АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Я коментирайте последните два пасажа за България.

Моят коментар е, че ЕС май ще се окаже голяма набутвация и финансова пирамида.
Първите пИчелят, последните / тоест ние / духат супата.

Krumov, мерси за линка! Цял ден го празнувам този ден на Европата,
след тази статия, че даваме повече, отколкото получаваме,
с още по-голяма радост ще продължа.:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кво да коментираме, темата е за Украйна, пък има повече за Русия. Да живее красная армия, салют
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кво да коментираме, темата е за Украйна, пък има повече за Русия. Да живее красная армия, салют

Ето прясна новина за Украйна - Виктория Нюланд е провела преговори с представител на Десен сектор в края на април.
Американското правителство им предлага едни 5-10 милиона долара, за да станат официална партия и да си организират
структури и офиси във всички градове на Украйна. На Ярош обаче, парите му се видяли малко.

http://izvestia.ru/news/570569
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Я коментирайте последните два пасажа за България.

Моят коментар е, че ЕС май ще се окаже голяма набутвация и финансова пирамида.
Първите пИчелят, последните / тоест ние / духат супата.

Krumov, мерси за линка! Цял ден го празнувам този ден на Европата,
след тази статия, че даваме повече, отколкото получаваме,
с още по-голяма радост ще продължа.:)

Brad ти направо ме убиваш честно, заедно с Крумето - статията от Пан е поредната изфабрикувана манипулация. Но ти се радвай на манипулации, айде давам ти задача дай линк от западна медия, където го е казал това Барозо за Украйна :). А до пан това е една от най-манипулативните медии от няколко месеца, ама да не се обиждате щом чете такива скалъпени статитийки и на тях си градите мнение, значи толкова ви е акъла.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Едно е ясно, че си мерят пишките големите сили за сметка на Украйна
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ето прясна новина за Украйна - Виктория Нюланд е провела преговори с представител на Десен сектор в края на април.
Американското правителство им предлага едни 5-10 милиона долара, за да станат официална партия и да си организират
структури и офиси във всички градове на Украйна. На Ярош обаче, парите му се видяли малко.

http://izvestia.ru/news/570569
Не ми се вярва. "По данным источника "Известий"" и нататък няма смисъл да се чете.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Brad ти направо ме убиваш честно, заедно с Крумето - статията от Пан е поредната изфабрикувана манипулация. Но ти се радвай на манипулации, айде давам ти задача дай линк от западна медия, където го е казал това Барозо за Украйна :). А до пан това е една от най-манипулативните медии от няколко месеца, ама да не се обиждате щом чете такива скалъпени статитийки и на тях си градите мнение, значи толкова ви е акъла.

Статията не е от Пан там намерих най-бързо линк. Не можах да намеря от където я копирах. Но дори и да е от пан какво толкова? Ако пише против Русия и вали ЕС и САЩ е правилна медия, ако пише неща обратни на това и които не ти харесват е манипулативна?

Или ти не купувайте от Лафка щото е на еди кой си....или не чете това щото не пише това което мисля аз ами обратното. Едни хора вярват на Работническо Дело, други на Демокрация, трети на Млад фермер и т.н.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Brad ти направо ме убиваш честно, заедно с Крумето - статията от Пан е поредната изфабрикувана манипулация. Но ти се радвай на манипулации, айде давам ти задача дай линк от западна медия, където го е казал това Барозо за Украйна :). А до пан това е една от най-манипулативните медии от няколко месеца, ама да не се обиждате щом чете такива скалъпени статитийки и на тях си градите мнение, значи толкова ви е акъла.

Пускам ти два линка.

Първият е от англ.медия The Times, че Турция и Украйна никога няма да бъдат приети в ЕС.
Вторият е за Барозу - дал е кратко интервю пред кореспондент на Риа новости на 27 март 2014г.

Смисълът и на двете публикации е един и същ - няма да приемат Украйна.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Вижте сега, всеизвестно е че американската пропаганда е голяма, така че и руснаците правят нещо подобна на американците но са слаби, а тука понеже българите много обичат руснаците и са склонни да вярват на тях, НО ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ПО СРЕДАТА
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Статията не е от Пан там намерих най-бързо линк. Не можах да намеря от където я копирах. Но дори и да е от пан какво толкова? Ако пише против Русия и вали ЕС и САЩ е правилна медия, ако пише неща обратни на това и които не ти харесват е манипулативна?

Или ти не купувайте от Лафка щото е на еди кой си....или не чете това щото не пише това което мисля аз ами обратното. Едни хора вярват на Работническо Дело, други на Демокрация, трети на Млад фермер и т.н.

Ей добър модел имаш - видимо е че е пълно изфабрикуване и няма какво друго да кажиш освен видиш да вадиш пак работната теза щом пише лошо за ЕС, значи е манипулативна.
Би било добро попадението ти ако наистина скачам на тази теза, но уви това което казах, е че градиш тезата са на несъществуващи факти. Дори и да пише против ЕС и да е фактологечески аргументирано, трябва да си много облъчен да скачаш срещу това - на бялото черно да кажеш.

Хайде добре е да идеш да редактираш поста си, щото от заблуди няма прокопсване само Брада ще се кефи - то нормално да се кажи нещо лошо за ЕС пък и иззобщо не същестуващо той ще се радва, но за другите дето могат мислят го приемат за чист манипулативен спам!
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Гръмнаха в сърцето дете заради Георгиевска лентичка!

В центъра на града неизвестни нападатели са открили огън срещу момченце на 12 години, което е носело георгиевска лента - символ на победата на Русия във Великата отечествена война.

Няма ли кой да спре тая бандеровска сган?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Пускам ти два линка.

Първият е от англ.медия The Times, че Турция и Украйна никога няма да бъдат приети в ЕС.
Вторият е за Барозу - дал е кратко интервю пред кореспондент на Риа новости на 27 март 2014г.

Смисълът и на двете публикации е един и същ - няма да приемат Украйна.

Ти ме уби - 1во няма да дам 1 паунд за статията да я чета второ в нея статия се говорят общи неща, а за руският линк накакъв субективен прочит и това, което става ясно е че трябва съгласие но това било преди 2 месеца статия и пак нищо не се заявя категорично Украйна аут. Спекулации от руски медии и свободни анализи не се приемат за факти!
Давам ти жокер това, което го пише в ПАН ако е вярно ще го има широко описано в Reuters, BBC, The Times, FT, WJ, Bloomberg, AP и да не изброявам - там търси и това трябва да е писано много скоро време в рамките на часове.

П.С. Нещо от такъв магнитут ако наистина е казано всички масс медии ще гръмнат - не само некви местни руски медии :)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти ме уби - 1во няма да дам 1 паунд за статията да я чета второ в нея статия се говорят общи неща, а за руският линк накакъв субективен анализ.
Давам ти жокер това, което го пише в ПАН ако е вярно ще го има широко описано в Reuters, BBS, Times, FT, WJ, Bloomberg, AP и да не изброявам - там търси и това трябва да е писано много скоро време в рамките на часове.
Точно пък там изобщо не мисля, че ще го напишат. За мен не е проблем да си вярвам и на тези източници, ти като искаш си търси.
Ето ти статията от The Times на руски език.
http://www.inopressa.ru/article/27Nov2013/times/ukr_3.html

П.П. Ясно е, че само ги залъгват и без статии.:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Страната го няма да ви каже кво да четете и взехте да се бъркате
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Точно пък там изобщо не мисля, че ще го напишат. За мен не е проблем да си вярвам и на тези източници, ти като искаш си търси.
Ето ти статията от The Times на руски език.
http://www.inopressa.ru/article/27Nov2013/times/ukr_3.html

П.П. Ясно е, че само ги залъгват и без статии.:)

Колега, Украйна и Турция не ги щат сигурно десетки различни политици от всяка една страна от ЕС! Както има безброй анализ, защо да не влизат или влизат и това, не е от днес а месеци, че и години. Още като подписваха споразумения Украйна да ходи към ЕС - т.е. вътрешните решения за Украйнският хоризонт.

Но това не оправдава онзи изфабрикуван линк на Крумето - в пропагандата има част истина, но онази статия беше просто мега изфабрикувана. Това е! Няма какво да вадите от 9 кладенеца вода щом нещо е фактологически невярно и нереално - ясни са доводите и за едните и другите.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Страната го няма да ви каже кво да четете и взехте да се бъркате

Да той все има проверени изотчници всички до един руски :)

Нещо да е вярно ще го има и в Русците и в Немски, Френските, Италианските, Английските, Хамериканскте и редица други медии. Неща, които ги има само от една страна малко накъртва ....
Смятам знаете една медия да е обективна едно събитие или инфо трябва да е потвърдено от 3 различни независими източници. Едно събитие с огромен магнитут няма да е отразено само на едно място нали?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Що спорите, като нищо не знаете, чакайте Страната да ви каже и тогава коментирайте
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Колега, Украйна и Турция не ги щат сигурно десетки различни политици от всяка една страна от ЕС! Както има безброй анализ, защо да не влизат или влизат и това, не е от днес а месеци, че и години. Още като подписваха споразумения Украйна да ходи към ЕС - т.е. вътрешните решения за Украйнският хоризонт.

Но това не оправдава онзи изфабрикуван линк на Крумето - в пропагандата има част истина, но онази статия беше просто мега изфабрикувана. Това е! Няма какво да вадите от 9 кладенеца вода щом нещо е фактологически невярно и нереално - ясни са доводите и за едните и другите.

Ето от немската преса линк
с пространно интервю на Барозу от 7 април.
Влизането на Украйна - нито сега, нито в близко бъдеще.

Така става ли или и германците лъжат?
 

Горе