АТАКА предаде избирателите си и България!

redrum

Well-Known Member
Да ни е честито новото турско-соц правителство благодарение на регистрацията на госин Сайдеров.
 
Интересно колко са му платили. Сигурно достатъчно, за да може да се пенсионира и до края на живота си да живее охолно на някой карибски остров.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сега да се включат Биаро и Динтроникса, и оня заблудения Славчев, да кажат чии интереси защитава техния бог.
От другата седмица, пак ще гледаме "Хаберлар", а училищата сутрин вместо физзарядка по едно килимче и "Аллах акбар".
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не вдянахте, че национализЪма ви превръща в лумпени. И не ми говорете, че другата формация (почти влязла) били "истинските".
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А ти не вдяна ли, че това не е национализъм. Извинявай, но НЕлумпен няма как да твърди, че е нормално двама мъже да се помпят в дупетата. Аре у лево и не обиждай, ако не искаш да бъдеш обиждан.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ха-ха :)

1. Доган плати на Сидеров за атаката над джамията. Поръчката беше изпълнена перфектно. Спечелиха и двете партии, като насяват омраза.

ДПС и Атака са дупе и гащи, въпрос на време е простите им избиратели да се събудят и да се усетят как ги манипулират.


2. За мен е по важно да се направят нови избори скоро - Без да могат ГЕРБ да ги фалшифицират и се надявам този път Демократите да се обединят без старите мутри и да спечелят изборите. На всеки му е писнало от ГЕРБ и БСП.

Но това без силни протести няма да стане, щото тия така ще си изкарат без проблем 4 години на власт.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Е какво трябваше да направи? Или ГРОБ или това, друг вариант няма. Или нови избори? и управление на служебното правителство на гроб до зимата...

Не са пари, умнико! Поети са ангажименти, които ще трябва да се изпълняват, ако не, тогава на избори!

Ред, при нови избори, твойте пак са аут ъф да бизнес!:lol:

Предлагам да видим какво ще стане и тогава да говорим пак. Аз лично съм обещавал тука, че пръв ще се отрека от атака, ако направят, което не трябва да правят. Случая сега не е такъв! ГРОБ са много по-лоши от бсп и дпс взети заедно, така че това е правилно решение!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А ти не вдяна ли, че това не е национализъм. Извинявай, но НЕлумпен няма как да твърди, че е нормално двама мъже да се помпят в дупетата. Аре у лево и не обиждай, ако не искаш да бъдеш обиждан.


Че кой гласува за него? :lol: Га не ви изнася, спря да е националист :cry:

btw.За разлика от теб, аз съм оставил задниците на хората на мира.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Очакваше се. Ако все пак БСП пооправят държавицата ни, Сидеров няма да изглежда толкова лош в очите на хората, но това едва ли ще стане, така че най-вероятно следващите избори може и да не влезе в парламента.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Анална принцесо, не съм гласувал за АТАКА. Ха сега, кво стана? :)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Е какво трябваше да направи?

Ами да каже не. Яхна повечето си избиратели с омразата си към турците нали?

И изобщо не обяснявай, кое било по-лошо. Утре децата ти ще изучават "майчин език", без майка им да го знае.

Отдавна ви говоря, че е същия плъх борещ се само и единствено за власт, ама не... вие едно си декламирате.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Е какво трябваше да направи? Или ГРОБ или това, друг вариант няма. Или нови избори? и управление на служебното правителство на гроб до зимата...

Не са пари, умнико! Поети са ангажименти, които ще трябва да се изпълняват, ако не, тогава на избори!

Ред, при нови избори, твойте пак са аут ъф да бизнес!:lol:

Предлагам да видим какво ще стане и тогава да говорим пак. Аз лично съм обещавал тука, че пръв ще се отрека от атака, ако направят, което не трябва да правят. Случая сега не е такъв! ГРОБ са много по-лоши от бсп и дпс взети заедно, така че това е правилно решение!
Ще ни се реве след управлението на тия. Помни ми думите. Няма по-добри или по-лоши, просто не трябваше да подкрепя никой и да е абсолютната опизиция. Нереално е да мислиш, че БСП и ДПС ще направят нещо полезно за България.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ако още един ме нарече лумпен, глупак, прос или нещо друго подобно ще ви еб. м.....а ....та в ......а, чесно. Ебаси олигофрените сте! Приемам го лично това вече. Почнах да разбирам защо много качествени хора си отидоха от тук. Ебахти и тъпанарите. Какво пишеш така, като знаеш, че има поне 10 редовни членове на форума, които са гласували за АТАКА? Трябва да си много тъп, че да го правиш това. Все едно да нарека олигофрени избирателите на кунева, като знам че мантата ще го прочете! Аз да не съм идиот? Може да сме на различни позиции, но трябва да си имаме уважението, поне тези, които всеки ден сме тук. ЕБАСИ И ХОРАТА СТЕ, СЪОБРАЗЯВАЙТЕ СЕ МАЛКО!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров наследява успешно Янето като #1 клоун в парламента. Сега излиза, че е дал глас защото да не се изложим пред чуждестранните гости , защото било противоконституционно да не се подкрепи парламентаризма и т.н., а преди седмица не се явиха за гласуването за избор на председател на парламента... Пълен кретен, колкото и да се прави на националист, колкото и да плюе ГЕРБ и да се измъква от упреците, че подкрепя кабинета на БСП/ДПС, че в името на националното благо го прави, се видя, че е поредния ветропоказател.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Анална принцесо, не съм гласувал за АТАКА. Ха сега, кво стана? :)

Знам, че много те е яд. Личи си по озлоблението, което лъха от теб, по езика, който използваш, по начина по който размахваш юмруци във форума.
Знам, че те е страх, знам, че обществото навън те плаши. Но това е животът.
Предложи нещо конструктивно, бори се за него, промени света, както ти се харесва. Успех. Но преди да избухнеш отново, използвай малките си сиви клетки и помисли в какво общество живееш и как то ти позволява да си такъв, какъвто искаш, макар да не допадаш на останалите.

пп. Слава богу, че тези, за когото си гласувал седят отвън.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ако още един ме нарече лумпен, глупак, прос или нещо друго подобно ще ви еб. м.....а ....та в ......а, чесно. Ебаси олигофрените сте! Приемам го лично това вече. Почнах да разбирам защо много качествени хора си отидоха от тук. Ебахти и тъпанарите. Какво пишеш така, като знаеш, че има поне 10 редовни членове на форума, които са гласували за АТАКА? Трябва да си много тъп, че да го правиш това. Все едно да нарека олигофрени избирателите на кунева, като знам че мантата ще го прочете! Аз да не съм идиот? Може да сме на различни позиции, но трябва да си имаме уважението, поне тези, които всеки ден сме тук. ЕБАСИ И ХОРАТА СТЕ, СЪОБРАЗЯВАЙТЕ СЕ МАЛКО!

Когото лидерът на партията за която си гласувал, подмени твоя вот. Когато приказва едно, а върши друго. Когато властта е самоцел, и се постига чрез заблуда на собствените ти избиратели, не търси вината у мен. Съжалявам, ако се случи на мен, ще бъда повече от бесен.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Няма озлобление русенски левенто, а има твърда и мъжка позиция. Запомни - мъжка позиция, а не путкенски номера. Не съм тоя аз който избухва, както виждаш с тебе споря принципно, докато не си позволи да ме обиждаш лично. Дали са ми малки или големи сивите клетки, не бери грижа, а си гледай собствения умствен капацитет.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

rombeca ти си много, ама много заблуден кон с капаци. По-добре си пий млякото и си трай там. Никой не парадира с омразата към турците, а човека иска да защити националните интереси, ама ти си ограничен ЛУМПЕН и не можеш да го осъзнаеш. Крий се в дупчицата и мишкувай
 
И да спорите и да не спорите, мандалото хлопна.
Честит ви учебник по майчин език.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Спирам да пиша - налагам си сам бан. Който иска да говорим за SEO, SEM и интернет, може да ме намери в скайп.
Докога? Докато ми мине.
 

Горе