АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не може гласуването да го направят задължително - аз ще съм против това.
не могат да ми казват кой ден да си загубя за да ходя да гласувам

просто няма (или поне не се сещам) за нещо задължително което да трябва да се свърши точно в определн ден...просто няма
ако гласуването е цял месец и аз да си преценя кога ще го направя - ок :D
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ако те е грижа какво се случва в тая държава ще отидеш :) Българските инат и простотия край нямат, но трябва да опитваме да ги забравяме в някои ситуации...
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ако те е грижа какво се случва в тая държава ще отидеш :) Българските инат и простотия край нямат, но трябва да опитваме да ги забравяме в някои ситуации...

Не се сещам за нещо задължително което да се прави с удоволствие?
това не е инат
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ами щом нямаш съзнание да го правиш нездължително, ще го правиш задължително. Ако искаш да си гражданин на тази държава, трябва да участваш в нея, а не да съществуваш апатично. Иначе си мисля, че децатата ти, ако израстнат с тази мисъл и знаят, че да гласуваш е задължително, просто ще гласуват без да им е неприятно :)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ами щом нямаш съзнание да го правиш нездължително, ще го правиш задължително. Ако искаш да си гражданин на тази държава, трябва да участваш в нея, а не да съществуваш апатично. Иначе си мисля, че децатата ти, ако израстнат с тази мисъл и знаят, че да гласуваш е задължително, просто ще гласуват без да им е неприятно :)

Именно. И не само,че няма да им е неприятно, а ще израснат с мисълта, че точно те решават какво ще се случва в тая държава. И ще бъдат прави.

Междувременно, да ни е честита новата турска власт :

Ръководители на парламентарните комисии
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✔ КОМИСИЯ ПО ЕНЕРГЕТИКА:
Рамадан Аталай (ДПС) - председател
Мустафа Карадайъ (ДПС) - заместник
- нататък останалите от АТАКА и БСП
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✔ КОМИСИЯ ПО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ:
Нигяр Джафер (ДПС) - председател
Тунчер Кърджалиев (ДПС) - заместник
- нататък останалите от АТАКА и БСП
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✔ КОМИСИЯ ПО ПРАВНИТЕ ВЪПРОСИ:
Христо Бисеров (ДПС) - председател
Хамид Хамид (ДПС) - заместник
- нататък останалите от АТАКА и БСП
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✔ КОМИСИЯ ПО ОТБРАНАТА:
Янко Янков (ДПС) - председател
Четин Казак (ДПС) - заместник
- нататък останалите от АТАКА и БСП
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✔ КОМИСИЯ ПО БЮДЖЕТ И ФИНАНСИ:
Йордан Цонев (ДПС) - председател
Рушен Риза (ДПС) - заместник
- нататък останалите от АТАКА и БСП
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✔ КОМИСИЯ ПО ТРАНСПОРТ, ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ И СЪОБЩЕНИЯ:
Камен Костадинов (ДПС) - председател
Ердинч Хайрула (ДПС) - заместник
- нататък останалите от АТАКА и БСП
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

за курвите от бсп и атака няма да приказвам, те си знаят... На протеста никой не викаше против дпс... а това е страшно...
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

На протеста никой не викаше против дпс... а това е страшно...
Аз лично видях един пич със снимка на Доган в кафез :) Така, че не си прав. То и ДПС са си червени....знаете, леки жени, така че :) Всички произлизат от партийната олигархия все пак.
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

новата турска власт

нали ГЕРБ беше протурска партия?
нали вече на ДПС не им плащали от турция? (нещо за касим дал) реваха част от съфорумците ни

Ами щом нямаш съзнание да го правиш нездължително, ще го правиш задължително. Ако искаш да си гражданин на тази държава, трябва да участваш в нея, а не да съществуваш апатично. Иначе си мисля, че децатата ти, ако израстнат с тази мисъл и знаят, че да гласуваш е задължително, просто ще гласуват без да им е неприятно :)

по-добре е да се промени начина на провеждане на изборите
а ако ще въвеждат задължително гласуване - трябва да има референдум
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Референдумите са ала-бала. Трябва да има на власт истински държавници, които да въведат правила в полза на държавата и народа. Правят го и толкова. Гражданин ли си - гласуваш. Нямаш ли образование - не гласуваш. Не плащаш ли данъци - не гласуваш. Гражданин ли си на друга държава - не гласуваш. Трябва да има критерии и това да си гражданин да е чест и задължение, а не даденост. Ако не правиш разни неща - трябва да се отнема гражданство. Представи си, че става въпрос за частен клуб с членски карти, висчки такива си имат условия за членство нали?

Референдумът е противоречие, не може да искаш от неграмотни по съответните въпроси хора да решават съдбата на държавата. Представи си, че имаш огромна маса гласуващи под строй, а образованите са апатични като теб. Представи ли си го? Е за това държавата ни е такава. Не можеш да искаш щом мангусти и хора в демениция ти определят кой ще те управлява, държавата да върви напред. А те определят, защото гласуват, а ти не.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

nortrant аз никога не съм го говорил това :) И винаги съм казвал, че предпочитам ГЕРБ пред БСП. Винаги. И въпреки, че наистина ГЕРБ водеха политика, която в много от случаите беше добронамерена към Турция, все пак ГЕРБ са по-добре от БСП. Най-малкото защото Бойко е 100 пъти повече мъж от Станишев, Доган, Местан и Сидеров взети заедно. И винаги ще бъде.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Референдумите са ала-бала. Трябва да има на власт истински държавници, които да въведат правила в полза на държавата и народа. Правят го и толкова. Гражданин ли си - гласуваш. Нямаш ли образование - не гласуваш. Не плащаш ли данъци - не гласуваш. Гражданин ли си на друга държава - не гласуваш. Трябва да има критерии и това да си гражданин да е чест и задължение, а не даденост. Ако не правиш разни неща - трябва да се отнема гражданство. Представи си, че става въпрос за частен клуб с членски карти, висчки такива си имат условия за членство нали?

Референдумът е противоречие, не може да искаш от неграмотни по съответните въпроси хора да решават съдбата на държавата. Представи си, че имаш огромна маса гласуващи под строй, а образованите са апатични като теб. Представи ли си го? Е за това държавата ни е такава. Не можеш да искаш щом мангусти и хора в демениция ти определят кой ще те управлява, държавата да върви напред. А те определят, защото гласуват, а ти не.

предлагам тогава и задължителни медицински прегледи на всички?


който се интересува от политика (до някаква степен) - гласува
има хора които въобще не ги интересува - ако ги задължиш да направят избор..повечето от тях ще направят грешен!

Да не говорим, че те ще са още по-лесно манипулируеми (защото до този момент не са се интересували от политика и нямат никаква основа на която да стъпи новата информация - тя може да е научена от ТВ 7 примерно - това е телевизията от която се информира идиота Реминд и виждаме какви симпатизанти-уроди се раждат за толкова кратко време.)
 
Последно редактирано:
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

абе кви са тия комисии, кви са тия чиновници бе. тая умряла държава има 5 милиона човека, а има парламенти и глупости като за държава със сто милиона

трябват там 20 депутати да идват веднъж седмично на работа и да им се плаща по 2.5 на час и тва е. и без тва вършат по-малко работа от момичето в макдоналдс дето работи в пъти. Един от ес да назначат като губернатор от някоя северна страна като финландия или норвегия за които далавера и кражба е мръсна дума и морално неприемлива да ги командари тия маймуни, наречени депутати и тва е.

ето за кво говоря - вилата на премиера на норвегия http://gazetaby.com/i/2013/06/dacha-03.jpg , където е една от най-богатите страни в света въобще явно не е гепил и лев.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Баси съборетината :lol:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

абе кви са тия комисии, кви са тия чиновници бе. тая умряла държава има 5 милиона човека, а има парламенти и глупости като за държава със сто милиона

трябват там 20 депутати да идват веднъж седмично на работа и да им се плаща по 2.5 на час и тва е. и без тва вършат по-малко работа от момичето в макдоналдс дето работи в пъти. Един от ес да назначат като губернатор от някоя северна страна като финландия или норвегия за които далавера и кражба е мръсна дума и морално неприемлива да ги командари тия маймуни, наречени депутати и тва е.

ето за кво говоря - вилата на премиера на норвегия http://gazetaby.com/i/2013/06/dacha-03.jpg , където е една от най-богатите страни в света въобще явно не е гепил и лев.

Държавите с 100 млн. население имат по-малка администрация от нашата и много по-улеснени закони. Тва тук е някаква пародия, а някъде беше споменато, че нашата конституция е 1:1 с белгийската :-o къде е Белгия, къде е България - коренна разлика. Каквито и пустиняци да идват на власт ще е едно и също, забравете за промяна :mad:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров оглави шествие, заплашва да хвърля камъни по телевизии

"Атака" блокира Орлов мост, ще въвежда ред в държавата

Искам само да вметна няколко туита от последните 10 мин:

Far-right nationalist Volen Siderov raided national TV @BNT_1 in #Bulgaria trying to force them to stop reporting #дансwithme protests.


“@vasil_bogdanov: Следващото ниво в играта е Волен да се метне на Авиоотряд 28 и да нахлуе в кабинета на Барозу.

@BNT_1 Няма ли да излъчвате какво става в момента пред БНТ?! #ignorevolen #ДАНСwithme


Какво трябва да направи г-н Сидеров за да му бъде отнет имунитета и да му бъде потърсена отговорност? #ДАНСwithme да убие някой ли?

ИДИОТЪТ #Сидеров в момента е в сградата на @BNT_1 и е в среща с УС. Освен това, щял да прави "граждански арести"... WTF?! #ДАНСwithme

A common theme of ruling coalition in #Bulgaria against #дансwithme protests - few hundred rich people got paid 10€ to protest for nothing.

#ДАНСwithme не мога да намеря логично обяснение за това, което се случва. скоро нещата ще станат монго грозни скоро:( http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013...kira_orlov_most_shte_vuvejda_red_v_durjavata/

И така, официално е време #ДАНСwithme да се превърне в #ДАНСwithbombs http://fb.me/19OM5KwJZ

Не знам, но нещата отиват не зле и не ми харесват ама изобщо!!!

Питам се само едно толкова ли много са му платили или просто това е неговото лице и се затвърждава поговорката човек се изпитва само с власт. А при Долена е когато компелксар вземе власт и потоп ............
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Докато има кой да гласува за олигофрени, все така ще е!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Аз още преди изборите нали ви казвах, че Атака няма кадри, които да оправдаят доверието на избирателите. Това е лошо, защото щеше да е хубаво да имаме кадърна националистическа партия.

Много ми е интересно как Вискяр ще коментира вчерашните събития, когато Атака почти свали правителството с липсата на кворум. Преди с назидателен експертен тон ми обясняваше колко съм бил заблуден защото смятам, че с осигуряването на кворума за назначаване на правителство Сидеров не е загубил ролята си на водещ фактор в евентуалното сваляне на правителството, тъй като БСП и ДПС имали достатъчно гласове. Вискяре, кажи нещо сега.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Абсолютно за всичко е прав Волен Сидеров
Попречи на Тиквата да управлява пак, и сега всички Будистки медии като БТВ,НОВА ,БНТ, го омаскаряват.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Тест, прав си ти и аз и други говорихме, но едва ли сме очаквали това се случи толкова бързо.

Иначе то правителството нямаше как да падне в смисъл - ако те не си подадат оставка няма как му се инцйра вот на недоверие. В същност може и да може нали един или двама се отцепиха от БСП та може и да стане 120+1
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Механизмът на падането е прост. ГЕРБ ги няма. Атака не влязат ли вече липсва кворум и парламентът не може да работи. Това води да почти автоматично падане и на правителството, тъй като то вече не може да управлява държавата. Например може да предложи бюджет за догодина, но без работещ парламент няма кой да го приеме. Дори елементарни неща като промени в състава на правителството не могат да станат без Атака в момента.
 

Горе