АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тя подкрепата си е достатъчно ниска за да няма къде да пада (падне ли под 20% ще стане трагично). Ако половината от хората без мнение, променят мнението си и станат негативни през зимата положението ще стане неудържимо. Лошото е, че даже самото правителство се държи като чели са в предизборна година. Тоя месец по параметрите които ще се заложат в бюджета ще покаже дали правителството се готви да управлява или се готви за избори. До сега всички мерки които прави това правителство са рекламни, никакви реформи само кадрови промени. С тази подкрепа от народа тази тенденция със сигурност ще продължи и през следващия период.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Трето - Според тази агенция доверието към Орешарски съответно е 29% подкрепа и 44% неодобрение - Ако погледнете малко по надолу графиката за ББ ще видите че в момента той се радва на точно същите резултати 30% одобрение и 44% неодобрение - С малката разлика че Пожарникарчето стартира с 60% одобрение 10% неодобрение и се радваше на медиен комфорт 4 години а Орешарски го подкараха от първият ден.

Медиите на Пеевски си подкрепят Орешарски и не само те. Друг е въпросът, че много се дискредитираха и никой не ги гледа/чете. :lol: :lol: :lol:

А малкото останали "читави" медии са били обективни спрямо бившето правителството на ГЕРБ. Както и сега са обективни към мафията, дето управлява.

Ама преди всички коментирате как медиите на Пеевски са хвалели ГЕРБ и ББ. Ама сега никой не коментира как същите медии се скъсват да хвалят сегашното правителство.


Както виждаш неодобрението като стигне дадено ниво и трябва да си ходи правителството. Иначе като никой не му вярва и никой не инвестира/потребява. Виж справките на БНБ за депозитите на фирмите и населението. Ми само за август депозитите са нараснали с 640 милиона. Предния месец юли с малко над 500 милиона. Ама да знаеш бизнеса как му верва на правителството, щом си държи парите у банките вместо да инвестира и да се разширява.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Математика не бягай по тъча а ми обясни ГРОБ водят ли правилна политика в последните 3 месеца и ако водят правилна политика защо се сриват с такива темпове

Аз за първи път виждам след съставяне на правителство вместо на правителството да му пада подкрепата, тя да пада на опозицията и то при положение че през цялото това време хората са на улицата - Това е световен феномен - обясни ни на какво се дължи
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Математика не бягай по тъча а ми обясни ГРОБ водят ли правилна политика в последните 3 месеца и ако водят правилна политика защо се сриват с такива темпове

Аз за първи път виждам след съставяне на правителство вместо на правителството да му пада подкрепата, тя да пада на опозицията и то при положение че през цялото това време хората са на улицата - Това е световен феномен - обясни ни на какво се дължи

?!?!

1. Темата е за подкрепа на Орешарски, а не дали ГЕРБ водят правилна политика или не.
2. ГЕРБ са опозиция. От тях нищо не зависи в момента. Не виждам смисъл да ги дискутираме.
3. Тоя въпрос мен ама хич не ме вълнува.

В крайна сметка аз много отдавна писах, че за да е стабилно правителството, трябва и стабилно мнозинство и действащ парламент. А с тези трите управляващи партии това не става.

Според мен те НЕ трябваше изобщо да се връщат в парламента. Преди като ги нямаше - те виновни. Сега като са вътре пак те виновни. Така, че аз одобрявам, че ГЕРБ излязоха, но НЕ одобрявам че се върнаха и одобрявам действията им да провалят кворума.

Кво точно искате. ГЕРБ да осигурява кворум, за да могат другите да си гласуват решенията? Е нека се напънат да си осигурят кворум и да си гласуват квото трябва. Да са мислили като са правили правителството.

Сега ако ГЕРБ беше извън парламента кво щеше да стане?

Последните три заседания се провалиха, щото Атака ги нямало два пъти, а последния ден Атака били там, ама 17 депутата от БСП и ДПС ги нямало и пак нямало кворум. Имат 3 дена заседания на парламента по 4-6 часа. Да се организират така, че да са там и да си гласуват квото трябва. А не да зависят от ГЕРБ.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе, работата на депутатите не беше ли, за да са в парламента, да водят дискусии, да гласуват закони? Какво значи одобряваш, че били напуснали. Ако ходиш на работа и самоволно си тръгнеш, щото не те кефи шефа на отдела какво ще ти се случи? Ей, това демокрадите сте опасна работа :)
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе, работата на депутатите не беше ли, за да са в парламента, да водят дискусии, да гласуват закони? Какво значи одобряваш, че били напуснали. Ако ходиш на работа и самоволно си тръгнеш, щото не те кефи шефа на отдела какво ще ти се случи? Ей, това демокрадите сте опасна работа :)

Аз отдавна съм писал, че няма смисъл от 240 депутата. Достатъчно е на лидерите на партиите да раздадат по една табелка с броя на депутатите и при гласуване да вдигат табелките.

И второ те като не ходят на работа не получават заплата. Това отдавна е прието. Така, че не виждам проблеми. ГЕРБ като бяха извън парламента са икономисали една камара пари. Ако бяха вътре, мислиш ли, че другите щяха да приемат някой техен закон или предложение? Така всякак си погледаното е добре ГЕРБ да са извън парламента. Няма дебати, няма караници, спестяват се пари от заплати за ГЕРБ.

Аз не виждам недостатък, освен един - че останалите трябва да се напънат и да докарат 121 кратуни в парламента. Ама това си е проблем на Гея, Бея и Злодея. А не на ГЕРБ.

Демокрацията е хубаво нещо. Ама тя я няма в България и за това сме бедни.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ала-бала, то и комунизъм нямаше в България, питай някой комунист да видиш какво ще ти каже. Депутатите са избрани, за да ходят на работа. Това, че се чупят от работа е гавра с избирателите им. А това какво било прието, много ясно, че няма да приемат да ги уволняват. Като ми говориш за икономисване на пари, що не си върнат субсидията, ако го правят заради това? Пари били спестявали, е това вече е върха на наглостта :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Субсидии се дават на спечелен глас на изборите, а не дали ходиш на работа или не. Заплата и субсидия са две различни неща.

Отделно субсидии се дават и на партии, които не минават 4% бариера и съответно остават извън парламента.

Трето не можеш да назначиш Пеевски за шеф на ДАНС с идеята да разгроми ГЕРБ и да очакваш ГЕРБ да ти ръкопляскат и да ти осигуряват кворум.

Пак поставяте каруцата, преди магарето. То хубаво Християнството учи като ти забият един шамар да си обърнеш и друга буза да е по-удобно да ти зашият и втори шамар, ама не съм видял някой да го прави. Така, че не очаквайте от ГЕРБ просто да си обърнат другата буза.

Проблемът е в управляващите, а не в ГЕРБ. Циркът те го почнаха първи.

И в крайна сметка както писах от ГЕРБ нищо не зависи. ГЕРБ няма да ви направят по-богати или няма да построят Хемус или нещо друго. Правителството и управляващите са тези, дето ще ви направя по-богати, съответно по-бедни. Вече от тях зависи дали ще се строи нещо, дали ще се усвояват Евро пари, какъв ще е бюджета и кой закони ще се променят и кои там утежнения за бизнеса ще се премахват.

Така, че не виждам кво е отношението на ГЕРБ към цялата работа. Във вестниците пишеше, че не всички депутатите от Атака са били в Брюксел. Кво пречеше тези дето са били в България, да дойдат, да осигурят кворум и да гласуват за отхвърляне на вота на доверие на правителството. Щеше да мине за 2-3 часа и без цирк.

Още повече че ГЕРБ имат 97 депутата, а другите имат 141 (и двама висящи). Цели 20 депутата могат да ходят в Брюксел или да не идват на работа.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Истината е, че на България и липсва истински преход, такъв какъвто направиха чехите и поляците например. Тук някой ни излъга, че сме оставили комунизма в миналото, но ако се огледаме около нас е пълно с хора милеещи за СССР и партията майка. Това е един вид псхическо разстройство, което идва в последствие на болни амбиции, алчност, ламтеж за власт. Слабите хора са били притискани със строг контрол от държавната власт и абсурдни учения тип, ала основи на комунизма (съветвам младите да разпитат за този задължителен предмет в българските училища преди 89-та). Промиването на мозъци е повсеместно и се дължи най-вече на диктаторския комунистически произвол. Децата и внуците на тези хора дори да не повтарят делото им, няма как да се измъкнат от това раково заболяване комунизъм, който между другото не вирее никъде включитлно в страни като Северна Корея, които са осъждани поради неспазването на чисто човешки права и норми но то по дифолт комунизъм и право не се съвместяват, както икономика и комунизъм, свобода и комунизъм, човещина и комунизъм и тъй нататък.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Психическото разстройство е в това, че хората 24 години след падането на режима продължавата да говорят за комунисти. Какво комунистическо има в децата на старата партийна номенклатура? Що не се замислиш, че с червения призрак се плашат само гаргите, а всъщност истинските комунисти са социал-демократите и либералите, които са на власт навсякъде в Западните държави?

Преходът трябваше да почне, така като започна режима, ама понеже социал-демократите са с хомо-уклон се получи нещо като "мирния протест" от последните 3 месеца.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Психическото разстройство е в това, че хората 24 години след падането на режима продължавата да говорят за комунисти. Какво комунистическо има в децата на старата партийна номенклатура? Що не се замислиш, че с червения призрак се плашат само гаргите, а всъщност истинските комунисти са социал-демократите и либералите, които са на власт навсякъде в Западните държави?

Преходът трябваше да почне, така като започна режима, ама понеже социал-демократите са с хомо-уклон се получи нещо като "мирния протест" от последните 3 месеца.

Ясно е, че не става въпрос за комунисти както е дефиниран термина от Маркс, а за наследници на БКП (Българска Комунистическа Партия и други комунистически партии из разни братски страни). Както писа по-горе въпросната партия е само комунистическа по име. Но хората така ги свързват и така ги именуват.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ами това води до редица заблуждения, които се прокарват нарочно. Например лозунгите от протестите "червени боклуци", щом не е идеологическо разделението, какво е? Прах в очите на хората, за това казвам, че всички са еднакви по идеология - неолиберали. Погледни и "леви" и "десни" - по какво се различава националната им политика, по какво се различава политиката им към малцинствата? Сигурно има някакви минимални нюанси и различия, ама всички партии водят до едно място и правят едно и също - крадат и не ги интересува друго.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Добре де Redrum ясно е, че сме против левите китки аз те питам ти като гледаш детската престъпност, наркодилърите по кварталите, изнасилванията, въобще битовата престъпност като цяло от хетеросексуални хора слагай ги на везната да видим кое ще натежи. Едва ли към актуалния момент някакви гейове са най-големия проблем на страната на фона на всичко, което изброих. Относно лозугна "червени боклуци" той има сантиментално значение за голяма част от българския народ и да ти кажа не само. Ако си запознат с историята на Полша и убежденията на по-голямата част от гражданското им общество ще се сетиш за какво ти говоря, този рефрен се чува и там и на десетки още места. Като гледам хората там виждал съм ги както лично, така и на снимки не виждам да имат користна цел, те искат да живеят без комунизъм не ме интересува либерасти, миберасти и световния заговор тия книги съм ги чел като малък брат. Нема значение живи и здрави!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ами това води до редица заблуждения, които се прокарват нарочно. Например лозунгите от протестите "червени боклуци", щом не е идеологическо разделението, какво е? Прах в очите на хората, за това казвам, че всички са еднакви по идеология - неолиберали. Погледни и "леви" и "десни" - по какво се различава националната им политика, по какво се различава политиката им към малцинствата? Сигурно има някакви минимални нюанси и различия, ама всички партии водят до едно място и правят едно и също - крадат и не ги интересува друго.


Не всички са маскари. Маскари са само червените боклуци. По изброените от теб политики отношението им може да е еднакво. Но по други политики има големи различния м/у червените боклуци и останалите. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе, какви различия? Пълни глупости. Като почнеш от геополитическите им схващания и като стигнеш до толерирането на битовата престъпност, за да имат избиратели - всички са еднакви.

Тифо - педерастията е И духовно състояние, което е характерно за хората с либерални възгледи. Т.е. ти го е.еш, то те целува. Колкото до живота без комунизъм, не можеш да искаш да живееш без комунизъм и да си за социал-демокрацията, която дефакто е сестрата на болшевизма.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Либерализмът (от латинската дума liberalis, означаваща "присъщ на свободата", "благовъзпитан", "учтив", "щедър"[1]) е концепция и политическа традиция, също философия и течение, което се ангажира със свободата и равенството като основни човешки ценности. (Wikipedia)

Ако си мислиш, че ще се върне времето на третия райх и свастиката ще се развее в България много се лъжеш в 21 век национал социализъм не може да има гарантирам ти. Моля те продължи си дискусията с другите и аз няма да се намесвам обещавам. Нека хората гласуват за БКП и другаря Станишев той със сигурност ще ни изкара от ЕС (както много тук желаят) и ще прати педалите в Скравена. Чао!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Мислиш ли, че не знам малко повече за либерализма, отколкото пише в уикипедия. Дори в исторически план, либерали и комунисти винаги са били заедно. След разпадането на СССР, целият запад олевява. Съветвам те да прочетеш някой друг анализ на Владимир Буковски - истински съветски дисидент, който казва, че ЕС не се различава много от СССР.

Колкото до гласуванет за БКП - такова нещо няма от над 20 години. Станишев е лидер на ПЕС и не съм чул да е против ЕС или НАТО, нито да има някакви стремежи да ни изкарва от ЕС.

Колкото до другото, не съм германец за да искам националсоциализъм. Аз искам българска система съобразяваща се с народопсихологията ни, която ДА РАБОТИ за народа. Сегашната е фалирала финансово и фалира народа ни демографски. Хиляда пъти съм го писал, имаме се за предприемачи малко или много, какво правим с един бизнес, който ни генерира само загуба? Нормално ли е над 20 години да затъваме и да си говорим, че всичко в системата е наред, а видите ли някакви митични комунисти били виновни. Виктор Орбан дойде на власт в Унгария и изплати 20 милиарда евро външен дълг за 3 години! Ето такова управление искам, а не заробващо мен и децата ми.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е не мога да се сдържа вече ... Кое няма от 20 години бе ... Нали до скоро президент ти беше агент Гоце, а в т.нар. БСП бяха хора като Любен Корнезов, Лилов, Румен Петков и Р. Овч. и така нататък не ми се изброява. Тия ПЕС помниш ли как реагираха на назначението на Пеевски срещу члена си Станишев, проучи кой е Димитър Станишев. Не били същите а кои са. БСП=БКП!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ще ме светнеш ли как уж комунисти въведоха плоския данък?! Какво значение има какви са били и на какво са се кланяли навремето, това са мафиотски кланове БЕЗ ИДЕОЛОГИЯ. Те са със силните на деня и се ръководят от това къде ще спечелят повече. Питай истинските комунисти какво мислят за тях. Ще ми кажеш ли какво комунистическо са направили БСП, освен че използват тоя имидж да държат пенсиите, точно както сините използват привиден антикомунизъм да надъхват симпатизантите си.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ще ме светнеш ли как уж комунисти въведоха плоския данък?! Какво значение има какви са били и на какво са се кланяли навремето, това са мафиотски кланове БЕЗ ИДЕОЛОГИЯ. Те са със силните на деня и се ръководят от това къде ще спечелят повече. Питай истинските комунисти какво мислят за тях. Ще ми кажеш ли какво комунистическо са направили БСП, освен че използват тоя имидж да държат пенсиите, точно както сините използват привиден антикомунизъм да надъхват симпатизантите си.


Съжалявам но мисля, че ти дадох достатъчно аргументи и просто продължавам да си върша работата (но не мисли, че бягам от спора). Какво комунистическо са направили комунистите няма да ми стигне 1 месец да ти пиша в тая тема. Най-важното е, че се изгавриха с електората си обещвайки им леви мерки, а се опитват да провеждат дясна политика по отношение на икономиката. Разбира се, претърпяха фиаско и в нея. Типично за тази нагла партия е да лъже, това е цял живот. Едно време са раздавали пластмасови медали със златист цвят на отрудените хора обработващи земи, които след това са им конфискували. Сега се радват на абсолютно честните си избиратели от ромски произход.
Ако искаш утре пък ще ти напиша 100 лъжи на БСП и от тоя мандат и от оня с тройната коалиция с царя и стария Ахмед (знаеш ли я тая стара градска песен седнал стария Ахмед да пуши наргиле) ... Кви доводи искаш да ти дам като те са пред очите ти.

Не е комунистическо да подкрепиш човек от властта, който да стане шеф на ДАНС. Не е комунистическо да лъжеш за броя на протестиращите при наличие на 10000 да кажеш, че са 1000. Не е комунистическо да нямаш почти никакъв контакт с журналистите и въобще не е комунистическо да подмениш вота като обещаваш на хората, че ще провеждаш лява политика, а ти правиш дясна. Кое от тия неща не е комунистическо и не е присъстщо за комунистите или айде за БКП. Въобще не е комунистическо да лъжеш, че отваряш работни места, а в същото време правиш огрони съкращения. Не това не са комунистически неща. Не е комунистическо да правиш милиционерски хватки с автобуси, авто трошене на стъкла и прочие, не бе бате това не е комунистическо.

P.S.

Самият комунизъм е една голяма лъжа поддържана от болни мозъци!
 
Последно редактирано:

Горе