АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не е комунистическо да подкрепиш човек от властта, който да стане шеф на ДАНС. Не е комунистическо да лъжеш за броя на протестиращите при наличие на 10000 да кажеш, че са 1000. Не е комунистическо да нямаш почти никакъв контакт с журналистите и въобще не е комунистическо да подмениш вота като обещаваш на хората, че ще провеждаш лява политика, а ти правиш дясна. Кое от тия неща не е комунистическо и не е присъстщо за комунистите или айде за БКП. Въобще не е комунистическо да лъжеш, че отваряш работни места, а в същото време правиш огрони съкращения. Не това не са комунистически неща. Не е комунистическо да правиш милиционерски хватки с автобуси, авто трошене на стъкла и прочие, не бе бате това не е комунистическо.

Комунизмът е идеология, горните неща са мафиотски номера на крадци жадни за власт.

Мога да ти дам примери за подобни номера от всички, които някога са управлявали, особено за ГЕРБ :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

?!?!

1. Темата е за подкрепа на Орешарски, а не дали ГЕРБ водят правилна политика или не.
2. ГЕРБ са опозиция. От тях нищо не зависи в момента. Не виждам смисъл да ги дискутираме.
3. Тоя въпрос мен ама хич не ме вълнува.

Жалка немощна история е па да ти преместя въпроса в темата Искате ли ГРОБ да се върне на власт? - Ако ще ти е по удобно

В предишният парламент ГРОБ имаше ли мнозинство ????? - НЯМАШЕ (поне докато не си напазаруваха депутати)

Сега същото направиха БСП - Що ревете ?!?!?!?!?!

Първите две години Сидеров и Атака бяха твърдо и безрезервно с ГОРБ - Някой да правеше драми че са националисти - Що днеска мутрата мутрата реве като малко дете че никой вече не иска да си играе с него.

Ти ако беше на мястото на Сидеров би ли направил коалиция с ГРОБ??????
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Комунизмът е идеология, горните неща са мафиотски номера на крадци жадни за власт.

Да това е една престъпна идеология на пролетариата, която в днешни дни е станала нарицателно за диктатура и диктаторски режим. Там където има роби, има и господари!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Жалка немощна история е па да ти преместя въпроса в темата Искате ли ГРОБ да се върне на власт? - Ако ще ти е по удобно

В предишният парламент ГРОБ имаше ли мнозинство ????? - НЯМАШЕ (поне докато не си напазаруваха депутати)

Сега същото направиха БСП - Що ревете ?!?!?!?!?!

Първите две години Сидеров и Атака бяха твърдо и безрезервно с ГОРБ - Някой да правеше драми че са националисти - Що днеска мутрата мутрата реве като малко дете че никой вече не иска да си играе с него.

Ти ако беше на мястото на Сидеров би ли направил коалиция с ГРОБ??????


В предния парламент ГЕРБ имаха 117 депутата и им трябваха 4 броя за 121.

В предния парламент бяха СДС, Костов и РЗС (освен Атака). Всяка една от тези партии имаше над 4 депутата и подкрепата за правителството беше доста плаваща. Т.е. ГЕРБ не зависеха само от една партия. В началото нямам спомени кои бяха най-върлите поддръжници на ГЕРБ, но накрая бяха РЗС и Янето, които в момента не са в парламента.

В момента Атака и ГЕРБ имат 120 гласа - което нямам как да формира коалиция. Атака и ГЕРБ могат да бламират БСП + ДПС, но Атака не може да подкрепи ГЕРБ за съставяне на правителство.


Продължавам да не виждам връзката м/у темата и въпросите ти?

Ако се опитваш да изкараш, че преди ГЕРБ е зависело от Атака - не е така. И малките деца то знаят, може само някоя бабка със склероза да заблудиш.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Комунизмът е идеология, горните неща са мафиотски номера на крадци жадни за власт.

Мога да ти дам примери за подобни номера от всички, които някога са управлявали, особено за ГЕРБ :)


Много е интересно, че всички комунисти по света правят тези "мафиотски номера на крадци жадни за власт."

Какво съвпадение само, ще кажеш.

Едни от твойте любимци уверено вървят по стъпките дето ние сме минали. Венецуела единствената страна където кола втора ръка струва повече от нова. :lol: :lol: :lol:

http://frontpagemag.com/2013/dgreenfield/price-controls-make-venezuela-the-only-country-in-the-world-where-used-cars-cost-more-than-new/


Ако някой си спомня преди 25 години и при нас беше така. Плащаш вноска за Лада 1000 - 2000 лв. После чакаш 10 години, после доплащаш до 6000 лв и имаш нова кола, която може да продадеш веднага за 12 000 лв. Класика брато.

И още една класика от мафиоти жадни за власт - фиксиран курс на долара, при което на черния пазар въпросния струва 7 пъти повече от официалния. Пита се в задачата защо - ми щото нямат доларес на официалния пазар.

http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/09/24/2147681_zaradi_nedostig_na_dolari_vuv_venecuela_se_poiaviha/
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Брат ти к'ви аргументи им вадиш и к'во им обяснваш направо падам ... Ама те тия неща ги знаят много добре нали именно заради това се пънат тука да реабилитират анти-човешките си актове от миналото като се представят за нови хора БСП, Коалция за България и не знам още какво беше. Добре, че дойде оня клоун Боко та да си бършат задните части с него макар, че трябва да го целуват по онова, защото ако не беше той да съсипе държавата тия щяха да бъдат в трета глуха сега и щяха да обясняват комунистическите си идеологии във вестник дума, а не във форум за Предприемачи, който по принцип би трябвало да бъде десен.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Въпросите бяха два да те подсетя -

Върви ли ГРОБ в правилната посока с политиката която води от 3 месеца насам и верно ли мислиш че тези смешници трябва да се върнат на власт

Втората след като Атака са чума защо 2 години не се дистанцираха от тях и не казаха че не желаят тяхната подкрепа ????
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Математик, показваш ми някакъв блог на някакъв си журналист на свободна практика, в който той може да си пише каквото си иска. А и дори да е истина, с какво са по-добри американците, които както четем в дарик - САЩ фалира след 17 октомври

Финансовият министър заяви, че ако Конгресът не вдигне тавана на бюджетния дефицит, който в момента е 16.7 трлн. долара, САЩ отново ще бъдат изправени пред опасността от банкрут.

Добре, че е петродолърът, който сами си печатат. Но няма вечни неща, нали знаеш. Оттърве ли се светът от долара, не пета, а десета употреба няма да могат да си купят американците.

Препоръчвам ти да прочетеш също: КОЙ ЩЕ НИ ИЗКУПИ ДЪЛГА, АКО ТАЗИ ВОЙНА ПРИНУДИ КИТАЙ, РУСИЯ И ОСТАНАЛИЯ СВЯТ ДА СЕ ОБЪРНАТ СРЕЩУ НАС
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Въпросите бяха два да те подсетя -

Върви ли ГРОБ в правилната посока с политиката която води от 3 месеца насам и верно ли мислиш че тези смешници трябва да се върнат на власт

Втората след като Атака са чума защо 2 години не се дистанцираха от тях и не казаха че не желаят тяхната подкрепа ????

По първи въпрос - ДА, ДА.

По втори въпрос не виждам смисъла от него. Как точно да се дистанцират или как точно да отхвърлят подкрепата на Атака?

Да кажат "Ние не искаме подкрепата на Атака, моля ви Атака гласувайте с БСП и ДПС?".

Т.е. с други думи - как точно се отхвърля нечия подкрепа, от която нямаш нужда?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това е добре щом смяташ че ГРОБ вървят в правилната посока тук сме на едно мнение с този темп на разпад догодина по това време ще са треторазрядна партия :)

Когато не ти е нужна подкрепа е още по лесно да се направиш на европеец и да кажеш че не желаеш подкрепа на партия като Атака - Вместо това Боко и Сидеров демонстрираха много близки отношения.

А когато тази подкрепа ти е необходима както е в случая и да ти е кеф и да не ти е кеф трябва да стискаш зъби.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Статията макар и вярна е леко тенденциозна в стил - Вижте българите как се удавиха като не ни слушкат нас

Не смятам че влизането в ЕС беше грешка и че е влошило живота на българите.

Влошаването идва от некадърната икономическа политика която водеше ГРОБ последните 4 години и от натягането да въвеждаме неща дето и в ЕС на са ги въвели ама ние се правим на по католици от папата.

Показен е примерът който преди време бях пуснал клипче как в Лондон на общински пазар тип Битак се продава прясно месо върху найлони на открита сергия.

Или пък че тук дребният бизнес не е чувал за трудова медицина РИОКОЗ ДВСК и други подобни педерастии които ебават майката на дребният бизнес

Така че не ни е виновен ЕС виновни сме си ние че избираме тия тупани да ни управляват
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Или пък че тук дребният бизнес не е чувал за трудова медицина РИОКОЗ ДВСК"

Нито едно от тези неща не го е въвел ГЕРБ и нито едно от тези неща няма да премахне този парламент.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Скарамуш не скачай като заклан петел - къде видя да съм написал че ги е въвел ГРОБ - Те въведоха доста други неща които ги няма никъде в ЕС - Като например Касовите апарати с връзка с НАП - Това преди две години написах че ще изяде главата на ГРОБ и не сбърках - една година след въвеждането му фалираха хиляди фирми и безработицата удари небесата и хората излезнаха на улицата - Продължението го знаете
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Когато пишете за некадърна политика по времето на ГЕРБ и след това давате пример, остава впечатлението, че примера се отнася за некадърните решения през даден период. Ако искате да сте коректни, би трябвало да дадете пример със лоши решения през съответния период (такива бол), а не с неща които нямат нищо общо с предходната ви теза. Или да покажете еднозначно, че разширявате тезата си и обхващате и други управляващи. Другото е подвеждане на четящите ви което не е коректно.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Така че не ни е виновен ЕС виновни сме си ние че избираме тия тупани да ни управляват

Самоцитирам се - В това имам в предвид последните две правителства, ако ще ти стане по леко

В предният пост ти дадох и конкретен пример с касовите апарати - към това можеш да добавиш почти всичките им решения в икономическа насока - Реално те нямат нито едно решение което да е в ползва на дребният и средният бизнес ефекта е видим и с просто око.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Така е, но след цитираното изречение има следващо и чак след него следва "Показен е примерът". За това и поста ви е подвеждаш.

И за съжаление днес ще продължи да ми е тъжно, но това няма нищо общо с вашето писане.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Специално за Тифо:

Р.Овч + Прошко Прошков = Синьо-червена мъгла

541864_512291782192377_1518401340_n.jpg
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Специално за Тифо:

Ще ме извиниш ама Прошко Прошков бе изритан от ДСБ даже мога да ти разкажа ама няма :)

P.S.

Иначе съм готов да дискутирам с теб качествата на Прошко Прошков и какво направи той за кв. Лозенец (ти си от София нали?) ама е излишно, тъй като не е сред любимите ми политици.

Питай някой лозенчанин ама не генерал или партиец, а обикновен човек доволен ли е от Прошко, питай моля те, ама реален човек не сайтове и глупости и ако си мъж, в което не се съмнявам кажи тук в тая тема какво ти е отговорил. Защото брато ако някой от Лозенец ти каже, че Прошко е шибан кмет е или върл комунист или нищо е заслепен. Не може да е сляп, тъй като Прошко направи много и за слепите в тая част на столицата ... Пак казвам не ме занимавай с Прошко независимо, че на книга се води от т.нар. реформаторски блок.

А да ти пускам ли снимки на Станишев, на Милен Велчев и на цялата комунистичесака клика с олигарси, мутри и т.н. ама ти си ги гледал за кво да ти ги пускам.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Питал съм, когато беше в ДСБ и беше кмет на Лозенец - казаха, че бил решил някакви проблеми с изоставени къщи, това някъде до пл. Журналист. Ама това беше преди години, не помня точно.

Прошко обаче напусна потъващия кораб ДСБ, отиде при Кунева, а сега заедно с ДСБ правят РБ. Може да има качества, но явно е интересчия :)

А снимката говори сама за себе си и подкрепя моята теза - за пред простолюдието има идеологии, между тях идеологията е само в цвят зелен и хартиен вид.
 

Горе