АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Иначе за другото, много ясно, че заради нашите олигофренски политици ще бараме меча.

- Не строим руския АЕЦ, щото е руски - турците строят няколко АЕЦ

- сега остава да мине от там тръбата и съвсем ще го дух@ме.

Дано дойде ден в който тия национални предатели и подлоги си получат заслуженото, на стадиона.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Само за протокола, етнически турчин ли си (не че има някакво значение)?

Това пък откъде?:-o Странен въпрос...
Българин съм си изцяло. Трябва ли да пиша постоянно колко ги "мразя",
за да ви доказвам, че съм българин?
 
Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Небивалиците ги дрънкаш ти напоследък, този сайт който ми показваш е за всякакви продукти, не за произведени в турция.
Не спорим колко струва там един телевизор и колко тук, дай ми турска стока да видя?
лг, самсунг, филипс, покажи ми маде ин туркаслъ, баш оригиналдъ? да видим кое им харесваш толкова?
баклавъ?имамбаялдъ? терлици? какво правят което да си струва да го купя от там?
Стига си спорил само за спора и да пропагандираш глупости.
Дай ми да видя турска конкурентна стока?
Инфо в нета явно четеш ти, аз ти говоря от личен опит, защото са идвали при мен турци да предлагат техни стоки, водеха ги от посолството, аз също съм ходил там и съм внесал доста стока и не ти говоря за 100 лева, а за продукти на едро.


Изобщо не ми е работа да ти търся какво ще ти хареса, пък и не те познавам, за да знам.
Това за моделите от преди 20 години е ала-бала.
Ето един сайт, за да разгледаш.
Това е от сайта каталог на марките, които предлагат.
При курс 1 лира към 1 лев, съвсем са си прилични цените, дори и за нашите джобове.
Една разходка до там не излиза повече от 200-300 лв и винаги е за предпочитане
пред четене на инфо в нета и писане на небивалици.:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

баклавъ?имамбаялдъ? терлици? какво правят което да си струва да го купя от там?

:lol: Муньо сцепи, днеска си във фаза :clap:

@brad, питам просто. Гони ме параноята хаха :lol:
 
От: Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Небивалиците ги дрънкаш ти напоследък, този сайт който ми показваш е за всякакви продукти, не за произведени в турция.
Не спорим колко струва там един телевизор и колко тук, дай ми турска стока да видя?
лг, самсунг, филипс, покажи ми маде ин туркаслъ, баш оригиналдъ? да видим кое им харесваш толкова?
баклавъ?имамбаялдъ? терлици? какво правят което да си струва да го купя от там?
Стига си спорил само за спора и да пропагандираш глупости.
Дай ми да видя турска конкурентна стока?
Инфо в нета явно четеш ти, аз ти говоря от личен опит, защото са идвали при мен турци да предлагат техни стоки, водеха ги от посолството, аз също съм ходил там и съм внесал доста стока и не ти говоря за 100 лева, а за продукти на едро.
Ха - ха, точно от посолството са идвали и точно при тебе да ти продават стока.:lol:
Интересно как си я внасял тази стока - куфарна търговия или с фактури, мита и ДДС ? Хайде, канарчетата отлетяха.:)
 
Beko е турска марка, имаш ли нещо беко?
аз взех една печка готварска беко, един приятел си я беше купил и я взех за вилата защото той не я ползва.
Подарих я на мамнгалите след няколко седмици.
Отвратително качество, големи боклуци никаква стойност нямат, предпочитам да си купя печка саянгуйджуй отколкот турско беко.


Или се радваш на турските хавлии и халати които продавата от панагюрище 1992 и хората си мислят че щом е Панагюрище значи са български, а реално са донопробни турски боклуциииии
Въобще не знам какво те хапе от време на врем и се палиш, ебахти пропагандата дръпна в последно време.
Внимавай, защото с глупостите които пишеш за турция, се цакаш сам и хората няма да ти хващат "декиш" и за останалите твърдения.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

:lol: Муньо сцепи, днеска си във фаза :clap:

@brad, питам просто. Гони ме параноята хаха :lol:

Хич да не те гони, споко. Покрай тази тема може и руснак да ме питате дали не съм,
теб също, чакай въпроси. Не съм и руснак, казвам си предварително.:lol:

П.П. Казвам си какво съм видял, защо трябва да лъжа.
Ето на, в Лондон видях предимно индийци и всякакви други, англичаните само в банките.
Ако си мислите, че ще видите англичани, вземете си лупа.:lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Немога да ги понасям.
Проблемът и изборът са си твои.:)
 
Re: От: Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ха - ха, точно от посолството са идвали и точно при тебе да ти продават стока.:lol:
Интересно как си я внасял тази стока - куфарна търговия или с фактури, мита и ДДС ? Хайде, канарчетата отлетяха.:)

Забавен си.
Някога занимавал ли си се с бизнес?
Звъняли са ми от няколко посолства сред които американското и Корейското, от израел също. От турция са ми идвали на крак в магазина представители на големи фирми, водени от преодач и ме гледаха като идиоти, защото тъкмо разтоварвах контейнер от китай и бях мръсен и с някакви работни дрехи, това преди 3-4 години.
Като преди това са ми се обадили да ме питат дали имам интерес и кога ше ми е удобно да ги доведат.
От другите посолства също посредничат и предлагат техни фирми .
Сигурен съм че това не е голямо постижение и има и други хора при които са ходили.
И реално не работих с тези които дойдоха, защото като видяха че внасям от Китай и им увиснаха носовете, защото знаят че не са конкурентоспособни и не могат да ми предложат по-добри условия, въпреки че има договорка и няма мито за стоки внос от турция и транспорта е по евтин и времето за пристигане е по-малко.
..цен..зур..ла...
Няколко човека ли сте зад този профил? Защото имам чувството че понякога не си ти когато си гладен :)
п.п. Това че не се държа като бизнесмените които си виждал по филмите, не означава че трябва да ме подценяваш с лека ръка :)
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Amoun, и ти си забавен. Не е хубаво да те хваща така параноята.:)
Жив и здрав, успехи в бизнеса! Отивам да си изгледам някой филм с бизнесмени.:)
 
Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Amoun, и ти си забавен. Не е хубаво да те хваща така параноята.:)
Жив и здрав, успехи в бизнеса! Отивам да си изгледам някой филм с бизнесмени.:)

Не виждам за каква параноя говориш в случая, нещо сбърка значението на думата май а "аркадаш"?
Би ли се обосновал, преди да да избягаш позорно пред телевизора да си ближеш накърненото его, като американско кораб в румънско пристанище??? :)
 
От: Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не виждам за каква параноя говориш в случая, нещо сбърка значението на думата май а "аркадаш"?
Би ли се обосновал, преди да да избягаш позорно пред телевизора да си ближеш накърненото его, като американско кораб в румънско пристанище??? :)
Обосновавам се - за няколкото човека под един ник става въпрос, привиждат ти се такива неща, честно.:)
Какъв телевизор? Войото било безплатно по празниците, мисля да си потърся нещо там.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не я мислете Турция. Имат си икономическа доктрина хората от години и просто си гледат държавните интереси (което е най-нормалното и уважавано от народа нещо в ръководството на която и да е страна). Стигнаха до позицията на една от топ-икономиките на света и главна опора на MINT. И с топ да ги канят няма да влязат в ЕС вече. За чий са им лузъри-отворковци, правещи се на нов бюрократичен СССР без ресурси?

По-добре да пусна една гатанка дали ще познаете за коя страна става въпрос:

"В страната е осъществен тих Майдан. Тя изцяло е под диктата на Брюксел.

ЕС и САЩ играят ва банк и искат от васалите си от бившия източен блок да бъдат преден пост в борбата с Русия. Тежките последствия за страната от пренасочването на Южен поток не интересуват САЩ и ЕС.

Външният дълг на страната е бил през 2001 г 10.4 млрд. дол, а през 2011 става 46.8 млрд.дол.

Всеки четвърти работоспособен не може да намери работа. В Западната част на страната безработицата е 60%, за официална се дава около 18% , макар тя да е реално двойно по-голяма ."
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

AMOUN не зная какво продаваш, но в земеделския сектор и по-точно прикачните машини са много добре и конкурентни.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тъжно Страна, наистина тъжно. Жалко е, че хората не го осъзнават все още масово. Тази година протестите бяха превзети от евро-олигофрени, писал съм и тук във форума, как една леля със знамето на ЕС ми обясняваше колко зъл бил Путин и каква била Русия. Ненормална история.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не я мислете Турция. Имат си икономическа доктрина хората от години и просто си гледат държавните интереси (което е най-нормалното и уважавано от народа нещо в ръководството на която и да е страна). Стигнаха до позицията на една от топ-икономиките на света и главна опора на MINT. И с топ да ги канят няма да влязат в ЕС вече. За чий са им лузъри-отворковци, правещи се на нов бюрократичен СССР без ресурси?
Офффф, бе! Добре, че и ти го написа това, че като започна да го обяснявам аз, едва ли не колегите си мислят,
че им правя турска пропаганда.:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Brad,
понеже малко се поотклони темата да те питам така: Според теб Турция и нейният министър-председател са пример, който трябва да следва и България в политиката и интересите си спрямо Русия. В такъв случай е логично да харесваш ДПС и да подкрепяш някакъв определен бизнес или икономическа изгода, която имаме от контактите си с Турция. Би ли посочил такива изгодни за България /в България от Турция? За да сме спокойни, че при евентуални добри отношения с Турция бихме могли, дори да сме си развалили отношенията с Русия, да имаме поне малко светлинка за партньорство с близка балканска държава.
Турция може да не е в ЕС, но е в НАТО. Как точно ще се осъществи всичкото прекрасно с Русия, ако се случи нещо на ниво военни действия?
Наистина ли вярвате в братските отношения на Турция и Русия? Аз не. Кой лъже и с каква цел?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Някой от вас. многострадалните гиновеви, има ли си и най-малкото понятие какви са били условията за Южен Поток в сегашният си вид? Не ми се думат икономическите аспекти, но само ей така за спорта разбрахте ли какво представлява в сегашният си вид този проект и също така разбрахте ли как се оскъпи и то само на хартия :) Стига сте го мислили този поток, а мислете как най-бързо и чисто да успеем да реализираме Хан Аспарух и интерколекторните терминали. От Южен Поток дори по старо му над 15 години грам дивидент няма видим, а ако успеем да си върнем след 15-те години кредита, чрез транзита ще му мислим.

От доста места и то алтернативни БГ и западни експерти в енергетиката + една плеяда от икономисти са в силна опозиция на този Поток, а и от промените в закона вече и огромна част юристи ни се обявяват против този поток. В последно време си личи силното руско лоби в политиката ни, отражение имаме в приетите на 1-во четене промени в закона на енергетика, който тотално заобикалят законите в ЕС и ни вкарват в едно много приятно русло ....
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Brad,
понеже малко се поотклони темата да те питам така: Според теб Турция и нейният министър-председател са пример, който трябва да следва и България в политиката и интересите си спрямо Русия. В такъв случай е логично да харесваш ДПС и да подкрепяш някакъв определен бизнес или икономическа изгода, която имаме от контактите си с Турция. Би ли посочил такива изгодни за България /в България от Турция? За да сме спокойни, че при евентуални добри отношения с Турция бихме могли, дори да сме си развалили отношенията с Русия, да имаме поне малко светлинка за партньорство с близка балканска държава.
Турция може да не е в ЕС, но е в НАТО. Как точно ще се осъществи всичкото прекрасно с Русия, ако се случи нещо на ниво военни действия?
Наистина ли вярвате в братските отношения на Турция и Русия? Аз не. Кой лъже и с каква цел?
Айде пак!:shock: Всички въпроси по линията Турция - Русия, моля към strana!:lol:
Нищо и никоя партия не подкрепям - няма коя.
Осъзнай се най-сетне с тези постове, моля.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Имаше един български политик (министър-председател, министър на финансите и т.н.) Води се за един от най-умните български политици и лошото е, че май наистина е така.

Та този политик сега си направи аналитически център. Наскоро го слушах как объясняваше, че България няма сметка от АЕЦ, защото неговите "дългосрочни" анализи за следващите 4 години напред показвали, че от тях няма да има смисъл.

Турция има доктрина за 20 години напред, Щатите и Русия също планират за десетилетия напред какво трябва да направят, а България не стига, че няма никаква доктрина и план, ами дори подобни се хвалят с 4-годишни прогнози и то в сферата на енергетиката - една от най-важните за всяка държава.

При това положение, когато нямаш собствени политици, които да управляват, защитавайки държавния интерес, нямаш друг избор освен да слушаш некой посредствен чиновник от Вашингтон или Брюксел и да се правиш на прозападна елита, а всъщност да си си останал поредния наплашен и корумпиран цървул, към когото няма да има уважение никога и от никого.
 

Горе