АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Идва краят на еднополюсният световен ред на САЩ


20150322.lyyzjkqlwp.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И кое е агресивното? При една евентуално война ще са мишена, да. Точно както и ние ще сме мишена.

А има ли гаранция, че при една евентуална война ако не си в НАТО няма да си мишена?

Или ако Дания не се присъедини към ПВО - някой ще гарантира ли че корабите и няма да са мишена. Все пак Дания е в НАТО. :lol: :lol: :lol:

Нещата не са толкова прости.

Втората Световна война си е чист пример - има ли сме 2 избора - или се присъединяваме към Германия или Германия преминава през нас като малка гара. :lol:

И втория случай - после чича ви Сталин "освобождавайки" Източна Европа от фашизма, забравя да се изнесе и така 45 години.


Както виждаш ние много много не сме имали избор. Особено пък във втория случай - никой не ни е питал искаме ли или не. :lol:


Така че при една хипотетична бъдеща война - Русия примерно може пак да и притрябват проливите, щото черноморските и корита за нищо не стават освен да тероризират черноморските градове. И без контрол над проливите те нямат излаз навън. Така че чисто хипотетично - Русия може да вземе да мине през нас за по-напряко към Босфора.


Така че и да сме супер хипер мега неутрални - някой ще гарантира ли, че няма да му потрябва нашата територия. Особено пък на Путя - не знам дали има някой останал да му вярва.


:lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Баси големите тролове човек. :shock:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От де да знам кой ти ги спуска бре, аз да не съм до теб за да те знам какво правиш правиш по цял ден.
Така и не ми каза, кой ми спуска и как опорните точки :) Хубаво е, когато обвиняваш някой в нещо, да имаш аргументи.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Всяко нещо има начало и край. Ще дойде и края на ЕС, както дойде и на СИВ и Съветския съюз. Все пак ЕС устоява от 1952 вече близо 60 години. Колко още му остава не се знае, може да минат още 60 години и нас да ни няма.
Предимството на ЕС е, че е съюз не срещу, а за. Това му помогна да не залитне в крайностите на противопоставянето срещу САЩ 2008-2011г, когато кризата удари най-силно съюза.
Съюза, който Путин иска да направи е срещу останалите страни. Той не иска да се обединява с Европа, не иска да спазва международните договорки и подписаните правила. Европа върти бизнес еднакво добре и с Китай, и с Япония, и с САЩ, а до скоро и с Русия. И всичко щеше да е чудесно, ако едно джудже не реши, че трябва да трепе руснаци и украинци и да анексира чужди територии.
Не е съвсем така, защото Европа в момента съвсем не се обединява, обединяват се само големите интереси и става същата работа като в Русия
Ти знаеш ли руснаците колко богаташи са направили в Европа, ако не бяха тези пари от Русия, щеше да е друго положението, но в отговор се мислят санкции, продиктувани от Хамерика
А за Украйна е вярно, че тя трябва сама да се реши пътя, но Западът се намеси в икономически спорове и задължения и от там се тръгна към конфликта
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

22519_411746995672082_3155964271627078292_n.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е то бива да се мисли ама..

Вижда се, че е с шал на футболен отбор, следователно е фен. На топката се вижда, че има автографи, а дори и да не са е очевадно, че топката е стара. Следователно има някаква история, най-вероятно от някой голям мач на отбора, на който е фен. Извода е, че тая топка НЕ Е за игра.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не е съвсем така, защото Европа в момента съвсем не се обединява, обединяват се само големите интереси и става същата работа като в Русия
Ти знаеш ли руснаците колко богаташи са направили в Европа, ако не бяха тези пари от Русия, щеше да е друго положението, но в отговор се мислят санкции, продиктувани от Хамерика
А за Украйна е вярно, че тя трябва сама да се реши пътя, но Западът се намеси в икономически спорове и задължения и от там се тръгна към конфликта
Не съм съгласен с почти нищо от това, което казваш.
Обединена Европа е факт. Тук не говорим за далвера, както мисли да я върти Путин с Китай - т.е. олигарсите да стават по-богати, а за гражданите - гол чеп. Става въпрос за единна валута, липса на граници, свободни потоци на хора и стоки из почти целия континент. Това е нещо невероятно. Подобно нещо дори не смеехме да го сънуваме преди 25 години... направо си беше фантастика, нетрезвен блян. Сега е реалност от която се възползваха милиони българи, особено по-младите.

По другите ти твърдения.
Янукович не веднъж е заявявал, че Украйна трябва да стане член на ЕС. Да ти припомня май месец 2011 г., когато заявява, че се стреми към присъединяване на Украйна в ЕС. Или може би мислиш, че Янукович е троянски кон на ЕС? :) Цяла Украйна подкрепяше това решение, до момента в който тоя върти-гъз обърна палачинката и си показа истинското лице. От 10 години Украйна се стреми към членство в ЕС. Няма как ЕС да не подкрепя Украйна, особено в тоя момент, когато избиват украинци и анексират територии от родината им.

Забогатели европейци за сметка на Русия има, колкото има и забогатели руснаци за сметка на Европа. Въобще не го разбрах това?!!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е то бива да се мисли ама..

Вижда се, че е с шал на футболен отбор, следователно е фен. На топката се вижда, че има автографи, а дори и да не са е очевадно, че топката е стара. Следователно има някаква история, най-вероятно от някой голям мач на отбора, на който е фен. Извода е, че тая топка НЕ Е за игра.

Не съм се замислил.
Както и не би се замислил всеки, който знае какво е армия, какво е бойна униформа, какво е военен устав, какво е гордост, и какво е среща с държавен глава.
Та, според теб, войника облича бойната униформа, тръгва за срещата, и решава да се закичи с шалче на футболен отбор? Не ти ли се струва твърде надрусана тази идея?

Има нещо очевадно, и то е, че образованието ти от барби сайтове е доста изкривено.

За мисленето, следователно е ясно...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не се ли замисли, че и шала му е подарен от Порошенко бе хахо. Колко мъка има не е истина...

Хахото се вижда от далече.

Не си спомням да съм те клецал, че да ползваш фамилиарното "бе".
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нито знаеш по какъв повод му ги подарява тия неща, нито нищо. Но пускаш снимката да се направиш на интересен. Вижда се хахото... да. Само умствено ампутиран човек, може да напише тая тъпотия под снимката, да не говорим за хората, които я споделят.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Висякре, интелигентен човек си, не се занимавай с тая плоска пропаганда. Бих се почувствал много гадно, ако ме излъжат да споделям подобна помия.
Порошенко е присъствал на мача Динамо-Евъртън. Снимките са от там.

3b52f0a-img-1336.jpg


7b7656d-img-1422.jpg


9888a6f-img-1435.jpg


ad8a5ca-img-1458.jpg


bf1fabf-img-1639.jpg


9126446-img-2044.jpg


Както виждате, човека е поканил в ложата си и други войници да гледат заедно мача.
Всъщност му прави чест. Подобна постъпка е достойна за уважение.

Ето още снимки от събитието:
Порошенко с бойцами АТО болел за "Динамо" в матче против "Эвертона"
Не бъдете такива наивни лапни-шарани. Толкова е изпростял народа и до такава степен го манипулират, че дори и нещо много красиво и хубаво медиите могат да го изкривят по неимоверен начин.
Отвратен съм!
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ей така се облъчва масово населението в Русия. Затова се забраняват големите блогове и тн. Като ти пуснат подобна дезинформация и нямаш достъп до официалната, я приемаш за вярна и сляпо я следваш.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е нали се води информационна война, особено тук на местна почва е много силна, така че е нормално да падат жертви на войната и пропагандата - просто всичко трябва се преглеждат от няколко места, че да има каквато и да е стойност ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Порошенко ултрас на Динамо, жив да не бях :)
 

Горе