АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Русофобите в темата удобно пропуснаха да споменат,че основен кандидат(и с най-големи шансове) за председател на Украинската централна банка е не кой да е,а Дж.Сорос.Ако беше някой руснак,щяха да го копират,пействат и цитират 100 пъти,ама сега мълчат като зарзали.И къде им е независимостта на украинците?Газова компания с президент сина на щатския вицепрезидент,централна банка с шеф-циониста Сорос,и селско стопанство под контрола на една от най-големите ГМО корпорации на САЩ,въоръжени сили под командването на ЦРУ и правителство подчинено на Вашингтон.Само руското влияние е РОБСТВО,а това на САЩ е СВОБОДА.А тази "свобода" сме я виждали и виждаме през годините на много места:Ирак,Афганистан,Сирия,Либия,Египет,Тунис,Венецуела,Украйна и още 50-60 държави..

Между другото шефа на Английската Централна Банка е канадец. :lol: :lol: :lol:

Сорос е на 85 години и вече си гледа пенсията от частните си фондове дето е създал. :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Между другото шефа на Английската Централна Банка е канадец. :lol: :lol: :lol:

Сорос е на 85 години и вече си гледа пенсията от частните си фондове дето е създал. :lol: :lol: :lol:

За къв чеп му е да става шеф на Украинската банка тогава,защо се е кандидатирал?И как ще коментираш режима на ток в Украйна насред зима?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За къв чеп му е да става шеф на Украинската банка тогава,защо се е кандидатирал?И как ще коментираш режима на ток в Украйна насред зима?

За никъв. Нарича се пропаганда.

Просто пропаганда, за да може хората без грам мозък да се връзват, да го разпространяват, да цъкат с език и да псуват. :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За никъв. Нарича се пропаганда.

Просто пропаганда, за да може хората без грам мозък да се връзват, да го разпространяват, да цъкат с език и да псуват. :lol: :lol: :lol:
А аз си мисля,че е за да им овладеят напълно икономиката,а хората без грам мозък защитават тезите им,отклоняват вниманието върху болезнените фактори,повтарят като папагали заучени фрази и публикации от преди 20г. и се мислят за много умни.А относно режима на тока-пари за оръжия и заплати на наемници да убиват жени и деца имат,ама за ток нямат ;)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

през ВСВ Русия е запазила неутралтет,но Хитлер се поддава на провокациите на Ротшилдови и напада Сталин,без предупреждение.И да,Русия и Православната църква като цяло,са образът за човешки и морални ценности,докато исляма проповядва обезглавяване и убийства,а католицизма покровителства педерастията и педофилията!
В това исказване силно се притесних от 2 неща:
1. Кремъл е завладян от клана Ротшилд. Това е всеизвестно. Именно Ротшилдови издигнаха Путин за първи път и после той им върна услугата, като направи един от техните главен руски равин. Путин и ционистите са в прекрасни отношения и то от десетки години. Чети, момченце, всичко си пише!
2. От кога християнството се превърна за теб в морална ценност?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А аз си мисля,че е за да им овладеят напълно икономиката,а хората без грам мозък защитават тезите им,отклоняват вниманието върху болезнените фактори,повтарят като папагали заучени фрази и публикации от преди 20г. и се мислят за много умни.А относно режима на тока-пари за оръжия и заплати на наемници да убиват жени и деца имат,ама за ток нямат ;)

Еми ще изчакаме да видим кой прави кой крив

Ако вземат, че назначат Сорос за шеф на Украинската банка, току виж си се оказал прав.

Ама ако не го назначат - аз ще съм прав
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В това исказване силно се притесних от 2 неща:
1. Кремъл е завладян от клана Ротшилд. Това е всеизвестно. Именно Ротшилдови издигнаха Путин за първи път и после той им върна услугата, като направи един от техните главен руски равин. Путин и ционистите са в прекрасни отношения и то от десетки години. Чети, момченце, всичко си пише!
2. От кога християнството се превърна за теб в морална ценност?

Ха. Май ти не си много запознат с реалната обстановка пак... Ротшилдови помогнаха за издигането на Путин да. НО, като видяха че са се объркали му подготвиха преврат, който се провали. Гласен за президент е бил познатия на всички Ходорковски. Всички знаем къде свърши Ходорковски, останалото е история.
Цялата работа е че Путин се обърна срещу Ротшилдови и световния елит и не им даде националните богатства на Русия.

Ако искаш мога да напиша и повече като имам време, но това е основното.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ха. Май ти не си много запознат с реалната обстановка пак... Ротшилдови помогнаха за издигането на Путин да. НО, като видяха че са се объркали му подготвиха преврат, който се провали. Гласен за президент е бил познатия на всички Ходорковски. Всички знаем къде свърши Ходорковски, останалото е история.
Цялата работа е че Путин се обърна срещу Ротшилдови и световния елит и не им даде националните богатства на Русия.

Ако искаш мога да напиша и повече като имам време, но това е основното.

Толкова убедително пишеш, че за момент си помислих, че сте дружки с Путин и той ти ги е разправял тия когато се били на по ракия. :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хаха нали. Просто съм се интересувал, а и покрай предишната ми работа съм говорил с доста руснаци, някои от които с доста информация. Влючително и пенсионирал се Руски генерал. Не че ми е казал много неща, но нещата които можеше да каже ми ги каза. :)

Пък и всичко може да се провери онлайн.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хаха нали. Просто съм се интересувал, а и покрай предишната ми работа съм говорил с доста руснаци, някои от които с доста информация. Влючително и пенсионирал се Руски генерал. Не че ми е казал много неща, но нещата които можеше да каже ми ги каза. :)

Пък и всичко може да се провери онлайн.

Мързи ме да проверя онлайн, с тая политика като се почне, може доста да се дълбае и спори, крайния резултат пак никакъв. Нито пари влизат в джоба от този спор, нито нещо може да промениш. Мен лично ми е все тая какво ще стане с Русия или със САЩ, а дори търгувам валути, но пък и там го правя само с технически анализ, щото не съм умен достатъчно за да анализирам всичкия тоя фундамент.

В крайна сметка дали Путин власт или не, не ми дреме особенно, бизнеса да си върви това е важното. Да му мислят държавните служители и политиците. :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мързи ме да проверя онлайн, с тая политика като се почне, може доста да се дълбае и спори, крайния резултат пак никакъв. Нито пари влизат в джоба от този спор, нито нещо може да промениш. Мен лично ми е все тая какво ще стане с Русия или със САЩ, а дори търгувам валути, но пък и там го правя само с технически анализ, щото не съм умен достатъчно за да анализирам всичкия тоя фундамент.

В крайна сметка дали Путин власт или не, не ми дреме особенно, бизнеса да си върви това е важното. Да му мислят държавните служители и политиците. :D

Да така е, но просто всичко това е инересно, защото сме свидетели на исторята, която един ден ще е само в учебниците.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ротшилдови помогнаха за издигането на Путин да. НО, като видяха че са се объркали му подготвиха преврат, който се провали.
Хахахаа... Разсмя ме! След като ционистите го сложиха на чело на държавата, той им се отблагодари подобаващо. Но по-важното е, че в момента продължава да им се отблагодарява. Изброй ми 10 руски милиардера, замогнали се по времето на Путин и провери, колко от тях са евреи. 90%? След това провери, колко от тях управляват държавни енергийни компании.
Путин винаги е държал на добрите връзки с Ротшилдови. За тях е готов на всичко, дори да съсипе държавата. Сега ще им направи и амнистия на капиталите. Готви се и за промени в данъчните закони, които ще засегнат предимно руските еврейски фамилии с милиарди капитал.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Къде изчезна онай истеричен бай Ганьо с фобия от рижи зекове и бронебойната розова мечта от 250 рубли за долар? Да не се е метнал у легена с каскета надолу?
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ха. Май ти не си много запознат с реалната обстановка пак... Ротшилдови помогнаха за издигането на Путин да. НО, като видяха че са се объркали му подготвиха преврат, който се провали. Гласен за президент е бил познатия на всички Ходорковски. Всички знаем къде свърши Ходорковски, останалото е история.
Цялата работа е че Путин се обърна срещу Ротшилдови и световния елит и не им даде националните богатства на Русия.

Ако искаш мога да напиша и повече като имам време, но това е основното.

За Ротшилдови не е толкова еднопосочно...

От една страна изглежда, че преместването им в новия световен финансов център в Тихоокеанскоазиатския регион и бягството им от долара в нова валута плюс златно обезпечение съвпадат с интересите на Москва и Пекин.

Но от друга, те не визират цял Китай, както се заблуждават много икономисти, а само южната му част.

Путин и другарят Си просто успяха да ги изпреварят и да използват техните действия в руски и китайски интереси.

Наскоро излезе много интересна статия по въпроса "Подскоците на рублата и златния проект", където доста добре са пояснени финансовите процеси от последните десетина години.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

По-горе писахте за Беларус, та http://www.zerohedge.com/news/2014-...-blocks-news-online-stores-bans-all-fx-tradin, та хич не са хубави(да не казвам нещо друго) нещата с всичкият този контрол по-всички направления - Евразийският съюз отива в едно безслънчево местенце ...
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Двете най-коментирани новини днес из руските СМИ:

1. Украинският пилот на Су-25, нацелил малайзийския Боинг с ракети въздух-въздух, се казва капитан Владислав Волошин.

2. Пускът на ракетата-носител "Ангара". Първата изцяло руска ракета след разпадането на СССР, чрез която Русия засилва превъзходството си над САЩ в Космоса. Очаква се, че след скорошния отказ на САЩ да ползват руски ракетни двигатели, тази преднина ще стане още по-голяма.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мина пресконференцията на ЕАИС (Евразийския икономически съюз) преди официалното му стартиране от 1 януари 2015. По-интересните неща:

1. Приеха Армения и Киргизия.
2. ЕАИС ще приема желаещи държави не само от Изток, но и от Запад.
3. Обща парична единица засега няма да се създава, през първите години разплащанията ще стават в национални валути, избягвайки доларовата система.
4. Лукашенко направи страхотно шоу, като се накара на журналистите, и пресконференцията завърши в повишено весело настроение от страна на всички присъстващи.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За сега е слаба работа ЕАИС, поне докато не влезнат по-силни държави в съюза.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За сега е слаба работа ЕАИС, поне докато не влезнат по-силни държави в съюза.

Въпрос на гледна точка. Спрямо кого са слаби?

1. В ЕАИС членуват двете единствени държави в света, които са самодостатъчни от гледна точка на ресурси и притежават цялата Менделеева таблица - Русия и Казахстан.
2. Страните ще са независими от долара, доколкото е възможно, имат вече собствен SWIFT и разплащателни системи, имат и собствена международна банка.
3. През Киргизия, Казахстан и Русия ще преминава новият китайски Път на Коприната, свързващ търговски Азия с Европа. Строи се вече високоскоростна магистрала от Астана до Москва.
4. Съвсем скоро (след като изпълнят критериите) ще бъдат приети Узбекистан и Таджикистан, озърта се Монголия, наблюдатели са Китай и Индия.

Личи си дори по външен вид развитието. Повечето европейски столици приличат на доисторически села в сравнение със столицата на Казахстан (Астана), примерно.

В същото време страните, избрали ЕС, са зависими от САЩ, нямат собствена валута или не могат да я контролират, всички новоприети членове без изключение са обедняли драстично, безработицата е огромна, има сериозни демографски и социални проблеми.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

БВП-то на ЕАИС е по-малко от това на ЕС, по това го казвам аз. Прав си за горните точки и може в бъдеще те да изпреварят останалата част от света, но за момента е недостатъчно това. Също така, без Китай тя съюз няма как да стане кой знае колко силен, поне по мое мнение.
 

Горе