АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това са пълни глупости дето ги говорите и вискяра и норта! Плюете срещу всеки само не и срещу тиквата дето съсипа всичко направо не ви разбирам. :(

100 пъти ти казах! цитирай едно мое изречение с което лъжа! ...и спирам да пиша :)

аз пиша относно последните събития, дори да искам - нищо положително не мога да напиша за БСП :wink:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Уморих се от тази политика. Коментирайте си и си цитирайте колкото желаете, аз се отеглем за известно време.

100 пъти ти казах! цитирай едно мое изречение с което лъжа! ...и спирам да пиша :)

аз пиша относно последните събития, дори да искам - нищо положително не мога да напиша за БСП :wink:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Уморих се от тази политика. Коментирайте си и си цитирайте колкото желаете, аз се отеглем за известно време.

Така е по-лесно, нали?
така ли всеки път ще се измъкваш? докога????
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това са пълни глупости дето ги говорите и вискяра и норта! Плюете срещу всеки само не и срещу тиквата дето съсипа всичко направо не ви разбирам. :(
Аз не мога да разбера вие как може да се радвате, че сте събрали сичкуту роми, което танцува и разни качулати от затънтените села??? И това го наричате ПОДКРЕПА???
:lol: :lol: :lol:
После се чудим, що искат нов заем. Ами как що? Тая подкрепа си има цена бе, хора! :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

:) Ами не не е братле. :) Това си е малко или много като наркотик, лошото е, че напоследък тука изминалите няколко години започна да заема толкова голяма част от живота ми, че дори не мога да си гледам и работата. Сам разбираш, че по този начин се съсипвам, пък да не говорим за някакво развитие. Както и да е това е тема на друг разговор. Ако се върне тиквата обаче ще се върна с нови сили. :D

Така е по-лесно, нали?
така ли всеки път ще се измъкваш? докога????
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Значи, ако ще броим мангалите, не знам кво ши са поолучи
Но, има много мангалски партии, то даже повечето са такива
Има и лидери с такъв произход, костов и доганя са такъв пример

Искам да попитам анти комунистите, герб и реформаторски блок за български ли ги смятате
Мислите си, че не са мангалски ли, ами вижте за кво се борят,
либерастки мангалски ценности, но не и за български интереси

Май трябва тотална смяна на политическия модел,
а не противопоставяне на комунисти и антикомунисти
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Манта, лесно ти е да говориш от Англия... Върни се малко тука, за да видиш какво е.
Защо никой от форума не проумя, че в България няма само два типа хора, а именно - за БСП и за ГЕРБ. Защо никой не проумя, че като не сме за БСП, то не сме и непременно за ГЕРБ? Защо? Няма друга тема, дето да е скъсала толкова нерви, сигурен съм!! УБЕДЕН СЪМ!!!!!

Моко и в момента съм в БГ а за последните два месеца съм бил повече в БГ от колкото в УК и трябва да ти кажа че няма нищо по хубаво от това да се прибереш в държава която не се управлява от див каратист тъп пожарникар накротрафикант и всичко друго което се сетиш

Защо подкрепям БСП ли? като изключиме 10-те стотинки на пост не виждам нещо по добро което да може да ги замени в момента и всички протестиращи дето са на заплата при Сорос и дето се правят на бити лисици да падне правителството а пък после ще видим какво ще стане да го духат.

Пределно е ясно какво ще стане Президента отново ще назначи служебен кабинет и ще се повтори манипулацията от предишният път само и само ГРОБ да дойде отново на власт - Не благодаря

Аз бих приел исканията за оставка само ако са в комплект с оставка на президента - Когато говорим за нов морал не може да пропускаме офшоркалиев и да се правим че е чист като сълза.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

ДЕКЛАРАЦИЯ НА ИЗВЪНРЕДНИЯ КОНФЕДЕРАТИВЕН СЪВЕТ НА КТ "ПОДКРЕПА", проведен на 15 ноември 2013 г.
.
.
3.Настоява основните политически партии да се споразумеят в най-кратки срокове за дата за провеждане на избори за Велико Народно Събрание с единствена цел съставяне на нова Конституция. Само така може да се свали общественото напрежение и да се очертае ясна перспектива пред българското общество. Очевидна е необходимостта от нов обществен договор, предвид пълния крах на държавността през периода на действие на сегашната Конституция.


Лично аз съм съгласен с Д-р Тренчев, време е.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Скарамуш а дали България няма нужда от нови синдикати ??? - Много са ми интересни такива декларации от хора които до вчера, а и днес са на държавната софра и сега изведнъж са се сетили имат някакви претенции - Къде бяха тези синдикати през последните 4 години когато фалираха фирмите и безработицата се удвои
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това са пълни глупости дето ги говорите и вискяра и

Би ли пояснил кое? За социалния бюджет, за ограбването на българите от БСП през 95-97 година на миналия век? Или?

Да преброим дивите зайци. ;)

Orcs.JPG


Сметките са от този източник:

[video=youtube;zVnMl9DB7qI]http://www.youtube.com/watch?v=zVnMl9DB7qI[/video]

Нямам нищо против някой да предложи нещо по-качествено.

Дължина: 240 м.
Ширина: 28 м - МВР дава такова число.
Плътност: 2,5 човека на квадратен метър - МВР.

Та колко са митингуващите?
1. 100 000 - Сергей Станишев;
2. 75 000 - Лютви Местан;
3. 50 000 - МВР.
Или изчислението - 240*28*2,5=16 800 митингуващи?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр нищо не казваш за митинга в Пловдив

Борисов - 52 000
МВР - 15 000
Реално - 5000

Ти това си го чел но все пак за останалите ето един линк как е изчислена числеността на митингите

http://www.glasove.com/eto-kak-mvr-izchisli-broya-na-mitinguvashtite-v-sofiya-i-plovdiv-30702
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр нищо не казваш за митинга в Пловдив
Темата е за правителството на Орешарски. Респективно БСП.

Още сутринта мислех да пиша - скучни митинги, скучни коментари.
Екшън, който би придвижил проблемите към тяхното решаване, нямаше.
Едни хора се разходиха с два влака до София, други с автобуси до Пловдив.
Три партии похарчиха излишни пари - от държавните субсидии за партиите, тоест от данъците от нашите пари.
БСП се изхвърли - нито мястото и приляга, нито събраната бройка. Та сиамския брат ДПС се наложи да помага.
БДЖ реализира 70 000 лв приход, евентуално.
МВР похарчи неизвестно колко за "охрана".

В крайна сметка е*аните сме всички ние - заради непукизма и грандоманщината на нашите путколитици.

Та затова ОСТАВКА!
Докато почнат да ни броят за хора!

С мирни и кротки ходения до урната при избори се вижда, че нищо не става.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не знам какво лошо виждаш в това че партиите са се охарчили - Те тия пари по добре да ги раздават да организират митинги от колкото като Болен да си купуват апартаменти на любовниците

За оставка не може да се говори по нито една от следните тези

- От икономическа гледна точка преди правителството да е изкарало поне една цяла година със собствен бюджет - Това е като да играеш табла и противника да ти казва какви зарове си хвърлил.

- От морална гледна точка ако оставката не е комплексна към правителството и президента - Няма сила която да ме убеди че даден протест е по морални а не по финансови подбуди когато е обвързан само с оставката на правителството, а за президента и дума не обелват.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Скарамуш а дали България няма нужда от нови синдикати ???"

Що да няма нужда, стига да иска някой да организира.

Константин Тренчев

27 април 2011

„Факторът Дянков не е благоприятен за кабинета на ГЕРБ“

10 декември 2011
„Аз мисля, че финансово-икономическата политика, която провежда кабинетът и чийто „архитект” е Дянков, копае гроб не само на кабинета, но и на парламента”. „В частни разговори депутатите ми казаха: „Той ни направи на маймуни”. Тази негова непоследователност е едно от обясненията защо чуждите инвеститори не идват в България, а тази, които са тука, напускат”.

В крайна сметка, когато бяхме на улицата 100 човека, а останалите мрънкаха по форумите, няма как синдикатите насила да вадят хората.

Иначе протеста на БСП и ДПС беше дълъг от "Царевец" (кръстовището на Орлов мост беше отворено и преминаваха коли) до ул.Загоре. На който му се смята да изчисли колко хора е имало.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не знам какво лошо виждаш в това че партиите са се охарчили - Те тия пари по добре да ги раздават да организират митинги от колкото като Болен да си купуват апартаменти на любовниците

За оставка не може да се говори по нито една от следните тези

- От икономическа гледна точка преди правителството да е изкарало поне една цяла година със собствен бюджет - Това е като да играеш табла и противника да ти казва какви зарове си хвърлил.

- От морална гледна точка ако оставката не е комплексна към правителството и президента - Няма сила която да ме убеди че даден протест е по морални а не по финансови подбуди когато е обвързан само с оставката на правителството, а за президента и дума не обелват.

Или пак агитираш, или проявяваш невежество. НЕ партиите са се охарчили. Аз, ти, и всеки един от този форум, както и извън форума сме охарчените.
Аз предпочитам парите ми от данъци да се ползват за образование, здраве, че дори и за МВР - да гонят и хващат лошите. А не да докарват полицаи от цяла България, щото на някой му се прищяло да се изцепи по уредбата на Цариградско шосе. Или в Пловдив.

Не ми върви тази песен - "година със собствен бюджет". Това сме го гледали вече доста години, при различните правителства на БСП. Нов епизод от сериала - няма как да е различен.

На времето измислиха синекурната длъжност президент, която е абсолютно излишна.
Така че ти давам президента, а ти ми дай БСП. И двете - завинаги!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр политически си неграмотен ама то иначе нямаше да си фен на ГРОБ - Субсидията на партиите отива в техните каси по закон и ако смяташ да оспорваш дали има смисъл да се плащат такива пари или колко да е техният размер е съвсем друг въпрос

В момента се коментира кой как ще ги използва тези пари - Едни ги дават за протести - тоест парите се връщат отново в хората от които са взети - Други си правят командировки в чужбина - тоест тези пари изтичат - Трети си купуват апартаменти на любовниците

БСП не ми е бащиния за ти я давам - Още повече че ти за разлика от мен си бил член на БКП-БСП

Реално погледнато БСП ми е през онази работа щото не гласувам за нея но пред алтернативата да се върне ГРОБ на власт бих гласувал и за арменският поп.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Още повече че ти за разлика от мен си бил член на БКП-БСП

Хаааа, и на БСП, значи! :lol: Да очаквам ли и ДПС членство следващия месец?
Тъкмо си мислех тази вечер, че си сколасал да си приложиш SEO майсторството, с което се хвалиш, и си открил - какво съм писал по въпроса.
Но не би... :(

тъп -> по-тъп -> най-тъп -> SEO master mantaman

(Надявам се да не го приемеш лично - просто игра на думи.)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр няма как да ме обидиш както и преди съм ти казвал под нивото си ми

А ако не те е срам се закълни че като си бил милиционер и после полицай не си бил член на БКП или БСП
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Действията на едно правителство не е просто да ходят на работя и да им отчитаме колко неуморно се трудят. Основен факт, който не може да се оспори е, че това правителство е недемократично избрано (нито БСП+ДПС, нито БСП+ДПС+Атака имат 50%+1 от народния вот). Само това е достатъчно основание да се иска оставка. Към това се прибавят съмнителните назначения и опитите за дългосрочни програми като Южен поток например. Тук не казвам дали този проект е добър или лош, защото не се дава много информация на хората за него. Просто някой с някой се договорили нещо и толкова. Друг проблем са теглещите се от името на държавата кредити, с които се залъгват сиромасите. Тези кредити, естествено, това правителство надали ще ги изплаща. С такива решения на това правителство няма как да му се даде време, тъй като за толкова малко време ос*а държавата за години напред.
Преди време хората са имали право да гласуват само за една комунистическа партия, а сега ни създават впечатление, че имаме право вече между две, макар и пак комунистически партии. Докато хората вярват на телевизора, ще "избират" каквото други вече са избрали вместо тях.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Унвизе как точно прецени че БСП ДПС и Атака нямат мнозинство - Има си закони и там е написано кой и как има право да управлява - ГРОБ със 117 депутата да не е да имаха мнозинство?
 

Горе