АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Жална ми майка, плаче какво ще се случи след подаването на оставка и връщането на "Великия вожд". Блекииии, отвори си очите, и виж какво ни чака отново.......

Жал ми е за всички подкрепящи правителството и успоредно с това борещи се за морал:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ти пък кво ми пускаш кадри на платени протестиращи, да ти исзкарам ли от февруарските протести дето тази плюнка не е нищо в сравнение с тях, и как бойко и цецо тъпото мачкаха всички.

Думите са излишни ! Браво на младите студенти , дано не се откажат ! България винаги ще има надежда , докато има такива хора !
[video=youtube_share;FbraEmb5uw8]http://youtu.be/FbraEmb5uw8[/video]
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Бойко подаде оставка , а твоите икони кокала ще пуснат само с дране... историята се повтаря. То и полицията ще се обърне срещу тях и тогава ще пищят ама няма кой да чуе....
Това с платените малко се изтърка ... колко милиона са налети за 150 дни протести , стига говорихте глупости ...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Много лесно е да говориш от сумати и километри разстояние, уреден с добра заплатка в евро. ;)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Много лесно е да говориш от сумати и километри разстояние, уреден с добра заплатка в евро. ;)

Ти разсъждаваш точно като пенсионерите, 23 години гласуват за едни и същи червени боклуци който освен да ги ограбват друго не правят, 23 години се опказват от ниски пенсии и мизерен живот и сега пак са на улицата да ги защитават точно тия който докараха страната до най-бедната в Европа. Е на какво се надявате сега?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това не е достатъчно, днес продължават да пристигат микробуси пълни с полицаи от Кърджали
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

А ти за кой ще гласуваш, ако има избори сега? Аз знам де няма нужда да ми казваш, но поне си признай!

Ти разсъждаваш точно като пенсионерите, 23 години гласуват за едни и същи червени боклуци който освен да ги ограбват друго не правят, 23 години се опказват от ниски пенсии и мизерен живот и сега пак са на улицата да ги защитават точно тия който докараха страната до най-бедната в Европа. Е на какво се надявате сега?
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

@bioz, Как така до най-бедна, нали и през Комунизма сме били най-бени, най-репресирани, най-мачкани и тем-подобни. Въобще осъзнайте се какво говорите, че някак не ви се вързват приказките. Какво искате с парите дето ги е натрупал този дето го плюете да правите нещо ли?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

1463461_160504344160041_1026104718_n.jpg

1450808_541205255957160_752081046_n.jpg
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

@bioz, Как така до най-бедна, нали и през Комунизма сме били най-бени, най-репресирани, най-мачкани и тем-подобни. Въобще осъзнайте се какво говорите, че някак не ви се вързват приказките. Какво искате с парите дето ги е натрупал този дето го плюете да правите нещо ли?

Ей така - най-бедна в Европа!!! Ти български разбираш ли? Какво общо има тук комунизма, аз говорех за демокрацията?

Зададох елементарен въпрос. Какво очаквате от хора който са във властта 23 години и ставаме от зле по-зле?
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Значи признаваш, че и твоят лидер не е за там нали?

Ей така - най-бедна в Европа!!! Ти български разбираш ли? Какво общо има тук комунизма, аз говорех за демокрацията?

Зададох елементарен въпрос. Какво очаквате от хора който са във властта 23 години и ставаме от зле по-зле?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Жална ми майка, плаче какво ще се случи след подаването на оставка и връщането на "Великия вожд". Блекииии, отвори си очите, и виж какво ни чака отново.......

Уни защо реши, че искам ББ на власт, а и че той ще дойде? Очите са ми отворени и затова това споделих - всички подръжници са доволни че имало морал в управата и без задкулисие - ето показах какъв морал има Данчо Ментата. Както тези така и идните трябва да им се държи сметка и се оставка, докато не започнат да приемат мерки, а това ще стане след силно общество и политиците видят, че както свалиха единият така и другият. И на фона на всички гафове и простотии, които направиха сегашните за единица време да не им се иска оставката, щото ще дойде единият или другият показва елементарни аргументи - съжалявам. Ако това правителство е просто там щото е надвило едните и затова да е там и др да не прави - то трябва да си тръгне докато не дойде мисленето на политиците
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Блеки, на там сочи цирка от протестите и всичко което се случва в момента. Изгледай снощи Пръмова в бунака и ми кажи тогава какво мислиш.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Блеки, на там сочи цирка от протестите и всичко което се случва в момента. Изгледай снощи Пръмова в бунака и ми кажи тогава какво мислиш.

Да ти кажа, никой не знае точно какво ще стане и каква ще е врътката. Факта е че има недовлство, демократично е да се случи променя, идват нови ако се запаси статуквото и с тях се случва същото - така се съставя общество, което прави така, дори и политически неправилни хора, да взимат положителни политики за народа. Каквото и да стане народа е на предела има доста да извървим и респективно да сваляме, ако не правят това което трябва. Сегашната тройна стъпи на фундамента на задкулсието и липсата на морал на ББ, а сега прави същото само че още по безочливо - това са фактите. Както и че зимата и сега искахме да се спре това и да почнем на чисто и преди и сега се иска едно и ще се иска и на идните докато не се случи. Затова изобщо не се притеснвам, кой или кого и с какво ще дойде и ще стане - това е пътя който трябва извървим.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Да ти кажа, никой не знае точно какво ще стане и каква ще е врътката. Факта е че има недовлство, демократично е да се случи променя, идват нови ако се запаси статуквото и с тях се случва същото - така се съставя общество, което прави така, дори и политически неправилни хора, да взимат положителни политики за народа. Каквото и да стане народа е на предела има доста да извървим и респективно да сваляме, ако не правят това което трябва. Сегашната тройна стъпи на фундамента на задкулсието и липсата на морал на ББ, а сега прави същото само че още по безочливо - това са фактите. Както и че зимата и сега искахме да се спре това и да почнем на чисто и преди и сега се иска едно и ще се иска и на идните докато не се случи. Затова изобщо не се притеснвам, кой или кого и с какво ще дойде и ще стане - това е пътя който трябва извървим.
Ами чета и анализирам:mrgreen: не знаеш какво следва и не виждаш перспектива за промяна, но въпреки всичко да протестираме:mrgreen:
С една дума давай и ний със стадото, всички блеят 'Оставка', дай да блеем сички в един глас
:lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не, край отказвам се да споря за каквото и да било, връщайте си тиквата, и му се радвайте, даже и тогава няма да кажа нищо щото ми писна от заблудени хора... Има мнго по-готини неща от това да си пиша в форума за политиката и глупостите на бойко....
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Трябва да политиците да им стане ясно, че като се изложат, трябва да си ходят. Така следващите като дойдат на власт ще имат едно наум и ще внимават да не ги изгоним и тях. Настоящите явно не са много схватливи и затова трябва да си ходят. Ако и следващите се окажат несхватливи и те ще бъдат изгонени.
 

Горе