АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Що спорите, като нищо не знаете, чакайте Страната да ви каже и тогава коментирайте

Сигурно има такива където чакат каквото им се каже и това да мислят, но се досещаш колко ментално трябва да си обременен, че да не можеш сам да анализира и достигнеш до базово умозаключение.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@bradчет кой според тебе би трябвало да определи съдбата на Украйна???
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@bradчет кой според тебе би трябвало да определи съдбата на Украйна???
Да си я определят сами - референдум за или против влизане в ЕС би бил ок.
С ясни правила за членство и със законно избрано правителство - сегашното не е, нали си съгласен.

П.П. Блеки, линка от немската преса признава ли се?:)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ето от немската преса линк
с пространно интервю на Барозу от 7 април.
Влизането на Украйна - нито сега, нито в близко бъдеще.

Така става ли или и германците лъжат?

Чудесно айде още напъни се и ще изкараш нещо от световните масс медии. А вземи прочети или кажи на чича гошо ти преведе следващите изречения - всичко е писано от към асоцииране на Украйна и колко струва. Както можеш и сам се обеди датите между това, което е дал Крумов и ти което постваш има няма месец разминаване :)

Аз не знам кога ЕС е казал официално на Киев, момчета утре сте в ЕС, без да минавате редица процедури. Така, че стига с тези полуфабрикати ;)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Вече може са поспрете (Брад и Крумов).
Страна го нема да агитира убедително, пък на вас не ви са удава особено.
А и зад кой ше се скриете?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да си я определят сами - референдум за или против влизане в ЕС би бил ок.
С ясни правила за членство и със законно избрано правителство - сегашното не е, нали си съгласен.

П.П. Блеки, линка от немската преса признава ли се?:)

Ами що им се бъркат отвсякъде? да си решават вътрешно, и аз съм съгласен, ама не ги оставят, има баница за разделяне май
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами що им се бъркат отвсякъде? да си решават вътрешно, и аз съм съгласен, ама не ги оставят, има баница за разделяне май

Ами бъркат им се, въпросът е кой започна първи да се бърка и защо.
Американците какво правят в Украйна да се бъркат и какво ги интересува тях дали ще подписват или няма с ЕС.
За Русия е разбираемо, че има население там, както и бизнес отношения.
Американците какво имат в момента? Какво искат да имат е ясно.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ноке нещо си се объркал, никой не агитирам за нищо.

Щом за вас е нормално едни хора да убиват други заради различно мислене дайте да ви изкарам на улицата и да ви заколя един по един понеже не мислите като мен? Някак си така излизат нещата. Самите маерикаци си казха колко пари са меткали в Украйна, политци от ЕС по всевъзможни медии си признаха къде им е грешката, тук 2-3ма пак драми преживявате за някакви агитации и манипулации.
 
Последно редактирано:
Айдее пак лирически отклонения и битови скандали дева, да идвам ли и аз? :-o:-o:-o
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ноке нещо си се объркла, никой не агитирам за нищо.

Щом за вас е нормално едни хора да убиват други заради различно мислене дайте да ви изкарам на улицата и да ви заколя един по един понеже не мислите като мен? Някак си така излизат нещата. Самите маерикаци си казха колко пари са меткали в Украйна, политци от ЕС по всевъзможни медии си признаха къде им е грешката, тук 2-3ма пак драми преживявате за някакви агитации и манипулации.
Да бе, преживяват нещо колегите. :) Задачки - закачки ни дават за разни линкове.
Скоро даже може и да ни стрелят - с емотикони, ей така :lol::lol::lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Вчера разбрах, че имало еквивалент на хърватското "Сърбе на върбе" - "Москаляку на гіляку".
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Пиши у гъгл.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Няма се занимавам, мислех че ти знаеш но щом трябвна да си го превеждам не ща
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това излезе в чата на life news за Джемилев и кримските татари.
Общо взето се дистанцират от него и казват да си ходел при спонсорите,
защото за 23 години председателство и като депутат в Радата нищо не бил направил за тях,
освен да настоява за членство в НАТО. Излъгал и в някакво предаване,
че уж му било забранено влизането - излизането в Русия, показват фалшив
документ без подпис и печат, който веднага бил тиражиран от западните СМИ.
Сега татарите се сдобили с това, което за 23 години не успели да договорят с Украйна -
участие в управлението на Крим, а татарският език станал един от трите официални в Крим.

http://www.youtube.com/watch?v=slE_ih7LF-A
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

няма ли украински медии, само руски медии се предлагат
А какво по-точно искаш от украинските медии да ти се предложи и какво очакваш да пише в тях?
Аваков си пише за "изпълненото" в Туитър и Фейсбук страницата предимно.:)
Ето къде и колко убити има - подробни справки дава всеки ден.
Има и канал в youtube.
 

Горе