АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Re: От: Re: От: Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кофти е като трябва да даваш четирицифрените суми и за това не получаваш нищо насреща. Социализъм брат, нема как, трябва да се хранят търтеите.

Петцифрени... ежегодно

и копелетата нито веднъж не ми се обадиха да ми кажат,
Благодарим ви Мистър Амоун, за банковия превод, имате ли нужда от нещо?
Доволен ли сте, чисто ли е пред вас, харесва ли ви градинката, пътя, нуждаете ли се от нещо, примерно нови кофи за боклук?
Нищо, бездънна яма, а аз си газя в лайната и утре ако фалирам, ще живея в кофите за боклук и никой няма да каже ей ти си платил толкова много данъци, ще ти подадем ръка да се изправиш...
А не дай си боже да се разболееш... на равно си с ЦИГАНИТЕ който не са дали и два лева данъци, ртакси и осигуровки, освен ддс-то което са платили, защото им е включено в цента, като си купят две кебапчета с питка от била за 1 лев
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

redrum, много е интересен този канал с клипа за Майдана, който си постнал.
Доста интересни клипове има от западни медии, точно за някои колеги да ги изгледат.:)

Ето един любопитен за преврата във Венецуела.
Сценарият с Украйна е едно към едно, само героите са други.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Малко да разведрим темата [video=youtube_share;BRkc2kR9q7U]http://youtu.be/BRkc2kR9q7U[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Навсякъде по източно и централноевропейските форуми е едно и също... почвам да се отчайвам за бъдещето на човечеството в тези региони.

Ще изкажа три основни постановки и не ви карам да вярвате в тях, а просто помислете дали е възможно наистина да е така:

1. Повечето украинци в Източна Украйна искат референдум за федерализация на Украйна, а не да се цепят или да одят в Русия
2. Опълченците там са местни украинци, а не руснаци. А защо действат толкова професионално (та САЩ не вярват, че не са руски военни) се обяснява лесно - повечето от тях са служили в горещите точки, когато и руснаци, и украинци отбиваха военната си служба в една и съща армия (ако някой не знае или е забравил този момент)
3. На Русия са изгодни като съседи приятелски настроени държави, които не са заплаха чрез военни съюзи (НАТО) , които да служат като буфери, а не техните територии.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Федерализация и след известно време ако решат да си минат към Русия. Аз лично Украинците, които съм виждал от тези територии не мога да ги откроя от Руснаци по никакви признаци. Изглеждат по същия начин, Руския им е перфектен, има само един странен акцент и то повече жените го имат а не мъжете.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Федерализация и след известно време ако решат да си минат към Русия. Аз лично Украинците, които съм виждал от тези територии не мога да ги откроя от Руснаци по никакви признаци. Изглеждат по същия начин, Руския им е перфектен, има само един странен акцент и то повече жените го имат а не мъжете.
Възможно е, опира само до правата, които ще имат в една бъдеща украинска федерация. И Русия е федерация, и Германия, и Швейцария... Въпрос на права, задължения и свободи.

Руският им е близък до този на кубанците (Ростов и нагоре) . Има си го "хъ"-то за разлика от одеското окане, но и в Русия няма чист руски. Все едно да се спори къде е най-чист българският - във Велико Търново или другаде.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да точно това хъ имах предвид.

Дано само да няма много жертви от цялта работа.. че хората не са виновни за нищо.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Докато избеснели галичинци се нахвърлят върху бивши афганци с моралната и финансова подкрепа на САЩ, жертви ще има. Но украинците ще се оправят, според мен, тъй като има разлика в сравнение с мазалото в другите страни (Сърбия, Ирак, Афганистан, Либия, арабските революции, Сирия и т.н.) Русия заяви, че ще се намеси, ако Щатите тръгнат пак по този сценарий (без мандат на ООН, натискане на страните от НАТО и т.н.) Украйна си е малкото мече и компромиси няма как да има.

[video=youtube;sbvmlT0dvtA]http://www.youtube.com/watch?v=sbvmlT0dvtA[/video]
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

1. Повечето украинци в Източна Украйна искат референдум за федерализация на Украйна, а не да се цепят или да одят в Русия

3. На Русия са изгодни като съседи приятелски настроени държави, които не са заплаха чрез военни съюзи (НАТО) , които да служат като буфери, а не техните територии.

Нормалните хора искат само това:

10006575_658823837487932_1498337163478931091_n.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Реално погледнато горната снимка показва, че руснаците го слагат на украинките. Лошо няма, украинките са симпатични.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не разбрах любовта над паспортите или кое - щото не са ми ясни на кого са тези паспорти, а и не се чете нещо, а и тези не им знам от кой етнос са ....
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не разбрах любовта над паспортите или кое - щото не са ми ясни на кого са тези паспорти, а и не се чете нещо, а и тези не им знам от кой етнос са ....
Либерастка пропаганда. На момчето паспорта е руски, а на момичето украински.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Навсякъде по източно и централноевропейските форуми е едно и също... почвам да се отчайвам за бъдещето на човечеството в тези региони.

Ще изкажа три основни постановки и не ви карам да вярвате в тях, а просто помислете дали е възможно наистина да е така:

1. Повечето украинци в Източна Украйна искат референдум за федерализация на Украйна, а не да се цепят или да одят в Русия
2. Опълченците там са местни украинци, а не руснаци. А защо действат толкова професионално (та САЩ не вярват, че не са руски военни) се обяснява лесно - повечето от тях са служили в горещите точки, когато и руснаци, и украинци отбиваха военната си служба в една и съща армия (ако някой не знае или е забравил този момент)
3. На Русия са изгодни като съседи приятелски настроени държави, които не са заплаха чрез военни съюзи (НАТО) , които да служат като буфери, а не техните територии.

Украинците къде къде са по-интелигентни от Афганистанци, Либиици и останалите от близкия изток. Всеки, които се съпротивлява е Руснак, да ама не. Пак повтарям пиесата минава веднъж, при повторна игра всички знаят края, сценария в Либия, Венесуела и Сирия няма да мине. Само ще е жалко за небостъргачите, ако Русия мине през САЩ, опита показва, че сриват всичко със земята, Меркел сигурно е гледала снимки на Берлин през 45 година. През 90 години, провеждахме едно учение на полигона до пясъчник, и като видяха каква пушилка се вдигна тогава посланиците се смееха, че няма как самолета да порази целта при толкова прах и един генерал каза, че идеята е всичко в радиус от 10км от целта да стане на пепел такива бяха руските методи тогава, сега не знам те май само на тренажори тренират сега. Три месеца по късно, извадиха от въоръжение МИГ-23 май от страх.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Либерастка пропаганда.

Всичко трябва да е класифицирано, подредено и номерирано... :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Гледам нещо, американците изпитват затруднения, на кораба Доналд Кук, който е в Черно море да ни пази 25 моряка са подали оставка заради инцидент с руски изтребител Су-24, страховата невроза е голямо нещо. Повече тук
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Този акаунт в Туитър, в който беше написано това май се оказва фалшив - AksenovCrımea.
Аксенов нямал акаунти в соц.мрежите казаха от секретариата му.
Някои постове са странни.:) Едва ли е негов.
После е излязло в пресата, че си е направил акаунт, но е друг
Вчера видях нови акаунти на Лавров и на Путин,
но не са потвърдени. Пускат само новини от пресата.
Единствено на Медведев е потвърден. MedvedevRussia

Ще яде някой дървото, но дали ще е Туитър или СМИ, които правят новини, не се знае.:)
На първо място Блиц, които не са си упоменали източника, а коментари под публикацията бол.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

http://www.blitz.bg/news/article/262195

Общо около 60 са военнослужещите, които са преминали на страната на опълченците. Всичките са от Днепропетровск. "Тук видяхме, че няма сепаратисти и терористи, а обикновени местни жители, с които няма да войваме, е казал пред РИА Новости един от тях.


Било партизанска техника, как лъжат не е истина, не знаят какво да кажат
https://www.youtube.com/watch?v=VlaIUwii6Qk
 

Горе