Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

За да се оправи едно нещо, първо трябва да се обърка. Май единствената надежда е чакаме тоталния крах. Само тогава нещата ще се оправят.

Като бойко купи изборите другата година - няма да е далече тоя крах.
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Ти си луд да се занимаваш с тес.... Аз съм на МСАТ трибъл макс и си е пърфект, над 200 канала и поне 20 и кусур порнака... не ги сменям само заради това:)

Абе затова има нет, после няма ти трябва ТВ-то

Работа е там, че Булсата дирекно по сателита, иначе по кабела доста ще се пробива из апартамента, а то не е като да е стар, че да не го мислим.

Знам ква работа е с каналите и нета, ама .....
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Ти си луд да се занимаваш с тес.... Аз съм на МСАТ трибъл макс и си е пърфект, над 200 канала и поне 20 и кусур порнака... не ги сменям само заради това:)

Аз от 3 години и половина вече не гледам никаква телевизия, с приятелката ми информацията я черпим от интернет и така е по добре. Решихме да сложим край на облъчването от телевизията с помия, все пак искаме да спазваме душевна хигиена. Иначе имам 3 програми чрез които хващам над 7000 сателитни канала чрез интернет и гледам онлайн телевизии от която държава си поискам, това са JLS'S Internet TV, WORLD TVRT и още една ANY TV. Има и музикални канали, и новини, и филми, може и от USA да се гледат предавания, Азия ( всички азиатски държави ) и всяка държава от света. Само някой канали са платени, но повечето са фрий. Само че за да гледаш сателитни канали с някоя от тези 3 програми които изброих, трябва да си на стабилна интернет връзка, ако си на Wi-Fi ще насича, а някои канали няма да заредят изобщо. Аз съм на оптичен кабел и нямам проблем. Но когато става въпрос за новини ги чета, така е по добре. :) Филмите си ги избираме от торенти и гледаме според настроението ни. :)
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Аз иман две момичета бе пич, как мислиш да ги лиша от супер 7, дето дават за блум, флора и тн феи. Не са толкова прости нещата, колкото изглеждат...

Аз от 3 години и половина вече не гледам никаква телевизия, с приятелката ми информацията я черпим от интернет и така е по добре. Решихме да сложим край на облъчването от телевизията с помия, все пак искаме да спазваме душевна хигиена. Иначе имам 3 програми чрез които хващам над 7000 сателитни канала чрез интернет и гледам онлайн телевизии от която държава си поискам, това са JLS'S Internet TV, WORLD TVRT и още една ANY TV. Има и музикални канали, и новини, и филми, може и от USA да се гледат предавания, Азия ( всички азиатски държави ) и всяка държава от света. Само някой канали са платени, но повечето са фрий. Само че за да гледаш сателитни канали с някоя от тези 3 програми които изброих, трябва да си на стабилна интернет връзка, ако си на Wi-Fi ще насича, а някои канали няма да заредят изобщо. Аз съм на оптичен кабел и нямам проблем. Но когато става въпрос за новини ги чета, така е по добре. :) Филмите си ги избираме от торенти и гледаме според настроението ни. :)
 
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Аз иман две момичета бе пич, как мислиш да ги лиша от супер 7, дето дават за блум, флора и тн феи. Не са толкова прости нещата, колкото изглеждат...

Е при теб е друго ти имаш деца все пак. :) До като ние сме хора по живота и спадаме към бохемите така казано. :) Падаме си по купони, хапка, пивка ей такива работи. :) Иначе теб напълно те разбирам. :) Да ти са живи и здрави щерките, че после като станат на 18 има да ги дириш по дискотеките, и по цяла вечер и да ги мислиш кога ще се приберат :) Така ще бъде до като дойде време да си пиеш ракията със зетьовете. :wink: Ех хубаво гледаме за далечно бъдеще, но до тогава дали най после няма да има ред в родината и дали ще хейтрим по адрес на политиците..... :)
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Ето как и какво :lol:

Има ли нещо тука?
Няма.
Няма и да има! :D

[video=youtube;SDsspv7OTBg]http://www.youtube.com/watch?v=SDsspv7OTBg[/video]
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: snux
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

543014_3429179106616_580091931_n.jpg
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Вие му се подигравате на Дянков, обаче каза някои истини:

Дянков: Опозицията е морално овехтяла, частният сектор създава икономиката

Според него хората и бизнесът са тези, които трябва да създават икономическия растеж, а не държавата. По думите на Дянков схващането, че държавата прави икономическия растеж, е на „овехтялата опозиция" от бивши и настоящи комунисти.

Според Дянков опозицията е „нереформирана", „стара" и „морално овехтяла" и като аргумент за това той посочи критиките към кабинета, че в следващия бюджет няма заложени стимули за бизнеса.

„Правителството отговаря за бюджета, икономиката се води от физически и юридически частни субекти, така че когато опозицията говори защо държавата да не направи нещо или направете нещо повече за икономиката, това е старият комунистически строй, старите комунисти, превърнали се сега в социалисти или други опозиционери, които си представят, че държавните предприятия 100 процента държавна собственост, всичко определя държавата", коментира Дянков.

Той допълни, че държавата създава инфраструктурата, като ресурс за нея е заложен и в следващия бюджет, създава ниските данъци, което вече е направено и управляващите го поддържат, създава и финансовата стабилност. „Оттук нататък частният сектор създава икономиката и е крайно време всички – и най вляво, и най вдясно, бившите и сегашни комунисти – да разберат, че е минало времето, когато те и държавата определя всичко в една държава", коментира още финансист номер едно.

Говори малко объркано, но се разбира смисъла.

Държавата може да помага само по един начин - като пречи по-малко. За съжаление Дянков даже не намекна за тази възможност - да се намали административно-бюрократичната тежест, да се опрости законодателството за да не се занимават хората с глупости вместо да си гледат работата.

Данъците в същност не са особено ниски, но трябва да се радваме, че не са по-високи - можеше да е и още по-зле (популярен мит е, че данъкът е само 10% - в същност данъчната тежест е най-малко 45-50% (за работещите на трудов договор)).

Има голям потенциал за редуциране и опростяване на законодателството, за премахване на излишните бюрократични пречки пред бизнеса. Но това ще се случи някой друг път, може би след големия крах на Европейския социалистически съюз.
 
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

За съжаление Дянков даже не намекна за тази възможност - да се намали административно-бюрократичната тежест, да се опрости законодателството за да не се занимават хората с глупости вместо да си гледат работата.

Как да намекне, като в тази държава с изключително ляво мислене веднага ще го разпънат?!
Има два варианта, ако се опита да приложи реални неща, за да тръгне бизнеса:
1. Веднага да го махнат като министър и да сложат друг.
2. Да го оставят да прави такива неща и да загубят изборите, ако не се стигне даже до предсрочни избори.
В момента той се опитва да угоди на всички. А както знаем, такова поведение никога не помага на никого.
Налагат се рестриктивни мерки, за да се пълни хазната, народа псува и гледа да ги заобиколи (и успява) и така се запазва властта.
И вълка сит (колко ли да е сит?), и агнето цяло (колко ли да е цяло?).
 
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

В момента той се опитва да угоди на всички. А както знаем, такова поведение никога не помага на никого.

Ама ти сериозно ли? :lol:
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Социализъм трябва, тоя строй вмомента нищо не става от него.
 
Последно редактирано:
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Пламен Орешарски: Единствената добра новина в Бюджет 2013 е, че това е последният бюджет на ГЕРБ
По думите на Орешарски оправданието с кризата продължава да доминира в коментарите на представителите на ГЕРБ, но въпреки това в бюджета липсват категорични антикризисни политики.
http://www.bsp.bg/bg/article/3591
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Социализъм трябва, тоя строй вмомента нищо не става от него.

Аз съм за! :|
Пет дни от 8 до 17 часа, като работата е около час и половина на ден. През работно време си ходиш да пазаруваш, четеш книги, пиеш няколко кафета, ежедневни социални контакти по няколко часа с обсъждане на злободневни теми.
Безплатно образование, безплатно здравеопазване, безплатни жилища.
Безплатно пътуване и спане в елитни хотели - командировки.
Символични цени за лятна и зимна почивка.
Безплатно опознаване на света - екскурзии по линия на ДКМС, ТНТМ и БКП.
Безплатно работно облекло.
Символични цени за масов градски транспорт, както и за междуградски.
Символични цени за пътуване по въздуха.
etc

Остава да кажеш кой ще създаде новата БКП и веднага ще започна да агитирам за тази партия!
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Абе вие хубаво си агитирайте, ама кой ще плати целия масраф за дето нищо не правите. Иначе утопията е перфектна.
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Социализъм трябва, тоя строй вмомента нищо не става от него.

Алане, що избега от темата бе? :shock:
Давай да правим социализъм! :|
Ма`ни го това БСП - те няма да направят социализъм. :(
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

В интерес на истината малкия и средния бизнес - това е гръбнака на икономиката във всяка нормална бяла европейска държава, включително и USA. Както искате - така го разбирайте, но си е така.
Така е.
Вариант 1 - дребният търговец печели все повече и е в състояние да предложи повече на семейството и поколението си. В тази насока на мисли - поколението на дребния търговец получава по-добро образование и е подготвено да отгледа пълноценно своето поколение. Съответно плаща повече данъци/лизинги/кредити, което пък облагодетелства държавния апарат. Тяхното поколение Т3 (warcraft3:))пък се осланя на маята на своите близки 2 поколения и съответно донася на собственото си семейство/моментното правителство все по-голями дивиденти. Извод - цъфнала роза:)

Вариант 2 - дребният търговец фалира. След 10-на години едемови мъки семейството му почва или никога не е преставало да понася финансови затруднения/респективно почва да прави компромиси с образованието на поколението си. Съответно, теяното поколение почва да страда от това и перманентно страда от финансов недъг/ съответно работи за стотинки и в хазната не влизат качествени данъци/съответно се избират мафиоти за министър-ппредседатели, обещаващи розови облачета (хората когато страдат са податливи на обещания в стил ''Братя Грим'').
Краят на приказката е - нашето съвремение:)
Честито на печелившите:)
Май сме втория вариант:).
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Гербер: моята молитва към Бойко
-----------------------------------------------

О, мой Бойко, правий Бойко!
Ти, що си в парламента.
Ти, що си на улицата, Бойко-
с мене режеш лента.

Ти, който с бисери ни заковаваш
здраво на стената.
Ти, който с бонуси ни даряваш
и тъй ни топлиш ти душата.

Ти, който си направил
от кал Веждито и Фидоска,
а в Бургас си оставил
терорист дюнер да опоска.

Ти, който си помазал
Дянковци, Плевнелиевци, Фандъчки,
а в неволя си зарязал
професори на гладни кучки.

Ти, който си научен да гасиш пожари,
на теб се молим
и храниш кучетата аватари
с пържолки голи.

Ти, Бойко,на лъжците,
на гениалните пиари,
ти, пръв между глупците-
да станели студентите овчари.

Ти, Бойко,на липсата на разум,
защитниче на мутрите,
комуто щат празнуват
деня скоро олигарсите.

Вдъхни всекиму, о, Бойко,
любов жива за мангизи,
да се налапа кой как може
чрез всякакви пенизи.

Подкрепи и мен идиота,
който ти се връзва.
Дай и на Цветанов имота,
който да не пипа "цар" Киро дръзва.

Не оставяй ме без парица,
инак ще се ядосам аз.
Нашият Дянков от държавата ще цица,
за да е добре и той тогаз.

Автор: Noname
 
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

You must spread some Reputation around before giving it to dintronix again.
Гербер: моята молитва към Бойко
-----------------------------------------------

О, мой Бойко, правий Бойко!
Ти, що си в парламента.
Ти, що си на улицата, Бойко-
с мене режеш лента.

Ти, който с бисери ни заковаваш
здраво на стената.
Ти, който с бонуси ни даряваш
и тъй ни топлиш ти душата.

Ти, който си направил
от кал Веждито и Фидоска,
а в Бургас си оставил
терорист дюнер да опоска.

Ти, който си помазал
Дянковци, Плевнелиевци, Фандъчки,
а в неволя си зарязал
професори на гладни кучки.

Ти, който си научен да гасиш пожари,
на теб се молим
и храниш кучетата аватари
с пържолки голи.

Ти, Бойко,на лъжците,
на гениалните пиари,
ти, пръв между глупците-
да станели студентите овчари.

Ти, Бойко,на липсата на разум,
защитниче на мутрите,
комуто щат празнуват
деня скоро олигарсите.

Вдъхни всекиму, о, Бойко,
любов жива за мангизи,
да се налапа кой как може
чрез всякакви пенизи.

Подкрепи и мен идиота,
който ти се връзва.
Дай и на Цветанов имота,
който да не пипа "цар" Киро дръзва.

Не оставяй ме без парица,
инак ще се ядосам аз.
Нашият Дянков от държавата ще цица,
за да е добре и той тогаз.

Автор: Noname
 
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Гербер: моята молитва към Бойко
-----------------------------------------------

О, мой Бойко, правий Бойко!
Ти, що си в парламента.
Ти, що си на улицата, Бойко-
с мене режеш лента.

Ти, който с бисери ни заковаваш
здраво на стената.
Ти, който с бонуси ни даряваш
и тъй ни топлиш ти душата.

Ти, който си направил
от кал Веждито и Фидоска,
а в Бургас си оставил
терорист дюнер да опоска.

Ти, който си помазал
Дянковци, Плевнелиевци, Фандъчки,
а в неволя си зарязал
професори на гладни кучки.

Ти, който си научен да гасиш пожари,
на теб се молим
и храниш кучетата аватари
с пържолки голи.

Ти, Бойко,на лъжците,
на гениалните пиари,
ти, пръв между глупците-
да станели студентите овчари.

Ти, Бойко,на липсата на разум,
защитниче на мутрите,
комуто щат празнуват
деня скоро олигарсите.

Вдъхни всекиму, о, Бойко,
любов жива за мангизи,
да се налапа кой как може
чрез всякакви пенизи.

Подкрепи и мен идиота,
който ти се връзва.
Дай и на Цветанов имота,
който да не пипа "цар" Киро дръзва.

Не оставяй ме без парица,
инак ще се ядосам аз.
Нашият Дянков от държавата ще цица,
за да е добре и той тогаз.

Автор: Noname

Братле имаш +++ при първа възможност. You must spread some Reputation around before giving it to dintronix again.
 

Горе