АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Сериозно, смяташ ли че жилищата в Лондон са по-различни? Щото аз от първа ръка знам друго. За Париж също - кутийки и мизерия, за цените - без коментар.

Евтините места навсякъде са мизерия. Влезни в някое луксозно място в Лондон и ще видиш кво става.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти нормален ли си или и ти живееш в скотски условия та съдиш така за всички?
Тук такава дупка, която да е равна на цялата ти заплата няма да намериш никъде - за 400-500 лв ще си намери модерно обзаведен апартамент, а един банков мениджър тук ще вземе едно 1к.

Направо ме изумяваш в какъв коптор живеещ щом реши 99% от БГ живеят по-лоши жилища от мизерията в от клипа. И за напред да знаеш руснаците живеят много мърлово и мръсно, в БГ сме хора които обичат да живеят в чисти жилища.

С тази си любов към Русия направо ме убиваш и майка си ще продадеш щом е за Русия ....


За 500 лв в София луксозно обзаведен апартамен ще намериш на куково лято цените почват от 400 евро нагоре. Актуализирай си малко информацията. Българите са позьори, нямат 2 лв за цигари, но са закичени с техника за по 5к на кредит. Така и със жилищата, кредит, снимки във фейса, запор и следва наемче в Овча купел или Надежда за 100 лв на русенски легла и консерви
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Сериозно, смяташ ли че жилищата в Лондон са по-различни? Щото аз от първа ръка знам друго. За Париж също - кутийки и мизерия, за цените - без коментар.

Нали не сме фенове на комунистическата риторика? Нямам спомен да съм говорил за тези градове, а как някой тролове викат, че този коптор е били 99% по-добър от жилищата в БГ!
Ти в такъв коптор ли живееш или това ти е мечтата - нали 99% от населението тук не може да догони стандарта от клипа?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За 500 лв в София луксозно обзаведен апартамен ще намериш на куково лято цените почват от 400 евро нагоре. Актуализирай си малко информацията. Българите са позьори, нямат 2 лв за цигари, но са закичени с техника за по 5к на кредит. Така и със жилищата, кредит, снимки във фейса, запор и следва наемче в Овча купел или Надежда за 100 лв на русенски легла и консерви

Ти правиш ли разлика между модерно обзавеждане и лукс?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Направо закриите темата, шото го няма страната, само негу шиму липсва
Между Украйна и Русия защо да се месим и ква врътка имаме, заключвайте трийте или премествайте в коша
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Направо закриите темата, шото го няма страната, само негу шиму липсва
Между Украйна и Русия защо да се месим и ква врътка имаме, заключвайте трийте или премествайте в коша

Има много истини в думите ти - явно секнаха рублите и вече скука и половина ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Има много истини в думите ти - явно секнаха рублите и вече скука и половина ...

Ами спора се обръща винаги в друта посока, ама и нямаме такъв дебат в България - Украйна vs Русия
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами спора се обръща винаги в друта посока, ама и нямаме такъв дебат в България - Украйна vs Русия

Да но пък има диалог за любовта на редица от тук към Русия, които само са гледали снимки от Русия и грам руско не потребяват освен безнина и газа ... така че това крепи темата - извратена работа, ако питаш мен е ама айде ... админите от сантимент не заключват темата :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да но пък има диалог за любовта на редица от тук към Русия, които само са гледали снимки от Русия и грам руско не потребяват освен безнина и газа ... така че това крепи темата - извратена работа, ако питаш мен е ама айде ... админите от сантимент не заключват темата :D

Извратеняци не могат ми крепят бластеро
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Махайте темата, тъкмо и @страната няма да има повод да се върне, щото е голям дразнител
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На мен пък ми си липсва. Нищо не махайте тъкмо ще се преброим. То иначе за платените ясно.
Махайте темата, тъкмо и @страната няма да има повод да се върне, щото е голям дразнител
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

То Русия безтои скоро ще фалира така като гледам. САЩ са си номер едно, и така ще си е още 100 години.

УРА за САЩ, УРА за запада, УРА за Турция!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нали не сме фенове на комунистическата риторика? Нямам спомен да съм говорил за тези градове, а как някой тролове викат, че този коптор е били 99% по-добър от жилищата в БГ!
Ти в такъв коптор ли живееш или това ти е мечтата - нали 99% от населението тук не може да догони стандарта от клипа?
Живял съм, като бях студент :) Сега пазарувам от Икеа :twisted:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Живял съм, като бях студент :) Сега пазарувам от Икеа :twisted:

Хехе то бая далечно ще да е било, готино ли е от Икея - цени/качество? Малко ми е далеко, по-близко е Икея в Букурещ :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде на купоните.

Въвеждат купони в родния край на Ленин
Икономисти искат връщането им заради скока на цените

http://clubz.bg/14614-vyvejdat_kuponi_v_rodniq_kraj_na_lenin


Все пак не е толкова черно положението - само за най-бедните слоеве на населението ще дават по 1000 рубли (13 Евро) да си купуват допълнително храна.

:lol: :lol: :lol: :lol:


След Венецуела и Русия тръгна по техния път. Ама така е - цоциалъзма (комунизъма/диктатурата - както искате го наричайте) не прощават.

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Математик, не знам в какъв свят живееш, обаче тук ваучерите са храна са доста разпростанени.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В САЩ също дават купони за храна на най-бедните и то от доста време.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Леле майко!
Помня добре купонната система на Луканов. Помня опашките, мизерията, паниката, кафето втора цедка, насипните цигари, менте алкохола. Изведнъж бяхме изправени пред алчността, безочието и жестокостта на другарите от ДС. Изнасяха вагони със захар и цистерни с олио и не се намираха по магазините. Помня, че на една опашка зимата чакахме с баща ми 5 часа през нощта, за да купим хляб и кисело мляко.
Беше брутална история!
 

Горе