АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Трябва да политиците да им стане ясно, че като се изложат, трябва да си ходят. Така следващите като дойдат на власт ще имат едно наум и ще внимават да не ги изгоним и тях. Настоящите явно не са много схватливи и затова трябва да си ходят. Ако и следващите се окажат несхватливи и те ще бъдат изгонени.

Протестиращи на всеки километър:mrgreen: И така до края на света:mrgreen:
:lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ами чета и анализирам:mrgreen: не знаеш какво следва и не виждаш перспектива за промяна, но въпреки всичко да протестираме:mrgreen:
С една дума давай и ний със стадото, всички блеят 'Оставка', дай да блеем сички в един глас
:lol:

Явно, четеш но не виждаш какво пиша. Ти си ясен, че си интерпетираш всичко както ти скимне, затова виждай какво се пише. Исканията от зимата не са променени и няма се променят, мислих те за интелигентен и правиш връзката. А ако ти виждаш точно какво ще стане на изборите шапка ти свалям - но май само господ бог знае това.

Разбирам те като цяло си подкрепяш статуквото и не искаш промяна, аз ти говоря за общество, което инцийра проемяна и е политическо коректив, но кой да чете и вижда :)

П.С. Унуайз така си е, но страха в някой хора е голям, затова си искат статуквото кво да правиш - те някой хора не са искали Априлското въстание .....
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Явно, четеш но не виждаш какво пиша. Ти си ясен, че си интерпетираш всичко както ти скимне, затова виждай какво се пише. Исканията от зимата не са променени и няма се променят, мислих те за интелигентен и правиш връзката. А ако ти виждаш точно какво ще стане на изборите шапка ти свалям - но май само господ бог знае това.

Разбирам те като цяло си подкрепяш статуквото и не искаш промяна, аз ти говоря за общество, което инцийра проемяна и е политическо коректив, но кой да чете и вижда :)
Еми то и ти май само четеш
Аз искам генерална промяна, а не подмяна
Да ги натиснем за изборния закон, или ви харесва
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Че къде съм писал за подмяна? Закона без натиск няма как да се промени ....
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Еми кой от протестиращите е искал такива промени
Дайте да обсъдим това, промените в изборния закон

Няма такива искания, иска се подмяна и то след като се знае, че при евентуални избори ББ + РБ ще направят коалиция
Това ще бъде най-гадния възможен правителствен кабинет, гарантирам ви го
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Еми кой от протестиращите е искал такива промени
Дайте да обсъдим това, промените в изборния закон

Няма такива искания, иска се подмяна и то след като се знае, че при евентуални избори ББ + РБ ще направят коалиция
Това ще бъде най-гадния възможен правителствен кабинет, гарантирам ви го

Без патаклама Д.Пеевски сега щеше да е шеф на ДАНС.
Без патаклама Хр. Бисеров щеше още да е шеф в Народното събрание.

Без патаклама всичко ще е като последните 20 години.

Който и да дойде на власт - "Оставка!" докато не се променят нещата.

С пасивно съзерцание само йогите се справят.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Без патаклама Д.Пеевски сега щеше да е шеф на ДАНС.
Без патаклама Хр. Бисеров щеше още да е шеф в Народното събрание.

Без патаклама всичко ще е като последните 20 години.

Който и да дойде на власт - "Оставка!" докато не се променят нещата.

С пасивно съзерцание само йогите се справят.
КОЙ?, кой е ДП?
Хр. Б. няма нищо общо с протестите, може да има нещо общо с касичката на дпс
Тез "демократични" години видяхме много "демократични" правителства,
но не виждам никаква промяна, даже по-лошо става и все повече губим свободата си

Ако искате Революция и Свобода, писъците на площада трябва да са други, а не 'кой не скача е червен'
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

КОЙ?, кой е ДП?
Хр. Б. няма нищо общо с протестите, може да има нещо общо с касичката на дпс
Тез "демократични" години видяхме много "демократични" правителства,
но не виждам никаква промяна, даже по-лошо става и все повече губим свободата си

Ако искате Революция и Свобода, писъците на площада трябва да са други, а не 'кой не скача е червен'

Мишле, за това ли ги подкрепяш?
За това ли мишок?
Или и ти си на хранилката?
Аре сипвай поредните 100гр и наздраве!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Протестиращи на всеки километър:mrgreen: И така до края на света:mrgreen:
:lol:
Не си далече от истината. Това е много вероятно да предизвика прекалено честа смяна на управленията и сътресения, но е важно на депутатите да им стане ясно, че ако не мислят поне малко за народа и те като предните ще бъдат изритани. Така дори не от съвест и грижа за народа, а от страх за службичката, депутатите ще почнат да вършат неща в полза на народа.
Алтернативата е да си продължим със статуквото и депутати, които си гласуват някакви закони не в наш интерес.
 
Сега ще им взимат личните карти и ще ги записват и ще ги пускат да протестират. :) Хахаха, така и така има платени, поне да ги знаем за следващите протести да си ги наемем. ;)

От доста време насам не си отварям facebook-а, защото всяка втора публикация и статус е политическа чикия. Нищо против, но спестявам си ги. Колко трябва да си овча глава по цял ден да седиш в социалната мрежа и да пишеш оставка? Нещо не вдявам какво им се случва на хората около мен. Но е и заразно като гледам.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Мишле, за това ли ги подкрепяш?
За това ли мишок?
Или и ти си на хранилката?
Аре сипвай поредните 100гр и наздраве!
Ти, па кво ма дъвчеш, от кои си? от евроатлантическите безполови садомазо либерали, ли?
Ае бегай да играйш
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ти, па кво ма дъвчеш, от кои си? от евроатлантическите безполови садомазо либерали, ли?
Ае бегай да играйш

Знам от кои не съм! Не съм от комунистите. И знам какво искам! Промяна!
Ти наигра ли се тая вечер? Предполагам, че вече залиташ и трудно пишеш, но няма значение!
Тоя пиян народ почна да изтрезнява и пияниците се уплашиха да не станат трезвеници!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кажи наздраве на пийняците от герб и припявай 'цъфнал герб'
:lol::lol::lol:
[video=youtube;liKezcfOp-4]http://www.youtube.com/watch?v=liKezcfOp-4[/video]
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Яж си пицата и лижи дупето на белокосия :lol:

[video=youtube;DhmpCOSHrVc]http://www.youtube.com/watch?v=DhmpCOSHrVc[/video]
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Врачка казва на Орешарски:
- Ще подадеш оставка на голям български празник!
- Добре де, ама на кой? - попитал той.
- Ами на който и ден да я подадеш, ще е голям празник за България.
 
Да, този с каскадата по колите е уникат. Както казах, сега ще има записват данните на личните карти и ще ги пускат да протестират. Да ги видим дали ще има някви друсалки да се мятат по колите. Това да скочиш от такава височина и да си седнеш на връта, определено си взел някаква отвара. :)

Ако такива са студентите, скоро ще сме заринати от потенциал в тази държава. Тия в мрежата поне само си дрънката за оставка, притеснителни са тези джъмпери и хора, които са отишли да всяват безредици. И онази дрисла, на която снимката и как реве на полицай обиколи мрежата и не знам си кое....тази да види какво щеше да и се случи в Русия, ако така седи и друса полицай. Щеше да има поводи за реване. Направо всичко е едно епично, фейл даже.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Как сте днес комунета? Живеете ли вече по-добре, будите ли се доволни от живота си, пълните ли вече резервоара до горе, махнахте ли газовата бутилка, бабите ви почнаха ли да си купуват прясно месо от магазина? Ако ли не, какво чакате?
 

Горе