АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да, явно и на теб ти е направила впечатление тази "новина". Наказанието е ясно.
Дожаля ми за момчето. Не е виновно, че припадна, но тези са някакви изверги.:(

Така е, ако беше другаря Путин, орден щяха да му дадат :|
 
какво стана руски подлоги?
Май нещо ви се развалиха пелмените напоследък...

Къде е страна да се изкаже пакв защита на светията си путин?
брат ти какво стана мина ти ентусиазма

или се усетихте какви дебили сте? :)

не ви платиха за свирките... пардон, за пропагандата и сега се чуствате преебани... пардон, прецакани?

Живота е гаден.. не ви ли научиха, че не всичко което стърчи става за лапане :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Темата позамря, какво стана? Дойде морето и всички ги мързи да пишат, разпишете се малко, да има дискусии.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами все дъвчем едно и също,аз лично реших да си спестявам безмислените спорове с защитници на хора(въпреки че няма нищо човешко у тях),които се кланят на Луцифер и от десетилетия избиват невинни жени и деца по цял свят.Путин,Путин...на пъпа им излезе това име.Не искам да споря с хора,които защитават убийците на:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=703327973058698&set=gm.861272383901394&type=1&theater
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

ИЗВИКАЙТЕ СТРАНА С МАЛКО ИНФО, ИМА КАКВО ДА СЕ ПОПИШЕ МАЙ ПО ТЕМАТА, ТОЙ ЗАЩО ИЗБЯГА?
 
Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

ИЗВИКАЙТЕ СТРАНА С МАЛКО ИНФО, ИМА КАКВО ДА СЕ ПОПИШЕ МАЙ ПО ТЕМАТА, ТОЙ ЗАЩО ИЗБЯГА?

Защото е изтрезнял и го е срам от глупостите които изписа с цел пропаганда...

А брад, като го няма батко му и го е страх самичък :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

хаха


[video=youtube;ZjmiyOgO66g]http://www.youtube.com/watch?v=ZjmiyOgO66g[/video]
 
От: Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Защото е изтрезнял и го е срам от глупостите които изписа с цел пропаганда...

А брад, като го няма батко му и го е страх самичък :)

Няма от какво да ме е страх, мнението ми по темата продължава да е същото и нямам спомен някой да ми е плащал за него.
Мислех си, че си се пооправил през годините, но изненадаааа - пак си си същия простак, за съжаление.:-o
Това в отговор на глупостите ти за подлогите и свирките.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами все дъвчем едно и също,аз лично реших да си спестявам безмислените спорове с защитници на хора(въпреки че няма нищо човешко у тях),които се кланят на Луцифер и от десетилетия избиват невинни жени и деца по цял свят.Путин,Путин...на пъпа им излезе това име.Не искам да споря с хора,които защитават убийците на:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=703327973058698&set=gm.861272383901394&type=1&theater

По същата причина си следя новините и не пиша в тази тема.
Предпочитам да не си губя времето в тъпи спорове.
 
Re: От: Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Няма от какво да ме е страх, мнението ми по темата продължава да е същото и нямам спомен някой да ми е плащал за него.
Мислех си, че си се пооправил през годините, но изненадаааа - пак си си същия простак, за съжаление.:-o
Това в отговор на глупостите ти за подлогите и свирките.

На теб знам че никой не ти плаща, ти си като петле ентусиаст :)

Те свирките не бяха за теб, но то гузния негонен бяга :oops:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украйна влезе в Украйна...

10524378_778058662233661_7612930360288325815_n.jpg


983735_778058748900319_8970263660798518321_n.jpg


https://www.facebook.com/vlada.sterx/posts/778058888900305
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ей сега ядосаха Путин...... Глупаци мръсни долни Американци....
Уни,тази снимка е от преди 2 седмици,Путин е достатъчно ядосан,и не само той.Вчера четох интервю на зам.външния министър на РФ и той обвини директно САЩ и НАТО за кръвопролитието в Украйна.На всички им е ясна действителността,дори и на стотиците хиляди украинци,които мръзнаха цяла зима на Майдана.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украинците издухаха яко супата и ще продължават да я духат.
По-горе бях пуснал линк, прочетете го.
От тук насетне ще има яко разграбване на украинските ресурси и европейски цени за населението с мижави заплати /вече им ги замразиха/
т.е замразяват им заплатите, ама цените на стоките ще нарастнат с 50-70% .
Евала на НАТО, на ЕС и на САЩ за бъдещия геноцид над Украйна!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Лошото, е , че и нас ни чака същото...........
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Лошото, е , че и нас ни чака същото...........
Има какво да грабят,Украйна притежава около 5% от световните запаси на полезни изкопаеми,отделно се откриват огромни площи за засаждане на зърнени култури от Монсанто....
http://souvl.com/evro/page44.html
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Има какво да грабят,Украйна притежава около 5% от световните запаси на полезни изкопаеми,отделно се откриват огромни площи за засаждане на зърнени култури от Монсанто....l

Няколко уточнения.

Минусите:

  • Основният доход на хунтата - кражба от транзита на газ приключи. Сега вече могат да крадат само от ЕС, който няма как да не реагира.
  • Ахметов не преподписа договора за износ на въглища в Русия - и това приключи. Провежда се нов конкурс за нов доставчик.
  • Селскостопанската продукция на Украйна не отговаря на изискванията на руските стандарти. А ако някога почне да отговаря - ще е късно - Лукашенко поне от половин година се готвеше да заеме тази ниша - дори почнаха да го обвиняват в крепостничество.
  • Златният запас на Украйна бе изнесен от страната през последните дни на Майдана. Пари нема - действайте. Гаранции - никакви.
  • Съвместните предприятия с Русия (най-печелившите - ВПК) приключиха. Русия пое курс на заместване на украинския импорт - до година и половина ще си произвежда всичко сама.
  • Украйна подписа договора за асоциация с ЕС. Високи сметки, високи цени, а в същото време украинските стоки (които са останали) вече ще трябва да се обмитяват при износа в Русия.

Плюсовете:

  • САЩ премахнаха митата за повечето стоки от Украйна. Но досега няма нито една американска фирма, която да е закупила украинска продукция. Дори и всеизвестната украинска сланина пристига в Ню Йорк чрез руски фирми, а е произведена от руски фабрики в Германия.
  • Ако се премахне населението на ЮИ Украйна, то американците ще могат да разработват находищата от шистов газ.
 

Горе