АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Неее виновна България за Южен Поток, защо руснаците като инвеститор не пуснаха конкурс за изграждането, а сложиха своя фирма?
Сега на инат ще строят турски поток за три пъти повече пари с турско участие, да са живи и здрави, ама на инат дупе се насира,,,,,,,,,,,,

Ще си избият парите с малко-по висока цена,не ги мисли тях.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ще си избият парите с малко-по висока цена,не ги мисли тях.
Неве братчет, ама руснаците ни мислят още за тяхна губерния, дето могат си праят безнаказано игричките и очакват и като на шибат даим се кефим, ама не са познали и ши духат супата с турския поток на тройна цена,,,,
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Неве братчет, ама руснаците ни мислят още за тяхна губерния, дето могат си праят безнаказано игричките и очакват и като на шибат даим се кефим, ама не са познали и ши духат супата с турския поток на тройна цена,,,,
Не ни мислят за губерния,а за тяхна любовница,която в момента САЩ и ЕС са третират като долна курва и я таковат както и където си искат... :(
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нищо няма да строят в Турция.
Емчи нали Путин го каза,,, Язък че го изкарват толкоз умен, той действа шаблонно, а смята, че отговаря рестриктивно, но въобще не е така
Уж иска голяма интеграция и Евразийски съюз, а не се съобразява с Европейските закони и действа като във Варшавския договор, няма еволюция от Студената война
Жалко за Путин и за Русия, но трябва малко да изтрезнеят от мегаломанията и световното господство, а за това май ще са нужни доста години и крах на рублата,,,,,
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това че си копирал още няколко исторически факта, не те прави по-умен. И не анулира глупавата неграмотна изцепка, която цитирах по-горе. Окупацията очевидно е формална, защото руснаците прекрасно са знаели, че ще си ходят скоро. Никакъв български ход не е тяхното заминаване. Още преди началото на войната Русия е наясно, че тези български територии не може да ги присъедини към себе си. Просто поради простата причината, че Европейските държави са определили на Русия какво може да си вземе след войната (и това е някаква територия около 1/3 български окръг, които взимат от Румъния).

А по отношение на държавната политика (в случая цитираната на Русия) - ами виж какви сме ги вършили през тоталитаризма и после кажи добри ли са българските политици или не! Политиците са мръсно племе с гнусни действия, които погрешно се преписват на цялата държава и гражданите в него.

Ама явно много русофоби явно са с промити мозъци, че наричат русофил всеки който засече тяхна груба неграмотност.


Какво са знаели или не преди войната руснаците е друга тема. Сигурно са имали идея, че няма да могат да присъединят територията. Но не са и очаквали чак такава самостоятелност на територията. Тяхната идея е била подобно на това дето направи Сталин след войната -правителство дето се отчита на руския цар. Руснаците и до момента продължават да се държат все едно това им е тяхна територия и тук им е позволено всичко.

И отново за реалността и представата за това какво ще разреши и какво не Запада - те и в момента се разминават доста със Запада. Така че и тогава може да са си мислели, че Запада няма да им се опъне кой знае колко. Както и сега си мисля за Запада, че са гейове.

Отделно цялата история с нашето освобождение е била едно голямо надцакване където май единствено американците заемат някаква принципна позиция спрямо ситуацията - може би щото са нямали никакви интереси на Балканите. :)

Доколкото има някакви данни първоначалния план на руснаците бил да ни нацепят на цели 6 части да има и за комшиите че да не се сърдят. И квото остане там малко за нас. Донякъде е заслуга на хамериканците че казали - ама нали са един народ, нека останат в едни граници. Другия Запад е нямал интерес от голяма държава на Балканите под контрола на руснаците - особено проливите не са трябвало да попадат в руски ръце. Така че решават да ни делнат на две части за по-сигурно.

Няма точно обяснение обаче за чий руснаците са били против Съединението. Щеше ми се да има малко повече инфо по въпроса. Или може би са били против нас като цяло, щото не сме им играли по свирката, а проявяваме самостоятелност.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

руснаците ни мислят още за тяхна губерния
Не се сещам за такъв познат.

Повечето са на мнение, че българите са се превърнали в тотални идиоти. Дори на некой да му е хрумвало, че България може да е губерния, веднага се е отказвал след кратък анализ - на никого не му требе стадо малоумници.

Гаранции за каквото и да е - йок. Бедни, несигурни, непочтени.

В това има и плюс, разбира се. Турция няма да посегне - по-добре да храни кюрдите.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Принципно, килимените хора смятат всички останали за идиоти. Това е нещо напълно нормално за идиотите.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не се сещам за такъв познат.

Повечето са на мнение, че българите са се превърнали в тотални идиоти. Дори на некой да му е хрумвало, че България може да е губерния, веднага се е отказвал след кратък анализ - на никого не му требе стадо малоумници.

Гаранции за каквото и да е - йок. Бедни, несигурни, непочтени.

В това има и плюс, разбира се. Турция няма да посегне - по-добре да храни кюрдите.

Аз почти всяка година съм в Беларус и Русия и никой не мисли нищо общо с политическите и медийните пропаганди. Средсностатистическия руснак обича България, българите, морето, шопската салата, ракията, златни пясъци и все такива нормални човешки неща. Никой не го интересува нито путин, нито борисов, нито политиката, нито ес и простотиите му. Мога да гарантирам за думите си - всички обичат българия, без значение на политическите игри и лагери - през уя им е, както на мен ми е през уя ес, евразийския съюз и т.н. - мен ме интересува сельодката, водката, рускините. Всичко друго е накаква простотия, която нормалните и обикновените хора не ги бърка или някакви медийни манипулации.

Иначе за южен поток мога само да кажа, че се изпуснаха много милиони подкупи, службички и т.н. Баща ми преди много години работеше в руското посолство, примерно преди 10-15г. и тогава всички посланници и всеки в руското посолство точиха зъби за белене, колко ще вземе всеки ако проекта се осъществи, дори и баща ми щеше да се уреди тук там, за щжния паток е било абсолютно същото, само че в по-малък мащаб вероятно. Всичко е за пари. За мен лично България губи, но тя е свикнала - винаги да е губеща и бедна държава. Няма да има проблем.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз почти всяка година съм в Беларус и Русия и никой не мисли нищо общо с политическите и медийните пропаганди. Средсностатистическия руснак обича България, българите, морето, шопската салата, ракията, златни пясъци и все такива нормални човешки неща. Никой не го интересува нито путин, нито борисов, нито политиката, нито ес и простотиите му. Мога да гарантирам за думите си - всички обичат българия, без значение на политическите игри и лагери - през уя им е, както на мен ми е през уя ес, евразийския съюз и т.н. - мен ме интересува сельодката, водката, рускините. Всичко друго е накаква простотия, която нормалните и обикновените хора не ги бърка или някакви медийни манипулации.

Иначе за южен поток мога само да кажа, че се изпуснаха много милиони подкупи, службички и т.н. Баща ми преди много години работеше в руското посолство, примерно преди 10-15г. и тогава всички посланници и всеки в руското посолство точиха зъби за белене, колко ще вземе всеки ако проекта се осъществи, дори и баща ми щеше да се уреди тук там, за щжния паток е било абсолютно същото, само че в по-малък мащаб вероятно. Всичко е за пари. За мен лично България губи, но тя е свикнала - винаги да е губеща и бедна държава. Няма да има проблем.

Ти можеш да гарантираш за личните си познати руснаци, както и аз за личните си познати руснаци. Явно имаме различни познати, което е съвсем нормално при различната ни социална, обществена и работна среда, но ОК, при лични познати мненията са си субективни. Следователно, трябва да се потърсят обективни средностатистически непознати руснаци. Къде можем да видим, да чуем и да прочетем тяхното мнение?

Навсякъде!

Няма ги вече старите лафове за шопската салата, за братушките и за курица не птица... Винаги отношението на руснаците към българите е било дружелюбно и са ги смятали за близки. Но вече не е така, българите прекалиха и изгубиха едно от най-важните неща - не руските политици, а руските хора. Аз дори съм мек като детска учителка в примерите си. Преобладаващите мнения на обикновените руснаци са, цитирам (подлоги, курви, комбинация между бавноразвиващите се горещи естонски момчета и скачащите по майданите бандерлоги, висша единица за тъпотия, винаги са ни предавали, да ходят да се молят на турците) и къде-къде по-лоши неща. На 200 мнения я има едно, в което се призовава, ама не ги плюйте толкова, те не са виновни, управниците има са корумпирани, но и то бива оборвано веднага (Маккейн ги накара като не им плати дори стотинка, стига сме им търпяли идиотщините, прецакаха всички възможни изгодни за самите тях проекти, турците да си взимат раята обратно и т.н.).

Щом си идвал в Русия и си пребивавал тук дълго, то би трябвало да си научил руски. Затова чети. Нарочно не ти давам някой патриотарски вестник, а типично новинарски и непартиен - "Взгляд", където коментаторите обикновено са по-възпитани и не робуват на политически пристрастия:
http://vz.ru/news/2014/12/19/721381.html
http://vz.ru/news/2014/12/19/721267.html
http://vz.ru/news/2014/12/16/720743.html

Не казвам, че това, което чета, ми харесва и ми е приятно да го давам на българи. Но хората трябва да знаят докъде ги докараха "европейските ценности" и какво е вече положението не само в самата България, но и в интонационната среда другаде. Еврогейците винаги са се подигравали на българите (балкански мошеници, простаци, цигани, пикочоотделителната система на Европа и т.н.), това не е нещо ново, но лошото е, че вече го правят и бившите приятели.

Естествено, че не всички българи са еднакви, както и не всички руснаци са еднакви. Хората са различни и не може да се съди по една част за цял народ. Но лошото в случая е, че в много отрицателна посока се промени цялостното обществено мнение. На хора, които винаги са се отнасяли доброжелателно. Дори и по време на войни, в които сме били в противоположни лагери, народите ни не са се смятали за врагове и е имало взаимно уважение и доброжелателност. Докато сега това изчезна и май ще е задълго.

Не можеш да се държиш като момиче на повикване, постоянно да си променяш позицията, да се правиш на велик, да налагаш санкции, да обявяваш руснаците за агресори и опасни и какво ли не и да разчиташ, че винаги ще ти се разминава. В един момент ефектът се мултиплицира и дори и най-малкото камъче може да обърне каруцата.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Представям си как някой българин ще се засегне или впечатли от мнението на килимените хора :D

Хора, харесващи Путин могат да ме обидят само, ако харесват и мен.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Представям си как някой българин ще се засегне или впечатли от мнението на килимените хора :D

Хора, харесващи Путин могат да ме обидят само, ако харесват и мен.
Ти пък де се буташ? Та аз теб и тебеподобни дори за хора не ви смятам. Всеки, който работи във вреда на собствената си страна и я докарва до това дередже, на което е сега, не заслужава уважение.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Българите, както и ЦЯЛА ЕВРОПА смятат руснаците за рижи глупаци, генетични алкохолици и потомствени дебелогъзи курви :)
Айде обори ме че не е така...
казваш че не ни харесвали? затова се натискат като луди да идват тук и да си дават парите на българските идиоти нали?
като гледам няма много българи да са се засилили да си купиуват имоти в русия?

Хубавото е че ти си един точен пример за руснак,
Рижо пиянде, с имперско мислене и скъсани гащи, избягало на гурбет в омразния запад, но видял че там руснаците ги имат за по долни и от циганите и сега се чуди накъде да поеме..
Що дириш в тази тъпа държава а не ходиш при великия си народ, да блеснеш там с рижата си мутра?


Натискай си шефовете да ти вдигнат заплатат за имперска пролаганда, че с тия 250 рубли, няма да ти стигат за цигари от контрабандните и за шише одеколон "КАРО" на ден...

Не се сещам за такъв познат.

Повечето са на мнение, че българите са се превърнали в тотални идиоти. Дори на некой да му е хрумвало, че България може да е губерния, веднага се е отказвал след кратък анализ - на никого не му требе стадо малоумници.

Гаранции за каквото и да е - йок. Бедни, несигурни, непочтени.

В това има и плюс, разбира се. Турция няма да посегне - по-добре да храни кюрдите.
 
От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Другото, което е важно да се отбележи, че при руснаците няма деление по признак фоби или фили спрямо определена нация... дори спрямо американците, камо ли спрямо българите. И общото мнение към българите е било, общо взето, хомогенно положително. Например, преди освободителната за България руско-турска война, в руското общество е имало две водещи групи (условно наречени славянофили и западняци), но и при двете групи желанието да се помогне на българите съвпада. Дори официалната руска историческа гледна точка за периода от тогава досега обикновено се е премълчавала като израз на добра воля и нежелание да се изравят исторически негативи, които не биха допринесли за добри взаимоотношения.


Съответно, повечето руснаци допреди десетина години дори не можеха да си представят, че в България може да има русофоби и искрено се учудваха и гледаха недоверчиво, когато хора, запознати с българската действителност, им го казваха. Преди идваха на българското черноморие, разбира се, усещаха понякога фалша, но си го обясняваха простичко.. южна гореща нация, близо до азиатския алъш-вериш, съвсем нормално и не навлизаха в дълбочината на този процес.


В научен план пък никой не опровергаваше българите, когато твърдяха, че никога не са воювали срещу руснаци и не се обсъждаха особеностте на развитието на следосманска България, камо ли да се стига до подигравки, че постоянно настъпва една и съща мотика.


Сега обаче започнаха да се появяват доста анализи, които преди се премълчаваха (дали от такт и възпитание, дали поради политически съображения не мога да преценя точно). И в един момент руснаците започнаха да си задават въпроса защо с германците или французите отношенията са взаимноуважителни и донякъде предвидими, тъй като се основават на това, че всяка държава гони своя национален интерес, а с "братушките" все става някаква какафония.


Ето един подобен анализ - http://www.odnako.org/blogs/bratushki-mezhdu-plevnoy-i-yuzhnim-potokom-istoriya-strani-neudachnika/. Прочетох го от българска гледна точка (сравнително добре съм запознат с историята на България от български източници) и не видях някакви груби изопачавания, просто се публикуват и факти, които досега се премълчаваха и от двете страни. Би било добре да го погледне някой български историк и да потвърди или обори изнесените там факти (или измислици).
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Амоне - генетични алкохолици и потомствени дебелогъзи курви не, че нещо ама това описва що годе половината България което от друга страна пряко ни свързва с Русия :) Харесва ли ти или не сам го каза. По-добро доказателство от това, че сме една кръв няма :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А, моля, с руснаците по тая тема не можем да се мерим. Русия е страната, в която фотошоп просто не ти е нужен.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

0000248895-article2.jpg


Тир-изтрезвител ще събира пияни англичани по улиците

Щото у Англия-та са много слаби и трезви, нали :-o
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не знам каква е връзката с Англия, но съм убеден, че ако тръгнем да търсим клипчета или снимки из нета за простотията на нациите, на която и да е ключова дума руснаците ще имат фрапиращо превъзходство. 50 години автомобилно производство и още не могат да се научат да карат...
 

Горе