АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Лудия видя, че никой не му обръща внимание и сега се захвана с президента. Ей това липсата на внимание го убива баси :).
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Винаги съм усещал някакво зловоние от твойте писания, ама почваш да не се трайш
Стига си дрищил и се дръж на положение
Това е български форум, не го забравяй!!!

Купи си противогаз. :| А може и противогъз. :D
Типичен несмислен Homo bulgaricus, гласувал за Волен ефенди - като няма какво да каже и започва да се опитва да обижда.
Да ти прави впечатление, че по-разумните и интелигентни привърженици на Атака в този форум тия дни не пишат активно, защото са наясно, че това което се случва, не е точно това, за което са гласували. А само ти, като една повредена грамофонна плоча, мантриш: "Волен е прав, Волен е прав, Волен е прав...".
 
Предлагам Бойко и Волен да ги затворим в една стая и да си бият шамари. И без това и двамата са каратисти, поне може да стане интересно. А и който и от двамата да отнесе боя - ще е имало за какво.
 
От: Re: АТАКА предаде избирателите си и България!

Предлагам Бойко и Волен да ги затворим в една стая и да си бият шамари. И без това и двамата са каратисти, поне може да стане интересно. А и който и от двамата да отнесе боя - ще е имало за какво.

Аз съм за ББ - събирам залози :D

Добре бе този, Болнав Лидеров съвсем се държи като малко дете, този човек има ли нормална етикеция за официални мероприятия??!?!??!??!?! Иначе много благосклонен, онзи го пипна и Болен не искаше се извиниии :D

Болен само си търси скандала, интригата и провокацията за неговата си малоумна кауза дето и той не я знае, а го прави по най-олигофренският начин. За един политик от запада така да се държи ми кажете?!??!

В съдебната зала, нямаш право да говориш камоли сцени да правиш - нашия го прави на по-високо ниво и се е самозабравил.

Голям позор е този за всички гласували за идеята на атака
 
Последно редактирано:
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

За мен ще е интересно реакцията на правителството при протестите, това доста ще покаже и нагласата им.. ако желаят да са на власт на всяка цена сигурно няма да имат против и ако сте стигне до кървища по улиците..
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров наистина е психично волен! :D
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!


Редруме ти не си националист ти си срам, я се извини тук на истинските националисти :lol::lol::lol: Извинисебееееееееееее! :lol::lol::lol:

Това е цвета на национализма как си позволqваш така :D
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

За чуждите народи българските закони изглеждали прекалено строги. Но за българите те са били винаги най-добрите закони на света и ако някой не ги е спазвал, те му казвали с упрек: „Ти българин ли си? Как може да лъжеш или клеветиш.“ До миналия век в Македония — най-старото българско гнездо на Балканите, когато хората е трябвало да обяснят какво значи българин, казвали: „Българин е който не лъже, не краде, не сменя вярата си за печена кокошка.
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

И видео:
[video=youtube;rnvvCkwGPnI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rnvvCkwGPnI#at=139[/video]

:lol: Медиите били виновни за държането на волно болния! Гея е голЕЕЕЕЕЕма работа!

Вали дъжд. Едно цигане се скрило под навеса на спирката. Пристига болен ефенди неволен и казва:
- Под една стряха не може да стоят орел и лайно!
- Отлитам, отлитам! - рекло цигането.

Ако повече "лидери", присъстващи на КС, имаха самочувствие и чисти съвести, също биха отлетели.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Днеска излезе някакво социологическо проучване, което показва, че Атака са загубили 60% от подкрепата на избирателите си след парламентарните избори. Не знам доколко е вярно, тъй като е на герберска агенция, но истината вероятно е близка до тая прогноза.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

За чуждите народи българските закони изглеждали прекалено строги. Но за българите те са били винаги най-добрите закони на света и ако някой не ги е спазвал, те му казвали с упрек: „Ти българин ли си? Как може да лъжеш или клеветиш.“ До миналия век в Македония — най-старото българско гнездо на Балканите, когато хората е трябвало да обяснят какво значи българин, казвали: „Българин е който не лъже, не краде, не сменя вярата си за печена кокошка.

дорева ми се, честно :(
За Волен вече нямам думи. Наистина ме е срам, че съм агитирал за тоя човек. Преди не беше така бе, по-нормален беше...
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

дорева ми се, честно :(
За Волен вече нямам думи. Наистина ме е срам, че съм агитирал за тоя човек. Преди не беше така бе, по-нормален беше...

Вземе ли властта човек, си показва същността!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Най-смешното е, че той дори не е взел властта. Смешник, предател, антибългарин - това е той.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Най-смешното е, че той дори не е взел властта. Смешник, предател, антибългарин - това е той.

Как бе без него правителство нямаше има и още важни закони.
Ей на взе си комисията срещу корупцията и най-вече парламентарната етика :D :D :D :D :D :D :D

Приветсвам те да си извиниш за думите си, че тука има върли фенчета на този "истински" националисти и "истински" българин. Вече него ще учи в учебници, на мястото Ботев. Ще заменим неговата борба с На Прощаване! Нали Болевн е един борец - майко не ми е смешно като ги пиша тези неща .Ебати трагедията, честно!!!!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

говори се че бил зел 16 милки
 

Горе