АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Да бе разбира се аз не искам да ставам адвокат на Прошков простолюдие, мостолюдие нема значение. Аз ти казвам какви са фактите пък ти си мисли каквото искаш. Прошко не е напуснал ДСБ, а е бил изритан мани той какво ти говори. Той не можа да убеди десните избиратели, че си заслужава да гласуват за него и получи наказание, дали съм съгласен или не е друг въпрос.

Позволи ми да се съмнявам в достоверността на тази снимка и хубаво да ми цитираш кой е източникът й като я прилагаш, не че много ми дреме, ама по принцип ти пиша. Аз съм се срещал с доста интересни хора през живота ми значи ли, че ако ти или някой от радетелите за червена справедливост ме щракне с апарата това ме прави престъпник мисля и смятам, че отговора е ясен.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ред - Прошко беше един от малкото читави в редиците на ДСБ - то на фона в ДСБ не е трудно - Явно и за това напусна

Ако тази снимка е от времето когато той беше кмет на Лозенец или пък Р. Овч е министър, можеше да има някаква интрига ама сега хептен не става за нищо - Това не е война, българските политици не бива да се мразят - Виждате омразата на Боко към всички до къде доведе ГРОБ и България - ДПС и Атака коалиция да правят
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ехееее, агента зад ЛаМанча си е изработил хот дога, докато ме нямаше. :D Може и за повече, не ми се брои.
Дори се е отпуснал и е написал няколко по-дълги агитации. За разлика от коментара за най-черното време в България след Националните катастрофи от началото на ХХ век - времето когато БСП сложи един младеж "начело" на партията и управляваше България, като направи всички българи бедняци.

Влизаш в тематика от която няма да излезеш победител с такива въпроси защото и ти ще трябва да даваш отговори

За 1997г. не виждам, каква обосновка очакваш - некадърната политика на БСП и външни сили сринаха държавата - ако имаш различно виждане може да дискутираме.

Манта, какви външни сили - руски, американски, Ал Кайда или марсиански??? Дори Тодор Живков, макар често да споменаваше злите външни капиталистически сили, не си е позволявал да ги обвини за нещата в България. А бе, ти да не си израснал в някой пенсионерски клуб на БСП, където дядо ти е бистрил нещата?!

Някъде мернах, че споменаваш колко е зле София. Нали БСП е много умеятна - що толкова години не може да се пребори за кметското място и да оправи София?

БСП стана втората етническа партия - крепи се на гласовете на циганите от цялата страна. Стар мит е, че я крепят пенсионерите, живяли в социализма. БСП се погрижи да мрат доста бързо.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ама то от пенсионари до пенсионери има разлика ... БКП манипулира старците и бабичките от селата дето трудно им се разбира какво говорят дори .. Вкарват им някакви мантри за по-хубав живот, за социална политика и прочие, а хората си отиват. Естествено партийните функционери са доволни от постигнатото, защото ако не друго поне са успели да втъплпят на бедните, че ще станат богати и ще живеят щедро. Всичко останало е кебапчета и бира без пари в южния парк!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Гледайте клипчето в новината.

http://btvnews.bg/article/svetut/piyani-atakisti-bombyat-luksozen-restorant-v-bryuksel.html


Нямам кой знае какво против към Атака, но не мога да им разбера поведението в някакви такива случаи. Що за поведение демонстрира и мисли ли, че някой ще го взема на сериозно.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Обърна ли внимание кой е източник на информацията и че накрая се оказа, че хора на Атака никога не са посещавали този ресторант? Всичко е измислица.
Това е абсолютна лъжа, коментира пред "24 часа" депутатът от "Атака" Миглена Александрова. За първи път чувам името на този ресторант, нито сме били в него, поясни тя.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2329430
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Обърна ли внимание кой е източник на информацията и че накрая се оказа, че хора на Атака никога не са посещавали този ресторант? Всичко е измислица.


Естествено, че така ще каже. Кво да каже друго. Служителката, която я интервюираха лъже или в ресторанта са били други бай Ганьовци. :lol: :lol: :lol:

Ако направят една очна ставка с персонала и вземе, че ги разпознае, ко ша праим?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не защитавам Атака, ама ми изглежда доста скалъпена цялата работа. "Не си спомня името на човека направил резервация" - е не ги ли записват тия неща. Или се обаждаш на ресторант в центъра на Брюксел и ей така ти запазват маса? И то в някакъв известен ресторант. Второ, тая каква е и даи е тая дето и пише под името, един Господ знае. Трето, нямат ли полиция в тоя Брюксел, щото ако тука в България се случи такова нещо със сигурност управителя ще извика полицаи. Задържали половината докато не платят сметката. Как се задържат 10 пияни човека, които преди това са правели мизерии в някакъв ресторант? Цялата история е доста странна.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Депутатите имат дипломатически имунитет и полиция не ги лови, освен ако не са извършили по явен начин тежко престъпление като убийство.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ти чу ли някъде въпросните гости да са се идентифицирали по някакъв начин?

Колкото до обективността на БТВ ти предлагам да изгледаш това:

[video=youtube;KgljqqYyGb4]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KgljqqYyGb4[/video]

Не защитавам атакистите по никакъв начин, противни са ми особено много. Обаче Босфор тв е царя на дезинформацията.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това със Атака ми намирисва на PR акция. Така и така не се разбра за какво са били на разходка до Брюксел. Горките не можа да измислят с кого са се срещали, а трябва да покажат нещо все пак, какво са правили цяла седмица там. И ей ти една скалъпена бонбастична новина.

В случая интересното е друго, както се върнаха атакистите и парламентарния шеф реши да подложи на обсъждане и гласуване вота на недоверие. Ей сега ще му скъсат халката на РазБойко и ще стане пак един цирк. Това което става в парламента е една смехория направо не ми се коментира.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр ще ти отговора с удоволствие на въпросите но първо чакам от теб един отговор - Коя година си хвърли партийният билет и защо го направи - От полицията ли щото те съкратиха или нещо друго те обидиха ?!?!?!?

Много ми е интересно как така се получава, че бивши комунисти дето са спали върху партийната книжка в един момент се събуждат първи антикомунисти и Алелуя прогледнали.

Точно такива като тебе живуркат най добре при ГРОБ хем пак сте си сред комунисти хем плюете против тях - Жалка история
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това със Атака ми намирисва на PR акция. Така и така не се разбра за какво са били на разходка до Брюксел. Горките не можа да измислят с кого са се срещали, а трябва да покажат нещо все пак, какво са правили цяла седмица там. И ей ти една скалъпена бонбастична новина.

В случая интересното е друго, както се върнаха атакистите и парламентарния шеф реши да подложи на обсъждане и гласуване вота на недоверие. Ей сега ще му скъсат халката на РазБойко и ще стане пак един цирк. Това което става в парламента е една смехория направо не ми се коментира.

Разбра се... отишли са на почивка с пари на данъкоплатеца - Депутати от "Атака" направили пиянски скандал в Брюксел
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кво искаш бе Биоз, депутатите от Атака да са в парламента ли?
И кво щеше да стане?
Немаше да видим цирковото майсторство на лЮбимеца ти Боко!
Голяма клоунада разигра, вот на недоверие, не дава кворум за разискване и вота му се забатачи
Бравос на Тиквата, пак се изкара номер едно
Голям играч е, противника е с по малко играчи, но той не напада, ами пада за дузпа
Това са цирковите номера на бистришките тигри:-o
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кво искаш бе Биоз, депутатите от Атака да са в парламента ли?

Естествено, че трябва да са там. Останалите също. За това им плащаме.
Нормален човек, като не ходи на работа го уволняват. А ние кво си имаме - 240 недосегаеми паразита.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кво искаш бе Биоз, депутатите от Атака да са в парламента ли?
И кво щеше да стане?

По принцип си обещах да не ти се връзвам на глупостите, но днес съм в добро настроение и ще направя компромис...

Да, точно това искам депутатите на Атака в парламента, извини ме ако искам много, последно като проверявах това им беше работата. Все пак правотелството беше сформирано в коалиция БСП+ДПС+Атака. Ако ще се приемат закони трябва да в пълен състав нали така?

Мисля, че е време много хора от тоя форум да спрат да се оправдават в бойко за всеки гаф...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тая сутрин слушах официален представител на брюкселската кръчма. Спрели са им алкохола, защото им се е сторило, че са изпили много.След това няколко човека са си тръгнали, а останалите са платили сметката. Нямало е нито скандали нито бой. Според мен тука опираме до стандарти. Все пак не може хора, които се напиват с бира да казват на хора, които изтрезняват с бира, кое е много и кое малко:)

Отделно тея 1600 евро дето ги раздуват... Пичове, това са 25 човека, 3000 лв. разделени на 25 човека са по малко повече от 100 лв на човек. Аз като изляза на кръчма харча повече. Това не е сериозно просто, ама за балъци е пърфект.

Тея дето се вързаха на поредната ПР акция спокойно могат да се чувства като морално онодени:) За пореден път ще ви помоля като ви говорят нЯщо от телевизора да го подлагате на съмнение и да не вярвате сляпо на всичко.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Предписаните медикаменти и алкохол са легални и няма нищо укорно в това да се употребяват, но е хубаво да не се смесват.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз като изляза на кръчма харча повече.

Харчиш, ама от твоите. Не от държавните.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Харчиш, ама от твоите. Не от държавните.


И от партийните да е, не е голяма работа. Може и командировачни да им се полагат може да е всичко... По важния въпрос кой плаща за черния ПР срещу тях, каква е целта му, от коя черна каса са излезли парите и как са влезли там. Точно с такива пари ни въртят по всички параграфи и насочват мисленето на идиотите през последните 20 години. Ама щом мислиш, че най-важното е от къде са 3000 лв дето 25 човека са си платили кръчмата...
 

Горе