АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

За какво точно искаш да ти дам обосновано мнение - Предполагам че не за Баба ти Мара

Избери си една тема по която искаш да ти дам някакво обосновано мнение и нямаш проблеми

Добре.
Вече няколко пъти те питам за управлението на БСП, когато турихте за измий очи начело на партията младия комсомолец Жан Виденов.
Та какво мислиш по тази тема? Добро управление ли беше и доколко бяха щастливи хората при управлението на любимата ти партия? Колко се увеличи жизнения стандарт на българина?
Ей такива неща...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"БКП е Мафия." - Платон
Колега, а вие помирихте ли се в крайна сметка с моя форумен брутализъм или ще продължаваме да си мятаме искри:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това да защитаваш БСП и ДПС, щото герберите са боклик ми се струва върховна тъпотия. Не че ГЕРБ не играят с БСП. За тоя дето пише по-горе против турците, къв беше Вежди-то, марсианец ли? И каква е разликата между турчин и еничар?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяра не може да заспи, понеже един комунист ебава друг. Мантата се обяснява на Вискяра кой колко бил на хава по време на соц. строя и не могат да се разберат кой бил по-наебан от строя:)
Много интересно и се запивам за темата:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Добре.
Вече няколко пъти те питам за управлението на БСП, когато турихте за измий очи начело на партията младия комсомолец Жан Виденов.
Та какво мислиш по тази тема? Добро управление ли беше и доколко бяха щастливи хората при управлението на любимата ти партия? Колко се увеличи жизнения стандарт на българина?
Ей такива неща...

А-а-а без такива неудобни въпроси.
По времето на Виденов Мантата още не е бил на възраст, едни "негови хора" от "неговата партия" да му дадат "едни пари' и да му осигурят "едни протекции" да започне "един честен бизнес".

А след това ГРОБ и в частност лично Мутафона са уволнили "неговите хора" (естествено за да назначат свои) и са развалили "честния му бизнес", с което са разсипаха "личната му" и "партийна" държава (да се чете мафия) и си създадоха своя.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хубави новини се очертават, вече няма да дебнат полицаите в храстите, ще спират само с причина, както е във всяка страна. Това управление определено доказва, че работи всеки ден.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хубави новини се очертават, вече няма да дебнат полицаите в храстите, ще спират само с причина, както е във всяка страна. Това управление определено доказва, че работи всеки ден.
Те ако искат, причина ще си намерят. Така, че не виждам смисъла от това "постижение" на управлението.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе вие си говорете каквото искате, аз съм доволен, ще видим колко ще спират и как ще си намират причина.


Като се сетя почти 4 години в каква държава живяхме, ужас ужасен... каква полицейщина беше и какво слухтене и подслушване. Оставете хората да работят, стига сте бутали държавата, какво чакате за 100 дни да оправят всичко ли?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Добре.
Вече няколко пъти те питам за управлението на БСП, когато турихте за измий очи начело на партията младия комсомолец Жан Виденов.
Та какво мислиш по тази тема? Добро управление ли беше и доколко бяха щастливи хората при управлението на любимата ти партия? Колко се увеличи жизнения стандарт на българина?
Ей такива неща...

Влизаш в тематика от която няма да излезеш победител с такива въпроси защото и ти ще трябва да даваш отговори

За 1997г. не виждам, каква обосновка очакваш - некадърната политика на БСП и външни сили сринаха държавата - ако имаш различно виждане може да дискутираме.

Сега пак да се върнеме на сегашната обстановка - За мен управлението на ГРОБ беше катастрофално за държавата и то не щото аз така съм казал а защото това казват цифрите които не веднъж съм пускал в подобни теми.

Безработицата - Пълна Катастрофа

Фискалният Резерв - Пълна Катастрофа

Дребен Среден Бизнес - Пълна Катастрофа


В момента могат да управляват само две партии ГРОБ и БСП - не мисля че трябва да си нобелов лауреат за да разбереш че след като за четири години ГРОБ закопаха държавата с още един мандат нищо няма да се промени.

Сега ти ми дай едно обосновано мнение защо искаш ГРОБ да се върне на власт. Факт е че Последният мандат на БСП е по добър от този на ГРОБ - ако не си съгласен с това очаквам обосновани изказвания, а не да се връщаш на Виденов или Луканов
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе вие си говорете каквото искате, аз съм доволен, ще видим колко ще спират и как ще си намират причина.


Като се сетя почти 4 години в каква държава живяхме, ужас ужасен... каква полицейщина беше и какво слухтене и подслушване. Оставете хората да работят, стига сте бутали държавата, какво чакате за 100 дни да оправят всичко ли?
ХАХАХ, колега ти си ебати заблудения кретен. Какви 4 години, нали се сещаш, някои от участниците в тази тема са си прекарали солидна част от съзнателния живот у Комунизмо, тогава са били млади, ебали, въртели бизнес и имали активен живот, та ти какво очакваш да ти акат сега. Трайкай си и не се бъркай там, където не ти е работа.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тя темата е за правителството на Пламен Орешарски, а не кой какво е правил, много добре си влизам по темата.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хубави новини се очертават, вече няма да дебнат полицаите в храстите, ще спират само с причина, както е във всяка страна. Това управление определено доказва, че работи всеки ден.

Ето това са страхотни новини!!!!!
:D:D:D
Работи всеки ден, бизнеса (на мантата) ши потръгне, алъна нема го викат у милицията....
Всичко си идва на мястото.
Това правителство определено върши мнооооого работаа!!
Браво!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Правителството да затвори границите. Не ни трябват спинозни суданци и друга северноафриканска гмеш.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ред какво да затворят ????? КПП-та та ли ???

Те бежанците от там не минават - и да ги затворим само ще спрем търговският трафик - Бежанците минават нелегално през границата а тя не е като как беше преди 20+ години бой ебане и никаква сръбска музика за нарушителите
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ред какво да затворят ????? КПП-та та ли ???

Те бежанците от там не минават - и да ги затворим само ще спрем търговският трафик - Бежанците минават нелегално през границата а тя не е като как беше преди 20+ години бой ебане и никаква сръбска музика за нарушителите

Забрави да споменеш, как ГРОБ и Мутрафона отвориха границите.... и сега дпс-то не мое да ги затвори за 100 дни управление. Дайте им време.
А 2008 какви граници имахме...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

България се превърна в разграден двор по времето на циганина костов
оттогава няма гранични войски и всичко от българска страна е премахнато
турския аскер си седи от другата страна, ама от наша страна няма нищо
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

България се превърна в разграден двор по времето на циганина костов
оттогава няма гранични войски и всичко от българска страна е премахнато
турския аскер си седи от другата страна, ама от наша страна няма нищо


Има 50 гранични полицаи на 200 и кусур километра полоса...
 
Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Правителството да затвори границите. Не ни трябват спинозни суданци и друга северноафриканска гмеш.

ето сега ако ни бяха приели в шенген щяхме само да ги обработваме като бежанци и да си щъкат назапад без проверки и никой нямаше да се заседява в бг щото тука им дават по 1 евро на ден помощи - ние толкова можем там е в пъти повече...

ама ти разправяше как видиш ли заради шенген щяло да се напълни с негри тук... друг път... сега ще се напълни щото не могат да минат шенгенска граница толкова лесно...
 
Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ето това са страхотни новини!!!!!
:D:D:D
Работи всеки ден, бизнеса (на мантата) ши потръгне, алъна нема го викат у милицията....
Всичко си идва на мястото.
Това правителство определено върши мнооооого работаа!!
Браво!

мдам можеше например ако в някой сайт се пише да срещу правителсвото да привикат хора от хостинг компанията ако е българска (без да алармират собсвеника на сайта за да не изпищи за нарушаване на демокрацията свободата на словото и да си премести сайта в чужбина) да проверят кой са иптата на коментиращите за да ги закачът за слушане (като не става дума за престъпления ) а за политически комнтари какви са ги свършили управляващите... всичко това без съдебни заповеди под заплаха че иначе ще има маскен бал при сървърите и ще пострадат всички клиенти на тези съвъри докато няколко месеца ги "проверяват" дали няма нещо незаконно - гарантирано от герб

сега го това го няма и не съм чул да се е случвало откато герб НЕ са на власт затова казвам че спасихме свободата и демокрацията и сега е по добре... упралвението на герб беше начало на нов тоталитарен режим добре че паднаха...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кулайс тях свободата им не требва - Герберастите са идолопоклонници сектанти на тях свобода не им трябва те са готови да се откажат от всичко само мутрата да е на власт - Тяхната религия е че Големият брат (БУДА) е всевиждащ и има право да вижда и да чува всичко - А еманацията на цялата им философия е - Е то ако си чист нема какво да криеш и да се притесняваш че те слушат.
 

Горе