АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

И двете партии - ДПС и Атака трябва да бъдат забранени,
защото са партии единствено на етническа основа,
В България всички български партии са на етническа основа бе, щото хората са предимно българи. Логично, нали?

А относно обидите, в интернет е така. В реалния живот изказвания като някои в темата не са възможни, защото обикновено, който най-много обижда от дистанция е и най-страхлив на една ръка разстояние. Да обиждаш събеседниците си през интернет е признак на слабост. Номерът е да й се поддаваш възможно най-рядко.
Личните обиди показват липса на аргументи. Но една изречена обида води ответна реакция и спорът става кръчмарски.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Аз съм убеден, че повечето тука, които плюят дори не са гласували. А като не гласуваш ще си траеш, защото точно това е грешката на всички българи. Всеки си вика "аз няма да гласувам, щот всички са еднаки", а после почваш да плюеш и да изискваш. Като не си дал, няма и да искаш!

Давам си данъците. И ще ги плюя естествено, като не ги харчат по предназначение.
Ти плащаш ли данъци? Е сега ще ти ги харчат за социално слабите цигани, и за уроци по турски.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

В България всички български партии са на етническа основа бе, щото хората са предимно българи. Логично, нали?
А не би трябвало да е така. Умни хора има сред българите, сред турците, та дори допускам, че и начетен циганин може да се срещне нейде.:)
За мен не би имало знаение кой какъв е и откъде е в дадена партия, ако си върши работата както трябва. Т.е. нямам против да са със смесени
членове политическите партии. Нека се различават и ги оценяваме по идеите им и свършеното за страната, а не по други признаци,
както е сега. За съжаление едва ли това ще стане в БГ в близките 50-100 години. Толерантността не е присъща на повечето хора.:(
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Давам си данъците. И ще ги плюя естествено, като не ги харчат по предназначение.
Ти плащаш ли данъци? Е сега ще ти ги харчат за социално слабите цигани, и за уроци по турски.

Като не ти харесва данъците ти да се харчат за подобни цели, да беше гласувал или пък по-добре, сформирай си една политическа партия и промени управлението :lol:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Като не ти харесва данъците ти да се харчат за подобни цели, да беше гласувал или пък по-добре, сформирай си една политическа партия и промени управлението :lol:

Ей го пак! Едно си баба знае, едно си бае.
Няма за кой да гласувам. Никой не харчи данъците ми добре. Всички са корумпирани лъжци. Точка.

Политическа партия няма да правя. Ти ще станеш ли капитан на потъващ кораб?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Като не ти харесва данъците ти да се харчат за подобни цели, да беше гласувал или пък по-добре, сформирай си една политическа партия и промени управлението :lol:

Достатъчно партии има , 90% от които безмислени ... Айде всеки недоволен с партия... глупости пълни.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ей го пак! Едно си баба знае, едно си бае.
Няма за кой да гласувам. Никой не харчи данъците ми добре. Всички са корумпирани лъжци. Точка.

Политическа партия няма да правя. Ти ще станеш ли капитан на потъващ кораб?

Ей го пак :lol: обясних ти, че като не си гласувал, нямаш никакво право да се оплакваш, така че по-добре си замълчи
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ей го пак! Едно си баба знае, едно си бае.
Няма за кой да гласувам. Никой не харчи данъците ми добре. Всички са корумпирани лъжци. Точка.

Политическа партия няма да правя. Ти ще станеш ли капитан на потъващ кораб?

А като не гласуваш, какво правиш?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ей го пак :lol: обясних ти, че като не си гласувал, нямаш никакво право да се оплакваш, така че по-добре си замълчи

Ей го отново. Докато харчат данъците ми за глупости ще плюя.

Тъп, но упорит. Плащай си данъците, чичо ти Ахмет да консултира още някоя електроцентрала за да си построи още един сарай. А май е време на чичо ти Лютфи да си построи сараи, да не остане по-назад. А идола ти да го издига на власт. И да си трайка, като ръцете са му в меда.
А чичо ти Серго ще вземе 10-20 милиарда на заем от руснаците. Със стабилна лихва. Познай от чии данъци ще се плаща.

Гласувай си не ми пречиш. А аз какво ти преча не знам. Сигурно ти отварям очите, ама ти стискаш здраво.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А като не гласуваш, какво правиш?

Ако случайно в моя живот се появи някой, на когото истински да повЕрвам, ще гласувам за него.
Ама няма да стане.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Е какво трябваше да направи?

По-важно е ти какво трябва да направиш. Купувай си учебници по турски и залягай. Имаш четири години за придобиване на основните умения.
Както и всички леб мастери - Турция е голяма държава и достъпа ни до света чрез нея ще е улеснен и приятен.
500 годишното присъствие на Турция на Балканите ще е розов блян спрямо предстоящото.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ей го отново. Докато харчат данъците ми за глупости ще плюя.

Тъп, но упорит. Плащай си данъците, чичо ти Ахмет да консултира още някоя електроцентрала за да си построи още един сарай. А май е време на чичо ти Лютфи да си построи сараи, да не остане по-назад. А идола ти да го издига на власт. И да си трайка, като ръцете са му в меда.
А чичо ти Серго ще вземе 10-20 милиарда на заем от руснаците. Със стабилна лихва. Познай от чии данъци ще се плаща.

Гласувай си не ми пречиш. А аз какво ти преча не знам. Сигурно ти отварям очите, ама ти стискаш здраво.

Мрън, мрън, мрън, мрън. Само това чета от твоите коментари. Точно ти няма с какво да "ми отвориш очите". Човек, който няма позиция, а само искания.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Мрън, мрън, мрън, мрън. Само това чета от твоите коментари. Точно ти няма с какво да "ми отвориш очите". Човек, който няма позиция, а само искания.

За сметка на това, позицията на твоя идол се извъртя на 180 градуса за 3 дена. За останалите хич няма да споменавам. Да лъжат и да обещават им е разяснено още в ранното обучение в компартията.

Я кажи твоята позиция?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А и не смятам, че в момента е лошо да има правителство, на което Атака по всяко време може да дръпне килимчето под краката.

Незнанието и неинформираността водят до такива изказвания.
Правителство се избира и събаря с над 50 % гласували.
Пояснявам: В сегашното Народно събрание, ако присъстваха и гласуваха всички депутати, щяха да са нужни 121 гласа, за да се утвърди предложеното правителство.
В сегашното Народно събрание правителство се събаря, ако се получат 121 гласа за това. Или над 50% от гласувалите да гласуват за събаряне на правителството.
Ха някой да ми докаже, че ако се стигне до гласуване вот на недоверие на това правителство, БСП и ДПС няма да са в пълен състав в залата!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Незнанието и неинформираността водят до такива изказвания.
Правителство се избира и събаря с над 50 % гласували.
Пояснявам: В сегашното Народно събрание, ако присъстваха и гласуваха всички депутати, щяха да са нужни 121 гласа, за да се утвърди предложеното правителство.
В сегашното Народно събрание правителство се събаря, ако се получат 121 гласа за това. Или над 50% от гласувалите да гласуват за събаряне на правителството.
Ха някой да ми докаже, че ако се стигне до гласуване вот на недоверие на това правителство, БСП и ДПС няма да са в пълен състав в залата!

Това му обяснявах и на Славчев, ама той или не чете, или е прекалено зает да зяпа портрета на фюрера.
Няма начин това правителство да падне, ако и ДПС не се разсърдят на Серго. А това не виждам, как ще стане.
Тоест Волен е поредния сол ташак, който ще се пеняви от трибуната и нищо повече.
Щял да ги контролира. Как? С пенявене?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Моята позиция е ясна. Аз съм си националист, откакто се помня. Обичам България, не смятам да емигрирам, но подобно управление на държавата никък не ми допада. Именно затова съм гласувал за АТАКА, защото смятам, че техните идеи и възгледи са най-близо до моите. Това, че ти не гласуваш за никой и се имаш за най-умния или кадърния, не те прави с нищо по-добър от мен. Надявам се да ме разбереш, щот спирам да ти отговарям. Всеки си има глава на раменете, пък как ще я ползва си е негова работа.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ха някой да ми докаже, че ако се стигне до гласуване вот на недоверие на това правителство, БСП и ДПС няма да са в пълен състав в залата!
Нали разбираш, че подобно доказателство можеш да получиш само чрез машина на времето, а такава все още не съществува? :lol:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Четох масовите новинарски сайтове и форумите им, народна любов е голяма към Болен Лидеров.
Той постигна рекорд за политическо самоубийство за по малко от няколко часа.

И много любопитно нещо изплува в нета:

https://docs.google.com/file/d/0BzlSTINtJ1GKc3Nrc3ZOblRESFk/edit
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Нали разбираш, че подобно доказателство можеш да получиш само чрез машина на времето, а такава все още не съществува? :lol:

Тъй де. Няма сваляне на това правителство.
Ако ще някой БСП/ДПС депутат да е в Антарктида, за гласуване вот на недоверие с правителствения самолет ще го докарат.
 
Попитали радио Ереван:
- Абе, къде са депутатите на "Атака"?
Отговора бил:
- В болнични! Днес ги обрязали!


Предишни години и аз съм гласувал за Атака. Този път Волен съвсем изтрещя. Добре че се осъзнах и не гласувах за него, иначе сега трябваше сам да си отхапя т*шаците.
 

Горе