АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Механизмът на падането е прост. ГЕРБ ги няма. Атака не влязат ли вече липсва кворум и парламентът не може да работи. Това води да почти автоматично падане и на правителството, тъй като то вече не може да управлява държавата. Например може да предложи бюджет за догодина, но без работещ парламент няма кой да го приеме. Дори елементарни неща като промени в състава на правителството не могат да станат без Атака в момента.

То това си е техническо падане, не го коментирам - но то този модел може се влачи месеци докато наистина падне - това ми бе мисълта :)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

На теория може да се влачи, но на практика няма да стане. БСП вече казаха ясно, че няма ли кворум няколко поредни дни веднага ще оттеглят правителството.
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

На теория може да се влачи, но на практика няма да стане. БСП вече казаха ясно, че няма ли кворум няколко поредни дни веднага ще оттеглят правителството.

Да принципно си прав но на цоцалист доверие нямам - логичното в случая да стане както и ти казваш. То няма ли и 1 седмица те сами ще си инциират оставката.
Като гледаме Долен си вдигна мизата, добре ги обработва или те него или го прави за кеф - вече не знам :D
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Лошото е, че всичко е безсмислено. Нито конституцията може да се промени, нито нищо. Бетонирани са.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров този път дойде с пистолет в парламента

Вчера с палка, днес с пистолет, утре с автомат а до края на седмицата с танк!!!

И чак тогава, че ще може да раздва правосъдие и ще изземе освен законодателната, а и изпълнителната власт остава му само съдебната но въпрос на време е - Зиг-Хайл Долен Ага!

Малкото Адолфче кой ще го прибере най-накрая - тъпите политици дето са на власт не осъзнават ли покрай него колко негативи им се пишат. Говорите ми за демокрация и добри норми, етики, морали и т.н как Ореха е самото олицетоврение на това .........
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Вчера гледам един от протеста беше донесъл няколко кила краставици за скъпите ни депутати,чудя дали защото в ушите имат краставици или за нещо друго,но за другото мисля,че трябваше да вземе малко по-дебели
,а за Адолф Сидер кво да говорим той сам си го сложи,но за прилична сума доколкото се чува
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров иска забрана за протестите

Запада и не само там - що се страхува от крайни и то крайни десни/националисти, не случайно там всички с промити мозъци.

Та за демокрация си говорим, ама със забрана на протест по улиците :)))

Аз искам се забрани Атака!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Вижте на каква статия попаднах и колкото и измислена да е мисля,че е близо до истината,така,че ако не протестираме сега утре може да няма кои изобщо да протестира поради факта,че няма да съществува държава
 

Горе