АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Да отговоря на горното - именно Сидеров ми харесваше в Атака. Сидеров е много силна личност. Има харизма, има обаяние, той може да говори. Знае го. И го използва. Според един мой колега Атака е пълна с професионални и добре подготвени кадри. Явно е проучвал нещата, а аз не съм :) Да си призная, почти никой не знам от партията, но и казвам, че главно заради Сидеров съм за Атака (което на практика значи, че съм за лидера, а не за партията). А иначе за национализацията, за МРЗ, пенсиите, за златото - за всичко съм напълно съгласен с него. И въобще не ми пука кой финансист, дето е изкарал диплома с преписване ми твърди, че тия неща са невъзможни. Ако Сульо и Пульо се ударят през ръцете и спрат да крадат, ако социалната политика се ПРЕРАЗГЛЕДА и се ПРЕУСТРОИ, ако се добива злато и се продава от наши фирми, ако тока се направи евтин за вътрешния пазар и малко по-скъп за външния, ако всичко това се направи, пари ще има и за пенсии, и за заплати, и за почивки, и за банкети. Пари има. Те се крадат!! Още преди много години бях гледал някакъв документален филм за България, който започна под наслов "България - богата държава с бедни граждани". Това е самата истина, приятели :) България е богата на много неща, но облагите не могат да стигнат до обикновения човек.
Някои хора наричаха партийната програма на Сидеров популизъм и демагогия. Разбира се, така им е по-удобно :) Ако за една година МРЗ се вдигне 2 пъти (да не е 3 пъти), как ще се оправдаят бившите управляващи с "Ами.... не може, няма пари!". Нима не сте съгласни с това, което каза Сидеров "Милионерите казват, че не може да се вдигнат заплатите..." . Защото същите тия милионери в момента плащат заплати не по-високи от 400-450 лева на хората, които работят за тях :) Да вдигнат заплатите, в много случаи ще означава и повече разходи за самите тях, защото повечето депутати си имат фирми.
Волен е много силна личност, казвам го още веднъж. Много по-силна личност от Станишев, от Местан, дори и от Доган. Та, Доган, като го гледаш, освен да умреш от смях и умиление, друг изход няма :)
Та, така Блеки, за мен Атака представлява Сидеров. Не виждам кой евентуално може да стане нов лидер на партията. А лошото в България е, че лидерът прехвърля лошата си репутация на партията. Ако ще и Христос да слезе и да стане лидер на ПП Атака, хората пак нямат да вярват на партията. Нито пък на лидера ѝ , защото "той е същият като предния". Стига толкова, че стана пак дълъг пост :)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Тогава защити позицията си и спри да защитаваш един психар, който се изживява като нещо средно между Хитлер, мафиотски бос и ултрас.
Не ти се получават сравненията
Тези определения, по му отиват на боко тиквата
Той мачкаше бизнеса като гестапо и по-голям мафиотски бос от него няма
Колко пари плаща според теб на тия 10-15 бабаита, които оня ден бяха дошли пред парламента "да чакат да изгрее слънцето", а вчера да бият журналистите?
Чии са тия пари? Ако не "взима" от някъде - парите са мои и твои.

И последен (но не по важност) въпрос:
Според теб това нормално поведение ли е? Да събира главорези по нощите да се разправя с хората.
Пак ще ме изкарате, че го защитавам, ама защо гледате на партийните лидери с различни очила
Не знам при Волен тези платени ли са или не, ама при ББ и ЦвЦв със сигурност са платени
За последния ти въпрос - с кои хора се разправя посред нощите и аз това питам
С платени провокатори и журналист който 'случайно' бил там
Кво да направя, че се поддава лесно на провокации, не го оправдавам
Но когато на един националист му вменяват предателство, как няма да му избий баланса

Сидеров обясни много ясно позицията си, когато гостува на Кеворкян
АТАКА не може да бъде нито с Герб, нито с коалицията БСП и ДПС
Но от позицията си в Народното Събрание може да стопира избора на анти български закони
Стига да не се променя дневния ред извънредно, както направиха с гласуването за Пеевски
Вече имаше кворум за започване на парламентарния ден и председателя на НС предложи промяна в дневния ред и даже социалистите не можаха да се усетят
Вече мисля и АТАКА са за предсрочни избори, но от това ще намаже най-много ГЕРБ и никой друг
Винету ще се върне на бял кон в Парламента и всички тикви ще засияят от щастие
Хепи Енд!
 
Последно редактирано:
От: От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Абе аз ще трябва те взема за личен биограф - да ми пишеш всичките стъпки една след друга :) Когато твоя любимец правеше тези мизерии, то това беше в далечният период 2004 но кой да ти помни.

Човече нали ти казах икономика не ти се отдава. С въпроси не е ли ? Показва колко си наясно.

Неолиберализма (голяма държавност + окрупняване на бизнес + силен лобизъм за едрият бизнес) е от 80-те и вече е острал от към мода.
Либертаризма е началото на 20 век за да си информиран http://mises.org/ - опитай се да прочетеш какво пишат аргументирано и точно - Мизес е този, който е обяснил бизнес цикълът и освен той и австрийска икономическа мисъл друга никоя не може го обясни - това трябва ти говори нещо :)

Забавен си ми затова и ти обръщам лично внимание. Чудно ми е как бъркаш икономически нещата аз му говоря за ясни и точни закони от гражданите и да се спазват нашият ми говори други работи. Абе я те питам като си толкова компетентен в каква икономика живвем - само не кавай либерализъм - че много ще ти се смея!

Нали разбра икономически тематики с някой друг - сега я кажи за любимицът и среднощините изцепки и я да питам тези мутри националисти дето го охраняват той от де пари с една депутатска заплата?!

Ей ма много ти се кефя как се пързаляш по икономическите теории и утопии на запада
Нямам нищо против тяхните измишльотини, стига да не ги прилагат на нас като опитни мишки за практически цели
Достатъчно теории пробвахме, има още увредени хора от комунизма
Саморегулиращ се свободен пазар, икономически приказки за деца от детската градина
Ти наистина ли вярваш, че ще се хвана на този захаросан локум
 
От: От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ей ма много ти се кефя как се пързаляш по икономическите теории и утопии на запада
Нямам нищо против тяхните измишльотини, стига да не ги прилагат на нас като опитни мишки за практически цели
Достатъчно теории пробвахме, има още увредени хора от комунизма
Саморегулиращ се свободен пазар, икономически приказки за деца от детската градина
Ти наистина вярваш ли, че ще се фана на този захаросан локум

Нали ти казах по икономически въпроси към друг се обръщаш :) Иначе си свободен си пишеш каквото искаш :)

П.С. Ако нещо те гложди ще ти дам платени консултации - не съм чак толкова лош ;)
 
Последно редактирано:
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров наистина може да говори
не му трябват листове пред него за да сглоби десет изречения
също така може да говори с часове без да спира
личи си, че е бил журналист


но това не стига
Левски е казал:
"Дела трябват, а не думи"
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Трябва да престанем да цитираме тия велики хора...
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Трябва да престанем да цитираме тия велики хора...

А кого, ако не великите и големите?
Малките ли?
Има една хубава мисъл

Когато малкият човек хвърли голяма сянка, то залезът е близко.

В този ред на мисли ни трябват великите ни герои и личности - може да не са между нас, но наследството им живее с нас! Трябва всеки ден да се будим и лягаме с някоя мисъл за добро.

Дела трябват - подкрепям норта!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Цитатите пак са думи, братлета :)
Ай стига съм плямпал и аз днеска, че навъртях 100000 километра... (поста)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Цитатите пак са думи, братлета :)
Ай стига съм плямпал и аз днеска, че навъртях 100000 километра... (поста)

Хехе обаче логиката е :) така си е - давай да действаме и с по-малко км. постoве :D
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Кво да направя, че се поддава лесно на провокации, не го оправдавам
Ох, на мама чедото, колко е податливо на черни влияния!
Вече мисля и АТАКА са за предсрочни избори, но от това ще намаже най-много ГЕРБ и никой друг
Винету ще се върне на бял кон в Парламента и всички тикви ще засияят от щастие
Хепи Енд!
Всички глупости, дето ги вършат не "герберите", наливат вода в мелницата на ГЕРБ. Пък после защо ББ яхва белия кон? Ми защото няма кой друг - всички останали са пишман ездачи.
Каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи!
Каквото си постелеш, на такова ще легнеш.
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Цитатите пак са думи, братлета :)
Ай стига съм плямпал и аз днеска, че навъртях 100000 километра... (поста)

За кой се отнася този цитат?
определено не е за Левски

Вече мисля и АТАКА са за предсрочни избори, но от това ще намаже най-много ГЕРБ и никой друг

тогава защо са ЗА нови избори? :D
ГЕРБ им е най-големия враг..както видяхме, Сидеров е готов на всичко, само и само да им навреди


и вчера до колко часа бяха пред централата си? 4-5? :D
как може народен представител така грубо да наушава закона?
не може да се оправдава с протестиращите..ако ще да са само и единствено от герб
 
Последно редактирано:
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не е нормално това поведение. Изобщо не се самозаблуждавай и не заблуждавай и нас.
Платени провокатори друг път. Но дори и да са такива те и журналистите са на обществено място и имат абсолютно същото право да са там, колкото и мутрите на болния.
Не разбрах, кога атака са направили частна собственост карето Московска, Раковски, Врабча, Париж. Вчера не мога да се прибера заради тях.

Като са му слаби спатиите и се поддава на провокации да иде да се прегледа. А не да събира агитки да бият хората.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

@rombeca - чак сега ли се прибираш? :mrgreen:
няма да се учудя ако онези са още там

"Луд умора няма" :D
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

@rombeca - чак сега ли се прибираш? :mrgreen:
няма да се учудя ако онези са още там

"Луд умора няма" :D

Не бе вчера към 12 ч. :). Ама заобикалях един огромен полицейски кордон... аз толко полиция и на Левски-ЦСКА не бях виждал.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Хаха ама то чак сега го гледах. Полицията беше завардила всички преки около операта пиле не може да прехвръкне, а мишкаря се скрил под 2 маси, които държат горилите му и лае в един мегафон. Пълна комедия :).
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

абе не ме интересуват тия бе.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

абе не ме интересуват тия бе.
Точна така брат, пускай бразърс и се забавлявай :lol:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

10547_464455346971966_1966864612_n.jpg
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

@bioz , т'ва Сашка Васева ли е вляво? :lol: На нея ми мяза :lol:

За кой се отнася този цитат?
определено не е за Левски
За самите нас се отнася :) Тъй като само цитираме, пък ония мърши в парламента действат ;)

Хайде сега всички обещайте, че няма да подкрепите ГЕРБ, ДПС, БСП или Атака на следващите избори и ще е ебахти кефа! Да вземем да мислим някаква партия от форума и това е :) Съвсем не си правя ташак! Може тука да се караме и да се псуваме, но ако седнем на една дълга маса, все ще можем да стигнем до консенсус. В крайна сметка нито сме малко, нито сме глупави, нито пък не ни пука за хората и държавата (което, ако прочетеш правилно ще означава, че на нас ни пука за хората и държавата).
Давайте да правим партия ОБП (Обединение на Българските Предприемачи) и да теглим държавата напред. В крайна сметка именно лудите и предприемчивите са ключът към прогреса. А и по тоя начин, ако не друго, то поне онлайн бизнеса ще процъфти :D А и отсега да се разберем - политиката с Турция и към циганите я оставете на мен :lol:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Добро предложение, но неосъществимо :) никой няма да те пусне в парламента и да правиш каквото си искаш. Над тези мишоци, които се водящ управляващи стоят много по-големи хора, от които зависи целия бизнес в държавата. Именно затова никога няма да се оправим...
 

Горе