тиквата

Не разбираш или се правиш?
Нямам нищо против помаците, но ето какво се случва:

ГЕЯ казва на Ореха - намери 4 помака (задължително да са такива - ако е циганин или евреин примерно няма да стане!) и ги сложи на тази, тази и онази позиция.

според теб това нормално ли е? като се има предвид защо го правят?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не съм вярвал, че някой нормален човек работещ в ИТ сектора, може да подкрепя това правителство... Всичките ми колеги и познати от тази сфера искат оставка...
Трябва човек да е много сляп, за да види наглите опити за манипулация, ограничаване на свободното слово, некадърност. Такава безлична кукла на конци като Орешарски за премиер никога не сме имали.
Само едно ще кажа, който иска да управлява, НИКОГА И В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ БЪЛГАРИЯ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ УПРАВЛЯВАНА ОТ БСП, ДПС и вече АТАКА !!! Нови избори по-скоро и ГЕРБ заедно в коалиция с РБ, да управляват, ако не се появи някой читав лидер с читаво обкръжение, за жалост пак трябва да изберем по-малкото зло. Поне при ББ когато хората излизаха на улиците, той ги слушаше и изпълняваше исканията им... но комуниста никога няма да де кокала, докато не го гръмнеш...

Ако може да ги екстрадираме всички комунета, ще е най-добре.

Аз не искам да ме управлява правителство избрано от цигани, турци, лумпени и пенсионери!!!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Шалом хубава басня не я бях чувал - Толстой за негово щастие също не я е чувал :)

Не е моя измислица, четох го в блога на един наш журналист публицист.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не съм вярвал, че някой нормален човек работещ в ИТ сектора, може да подкрепя това правителство... Всичките ми колеги и познати от тази сфера искат оставка...[/B]

A баш!
В момента се случва нещо невиждано - специалисти от ИТ сектора използват фирмените си сайтове и призовават за оставка. Блогъри. Медии (аз имам поглед над БГрадио - там беше нещо невиждано в началото на протестите), известни личности от всякакви сфери.

какво по-голямо доказателство за това, че ГЕЯ няма начин да спечели доверието защото хората са предубедени (и как да не бъдат след като "управляваха" преди 3-4 години, загубиха след огромни протести и неучудващо загубата им беше СЪКРУШИТЕЛНА).
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не съм вярвал, че някой нормален човек работещ в ИТ сектора, може да подкрепя това правителство... Всичките ми колеги и познати от тази сфера искат оставка...
Трябва човек да е много сляп, за да види наглите опити за манипулация, ограничаване на свободното слово, некадърност. Такава безлична кукла на конци като Орешарски за премиер никога не сме имали.
Само едно ще кажа, който иска да управлява, НИКОГА И В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ БЪЛГАРИЯ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ УПРАВЛЯВАНА ОТ БСП, ДПС и вече АТАКА !!! Нови избори по-скоро и ГЕРБ заедно в коалиция с РБ, да управляват, ако не се появи някой читав лидер с читаво обкръжение, за жалост пак трябва да изберем по-малкото зло. Поне при ББ когато хората излизаха на улиците, той ги слушаше и изпълняваше исканията им... но комуниста никога няма да де кокала, докато не го гръмнеш...

Ако може да ги екстрадираме всички комунета, ще е най-добре.

Аз не искам да ме управлява правителство избрано от цигани, турци, лумпени и пенсионери!!!

Keep in mind, че дори и във ИТ сектора е пълно със идиоти ... идиоти с интернет.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ха Ха.. ГРОБ + Реаниматорския блок!? Внимавай какво си пожелаваш:) Да няма после ама ко стана... Към тея двете формации добави и ДПС, щото без тях няма да стане. Любимия ти Бойко 100 заяви, че е готов да се коалира с тях, тъй че не се заблуждавай.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Как па стигна до грешния извод, че Бойко ми е любимец, ако ми поставиш Гейнишев, Доганя, Местаня, Първаня, Болен Лидеров, го предпочитам. А ако се коалира с ДПС... като излезем а ги сваляме поне ще си тръгнат, не като тая червена сган некадърна и нагла :)

Аз не искам да ме управлява правителство избрано от цигани, турци, лумпени и пенсионери!!!

Така че докато не се намери някой читав, предпочитам ГРОБ и Реаниматорския блок ;) ;) ;) но никога и в никакъв случай БСП и ДПС и АТАКА никога повече...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе не че това правителство е цвете за мирисане но съвсем определено има промяна в управлението на държавата и то към по добро. Вече никой не възхвалява бат Бойко (Комунягата) и не му целува ръка, като го срещне. А към Орешарски атаката е от всички страни, не му завиждам на горкия. За мен това правителство си е компромиса за момента. Сещам се за една история със Толстой, попитали ли го "какво мисли за ситуацията преди великата октомврийска" а той отговорил "Время губернаторкая". Недоумяващи събеседниците помолили да уточни какво има в предвид, а той разказал: Когато дойде време да се опложда породиста кобила се търси най добрия и породист жребец от най далеч, може би френски, английски или дори арабски. Но никой не може да поеме риска да позволи жребеца му да пострада защото кобилата рита та се къса докато се предразположи за осеменяване. И тогава идва времето на така наречения "Губернатор", който е най обикновен жребец но запленен от идеята да оплоди хубавата кобила се втурва към нея и яде ритници и може да пострада сериозно. След като кобилата се успокои и се предразположи на осеменяване "Губернатора" се извежда и се пуска породистия да си свърши работата на спокойствие. Тогава Толстой е бил доста прав и май нещата при нас се развиват по същия начин.
Много готина реплика, но се съмнявам тези слова да са точно на Толстой:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Много готина реплика, но се съмнявам тези слова да са точно на Толстой:)

Това имах в предвид - Толстой е имал късмета с няколко години да не доживее революцията и всички удоволствия които са произтекли от нея :)


Аз пък се чудя как може човек да има достъп до интернет и да е фен на човек който е прочел в живота си само една книга и никога не е пипал компютър но пък за сметка на това уреди българските програмисти с места за овчари.

А до оня ентусиаст по горе дето и той се чудел ще му кажа че и ако аз се дореждам да правя ФБ страници за по 50 000лв и сайтове за по 6 милиона по държавни поръчки и аз много ще се чудя какво толкова не му харесват на мутрафона.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Проблемът с цитатите в интернет е, че голяма част от тях не са достоверни." - Ейбрахам Линкълн
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Проблемът с цитатите в интернет е, че голяма част от тях не са достоверни." - Ейбрахам Линкълн
Мда, сигурно това е цитат от Линкълн:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

България ще се управлява и ще бъде съсипана от ТЪП пожарникар - Нострадамус

На тоя може да му се верва ней лъжец кат Платон познава си човека :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

А до оня ентусиаст по горе дето и той се чудел ще му кажа че и ако аз се дореждам да правя ФБ страници за по 50 000лв и сайтове за по 6 милиона по държавни поръчки и аз много ще се чудя какво толкова не му харесват на мутрафона.

"Ех, че е кисело това грозгье!"
Баба Мара от с. Опицвет.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Ех, че е кисело това грозгье!"
Баба Мара от с. Опицвет.

Хем кисело, хем високо - И докато не лапате патката на Миро мършата - Грозге нема - Да и на мене ми ги е разправяла тия бабати Мара
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хем кисело, хем високо - И докато не лапате патката на Миро мършата - Грозге нема - Да и на мене ми ги е разправяла тия бабати Мара
Вискяр си му бръкнал в интелекталния анал по някое време и сега не може да се помири:) Много гадна комуняга си, бро:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хем кисело, хем високо - И докато не лапате патката на Миро мършата - Грозге нема - Да и на мене ми ги е разправяла тия бабати Мара

manta, ко стана с "обоснованите" мнения?
Търчиш покрай стадиона от вчера. Ела вътре, на зеления килим - меко и свежо. ;)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

За какво точно искаш да ти дам обосновано мнение - Предполагам че не за Баба ти Мара

Избери си една тема по която искаш да ти дам някакво обосновано мнение и нямаш проблеми
 

Горе