АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

IMHO, горното донякъде потвърждава версията на свидетелите веднага след падането на Боинга (че са видяли два самолета, възможно Су-25 и Су-27), но не обяснява защо тогава другият не се вижда на снимката.

Всички свидетели твърдят, че са разпознали Су-25 (тъй като предимно Су-25 им целеха климатиците и са запознати с характерния контур и звук на този самолет). Опълченците също говореха за Су-25. Руското военно министерство също твърдеше за украински самолет врднага след падането на Боинга, сега ще потърся обаче дали е посочвало, че е Су-25.

А на снимката е Су-27. Къде тогава е Су-25?

Намерих. И руските военни твърдяха именно за Су-25

Още по темите оттогава (давал съм ги и тук, но темата е дълга и по-трудно се търсят):
http://www.rusbg.com/11/evgeniy-lyamin-krushenie-boinga-osnovnie-versii.html
http://www.rusbg.com/11/aleksandr-vasilev-pas-v-storonu-ameriki.html
http://www.rusbg.com/11/anton-lyadov-krushenie-boeing-moglo-bit-mnogohodovkoy-kolomoyskogo.html
http://www.rusbg.com/11/nemetskie-s...inskogo-letchika-strelyavshego-po-boingu.html
и т.н.
 
Последно редактирано:
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Най ми е смешно, когато отвсякъде облъчен безмозъчен смешко почне да плямпа за пропаганда без изобщо да вниква в смисъла на това, което се пише.

А на мен ми е най-смешно да чета за безмозъчните напъни на една пенсия как се опитва да замаже това как тотално се дискредитира за н-ти път.
Да не ти пречупя ентусиазма продължавай да пускаш "най-обективните" източници разбира се руските държавни медии или тези под техен контрол :)
Скоро се надявам да излезе истината за бойнга, не се напъвай да правиш на инфо агенция, за неща които не са ти ясни.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А на мен ми е най-смешно да чета за безмозъчните напъни на една пенсия как се опитва да замаже това как тотално се дискредитира за н-ти път.
Да не ти пречупя ентусиазма продължавай да пускаш най-обективните източници разбира се руските държавни медии или тези под техен контрол :)

Давам данни за случилото се веднага след свалянето на Боинга. Предоставям информация, която се цензурира и не се огласява от западните медии. Изказвания на свидетели и Министерство на Отбраната. Нещо лошо?

P.S. И за "пенсията" малко бъркаш. Едно е пенсионер, друго е "пенсия", поне доколкото знам български.
Hint: Не случайно веднъж ти намекнах (но както и се очакваше не разбра намека поради свойственото ти тъпоумие), че и Джейсън Стейтъм в "Транспортер" бе пенсионер. Но не изглеждаше да е над 60 години (или колко ви е там пенсионната възраст)..
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Давам данни за случилото се веднага след свалянето на Боинга. Предоставям информация, която се цензурира и не се огласява от западните медии. Изказвания на свидетели и Министерство на Отбраната. Нещо лошо?

P.S. И за "пенсията" малко бъркаш. Едно е пенсионер, друго е "пенсия", поне доколкото знам български.
Hint: Не случайно веднъж ти намекнах (но както и се очакваше не разбра намека поради свойственото ти тъпоумие), че и Джейсън Стейтъм в "Транспортер" бе пенсионер. Но не изглеждаше да е над 60 години (или колко ви е там пенсионната възраст)..

Лошо не, но бяха debunk-ти още веднага като раздуха нещата от первий канал - чета и в други форуми и по тема Украйна та затова го казвам.
Разлика няма едното е разговорно. Да спомням си че каза - да не си и ти като него от спецназ? Може и да се бъркам но мисля, че каза че имаш дъщеря над 30, aко държиш на аналогията със филма той там няма и 40 та малко размиване имаш в тезата ти.
 
От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Лошо не, но бяха debunk-ти още веднага като раздуха нещата от первий канал - чета и в други форуми и по тема Украйна та затова го казвам.
Разлика сякаш няма едното е разговорно. Да спомням си че каза - да не си и ти като него от спецназ? Може и да се бъркам но мисля, че каза че имаш дъщеря над 30, aко държиш на аналогията със филма той там няма и 40 та малко размиване имаш в тезата ти.

Тотално ти е дебънкнат мозъка. Най-малко ще обсъждам с някакъв форумен пикльо възрастта на дъщерите си. Мога да се похваля какво са завършили, какво работят, дали ще имам внуци скоро, това да. Мога да дам грешна лична информация, това също да. Особено при форумно общуване с такива мухльовци, които вместо да четат различните мнения по дадена тема се опитват вместо това да използват лична информация срещу опонентите си.

Не си дорасъл дори за това.
 
От: От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тотално ти е дебънкнат мозъка. Най-малко ще обсъждам с някакъв форумен пикльо възрастта на дъщерите си. Мога да се похваля какво са завършили, какво работят, дали ще имам внуци скоро, това да. Мога да дам грешна лична информация, това също да. Особено при форумно общуване с такива мухльовци, които вместо да четат различните мнения по дадена тема се опитват вместо това да използват лична информация срещу опонентите си.

Не си дорасъл дори за това.

Айде пак изтрещя - явно е от годините. Веднъж се изхвърляш, че си бил като Стейтнам във филма, а пич е в средата на 30-те а после се нервиш, че си споменал преди време че имаш дъщеря над 30 - та аджеба на колко си :)? Това е риторичен въпрос не ми отговаряй. Справяй се с пенсията си както намериш за добре само гледай да не пишеш глупости, защото си личи ...
 
От: От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде пак изтрещя - явно е от годините. Веднъж се изхвърляш, че си бил като Стейтнам във филма, а пич е в средата на 30-те а после се нервиш, че си споменал преди време че имаш дъщеря над 30 - та аджеба на колко си :)? Това е риторичен въпрос не ми отговаряй. Справяй се с пенсията си както намериш за добре само гледай да не пишеш глупости, защото си личи ...

Ще ти отговоря на руски, за да ти е по-изгодно да не разбереш степента на презрението ми към мърши като теб.

А какое твое собачье дело?
 
От: От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хм, открих защо може би Леонтиев е използвал Миг-29. Заради обяснението за радарите (Миг-29 и Су-25 се отразяват еднакво на радарите поради сходна по площ отразяваща повърхност).

Ето я реконструкцията от свалянето на Боинга, публикувана през август (+снимки):

 
От: От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ще ти отговоря на руски, за да ти е по-изгодно да не разбереш степента на презрението ми към мърши като теб.

А какое твое собачье дело?

Любимият приом с обиди, този път реши да иновираш но не ти се получи - ех ако сега беше един Стейтман, щеше да ти се получи нещо добро, ама .... я иди цапни некоя друга чашка може и да стане нещо :)

Хайде оставям те да "информираш" на воля
 
От: От: От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Любимият приом с обиди, този път реши да иновираш но не ти се получи - ех ако сега беше един Стейтман, щеше да ти се получи нещо добро, ама .... я иди цапни некоя друга чашка може и да стане нещо :)

Хайде оставям те да "информираш" на воля

Най-накрая едно правилно решение. Това тук е сериозна тема, не виждам причина да влизат форумни галфони, които се чудят как да използват лична информация.

Като ти казвам, например, че не разбираш от икономика, аз си правя този извод на базата на твоите мнения, а не на това, че си казал някъде какво си завършил или не завършил и къде учиш, работиш или си безработен. Като определям някого като пубер, това не е защото ми е казал училището си, а защото мисли като пубер в постовете си.

По форумите единственият начин да получиш някаква реална информация за опонента е да съдиш по плитчината или дълбочината на мненията му, правопис, начин на изразяване, а не по това какво пише за себе си лично. Аз мога да напиша, че съм космонавт или че съм 12-годишно момиче, това няма никакво значение в епохата на форумните тролове -важното е да не се дава 100%-во истинска лична информация.

Затова няма как да знаеш на колко съм години, какъв съм по националност, от кой пол съм, какво и къде съм завършил, какво работя или не и т.н. според личната информация, която давам сам за себе си. Ако се интересуваш от лична информация, то трябва да анализираш мненията и сам да откриеш фактите по съвсем странични белези.

Надявам се да проумя най-накрая и да почнеш да пише по тематиката на темите. И то само по тези, в които нещо разбираш, а не да флудиш навсякъде като заклет графоман.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хайде пак мозъчни напъни, образът ти е функция на надменният ти снобизъм и нещата, който пишеш.
Ти си писал лично инфо за себе си:
Едната е финансов анализатор в лондонска брокерска къща, а другата е по майчинство (но е завършила същото учебно заведение, квото и малката).

Духнали са (според твоето мнение). А според мен просто пътуват по-бързо на работа (щото до Лондон се стига по-бързо от Москва, отколкото от Москва до вилата в Подмосковието).

После ми вадиш, че си бил като Стейтам в Транспортьор :D - завалията е в 30-те във филма. Та сега на базата на двете ти писания усещаш ли каква слабоумна галфония си на писал?!?

Вярно всичко може си пишеш, но на базата на тези писания човек може да разбере, че си под някакво въздействие или си с раздвоение на личността - все ми е тази.

По икономика нивото ти е на ниво какво ми копват и пействат от руските медии, кога стана експерт не знам? Вземи питай дъщеря си аджеба защо пазара така отриегира и защо примерно пада рублата(каква е примерно експозицията срещу рублата на къщата в която работи) след като сте толкова силни икономически, защо има отлив на капитал и т.н!

Вземи се стегни най-накрая и стига си обиждал на ляво надясно - само комплексирите го ползват то приом.

Хайде информирай, няма кой друг да информира освен теб :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хайде пак мозъчни напъни, образът ти е функция на надменният ти снобизъм и нещата, който пишеш.
Ти си писал лично инфо за себе си:


После ми вадиш, че си бил като Стейтам в Транспортьор :D - завалията е в 30-те във филма. Та сега на базата на двете ти писания усещаш ли каква слабоумна галфония си на писал?!?

Вярно всичко може си пишеш, но на базата на тези писания човек може да разбере, че си под някакво въздействие или си с раздвоение на личността - все ми е тази.

По икономика нивото ти е на ниво какво ми копват и пействат от руските медии, кога стана експерт не знам? Вземи питай дъщеря си аджеба защо пазара така отриегира и защо примерно пада рублата след като сте толкова силни икономически, защо има отлив на капитал и т.н!

Вземи се стегни най-накрая и стига си обиждал на ляво надясно - само комплексирите го ползват то приом.

Хайде информирай, няма кой друг да информира освен теб :)


Мда, па нищо не си разбрал. Какво значение има това, което ще напиша сам за себе си? Дали съм 12-годишен или 80-годишна?

Аре зарежи напъните да намериш лична информация. Едно, че е неприлично, това не е форум за запознанства, друго, че темата е сериозна.

А за информирането - ами естествено е да имам повече информация от теб, не е ли логично? Ти имаш достъп само до едната страна, четеш определени мнения, на определени езици. А аз чета всичко, владея 6 езика, част от които не са западни, останалите ми ги превеждат ежедневно. Само виж от колко езика и от какви издания се публикуват анализите и новините в подписа ми и сравни каква малка част са твоите източници в сравнение с моите. Виж само за днес статиите - японски, китайски източници, National Geografic, NYT, украински, чешки, полски, немски, италиански, френски, да не говорим за руските... При това вече съм ги прочел (чета всичко преди да се публикува). А ти ми излизаш с шепа форуми и 3 вестника и смееш да твърдиш, че точно те са Истината в сравнение с огромния и разнообразен обем икономическа, политическа и научна информация, който предоставям аз в дайджестите си? Не се ли усещаш колко си жалък?

И съответно, давам тук тази информация, която не се публикува в американските и ес-медии. А кое и дали е вярно и логично, нека преценят читателите сами за себе си, когато имат поглед върху картината от вси страни, а не едностранно и цензурирано.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Никво значение за мен няма, не се мисли за толкова важен, че някой иска личното ти инфо - просто ме кефи как едно пишеш, което се оборва пак от твое писание - нищо повече, нищо по малко.

Е дано наистина да знаеш 6 езика, голямо богатство са. Има много източници на информация, отвъд американските и ЕС масс медии, където пак може се събере инфо - желание да има се намира начин. Както казах във форумите освен този се пускат доста инфо от двете страни, та там се вижда черно на бяло фейка - добре, че после и ти пусна линкове.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не разбрах коя снимка според теб е от Яндекс? Това, че на някоя снимка има руски надписи не означава, че е на Яндекс, руснаците ползват Google Earth на руски.

Пусни я тук, ако не ти пречи, за да видя за коя снимка говориш.
Снимката е компилация от гугълска и яндекс снимка, това имах предвид. Отворих яндекс специално, отидох на мястото и е същата или поне мнооого еднаква. Това е частта където е самолета изстрелващ ракети.

И айде стига с личните дразги, че не е интересно.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Снимката е компилация от гугълска и яндекс снимка, това имах предвид. Отворих яндекс специално, отидох на мястото и е същата или поне мнооого еднаква. Това е частта където е самолета изстрелващ ракети.

И айде стига с личните дразги, че не е интересно.

Е помолих те да я пуснеш. Толкова ли не можеш да я пуснеш във форума, че сега трябва да гадая къде си ходил и какво си правил?

В линковете (и към доказателствата, и към антидоказателствата) снимка от Яндекс не видях. А това, че си отишъл в Яндекс и си видял, че местността е еднаква и в Гугъл и в Яндекс какво те учудва? Очакваше да са различни ли?

BTW, днес някое от американските издания (не помня кое) бе успяло да се свърже с човека, изпратил снимката. Та той казал (не знам доколко е вярно), че просто я е взел от интернет, била е в някакъв форум малко след свалянето на Боинга. Решил, че ще е полезна на руснаците и я пратил. Което пак не доказва дали тази снимка е фейк или истина.

* * *

P.S. Пиша предимно по темата и когато има какво да се обсъжда нормално, то привеждам факти в подкрепа на своята теза и чета аргументите на нормално спорещите с мен. Но нямам никакво намерение да си трая, когато в темата си врат гагата разни недоучени лешпери, които пишат колкото да изтропат поредната бройка "мнение". Получават шут в гъза веднага, след като не разбират и не спазват интернет-етикета и това е. Без значение дали това ти е интересно или не. Ако гледам на теб да ти харесва, то тия мърлячи никога няма да се научат как да се държат във форум. Затова не говоря с тях културно и нежно, а говоря с тях на езика, който могат да разберат.

И не че се надявам някога да се научат, не ми и дреме дали ще се научат, това си е техен проблем. Но поне да цапат по теми, които са на тяхното ниво и по които могат да покажат някакви знания, а не в тема, в която от половин година почти всеки ден се дава някаква полезна информация, която трудно може да се намери от преводите на българските СМИ.
 
Последно редактирано:
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Вземи питай дъщеря си аджеба защо пазара така отриегира и защо примерно пада рублата(каква е примерно експозицията срещу рублата на къщата в която работи) след като сте толкова силни икономически, защо има отлив на капитал и т.н!
Добра препоръка, Блеки!
А иначе падението на рублата си продължава, каквото и да твърдят троловете:
attachment.php

Виж файлът 11205
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Една добра статия в полза на това, че снимката е фейк.

Авторът е специалист, щурман, авиадиспечер, бивш член на Световния Фонд по Безопасност на полетите.
Беседвал лично с очевидци на свалянето, които твърдят, че са видяли Су-27, а не Су-25.

Най-интересното е, че с тези очевидци са говорили и журналистите, но по някакви неведоми съображения са писали в дописките си Су-25 вместо Су-27.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

НПОшките кво са се умълчали тука, гаче рублата е скочила...

Вместо да се радват, че износът на курабийки ще потръгне.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз чакам долара да падне или да се спре да се пазарува в долари, че цените се вдигнаха да го е*а и $.
 

Горе