Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Имам чуството, че си като РАЯ - все трябва и се налага да слушаш някой какво казва - МЕРКЕЛ КАЗАЛА ЛИШЕНИЯ ОЩЕ 5 ГОДИНИ И ПОСЛЕ РАЙ А? АМА РАЗБИРАШ ЛИ - МЕРКЕЛ КАЗАЛА.... МЕРКЕЛ Я УВАЖАВАТ ТОЛКОВА В ГЕРМАНИЯ, КОЛКОТО И БОКО В БЪЛГАРИЯ. АБЕ БЛЕКИ ТЯ МЕРКЕЛ УТРЕ ЩЕ ТИ КАЖЕ - Я СЕ НАГЪЗИ ДА ТА ИЗЧУКАМ ТИ ЩЕ СЕ НАГЪЗИШ ЛИ ДА ТЕ ОПРАВИ ТАЯ?

Не знам за блеки ама ако серго каже ще се дупите в редица :D
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Като няма какво да кажеш, ще се заядеш, виж колко дискусии се вмъкнаха в тая тема bioz - ти реши да се заяждаш.
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Е ти какво искаш да каже - никога нема се оправим ли?

да излязат от кризата след най-рано пет години
Ама може и след 50, важното е да се спазват мерките, да се фалират държавите и да теглят заеми от МВФ, да се поддържат на системи евробюрократичната кочина и йорото.
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Имам чуството, че си като РАЯ - все трябва и се налага да слушаш някой какво казва - МЕРКЕЛ КАЗАЛА ЛИШЕНИЯ ОЩЕ 5 ГОДИНИ И ПОСЛЕ РАЙ А? АМА РАЗБИРАШ ЛИ - МЕРКЕЛ КАЗАЛА.... МЕРКЕЛ Я УВАЖАВАТ ТОЛКОВА В ГЕРМАНИЯ, КОЛКОТО И БОКО В БЪЛГАРИЯ. АБЕ БЛЕКИ ТЯ МЕРКЕЛ УТРЕ ЩЕ ТИ КАЖЕ - Я СЕ НАГЪЗИ ДА ТА ИЗЧУКАМ ТИ ЩЕ СЕ НАГЪЗИШ ЛИ ДА ТЕ ОПРАВИ ТАЯ?

Това е за рая - човече.

Истината е че ще пуснат печатниците, ще увеличат ЕСМ на трилион евра, ще спасяват на поразия големи банки, големи институции и д-ви. Икономките ще продължават да се свиват, спасяването ще тече в пълна сила и накрая ще се заформят силни инфлационни очаквания, които ще се превърнат в солидна инфлация. До тогава може и да имаме полу разпад на ЕЗ.
В момента живеем в стагфлация знам че не знаеш какво е това - това спад на икон. дейност и увеличени на ценовото равнище. Това което иска да прави Меркел и компания - няма да доведат до производство а до ИНФЛАЦИОНЕН ДАННЪК.

Това никога няма ти го каже, щото раята ще полудее. Следи на пред какво ще става, кризата още не е започнала 2рата си фаза!

Че така прав си за раята се тези думички!!!
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Виж знам, че вие комунистите сте като фурнаджииски лопати и винаги знаете как да се измъкнете, но ако трябва да сме честни виж как започна дискусията:

" Първоначално написано от bioz
то щтото тука е бастиона на комунягите бтв кои е източника на тази графика или сам си я направи?

AlanFort Ползвай гугъл бе, Бокувец. Боку много добре ви втълпи мнението, че който мрази "КОМУНЯГИТЕ" е за ГЕРБ, а пък който не ПОДКРЕПЯ ГЕРБ, също е "КОМУНЯГА" - ти си типичния промит мозък и то от МЕДИИ като хунтата на ония от ДПС, приятеля на боко, който държи ТВ7 и още няколко медии - Дилян Пеевски - дали не си с промит мозък а?"

Задавам ти въпрос на който така или иначе не отговори, а какво получавам в замяна? Мисля, че можеш и сам да прецениш.

Кога се заяждам ли ами като почна да чета откровенни глупости каквато ти написа 2 мнения по нагоре.
 
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Е ти какво искаш да каже - никога нема се оправим ли?


Ама може и след 50, важното е да се спазват мерките, да се фалират държавите и да теглят заеми от МВФ, да се поддържа на системи евробюрократичната кочина и йорото.

Братле Японците вече 22 години са в това положение, още не са стигнали нивата от 1990г. Задай си въпроса защо??! И само да допълня за тези 22 години външният им дълг се увеличи 5 пъти - от 50% на 250%. Само и само да финансира стимулирането на икономиката :D
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Сега като се замисля има едно нещо в което са добри политиците. Това е ползването на евфемизми :D
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Преди време ти обяснявах, че ЕС само може да ни дои и нищо друго, сега ще пусна тема, че тук да дискутираме кадърността на БОКО.
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Е няма какво ми пускаш, то да не сме само ние - само 10-на д-ви в света се дават пример на всичките, якоооо :D
Абе ако имаме читави държавници ехе .... ама
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

МЕРКЕЛ УТРЕ ЩЕ ТИ КАЖЕ - Я СЕ НАГЪЗИ ДА ТА ИЗЧУКАМ ТИ ЩЕ СЕ НАГЪЗИШ ЛИ ДА ТЕ ОПРАВИ ТАЯ?
Що пък не? Секс с министър-председателка не се предлага и в най-елитните бардаци. :D
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

AlanFort, вместо да ми даваш негативна репутация (първа откакто съм тук), защото съм си казал мнението и наблюденията, можеше да се опиташ да ме обориш с факти срещу това което съм написал. Другото е безсилие, сещаш ли се? И доказва твоята пристрастна оценка на положението в страната !
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

AlanFort, вместо да ми даваш негативна репутация (първа откакто съм тук), защото съм си казал мнението и наблюденията, можеше да се опиташ да ме обориш с факти срещу това което съм написал. Другото е безсилие, сещаш ли се? И доказва твоята пристрастна оценка на положението в страната !

Те по-нагоре те обориха достатъчно ( Мантата например ) и други мои посове в темата, не виждам защо трябва да се опитвам да споря с промит мозък като тебе, който си мисли, че бойко го оправя, само че те оправя сексуално. Фактите са налице, ти не искаш да ги приемеш... Виждал си хора и развитие? Айде бе? Я виж фалиралите фирми за последните години и СУПЕР ДОБРИТЕ мерки, които ГРОБ внесе последните години в подкрепа на бизнеса ( разбирай убиването му ).
 
От: Re: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

От такива префърцунени коментари като твоят в стил ситият на гладният не вярва ми се гади както и от всички гробарски форумни лизачи.

Нищо префърцунено не намирам в коментара си. Всеки може да излезе по улиците и да види за какво става въпрос в заведенията или да си опита да си резервира хотел (какъвто и да е) в четвъртък за уикенда в повечето ни курорти. Вашата анти-ГЕРБ пристрастност ви заслепява. Бизнеси фалират, бизнеси се създават - така е било винаги. Харесвам това управление много повече от предишното поради една много елементарна причина - НЕ КРАДЕ ТОЛКОВА МНОГО ! Искате доказателства - парите от ЕС бяха спрени на предишното управление и пуснато по време на това. Всичко други е бля бля бля !
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Само не мога да разбера що ми ги давате постоянно тези кафета и кръчми за пример и по тях мерите благосъстоянието на нацията. Като бяхме бедни студенти и ученици киснехме по кафетата и дискотеките денонощно сега разбирам, че сме били студенти милионери по гербаджийските стандарти - баси как съм живял в заблуда. :)

PS: Чета тука и се заливам от смях(лошото е че някой им вярват):

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5271771

Още през 2010 г. България е изпреварила Румъния по растеж на доходите на глава от населението, а това означава, че водената от правителството фискална и макроикономическа политика е в правилната посока, посочи депутатът от ГЕРБ.

Задминахме ги румънците хахахахаахахха ще падна от стола. :lol:
Нема такава промивка на мозъци просто...
 
Последно редактирано:
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Само не мога да разбера що ми ги давате постоянно тези кафета и кръчми за пример и по тях мерите благосъстоянието на нацията. Като бяхме бедни студенти и ученици киснехме по кафетата и дискотеките денонощно сега разбирам, че сме били студенти милионери по гербаджийските стандарти - баси как съм живял в заблуда. :)

PS: Чета тука и се заливам от смях(лошото е че някой им вярват):

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5271771



Задминахме ги румънците хахахахаахахха ще падна от стола. :lol:
Нема такава промивка на мозъци просто...

Смех баце, смех :lol: задминали сме ги по ниски заплати, а един приятел наскоро се върна от Румъния, ходеше да зарежда стока от там за хранителния си магазин ( по на сметка му идва ) и ми каза че минимилната работна заплата в Румъния била... 2000 EUR, а храната им в пъти по евтина от тук. Спирам коментара до тук, сами си правете изводите.
 
От: Re: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Нищо префърцунено не намирам в коментара си. Всеки може да излезе по улиците и да види за какво става въпрос в заведенията или да си опита да си резервира хотел (какъвто и да е) в четвъртък за уикенда в повечето ни курорти. Вашата анти-ГЕРБ пристрастност ви заслепява. Бизнеси фалират, бизнеси се създават - така е било винаги. Харесвам това управление много повече от предишното поради една много елементарна причина - НЕ КРАДЕ ТОЛКОВА МНОГО ! Искате доказателства - парите от ЕС бяха спрени на предишното управление и пуснато по време на това. Всичко други е бля бля бля !

Еми, ако всичко е добре защо тогава има толкова недоволни?
Ето едно поетично виждане за състоянието на народа

Писмо до Васил Левски

Спи, Дяконе! Не се събуждай! Остани в незнайния си гроб!

Добре си ти. От там не виждаш... съдбата на достойния ни род.

Не виждаш майките, които днес не раждат.

Стариците край кофите за смет.

Бащите с джобовете празни, в ръцете с куфари и здравец за късмет.

Децата ни са вече на изчезване. Селата мъртви. Пусти градове.

Строим хотели, паркинги, гаражи. Край просяка минава Беемве.

На пътя към Европа се продават в ръцете с кукли малките моми.

Те детството си в сънища сънуват, стаена скръб в очите им гори.

...Спи, Дяконе! Не се събуждай! Добре си там под тази черна пръст.

Завиждам ти за туй, че не дочака мечтите си, разпънати на кръст.

Автор: Златина Великова


Не знам къде го е писала авторката.
Може в някоя стая в пет звезден хотел да и е дошла музата, гледайки действителността от прозореца
 
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Смех баце, смех :lol: задминали сме ги по ниски заплати, а един приятел наскоро се върна от Румъния, ходеше да зарежда стока от там за хранителния си магазин ( по на сметка му идва ) и ми каза че минимилната работна заплата в Румъния била... 2000 EUR, а храната им в пъти по евтина от тук. Спирам коментара до тук, сами си правете изводите.

Пич, тоя твоя приятел нещо те е излъгал доста : D
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

хахаха за пръв път ще се съглася със алана...
 
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

до колкото знам там не е по-висока от нашата

По-висока е и минималната и средната. Минималната е 157.26 евро средната към 500 евро. БВП е 3 пъти и половина нашия.:)
 

Горе