АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Какво искаш да внасяш от Руся, да те свържа да можеш да си дигнеш приходите??? България от 25 години се държи с тях като мащеха, ти искаш да ни внасят нещо различно от петрол и газ ли?
Я иди пак на очна става при вожда, че си оплел опорните точки. Няма абсолютно никаква забрана да стъпват руски стоки на нашата територия. Русия забрани вноса си на всички западни хранителни стоки. С това го бъркаш.

Ок явно пак почна в едни русла да влизаш - кажи ми миналата година по това време, какви руски потребителски стоки ползваше? Пак изброй един списък - икономиката е до благата и щом са богата както казваш то значи правят нещо качествено та какво изнасят? Кажи какви потребителски стоки от Русия ползваш. Сега нали искаш аргументирано да ме обориш Русия бананова репулблика/бензинова колонка ли са или да?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Още един промит мозък. Крим никога не е бил анексиран и се пресъедини към руската федерация по най-демократичния начин чрез референдум!!! Баламурници, ама то така е като гледат само платени хаерикански медии и пропагандата им по нета и вестниците.

Стига си повтарял тая мантра за референдума, като папагал. Какъв демократичен път, какви пет лева. Демократичния път е да се проведе общодържавен референдум.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Демократичния път е да се проведе общодържавен референдум.
Следователно присъединяването на България към ЕС и НАТО не бе демократично?
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Какво искаш да внасяш от Руся, да те свържа да можеш да си дигнеш приходите??? България от 25 години се държи с тях като мащеха, ти искаш да ни внасят нещо различно от петрол и газ ли?

Няма нужда ме свързваш наясно съм големите вносители.

Въпроса беше какви потребителски стоки ползваш. За да внесеш каквото и да е то трябва да се конкурираш, а това е кът и от не само за БГ, а на всякъде. Над 90% всичко е суровини.
Въпроса беше да ме обориш, че Русия не е държа бензинова колонка или бананова република. Това е кардиналният въпрос.

Винаги ти е трудно да лавираш като някой те притисне до стената, едно браво ти казвам този път не го удари на емоционална диария. За напред ето ти износа на Русия:

http://atlas.media.mit.edu/profile/country/rus/

Само скромните 63 процента от целият експорт се базира на петрол/газ, другото до 90%+ са отново суровини. Как очакваш такава икономика да е стабилна, като това е износ с ниска добавена стойност.
Виж какъв е вноса - като цяло потребителски стоки и капиталови стоки - все неща с висока добавена стойност.

Номера е че света вече налага на иновациите са новият петрол и газ и каквото се сетиш. В момента ВЕИ-то е толкова дръпнало, че чакам скоро деня да дойде, в който ще си купя стъклопакет с невидими соларини клетки нещо като това:

solar-panel.jpg


http://mashable.com/2014/08/20/windows-solar-panels/
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блеки ще излезна малко от темта и искам да изслушаш това интервю мисля, че е още от 1997 година, и го коментирай.

[video=youtube;SU-4qS5xQJs]https://www.youtube.com/watch?v=SU-4qS5xQJs[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блеки ще излезна малко от темта и искам да изслушаш това интервю мисля, че е още от 1997 година, и го коментирай.

[video=youtube;SU-4qS5xQJs]https://www.youtube.com/watch?v=SU-4qS5xQJs[/video]

Е значи, аз няколко пъти те питам за Русия, след като ме изкара промит мозък, нищо не успя да измислиш, накрая ти дадох цялото инфо и ми бягаш по тъча с интервю на Славков - сега нямам време да го гледам, като разрбах че говори за високият хляб явно сме още в хиперинфилацията и не е е дошъл Март месец, за вързването на лева и деноминацията.

Кажи какво ти е направило впечатление, че искаш да си загубя времето и да коментирам интервю?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блеки ти не беше ли набор 92

Не :) .....

Макар, че ми се ще сега да съм на 22-3 :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

A, значи беше 94?
Или?

Пробвай с 8 от вместо 9 и ще си уцелиш десетилетието ... Какво общо има това с тема или каквото и да е от писаното до тук?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Защо да ти бягам по тъча, колко пъти и в колко теми вече да чопля с теб едни и същи неща??? Ти, ако си на държавна службица аз не съм или на хранилка някъде. Всеки път едно и също, и аз хиляди пъти съм те питал за положението и отношението санкции манкции и още какво ли не ти почваш да ми въртиш задника. Аз какво да кажа за това? Слушай го не съм те карал да го гледаш видеото, аз не съм го гледал слушах го, пък ти си направи сметка дали е бил прав още преди толкова години!!!
Е значи, аз няколко пъти те питам за Русия, след като ме изкара промит мозък, нищо не успя да измислиш, накрая ти дадох цялото инфо и ми бягаш по тъча с интервю на Славков - сега нямам време да го гледам, като разрбах че говори за високият хляб явно сме още в хиперинфилацията и не е е дошъл Март месец, за вързването на лева и деноминацията.

Кажи какво ти е направило впечатление, че искаш да си загубя времето и да коментирам интервю?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Какви опорни точки бе малоумник. С такива келеши като теб въобще нямам намерение да разговарям. Аз те питах на колко си години няколко пъти защо не каза аз ще ти кажа. Аз съм на 35, а ти сигурно нямаш и 18 и мама и тати са краднали от соца и ти промили малоумния мозък.
Абе и аз го питах 5 пъти, кой и как ми снася опорните точки, ама отговор не получих. Безсмислено е да чакаш отговор.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тука някаква очна ставка ли има? Голям интерес, кой на колко години е. Ти може и за ЕГН-то да ме попиташ, трябва ли да ти го кажа? (правиш ли разлика между лична информация и тая която искам от теб) Какво значение има на колко съм? На 24 съм, дано си доволен. За съжаление отговор на моя въпрос, пак не получих. :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Какви опорни точки бе малоумник. С такива келеши като теб въобще нямам намерение да разговарям. Аз те питах на колко си години няколко пъти защо не каза аз ще ти кажа. Аз съм на 35, а ти сигурно нямаш и 18 и мама и тати са краднали от соца и ти промили малоумния мозък.
Леле, на 35 да си такъв идоит. :cry:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Защо да ти бягам по тъча, колко пъти и в колко теми вече да чопля с теб едни и същи неща??? Ти, ако си на държавна службица аз не съм или на хранилка някъде. Всеки път едно и също, и аз хиляди пъти съм те питал за положението и отношението санкции манкции и още какво ли не ти почваш да ми въртиш задника. Аз какво да кажа за това? Слушай го не съм те карал да го гледаш видеото, аз не съм го гледал слушах го, пък ти си направи сметка дали е бил прав още преди толкова години!!!

Комунист голям си няма що - само по тъча бягаш. Питам те за 5 пъти какви руски потребителски стоки потребяваш?
Кви санкции кви пет, лева ти не знаеш кой какво е забранил а се вкарваш в А група. Кажи ми какво си ме питал и не съм ти отговорил? Аз само те питам и отговор не получавам. Голям палячо си няма що. Още чакам отговор за емоционалната ти диария на 3-ти Март, след като казах 2 исторически факта, още чакам отговор какво става с войнишкяит заем, още чакам отговор поради що ще се бием с Русия и кога и сега за 6-ти път питам, какви потребителски стоки потребяваш. За жалост пак ново бягане по тъча ще получа, но нали си изпълнил тролските нареждания взел си някой друго левче ще има с какво да впечатлиш селските алкохолици.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Леле, на 35 да си такъв идоит. :cry:

По-голямата болка, е ако някой ден такъв като него има деца, не знам как ще ги възпита или ще ги даде на вожда ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не ми трябва егн. питах те няколко пъти явно не искаше да ми кажеш. На 24 значи нито си видял какво е било нито знаеш какво е било, за това те питах. Ти си израснал с американските медии и промиването на мозъци. За това съм те питал не, че нещо. Виж може да питаш хора аз не съм лош човек помагъл съм на много и на мен са ми помагали. Това е начинът по който съм се учил да живея. Така ни учеха нас едно време, когато падне възрастна жена да и помогнеш да се изправи не да отидеш да я плюеш.
Тука някаква очна ставка ли има? Голям интерес, кой на колко години е. Ти може и за ЕГН-то да ме попиташ, трябва ли да ти го кажа? (правиш ли разлика между лична информация и тая която искам от теб) Какво значение има на колко съм? На 24 съм, дано си доволен. За съжаление отговор на моя въпрос, пак не получих. :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Има идиоти в форума, определено ти и този под мен сте такива!!!
Леле, на 35 да си такъв идоит. :cry:
 

Горе