АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В кой век живеете вие?

Кви анексии, кви 5 лева.

Хората искат да няма граници, да си джъткат насам натам само с лична карта. Чехословакия като се раздели и после като влезе в Евросъюза и в Шенген - на практиката пък стана същото или почти същото.


Я се вземете малко в ръце. Териториите вече нищо не значат - 19 век може да значели нещо. Ама сега една Япония на един остров е една от най-богатите нации.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Математик, системата базирана на фърчащи хартийки рано или късно ще рухне. Като рухне, ще оцелеят тия дето имат ресурс. Ресурсът се състои главно от две неща - територии с техните природни дадености и население. Не те знам ти в кой век живееш, май някъде в богомилска комуна през средновековието :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Математик, системата базирана на фърчащи хартийки рано или късно ще рухне. Като рухне, ще оцелеят тия дето имат ресурс. Ресурсът се състои главно от две неща - територии с техните природни дадености и население. Не те знам ти в кой век живееш, май някъде в богомилска комуна през средновековието :lol:


Надявай се да рухне.

И като рухне тези дето имат ресурси кво ще ги правят - ще ги ручат ли?

Ами ако ресурсите са нафта и газ и не стават за ручане - на кой ще ги продават и срещу какво?

:lol: :lol: :lol: :lol:


Малко по-сериозно.

Съвременната икономика се базира на знания - как да засадим пипер и как да го гледаме, че да имаме добра реколта. Как да произведем айФон и да го продадем за 1000 лева, като платим на китайците само 200 лв.

А и да рухне съвременния икономически модел да ти кажа ли кой не може да се изхранва сам - познай от 3 пъти както се казва - не са ЕС и САЩ. Те произвеждат и изнасят достатъчно храна.

:lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ресурсът се състои главно от две неща - територии с техните природни дадености и население.

Айде да повторим Япония със 120 милиона население на едно островче дето сигурно е 100 пъти по-малко от територията на Русия живее по-добре от тях.

А Русия със 150-160 милиона население разположена на една огромна територия дето има нафта, газ, цялата Менделеева таблица и ресурси бол, живее няколко пъти по-зле от японците.


Значи проблемът е в населението (според написаното от теб, а и според мен населението на някои държави е сериозен проблем). Не знам можеш ли да сметнеш колко е зле едното и колко е добре другото население.

:lol: :lol: :lol: :lol:

И според теб кое население при краха на системата ще съумее да се самоорганизира и да изгради нова система по-бързо и по-добра от предишната (ако предположим теорията ти за вярна) - японското или руското население.

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!


Ми земята им е кът - къде искаш да живеят.

:lol: :lol: :lol:

Е ти едно подобно за Москва.

https://www.youtube.com/watch?v=CGUvAQUZ2a0


Положението на младите е почти подобно навсякъде по Света - както може да прочетеш под коментарите.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това руското е направо мезонет в сравнение с японските килерчета :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ми земята им е кът - къде искаш да живеят.

:lol: :lol: :lol:

Е ти едно подобно за Москва.

https://www.youtube.com/watch?v=CGUvAQUZ2a0


Положението на младите е почти подобно навсякъде по Света - както може да прочетеш под коментарите.


Тази като скот живее в това апартаментче - банята и ваната си беше тоталният смрад заклевам се, стаята и направо мечтата за спратанеца, падащи мазилки падащи тапети, оборудване от соца, направо соц щастие, за което и да ми плащат не искам да го изживея .... и това за скромните 1300 долара, такава дупка и за 150 лв ще и са адски много ...

Нещо, което ме разби :shock: :shock: :shock: кредита, който е дръпнала 16,5к кола за 17,5 лихва и като гледам ГПР-то и е 21.39%(за 5 години 10.5к ще е само лихвата и - повече от половината Киа) - егати лихвата. Като гледам клипа е от 2013 тогава още бяха добре икономически, с първи сигнали за рецесия. В момента не искам ги мисля с тази инфлация, обезенка на рублата и титаничните 15% основен лихвен процент, a по време на клипа е била 3 пъти по-ниска, сами си правете сметката.

Смятай банков менижджер занимаващ се с корпоративни клиенти 1,4к във ВТБ банк в Москва - то направо си е гавра ... за тази средна класа ли говори страната или за онези който са от клуба на олигарха?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

blackout8 да не мислиш, че банковите мениджъри в Булгаристан живеят в по различни жилища? Жилището от клипа е по-добро от жилищата в които живеят 99% от българите европейци.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

По-добре РУСИЯ от колкото Америка :)

Айде, включи се още едно тролче. Честито. :beer:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Троленето е ваш специалитет. ;)
Айде, включи се още едно тролче. Честито. :beer:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Даже се хващайте, да търсите на черната мамунка обама некоя да оди да му лее куршум както и на оная продажна нова телевизия, че сутринта ореваха орталъка, че залитнал като слизал от самолетя и за малко не паднал. Жив да не съм всичката втасаха с хамерикански пропаганди само и глупости занимават народа.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

blackout8 да не мислиш, че банковите мениджъри в Булгаристан живеят в по различни жилища? Жилището от клипа е по-добро от жилищата в които живеят 99% от българите европейци.

Ти нормален ли си или и ти живееш в скотски условия та съдиш така за всички?
Тук такава дупка, която да е равна на цялата ти заплата няма да намериш никъде - за 400-500 лв ще си намери модерно обзаведен апартамент, а един банков мениджър тук ще вземе едно 1к.

Направо ме изумяваш в какъв коптор живеещ щом реши 99% от БГ живеят по-лоши жилища от мизерията в от клипа. И за напред да знаеш руснаците живеят много мърлово и мръсно, в БГ сме хора които обичат да живеят в чисти жилища.

С тази си любов към Русия направо ме убиваш и майка си ще продадеш щом е за Русия ....
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

По-добре РУСИЯ от колкото Америка :)

Сега това ново тролче ли е или раздвояване на някой от тукащните следващи мантрата по-добре РУСИЯ от колкото Америка?

Я да те питам с какво е по-добре Русия от една Чехия, щото не искам ти правя бърза транзиция към белите страни? Какво е по-добре да живееш е държава бензинова колонка и да живееш в коптори и да ти замина цялата заплата там или да те дерат с бруталните лихви и за капак инфлацията да ти яде всичко каквото си спестил?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти нормален ли си или и ти живееш в скотски условия та съдиш така за всички?
Тук такава дупка, която да е равна на цялата ти заплата няма да намериш никъде - за 400-500 лв ще си намери модерно обзаведен апартамент, а един банков мениджър тук ще вземе едно 1к.

Направо ме изумяваш в какъв коптор живеещ щом реши 99% от БГ живеят по-лоши жилища от мизерията в от клипа. И за напред да знаеш руснаците живеят много мърлово и мръсно, в БГ сме хора които обичат да живеят в чисти жилища.

С тази си любов към Русия направо ме убиваш и майка си ще продадеш щом е за Русия ....
Сериозно, смяташ ли че жилищата в Лондон са по-различни? Щото аз от първа ръка знам друго. За Париж също - кутийки и мизерия, за цените - без коментар.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Сериозно, смяташ ли че жилищата в Лондон са по-различни? Щото аз от първа ръка знам друго. За Париж също - кутийки и мизерия, за цените - без коментар.

Ей сакате малоценост да придовием на село с плевните, ай сектир,,, може даи от слама ама е мезонет ие екологично
 

Горе