АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

хахха и ако не бяха убийствата в Одеса нямаше да искат да се присъединят към Русия? ти чуваш ли се?
по време на (гражданска) война е нормално да има жертви

не знам какво е писал @страна по-горе защото не съм го чел
преди няколко дена аз написах нещо и той ми отговори точно това - че видиш ли референдума е бил за независимост, а не за присъединяване към Русия
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

не знам какво е писал @страна по-горе защото не съм го чел
преди няколко дена аз написах нещо и той ми отговори точно това - че видиш ли референдума е бил за независимост, а не за присъединяване към Русия

Чукчата па се изцвъка - не чете, ама пише. Макар че всеки чукча е титан на мисълта в сравнение с подобни дришльовци.

Та какъв беше въпросът в референдумите бе, цървул евровизионен?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Та какъв беше въпросът в референдумите бе, цървул евровизионен?

това няма значение
трябва да видим ефекта от референдума - а той е, че най-вероятно ще има присъединяване към Русия (или поне се говори за такова - ако не се осъществи то ще е заради указания от Кремъл)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

хахха и ако не бяха убийствата в Одеса нямаше да искат да се присъединят към Русия? ти чуваш ли се?
по време на (гражданска) война е нормално да има жертви

не знам какво е писал @страна по-горе защото не съм го чел
преди няколко дена аз написах нещо и той ми отговори точно това - че видиш ли референдума е бил за независимост, а не за присъединяване към Русия
И не е излъгал, защото е за независимост и отделяне от Украйна.
Днес казаха, че присъединяване към Русия може би е подходяща стъпка, но в момента преговарят да се обединят двете области в една.
До евентуално влизане в състава на Русия имат да извървят дълъг път, няма да е лесно като с Крим.
Дори и да го направят, на теб какъв ти е проблема и какво те грее изобщо? Имат право да си изберат - каквото и да е.
Само глупаци и страхливци ще стоят, гледат и чакат да ги избият.

Думата "тъпи" в обръщение към съфорумци, си я остави за себе си.
 
странЪ, забелязваш ли че теб винаги някой те дразни и винаги псуваш и обиждаш някого?
много чукчи много тещо по тия форуми а?
 
От: Re: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

странЪ, забелязваш ли че теб винаги някой те дразни и винаги псуваш и обиждаш някого?
много чукчи много тещо по тия форуми а?

Определението "тъпи псевдо русофили" мен също ме издразни.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Русия или ЕС - дилема не виждам.

10363560_288385971338425_1989485228438096452_n.jpg
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

това няма значение
трябва да видим ефекта от референдума - а той е, че най-вероятно ще има отделяне (или поне се говори за такова - ако не се осъществи то ще е заради указания от Москва)

Кое може да има значение в един референдум освен въпроса в него бе, капутче?

Има значение, че подобни малоумници като теб без нищо да разбират си врат гагите в подобни теми и ги цапат с невероятната си глупост и дебилщина. Трудно е да се обсъжда каквото и да е развитие на събитията при наличието на такива флудъри. Поне да привеждаха някакви аргументи, както поне се опитват да правят американските политици. А тука детската градина зорлем се вре да я пцуят. Не ми пречи да храня такива суеци като теб, разбира се, дори ми е приятно понякога да им тегля по 5-6 на крак, но отиват на кино интересни теми по този начин.

А се научете най-накрая да спорите с факти, аргументи и мисъл, а не с нареждане на букви. Ако съдържанието на черепната ви кутия го позволява, естествено.
 
От: Re: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

странЪ, забелязваш ли че теб винаги някой те дразни и винаги псуваш и обиждаш някого?
много чукчи много тещо по тия форуми а?

Разбира се. И на теб да ти ЕПМ.
 
Re: От: Re: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Определението "тъпи псевдо русофили" мен също ме издразни.

Не знам за какво говориш, прочетох само последните 2 поста... :oops:
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

тъпи псевдо русофили,

Много сериозен коректив на темата...
 
Re: От: Re: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Разбира се. И на теб да ти ЕПМ.

Сери, сери...
Нещо сдадооха фронта твоите хора и си гузен и нервен напоследък :)

Яко се сдуха нещо?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

РЕЗУЛТАТА
колко пъти да ти го повторя?

Колко пъти да ти повтарям, че първо трябва да се научиш да четеш, да имаш поне някакви знания по дадена тема и чак тогава да се обаждаш? Толкова ли е трудно да разбереш, че твоята тъпота само разваля темите в този форум. Можеш да имаш различна позиция и да я защитиш с аргументи и факти, това е нормалното при даден спор. А при твоя малоумен флуд какво друго ми остава освен да те пцуем? Колко трябва да ти прощавам само заради това, че не осъзнаваш колко си тъп? Какво правиш в тази тема изобщо, толкова ли наистина не схващаш на колко ниско ниво си за нея?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нормално е да искат първо отделяне от Украйна и след това да поискат присъединяване към Русия. Има си стъпки все пак, макар че ще стане пак по бързата процедура сигурно както при Крим.
Но при Крим беше малко по различно защото Крим си беше вече нещо като автономна република в състава на Украйна и при тях имаше само една стъпка референдум за присъединяване към Русия. При сегашните случаи имаме 2 стъпки. Какво толкова има да му се коментира тука не разбирам?!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

освен да те пцуем?

Кога научи и шопския? :D
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Колко пъти да ти повтарям, че първо трябва да се научиш да четеш, да имаш поне някакви знания по дадена тема и чак тогава да се обаждаш? Толкова ли е трудно да разбереш, че твоята тъпота само разваля темите в този форум. Можеш да имаш различна позиция и да я защитиш с аргументи и факти, това е нормалното при даден спор. А при твоя малоумен флуд какво друго ми остава освен да те пцуем? Колко трябва да ти прощавам само заради това, че не осъзнаваш колко си тъп? Какво правиш в тази тема изобщо, толкова ли наистина не схващаш на колко ниско ниво си за нея?

добре бе, айде няма да ти флудя повече темата
пишете си сами и си вервайте
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кога научи и шопския? :D

Шопският си е сериозен диалект, а имам някаква способност към изучаването на езици и диалекти, праскам си на 6 езика свободно и на към 12 други се обяснявам криво-ляво:) Това вече не е до акъл, просто всеки си има способност за нещо си. Едни могат да свирят на цигулка, други да скачат, трети да броят...
 
От: Re: От: Re: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не знам за какво говориш, прочетох само последните 2 поста... :oops:

Предната страница, пост 2259 виж
----------------------------------------------------
Не е съвсем по темата, но случайно се загледах в едно интервю на някаква дама, живееща от 23 год в Америка.
Разказва доста интересно за живота на обикновените американци - хубавите и лошите страни.
Обиколил съм доста места в ЕС и Балканите, в Америка не съм бил и ми беше любопитно.
Дълго е и е на руски, но наистина е интересно.

http://www.youtube.com/watch?v=WdB01u6xik4
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

добре бе, айде няма да ти флудя повече темата
пишете си сами и си вервайте

А мерси, ако това очакваш.

Макар че, ако почетеш и обмислиш, то едва ли който и да е в тази тема (вкл. и аз) ще е против сериозен опонент. Но флудът дразни, защото не носи никаква полза и губи времето на всички.
 

Горе