АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Точно пък Израел с тая изкуствено създадена държава, поддържана единствено от САЩ...май играят няква двойна игра. В интерес на истината евреите са окупатори в пълния смисъл на думата и провеждат геноцид над палестинците, както немците са правили с тях.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Точно пък Израел с тая изкуствено създадена държава, поддържана единствено от САЩ...май играят няква двойна игра. В интерес на истината евреите са окупатори в пълния смисъл на думата и провеждат геноцид над палестинците, както немците са правили с тях.
Може да заемат такава позиция заради многото евреи, които живеят в Русия и Украйна.:rolleyes:
Нещо не са им наред отношенията с Америка - двете лица на Обама
Тези линкове са от израелска телевизия, която излъчва на руски език...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ха, това е от линка в twitter, който пусна zealot

Пиян американски снайперист в Украйна - снимал се и явно чака зрителите да му пляскат:)

http://youtu.be/Ipst-lRkoi4
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Днес по радиото слушам руснаците стоварили не знам какви си количества военно оборудване в пълна бойна готовност. Не вярвам да се ползва това в акция точно в Украйна, май е нещо като показност ми се струва:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

http://english.pravda.ru/society/anomal/25-03-2011/117328-third_world_war-0/ вижте на какво попаднах, материал от 2011 година!
Да, коментират руските астролози.
Още през 1999г Павел Глоба започва да говори за проблемите,
с по-голяма конкретика през 2007г, позовавайки се на стар ръкопис на руския пророк Василий Немчин.
В общи линии доколкото си спомням, ставаше въпрос за разпад на ЕС, Украйна разделена на 3 части и крах на Америка.
Това през 2014-2015г . В по-късно време създаване на голям Източно - славянски съюз.:rolleyes:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ванга е казала да се държим за Русия, че ще се наложи пак да ни спаси. Имало един сръбски пророк Митар Тарабич, който в средата на 19 век е предрекъл 1-та, 2-та и 3-та световна война, както и атомната бомба в Хирошима. Първите две ги е описал точно както са станали. За 3-та казва, че се използва оръжие, което ще гръмне на едно място, а ще обхване много голям радиус чрез вятъра. Всичката храна ще бъде отровена и само хора, които са избягналия високо в планините ще оцелеят. После нисък човек от Русия (Михаил) ще поведе хората и ще ги спаси.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Дръж се, Украйна, и не се предавай! Ако се наложи, ще те защитим.

[video=youtube;sbvmlT0dvtA]http://www.youtube.com/watch?v=sbvmlT0dvtA[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украйна е пример, че не може да се обедини ЕУвропа, антагонизма и сферите на влияние взимат връх и самата идея се проваля
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украйна е пример, че не може да се обедини ЕУвропа, антагонизма и сферите на влияние взимат връх и самата идея се проваля

Не мисля че има бъдеще за Европа ако не се обедини, дори и това да коства живота на половината население на континента+ 100 годишна криза.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не мисля че има бъдеще за Европа ако не се обедини, дори и това да коства живота на половината население на континента+ 100 годишна криза.

Евросъюзът е мъртъв вече от близо десетина години - бюрокрацията, глупавите управленски решения и слугуването на САЩ го разбиха. Малките няма какво да направят - те са обречени и нямат собствена политика, обаче, ако големите като Германия прогледнат и си обединят силите в икономически съюз с Русия от Лисабон до Владивосток, то и останалите европейци ще заживеят по-добре.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не мисля че има бъдеще за Европа ако не се обедини, дори и това да коства живота на половината население на континента+ 100 годишна криза.


Добре, но трябва големите да престанат да си мерят пишките. Ако се вслушат в Русия може и да има надежда, ама ако винаги и играят курвачка няма да стане. Всъщност без Русия не може да има обединена Европа, те това трябва да проумеят
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Евросъюзът е мъртъв вече от близо десетина години - бюрокрацията, глупавите управленски решения и слугуването на САЩ го разбиха. Малките няма какво да направят - те са обречени и нямат собствена политика, обаче, ако големите като Германия прогледнат и си обединят силите в икономически съюз с Русия от Лисабон до Владивосток, то и останалите европейци ще заживеят по-добре.

Нямам нищо против евразийски съюз или дори всеобщ.
Но както са тръгнали нещата, ме е страх че ще ни е срам да казваме че сме европейци скоро.
Не разбирам от политика и не ме интересува политиката.
Това което искам е
европейски акони, европейска хигиена и европейска култура.

Просто искам да живея сигурно, спокойно и чисто. :)
Ако могат да го предложат дори Мианмарците, няма против да сме заедно с тях.
Сравнявам Европа с азия и... предпочитам да живея в Европа.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Евросъюзът е мъртъв вече от близо десетина години - бюрокрацията, глупавите управленски решения и слугуването на САЩ го разбиха. Малките няма какво да направят - те са обречени и нямат собствена политика, обаче, ако големите като Германия прогледнат и си обединят силите в икономически съюз с Русия от Лисабон до Владивосток, то и останалите европейци ще заживеят по-добре.

Това звучи повече от добре, но САЩ няма да го позволят докато са живи, защото това ще означава довиждане за тях.

Онзи ден гледах някакво изказване на Обама. Не мога да цитирам точно, но беше нещо от рода на: "Русия трябва да се съобразяват с многопластово устройство на световната политика и със водещата роля на САЩ в света след втората световна война до сега"
Това ми прозвуча просто нелепо. Какво искат те, Русия да им играят по свирката, защото така било прието в света ли? Това ми излгежда нелепо и напълно подкрепям Русия. Време е някой да покаже че политиката на САЩ като световен полицай е неправилна и вредна за света.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това звучи повече от добре, но САЩ няма да го позволят докато са живи, защото това ще означава довиждане за тях..

Точно това означава. САЩ са външен тумор за Европа. Имат си достатъчно територия с много богатства и финансов капитал, имат и световна валута (все още). Какво не им стига? Няма да могат да крадат повече?

В резултат на две световни войни те се напечелиха и наложиха финансово и политическо господство над европейските страни. Докато траеше Студената война тези страни живуркаха благополучно и безметежно (едните ги хранеха Щатите, другите - Съветския Съюз), но след края й и при кратковременен еднополюсен свят се наложи европейците да почнат да мислят. Те не бяха готови за собствено мислене, преминаха към по-лесния вариант и като резултат съсипаха държавите си с неадекватни решения. Кризата, фалитите и безработицата са само външните прояви на тази безпътица. Южна Европа (Испания, Португалия, Италия, Гърция и т.н. отиде на кино. Ще става все по-зле и това би трябвало да го разбират в по-големите европейски страни (Германия и Франция) .
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А дали ще проумеят е друга работа, щото ми се струва, че на европейските говорители речите се пишат в Америка
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Виж и този :)
[video]http://www.vbox7.com/play:0c65b48a[/video]
 

Горе