АТАКА предаде избирателите си и България!

От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

ето че сме стадо.НАЦИОНАЛИУЗМА трбваше да се пояжи още с голямата екскурзия

сигурно си бил малкък
да ти обеснявам че ДУПС И АТАКА са от ДС,както и БСП
Щом твърдиш, че АТАКА е продукт на ДС, дай нещо насреща, стига си се изрязвал като празноглавец
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Щом твърдиш, че АТАКА е продукт на ДС, дай нещо насреща, стига си се изрязвал като празноглавец


Ти шото имаш нешо у глЪВЪТЪ!
Дори малките деца знаят,че атака е хранилка при ДПС.
По тези земи тирилейски балкански освен прост ,ама прост народ друг не е имало.УМНОТО народ се изнесе веднага назапад!
Най добре си е БЪЛГАРИЯ да е под робство.Руско,Хамериканско,Турско, Японско,Марсианско.Защото народЪТ тогаз рабти и не смее да шикалкави. Доказателства византийското,турското, и руското робство.Сега ще бъдем под псевдо насионализма.
Отговарям ти на въпроса. За да основеш партия ти требе много пари.- тези от УЛИЦАТА що не основаха партия.Скоро очаквам в България дори сблъсъци и Косово ще ни е като детска градина-народът ша се вдигне и ДУПЕТАтите ще изгони.
ВАН СЕРЕМОС:twisted:
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ти шото имаш нешо у глЪВЪТЪ!
Дори малките деца знаят,че атака е хранилка при ДПС.
По тези земи тирилейски балкански освен прост ,ама прост народ друг не е имало.УМНОТО народ се изнесе веднага назапад!
Най добре си е БЪЛГАРИЯ да е под робство.Руско,Хамериканско,Турско, Японско,Марсианско.Защото народЪТ тогаз рабти и не смее да шикалкави. Доказателства византийското,турското, и руското робство.Сега ще бъдем под псевдо насионализма.
Отговарям ти на въпроса. За да основеш партия ти требе много пари.- тези от УЛИЦАТА що не основаха партия.Скоро очаквам в България дори сблъсъци и Косово ще ни е като детска градина-народът ша се вдигне и ДУПЕТАтите ще изгони.
ВАН СЕРЕМОС:twisted:

Типично изказване на гербераст
Само герберските тикви бленуват за тоталитарно управление и икономическо робство
На американо турска хранилка е вожда ти с кодово име БУДА, както много пъти го доказа, но будалите нито виждат, нито чуват, нито могат да мислят самостоятелно
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Според следящи политиката Атака се финансира от Русия.

Волен може да мрънка против чуждите монополи, против ЕРП-тата, против чуждите вериги, но дума не обелва за Лукоил. Също така подкрепя АЕЦ Белене.


Доколко е вярно трудно ми е да преценя, но има някаква логика в нещата, които се коментират.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Според следящи политиката Атака се финансира от Русия.
В грешка си, политиката на атака се финансира от теб и мен, а се затвърждава от 7 % гласували:)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Според следящи политиката Атака се финансира от Русия.

Волен може да мрънка против чуждите монополи, против ЕРП-тата, против чуждите вериги, но дума не обелва за Лукоил. Също така подкрепя АЕЦ Белене.


Доколко е вярно трудно ми е да преценя, но има някаква логика в нещата, които се коментират.

и мисля нещо такова
а когато говори за gsm oператорите - нито дума за Виваком :shock:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Отделно ти какво мислиш, няма никакво значение - важното е какво мисли Сидеров. ;)

За съжаление, няма как да знаем какво си мисли той.

Не мисля, че има значение какви мисли се въртят в главата на Волен ефенди. От значение за всички нас е какви действия предприема с овластяването си от неговите гласоподаватели. И дали неговите гласоподаватели са гласували за Атака с идеята да създадат и подкрепят правителство на ДПС.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров - настървен да стане част от елита, който яростно атакува

В биографията на Сидеров подписана от Байърли се посочват най-пикантните епизоди от житието на бившия прогресивен журналист, конвертирал се в антисемит и антиглобалист. Не са спестени и голите му снимки за мъжкото списание "Клуб - М", книгите с антисемитско съдържание, както и политическите аспирации на Сидеров, който се е опитвал да влезе в политиката чрез НДСВ през 2001 г. Хора, които го познават го описват като свръхчувствителен, с огромен мерак да стане част от политическия елит, който така перверзно атакува. Историците, работещи върху темите на национализма не го приемат насериозно и мислят, че е станал националист като резултат от лични и професионални разочарования. Сидеров не е пътувал в САЩ и никога не е искал американска виза, уточнява Байърли.

Това е от доклада във Wikileaks. Има писано и за другите. Четете:

https://www.bivol.bg/wlizboripresident.html

Още за Сидеров, като пуснах търсачката в сайта:

Волен Сидеров е бил подсъдим за изнудване през 1984г

https://www.bivol.bg/siderov-podsadim.html
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Като всеки човек и той си има кусури и трески за дялане. Работата е там, че всички яростно атакуват Сидеров, вместо да се занимават с истинските съсипители на България. Имаше тема за Костов, имаше тема за ДПС, имаше тема за Кунева, имаше теми за всички политици, които се подвизават в България. Обаче такова хъс и такава злоба, като към Сидеров не съм виждал, в никоя друга тема за полиции.

Кой от всичките тролове ще ми обясни, защо е толкова настървен в темите за АТАКА, а в темите за истинските грабители и душмани на България мълчи като дупи? Дори и всички неща да са верни за Сидеров пак е 10000000000 пъти по чист от другите ни политици, омазани до ушите в ако.

Вискяре, ти ли бе Чиче, ще започнеш пръв да ме осветляваш защо си толкова настървен точно в тези теми. Не се заяждам, просто наистина не мога да разбера какво ви мотивира да сте така яростни към атака и Сидеров, а към истинските душмани сте пас.

Добре... искате АТАКА да я няма като партия, а Сидеров да го няма като политик. Тогава какво? Кой Кои? Какво очаквате да стане? Ето веднага ви казвам, че ако Тиквоций го няма е добре за България, ако БСП я няма е добре за България, ако ДПС я няма също е добре за България. Всички са доказани крадци и изманици. Останалите вече са на боклука на историята и няма защо да ги споменавам. Защо нищо за тях?
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Като всеки човек и той си има кусури и трески за дялане. Работата е там, че всички яростно атакуват Сидеров, вместо да се занимават с истинските съсипители на България. Имаше тема за Костов, имаше тема за ДПС, имаше тема за Кунева, имаше теми за всички политици, които се подвизават в България. Обаче такова хъс и такава злоба, като към Сидеров не съм виждал, в никоя друга тема за полиции.

Кой от всичките тролове ще ми обясни, защо е толкова настървен в темите за АТАКА, а в темите за истинските грабители и душмани на България мълчи като дупи? Дори и всички неща да са верни за Сидеров пак е 10000000000 пъти по чист от другите ни политици, омазани до ушите в ако.

Вискяре, ти ли бе Чиче, ще започнеш пръв да ме осветляваш защо си толкова настървен точно в тези теми. Не се заяждам, просто наистина не мога да разбера какво ви мотивира да сте така яростни към атака и Сидеров, а към истинските душмани сте пас.

Добре... искате АТАКА да я няма като партия, а Сидеров да го няма като политик. Тогава какво? Кой Кои? Какво очаквате да стане? Ето веднага ви казвам, че ако Тиквоций го няма е добре за България, ако БСП я няма е добре за България, ако ДПС я няма също е добре за България. Всички са доказани крадци и изманици. Останалите вече са на боклука на историята и няма защо да ги споменавам. Защо нищо за тях?
В интерес на истината, Биаро е прав, Сидеров не приватизирал, искал Борисови градини, атомни централи и т.н, но защото е нямал власт тогава, а и сега.
Ще се повторя за n-ти път - българското общество трябва да престане да търси кусури в своите избраници, а да търси вината в огледалото, като се погледне сутрин. Трябва да разбере, че когато гори плевнята на съседа, това не е победа за неговата конкурентна плевня, а загуба за цялото село. Само и единствено тогава ще има просперитет това общество. Иначе статуквото ще продължи неопределено време, защото паразити винаги се намират.
 
  • Like
Реакции: Moko
Re: От: Re: АТАКА предаде избирателите си и България!

Оптимизма е хубаво нещо.
Но политиката май е единствената област, където оптимизма няма място. Особено когато на власт идва доказала се партия. :(

Откакто Иван Костов разби синята идея, няма кой да опонира на БСП. А хората точно това правят последните 20-ина години - гласуват против БСП/ДПС.

Човек ама ГЕРБ са точно като БКП използваха техните методи + здраво пропаганда просто незнам как хората им се връзват толкова (направо съм учуден колко добре пропагандата работи) че са дясна партия че се борели с комунизма (те доедин членове на БКП и наследници да ДС елит)... блъскаха здраво срещу всеки който мисли различно който не с нас е срещу нас - тоталитарен режим, слагаха техни хора навсякъде и то не да сложат някой може ами някой който най добре лиже задници за да се издига и като махнат една тяхна калинка (за която от първа ръка хора са ми казвали че има изпълнения на калинка) коментарите са отива си достоен работещ човек както казах добре работи пропагандата направо ме учудва...


1.Бойко Борисов - комунист, син на полковник от МВР.
2.Цветан Цветанов -син на шофьора и най-доверено лице на началника на ДС Григор Шопов.
3.Цецка Цачева - партиен секретар на Окръжния народен съвет в Плевен.
4.Николай Младенов - син на служител на ДС от високо засекретено ниво.
5.Сергей Игнатов - син на секретар на ОК на БКП Видин по идеологическите въпроси.
6.Росен Плевнелиев - платен първи секретар на общински комитет на ДКМС.
7.Симеон Дянков - стипендиант на фондация Людмила... още Живкова.
8.Нона Караджова - дъщера на завеждащ отдел в ЦК на БКП.
9.Лиляна Павлова - внучка на заместник завеждащ отдел в ЦК на БКП,
10.Вежди Рашидов - удостоен лично от Илия Павлов със званието Главен Мултак на РБ,
11.Ивайло Московски - първа щатна работа в Мултигруп.
12.Веднага след президентските избори Бойко Борисов побърза да назначи за заместник кмет на София по финансите сина на генерал от ДС Николай Барбалов, а за нов правосъден министър Диана Ковачева дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП. А като капак на всичко същата госпожа Диана Ковачева е съпруга на настоящ лидер от БСП...
Та дотук за антикомунистическата реторика на слабоумника!
http://bosia.blog.bg/politika/2012/04/11/koi-ni-upravliava.938284
 
Re: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Като всеки човек и той си има кусури и трески за дялане. Работата е там, че всички яростно атакуват Сидеров, вместо да се занимават с истинските съсипители на България. Имаше тема за Костов, имаше тема за ДПС, имаше тема за Кунева, имаше теми за всички политици, които се подвизават в България. Обаче такова хъс и такава злоба, като към Сидеров не съм виждал, в никоя друга тема за полиции.

Кой от всичките тролове ще ми обясни, защо е толкова настървен в темите за АТАКА, а в темите за истинските грабители и душмани на България мълчи като дупи? Дори и всички неща да са верни за Сидеров пак е 10000000000 пъти по чист от другите ни политици, омазани до ушите в ако.

Вискяре, ти ли бе Чиче, ще започнеш пръв да ме осветляваш защо си толкова настървен точно в тези теми. Не се заяждам, просто наистина не мога да разбера какво ви мотивира да сте така яростни към атака и Сидеров, а към истинските душмани сте пас.

Добре... искате АТАКА да я няма като партия, а Сидеров да го няма като политик. Тогава какво? Кой Кои? Какво очаквате да стане? Ето веднага ви казвам, че ако Тиквоций го няма е добре за България, ако БСП я няма е добре за България, ако ДПС я няма също е добре за България. Всички са доказани крадци и изманици. Останалите вече са на боклука на историята и няма защо да ги споменавам. Защо нищо за тях?

Защото една маса разочаровани гербери дето като не стана тяхното много вият и не могат да приемат загубата мъжки ... Те не са гласували за атака и не смятат в бъдеще да гласуват за нея сега се правят разочаровани атакисти ... Вчера един такъв дето ми беше съученик от съседния клас си го изтрих от фейсбука знам че е гласувал за ГЕРБ ама от вчера е раочарован атакист цял ден спами ...

пп да не кажат колегите и аз бях така раочарован като дойде царя и СДС не спечели и ми беше тежко ама тогава нямаше социални сайтове да си спамя само IRC :) ама не стана потоп
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Може би така им е наредил Буда, пък може и да е бутнал някой лев на платените драскачи :lol: човека искаше касиране на изборите, за да може да си купи следващите, ама кофти - никой не го послуша и сега се прави на ощипана госпожичка. Между другото ми е интересно какво ще стане с Цв. Цв. след като се отказа от имунитета и защо Цацата още го бави. Даде му отсрочка 1 седмица, егати гъзето :evil:
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Вискяре, ти ли бе Чиче, ще започнеш пръв да ме осветляваш защо си толкова настървен точно в тези теми. Не се заяждам, просто наистина не мога да разбера какво ви мотивира да сте така яростни към атака и Сидеров, а към истинските душмани сте пас.

Да, чичовото, ще ти кажа. Макар че доста пъти съм го писал, но заради теб ще го напиша пак:
БСП/ДПС са най-пагубните партии за България. Разрови ми мненията и виж дали така съм говорил през цялото време? БСП направи всички българи бедняци, с изключение на присламчилите се към партийната мафия. Това е факт. Ако някой мисли другояче, то той не признава най-новата история на България.
Онзи ден от Волен Сидеров зависеше да няма още четири години БСП/ДПС управление. Само че Волен Сидеров реши да има още четири години такова управление. Това също е факт. И ако някой не признава, че Волен Сидеров докара отново на власт БСП и ДПС, то той за мен е с изкривено виждане на света.

Отивам да си товаря ягодите за пазара.
Аз съм лесен - винаги имам какво да ям и винаги си плащам сметките. Да му мислят хората с фирми и ходещите на заплата. Както и безработните. Циганите са лесни - БСП се грижи за тях.
Повечето турци, както и помаците, са силно работливи - и те не седят гладни.
 
От: Re: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Защото една маса разочаровани гербери дето като не стана тяхното много вият и не могат да приемат загубата мъжки ... Те не са гласували за атака и не смятат в бъдеще да гласуват за нея сега се правят разочаровани атакисти ... Вчера един такъв дето ми беше съученик от съседния клас си го изтрих от фейсбука знам че е гласувал за ГЕРБ ама от вчера е раочарован атакист цял ден спами ...

пп да не кажат колегите и аз бях така раочарован като дойде царя и СДС не спечели и ми беше тежко ама тогава нямаше социални сайтове да си спамя само IRC :) ама не стана потоп

Ето умния човек как правилно се ориентира в създалата се ситуация. То не е нужно да си вундеркинд, че да хванеш какво се случва. Вчера цял ден споря с хора от форума, които смятам за приятели, че няма такова нещо, като предателство на Сидеров. Няма нито един симпатизант на атака, който да се е отрекъл от партията. Най-малкото това всички атакисти го знаеха много преди да се случи. За жалост и герберастите го знаеха и се подготвиха качествено. Още по жалкото е че тука умни хора се подведоха по гербераската пропаганда и се лъзнаха по пързалката.

Днес си направих труда да прегледам поне 20 форума. Ври от разочаровани атакисти с по едно мнение:lol:
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Това също е факт. И ако някой не признава, че Волен Сидеров докара отново на власт БСП и ДПС, то той за мен е с изкривено виждане на света.

БСП и ДПС ги докараха избирателите. Тия, които гласуваха за тях и тия, които не гласуваха въобще. Това поне е моето виждане. Ако си мислите, че с нови избори нещата ще са различни жестоко се лъжете. Даже могат и по-зле да станат. Много от българите, които гласуваха на първите избори въобще няма да се явят на втори, понеже са прекалено горделиви, мързеливи и си имат друга работа. На турците, циганите и комунистите обаче само избори им дай. Те са си твърд електорат.
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Да, чичовото, ще ти кажа. Макар че доста пъти съм го писал, но заради теб ще го напиша пак:
БСП/ДПС са най-пагубните партии за България. Разрови ми мненията и виж дали така съм говорил през цялото време? БСП направи всички българи бедняци, с изключение на присламчилите се към партийната мафия. Това е факт. Ако някой мисли другояче, то той не признава най-новата история на България.
Онзи ден от Волен Сидеров зависеше да няма още четири години БСП/ДПС управление. Само че Волен Сидеров реши да има още четири години такова управление. Това също е факт. И ако някой не признава, че Волен Сидеров докара отново на власт БСП и ДПС, то той за мен е с изкривено виждане на света.

Отивам да си товаря ягодите за пазара.
Аз съм лесен - винаги имам какво да ям и винаги си плащам сметките. Да му мислят хората с фирми и ходещите на заплата. Както и безработните. Циганите са лесни - БСП се грижи за тях.
Повечето турци, както и помаците, са силно работливи - и те не седят гладни.

Не прехвърляй проблема от болната глава на здравата. Хората, които не отидоха да гласуват и избирателите на малките партии са виновни, не Сидеров. Кой даде тея проценти на БСП и ДПС? Сигурно Сидеров.

Не искаш тея, значи искаш Борисов? Мен също страшно ме боли, че дпс са отново в играта, но Тиквеника е много по-страшен от ДПС и то точно в частта си за турските интереси в региона. Когато имаме Борисов, дпс не ни трябва. Искаш да имаш министър председател, на който като скръцнат със зъби от Анкара се насира ли? Да, точно такъв е! И доказателствата за това са безброй.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сега Атака как ще го кара - смисъл как ще си увличава подкрепата
благодарение на нея имаме това упраление - но самата тя не участва? wtf?
поне едно министерство да беше взел - за да го видим Сидеров какво може да свърши - не само на думи :)

ако пак е просто опозиция - никаква възможност за за увеличаване на подкрепата не виждам
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А какво ще правим след 1 година, като хората изринат това правителство. Тук сте срещу ББ, като мислите новите тройни са панацeя. Питам какво ще стане, като се разбере, че и тези са същите като ББ, че и по зле?
Никой не казва ББ трябва да е, но това е още по-смешна теза, дай да гласуваме за БСП и ДПС, те ще ни оправят - и верно ще ни оправят ...... След няколко месеца, други ще са тезите, после ще ви напомня.

БСП/ДПС не е алтернатива на ББ, това са две страни на една момента - а Атака си е по средата - клони винаги или към едната или към другата или каквото им скимне - това ли е политиката?!
 

Горе