АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Някак мило е как се обръщаш към мен, без да ме обиждаш както го правиш с останалите. Оценям!

Така или иначе, защо ме обвиняваш, че не чета, а само пиша? За да се изказвам по темата очевидно поне малко си чета. Това че позицията ми не е толкова ... настървена, не означава, че няма и други хора като мен, на моята камбанария, които просто да си обяснят тяхната гледна точка.
Не знам дали от свободата на словото или разбирането последните години, че можем да мислим и самостоятелно, аз се осмелявам да съм на малко по-различна позиция от твоята. Приеми го.
Претенциите за обективност на статиите, е въпрос на кой какви ще си ги избере източниците, в подкрепа на тезата си. Но пак няма кой да отсъди кое е наистина правилното ... освен някой трибунал на извънземните, които са ни създали :|
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Видях, че в статията на DW има и някакви опити за икономически анализи.

Цитират "Ведомости" - съвместно издание на руски език на The Financial Times и The Wall Street Journal и което е още по-забавно - пускат някаква мизерна сума от 600 млн. евро, която трябвало да оправя Крим.

Ако нещата опираха само до 600 млн. евро, то това са "пари за семки" за бюджета на РФ. Истината е, че само мостът през Керченския пролив до полуострова ще ги глътне. Не говорим за вода, електроенергия, помощи за бежанците, бягащи от Украйна и т.н.

Чудесно! това още повече ни показва какъв "разход" ще е за Русия такава инвестиция в иначе независима държава. Остава въпросът, защо Русия да е по-невинна в претенциите си за някакво икономическо влияние от някаква си Америка? Това във връзка с размириците в Украйна и кой би имал дивиденти от подобни събития.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Някак мило е как се обръщаш към мен, без да ме обиждаш както го правиш с останалите. Оценям!

Така или иначе, защо ме обвиняваш, че не чета, а само пиша? За да се изказвам потемата очевидно поне малко си чета. Това че позицията ми не е толкова ... настървена, не означава, че няма и други хора като мен, на моята камбанария, които просто да си обяснят тяхната гледна точка.
Не знам далиот свободата на словото или разбирането последните години, че можем да мислим и самостоятелно, аз се осмелявам да съм на малко по-различна позиция оттвоята. Приеми го.
Претенциите за обективност на статиите, е въпрос на кой какви ще си ги избере източниците, в подкрепа на тезата си. Но пак няма кой да отсъди кое е наистина правилното ... освен някой трибунал на извънземните, които са ни създали :|

Пишеш сравнително прилично, не ме обиждаш с "епитети" - какъв ще е смисълът тогава и аз да прилагам антисанкции в този аспект?

А там, където се дъниш, си го казвам. Нищо лично. В темата съм дал статистически данни, те наистина са от ООН, ЦРУ и руския Росстат, има и съвсем разбираеми от лаици диаграми в статията на Forbes - авторът се беше вбесил на професионална основа на Маша Гесен, която провокира темата в The New York Times.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Чудесно! това още повече ни показва какъв "разход" ще е за Русия такава инвестиция в иначе независима държава. Остава въпросът, защо Русия да е по-невинна в претенциите си за някакво икономическо влияние от някаква си Америка? Това във връзка с размириците в Украйна и кой би имал дивиденти от подобни събития.

Коя е тази "независима държава"? Крим е република в състава на РФ, а Севастопол е град "с национално значение" (такъв статут имат и градове като Москва и СПБ, например)
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Руско семейство сяда да обядва под натиска на санкциите:

[video=youtube;eSLGBK19geI]http://www.youtube.com/watch?v=eSLGBK19geI[/video]
Първоналачно го взех това за чиста монета, но клипа е режисиран...

Изглежда ще се окаже прав Амун, че ти плащат за форумна пропаганда, то иначе не виждам защо ще си толкова активен за едното мерси....
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

След вечерята имали малък семеен спор :(

[video=youtube;BQ2Zarpl1ew]https://www.youtube.com/watch?v=BQ2Zarpl1ew[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Пак не осъзнати предриемачи се напъват да опонират. Я каот сте такива разбирачи ми кажете защо шотладнците могат да имат реферндума за независимост, а украинците не?

Чак обама мяукал на шотландците да не ходели да галсуват на референдума. Отделят ли се край с политиката на ЕС и САЩ за Украйна. Цялата им дейност става 100% незаконна. Не, че сега е де.


Разбирам да сте някави твърдоглави пенсионери, но млади хора да сте толкова заухави е доста странно
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тоя взе да се изживява като втори Хитлер:
Путин заплашил, че може да стигне до Рига и Варшава за два дни
Много ненормалници се навъдиха и все на високи постове. Колкото по-незабележим човек си, толкова повече властта те променя и почваш да си вярваш на тъпотиите. Бай Путин вместо да се замисли за мизерията и мафията в Русия, взе да се мисли за прероден Адолфчо.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тоя взе да се изживява като втори Хитлер:
Путин заплашил, че може да стигне до Рига и Варшава за два дни
Много ненормалници се навъдиха и все на високи постове. Колкото по-незабележим човек си, толкова повече властта те променя и почваш да си вярваш на тъпотиите. Бай Путин вместо да се замисли за мизерията и мафията в Русия, взе да се мисли за прероден Адолфчо.


Проблема е, че вярвате на подобни новини за изкавания на този или онзи. Политик от ранга на Путин и избран за политик на 2013 не от кого да е, а от самите американци не би изпляскал подобно нещо . Виж ако беше нашия малоумен президент щеше да е 100% вярно.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тоя взе да се изживява като втори Хитлер:
Путин заплашил, че може да стигне до Рига и Варшава за два дни
Много ненормалници се навъдиха и все на високи постове. Колкото по-незабележим човек си, толкова повече властта те променя и почваш да си вярваш на тъпотиите. Бай Путин вместо да се замисли за мизерията и мафията в Русия, взе да се мисли за прероден Адолфчо.


Трябва да си пълен кретен или гербераст, за да вярваш на такива новини

Преди Барозу беше разпространил подобни измисшльотини след разговор с Путин,но след като от Русия му дадоха 5 дни да каже истината или ще разсекретят разговора,мълча като пу**а 3 дни и накрая каза че думите са извадени от контекста
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Фашизъм 2.0. Открийте разликите.

Укропропаганда в Славянск:

[video=youtube;HLdserikckA]http://www.youtube.com/watch?v=HLdserikckA[/video]

Фашистка пропаганда от Втората Световна:

[video=youtube;iWbV-ILpQjo]http://www.youtube.com/watch?v=iWbV-ILpQjo[/video]
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Общинари от Киевското кметство пак направиха въргал помежду си. Този път заради украинския химн. Едните изпяли куплет, който го няма в официалната версия, а на другите това не им харесало.

Кличко прояви най-доброто си качество като кмет на Киев досега и успя да ги разтърве.

Като цяло Кличко поумнява с много бързи темпове. Все още не може да научи украинския, но снощи, например, каза, че "за да стане водата гореща, трябва да се затопли студената".

Жителите на украинската столица искрено му аплодираха за това откровение.

Честите тупалки между украинските политици са обект на завист не само на тукашния Гого, но и на руския боксьор Николай Валуев:

04f25eb37208721e6759b807718b1.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това обаче не е монтаж.

Чист фашизъм в действие. Само дето Путинския фашизъм казва "Аз съм анти-фашизъм, аз не съм фашизъм". Но както и да го гледаш си е чист фашизъм.


1549248_695730353842012_7984404078668657674_n.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Че мамуните са зле с мисленето и политиката - как да е, но в този форум поне има доста хора, разбиращи от интернет, сайтове, дизайни, обработка на изображения и т.н. Най-малкото, при положение, че определени несъответствия се набиват здраво на очи, трябва да се проверява.

И така. първо, да проверим източниците на тази снимка. Вижда се къде е била публикувана предимно и се вижда, че де факто е едно и също копие, размножено многократно по определени ключови думи най-вече на ислямски и украински сайтове (например, при рекламната листовка на батальона Айдар, известен със своя спонсор - педофила-депутат Ляшко, публикувана през май на печалноизвестния Чеченнюз). Дори в англоезичната уикипедия са се издънили (уж се проверявало).

След това да разгледаме поне по-големите снимки - пример http://i.imgur.com/wDuELY2.jpg .



Може да се увеличат и малките. Фотошопът е навсякъде - дори не са се потрудили на сменят надписите върху кръстовете, а просто са ги замазали.

Излиза, че отново резултатите от "руско-украинската война" са неутешителни за Киев. Толкова много загуби, а руската армия така и не се появи досега.

P.S. Тоя "математик" не беше ли същият, който не можеше да събере 2+2 без калкулатор, за демографията се кълнеше, че населението на Русия намалява, не знаеше, че е на второ място по приток на емигранти в света, а за автомобилостроенето твърдеше, че в Русия се произвеждат зазки и не беше чувал за нито един завод? Гарантирам, че дори не знае кои са тези хора в униформа, камо ли да има понятие къде е правена снимката и какво е променено в нея.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

P.S. Тоя "математик" не беше ли същият, който не можеше да събере 2+2 без калкулатор, за демографията се кълнеше, че населението на Русия намалява, не знаеше, че е на второ място по приток на емигранти в света, а за автомобилостроенето твърдеше, че в Русия се произвеждат зазки и не беше чувал за нито един завод? Гарантирам, че дори не знае кои са тези хора в униформа, камо ли да има понятие къде е правена снимката и какво е променено в нея.


Тоя същият твърдеше в една тема,че американците са направили добро на Япония като са хвърлили атомни бомби над Хирошима и Нагасаки
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Болни, промити, пияни мозъци! Руски бичмета, дето за шише водка на тоя педал ще му олижат и оная работа. Адолф Путин! :)

Ти не видя ли горните мнения? сляп ли си или тролиш?
 

Горе