АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Палячо, за себе си няма да говоря, но от тук познавам хора, които заплатата на братовчед ти я изкарват за един ден. Чалга мислене е да се кефиш да живееш във ведомствено жилище и да караш беемве :lol: И в крайна сметка, науката не е за всеки, някои хора предпочитаме да се занимаваме с нещата от реалния живот. Това не е форум за наука, това е форум за предприемачество, сиреч тук сигурно няма научни работници. И 500-600к на месец са постижими да, сайтът за който говоря се казва viralnova, потърси инфо за него. А съвсем скоро тук писа едно момче, което обяснява как са направили приложение, което е имало милиони смъквания. Дали не е направил пари, а? Пичът беше на 20-тина години.

Айде сега, шапката, гащите и татък Ламанша ефенди :lol:
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Братовчед ми кара чисто ново BMW

Интелигентен човек не кара БМВ. Нито ново, нито старо.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Палячо, за себе си няма да говоря, но от тук познавам хора, които заплатата на братовчед ти я изкарват за един ден. Чалга мислене е да се кефиш да живееш във ведомствено жилище и да караш беемве :lol: И в крайна сметка, науката не е за всеки, някои хора предпочитаме да се занимаваме с нещата от реалния живот. Това не е форум за наука, това е форум за предприемачество, сиреч тук сигурно няма научни работници. И 500-600к на месец са постижими да, сайтът за който говоря се казва viralnova, потърси инфо за него. А съвсем скоро тук писа едно момче, което обяснява как са направили приложение, което е имало милиони смъквания. Дали не е направил пари, а? Пичът беше на 20-тина години.

Айде сега, шапката, гащите и татък Ламанша ефенди :lol:
Нещо пак обърка нещата. Позволи ми, да ти кажа някои неща за живота, които може да са ти полезни.
Да, през интернет могат да се правят много пари, но не и без акъл, не и с кокошкарско чалга-мислене, и най-вече - не от всеки.
Науката е инвестиция, но не и в БГ. Тук инвестициите в наука се смятат за загубено време и пари.
В тоя форум едва ли има повече от 2-ма човека, които да са си купили чисто нова кола за над 100 000 лв. Без значение от марката. Каквото и да си чул от агенция ЕЖК.
Еднократните високи продажби на продукт, не ти гарантират пожизнени доходи.
Не всичко, което лети се яде.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да, през интернет могат да се правят много пари, но не и без акъл, не и с кокошкарско чалга-мислене, и най-вече - не от всеки.
Напротив, могат да се правят почти от всеки, стига да знае как.

Науката е инвестиция, но не и в БГ. Тук инвестициите в наука се смятат за загубено време и пари.
И в България има доста хора, които се занимават с наука. Аз самият съм се занимавал с наука.

В тоя форум едва ли има повече от 2-ма човека, които да са си купили
чисто нова кола за над 100 000 лв. Без значение от марката. Каквото и да си чул от агенция ЕЖК.
Подценяваш форума. А и в крайна сметка, можеш да имаш парите и да не си купиш кола за над 100к. Зависи от приоритетите :)
Еднократните високи продажби на продукт, не ти гарантират пожизнени доходи.
С ИМ можеш да изкараш за 5 години толкова пари, колкото братчет ти няма да изкара за цял живот. А после нека живее в Англия и да кара беемве.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Човека мисли, че ние имаме чалга мислене, а оценява успеха с това кой каква кола си е взел. Оле боже...

Жалко е, че не слушаш малко поне, да се зачудиш за 2-3 неща. Ще си останеш беден с такова мислене, но е хубаво де, трябва да има и работници.

Най-смешното, е като говориш за науката като инвестиция. И какво, в Англия като инвестират много в наука, нали ти каза колко прави братчет ти, смешни пари. С тия пари в Англия, тоалетна хартия като хората не може да си купиш. А в България с тия пари, може да си мислиш, че си добре, но цената която плащаш като изпуснати възможности е много по-голяма.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Човека мисли, че ние имаме чалга мислене, а оценява успеха с това кой каква кола си е взел. Оле боже...
Е ти мислиш ли, че си е взел х6ца с тая заплатка :lol: Нали има да работи цяло десетилетие докато я изплати.

Madseson, будиш само съжаление брат. :|
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Отказвам се! Вие сте прави. Разбрах всичко.
Тук всеки може да прави по 7-8 000 чисто месечно или 6-700 хил за 5 години. Само ако иска де, щото може и да не иска.
В България за наука се плаща много добре, който твърди обратното лъже.
Хората, които се занимават с наука изпускат добрите възможности и само си губят времето. Будали!
В Англия, ако решиш да правиш научна кариера, парите ще ти стигат само да си купуваш тоалетна хартия.

Много съжалявам, че влизам в полемика с толкова по-образовани от мен хора. Фантасти ли сте, интелекти ли сте, ба ли го вече. Важното е, че си вярвате.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тук всеки може да прави по 7-8 000 чисто месечно
Къде е това "тук"? До колкото ми е известно ние сме в интернет. Ако знам английски и немски мога да общувам с милиони хора по света, така че моето "тук" е навсякъде.

В България за наука се плаща много добре, който твърди обратното лъже.
Това по какъв начин засяга форум за предприемачество?

Хората, които се занимават с наука изпускат добрите възможности и само си губят времето. Будали!
Всеки, който работи на държавна работа (повечето занимаващи се с наука са такива), просто си е избрал тоя живот. Никой не казва, че са будали, просто са направили различен избор.
В Англия, ако решиш да правиш научна кариера, парите ще ти стигат само да си купуваш тоалетна хартия.
Зависи къде живееш в Англия. Зависи какъв си и какво постигнеш. Обаче е сигурно едно - ще си на хранилка на някой, ще имаш шефове и няма да си свободен. Докато ние, всички които се занимаваме с ИМ, сме неподвластни никому ;) Така че, спести си хленченията как научните работници взимали малко пари, това е форум за предприемачество, а не форум на БАН.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ето едно изказване на украински депутат от 2013г.,близо една година преди Майдана.Случи се точно това,което каза човека....

[video=youtube;y9hOl8TuBUM]https://www.youtube.com/watch?v=y9hOl8TuBUM&feature=share&fb_ref=share[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Владко, рабирам, че произхода ти не е български, ама толкова напъване за без пари... Срамота!
Оня другия анализатор, strana и той на твоя акъл. Пенеше се, обиждаше и се кълнеше, че до март рублата ще се стаблизира на 50 руб/usd.
Фантастики на фанатизирани и икономически неграмотни тролчета. А днес бавно и полека рублата си мина 70 руб/usd:
27zgmjk.gif


Руснаците все по-малко разбират какво иска лилипутчето. Всъщност се съмнявам, че и самия той знае защо води тая братоубийствена война. Прилича на крейзи с нелечима мания за величие. Може да разсипе цялата държава, да съсипе народа си, без да постигне нищо. Психопат!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мадьо,нищо не разбираш,защото си промит мозък.Ако беше гледал цялото видео,щеше да разбереш за какво иде реч в Украйна.Това,което пишеш за рублата,е последствие от сценария,описан във видеото.Явно не ти стига IQ-то...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мадьо,нищо не разбираш,защото си промит мозък.Ако беше гледал цялото видео,щеше да разбереш за какво иде реч в Украйна.Това,което пишеш за рублата,е последствие от сценария,описан във видеото.Явно не ти стига IQ-то...
Неграмотник, гледах го. Но освен руска пропаганда, друго в това видео няма. Не е намекнато дори за войната, която Путин подготви. Или ти още вярваш на лъжите на лилипута, че никога не е вкарвал оръжие и военни в Украйна?! Верно ли тва?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Неграмотник, гледах го. Но освен руска пропаганда, друго в това видео няма. Не е намекнато дори за войната, която Путин подготви. Или ти още вярваш на лъжите на лилипута, че никога не е вкарвал оръжие и военни в Украйна?! Верно ли тва?

Хаха,прав си,и директора на ФСБ ходи да се среща там,и сина на Медведев стана шеф на газова компания там,после и Жириновски ходи да се среща с новите управници...
Боже,колко мъка има на тоя свят,Боже!...:shock:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ето Украйна: Киев призна, че в Донбас няма руски армейски части


Мадчо не знам защо толкова се напъвате да хвалите една виртуална валута и България и Русия са оцелели преди и без долара. Странна работа. Процеса на падение на долара е необратим и сам го знаеш, но е въпрос на време и ресурси. А Путин определено води и по време и по ресурси.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ето Украйна: Киев призна, че в Донбас няма руски армейски части


Мадчо не знам защо толкова се напъвате да хвалите една виртуална валута и България и Русия са оцелели преди и без долара. Странна работа. Процеса на падение на долара е необратим и сам го знаеш, но е въпрос на време и ресурси. А Путин определено води и по време и по ресурси.

Не съм много сигурен, че може да убедиш някой че е добре живота му да мине в бедност и мизерия за едното светло и неопределено бъдеще. Още повече като Путин и приятелчетата му олигарските тънат в разкош.

Т.е. и Русия и България ще ги бъдат, ама кво от туй че няколко поколения ще живеят бедно и мизерно, даже може и повече от няколко.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ето Украйна: Киев призна, че в Донбас няма руски армейски части


Мадчо не знам защо толкова се напъвате да хвалите една виртуална валута и България и Русия са оцелели преди и без долара. Странна работа. Процеса на падение на долара е необратим и сам го знаеш, но е въпрос на време и ресурси. А Путин определено води и по време и по ресурси.
Абе, Крумов ли си, едва ли. Ти от тоя парцал ли се информираш? Ми то тва по-зле от медиите на другаря Пеев, бе... До къде изпаднахте в тая пропаганда. Аз лично издържах до тук:
Те бойците на киевската хунта и нацгвардията си седели кротко (вероятно играейки карти и наслаждавайки се на красивите зимни сутрини или вечери в зависимост от частта на денонощието), а опълченците, тези смутители на реда и нарушители на законите, ги били нападали, а междувременно изстрелвали и по някоя и друга ракета...
Почти получих гърчове. Предполагам, че това е най-четеният сайт от русофилската общност и братчедите на белата Златка.
Пичове, имайте милост с тия линкове!!!!!!! Плиииийз!!!!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Абе, Крумов ли си, едва ли. Ти от тоя парцал ли се информираш? Ми то тва по-зле от медиите на другаря Пеев, бе... До къде изпаднахте в тая пропаганда. Аз лично издържах до тук:
Новината е потвърдена,в случая даже е цитирана от CNN. Ти внимавай с напъните и пропагандата,да не се отървеш в гащите. ;) :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не съм много сигурен, че може да убедиш някой че е добре живота му да мине в бедност и мизерия за едното светло и неопределено бъдеще. Още повече като Путин и приятелчетата му олигарските тънат в разкош.

Т.е. и Русия и България ще ги бъдат, ама кво от туй че няколко поколения ще живеят бедно и мизерно, даже може и повече от няколко.



Хаха, казваш когато западните капиталисти тънат в разкош това пазарна икономика, бизнес и демокрация. А когато източните капиталисти тънат в разкош са тирани, олигарси, комунисти и прочие..... Когато НАТО избива наред цели народи е демократично и справедливо, а когато един народ си отстоява нациналните интереси е агресор и терорист.... Класика
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хаха, казваш когато западните капиталисти тънат в разкош това пазарна икономика, бизнес и демокрация. А когато източните капиталисти тънат в разкош са тирани, олигарси, комунисти и прочие..... Когато НАТО избива наред цели народи е демократично и справедливо, а когато един народ си отстоява нациналните интереси е агресор и терорист.... Класика
И другаде го бях написал. Мисли, когато говориш. Има западни фирми, които съществуват повече от 400 години. Примерно Бушмилс. Даваш ли си сметка колко ноу-хау, традиция, технология и финансови и бизнес знания се натрупват за толкова столетия? Има аристократични фамилии с родословно дърво над 1000 години. Не можеш да сравняваш подобни компании и фамилии с селянина Пурко, дето бил в КГБ-то или ДС-то и трупа милиони от далавера на държавната хранилка.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хаха, казваш когато западните капиталисти тънат в разкош това пазарна икономика, бизнес и демокрация. А когато източните капиталисти тънат в разкош са тирани, олигарси, комунисти и прочие..... Когато НАТО избива наред цели народи е демократично и справедливо, а когато един народ си отстоява нациналните интереси е агресор и терорист.... Класика

Диктаторите водят войни.

Мисля на теб писах, че демократичните правителства не водят войни помежду си.

А иначе и на Запад има забогатели по нечестен начин. Но като цяло някак си стандартът на живот е по-висок на Запад и отделно на Запад съдебната система работи и ако някой крадне нещо - си получава заслуженото много по-често, отколкото у нас или в Русия. За справка колко народ осъдиха в САЩ за разни борсови манипулации и пирамидални схеми.

И накрая националните интереси са много размито нещо. Примерно всички се радвате как Орбан защитавал националните интереси на Унгария - обаче се оказа, че Полша ги изпревари по БВП на калпак и Унгария остана най-бедната държава от Вишеградската четворка, нищо че националните и интереси са защитени.

Интересно ще ми е като Румъния вземе че изпревари Унгария кво ще говорите за националните интереси. Щото след още един мандат на Орбан и това ще стане. Пък Румъния само преди 2 мандата беше по-зле и от нас. Ама на изведнъж почнаха там да правят нещо - не знам националните интереси ли кво ли защитават и взеха че ни изпревариха и сега гонят Унгария. Ама не знам ко защитават.
 

Горе