Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Не мисля че при предните управляващи положението беше по-добро....
 
От: От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

По-висока е и минималната и средната. Минималната е 157.26 евро средната към 500 евро. БВП е 3 пъти и половина нашия.:)

аз за минималната говорех - г/д еднаква е.
след два месеца нашата ще е с 20 лв. повече (ако не я вдигнат и те) и ще с е изравнят...че и малка преднина от няколко лв ще имаме :lol:
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Не мисля че при предните управляващи положението беше по-добро....

Те всички каратисти, боксьори и бъхтичи и драскачи така казват.
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Абе като почнете разбирате че д-вата не може определя цените, това е пазара и като разберете че заплата не я определя д-вата, а производителността на труда тогава доста ще прокопсаме - доста партии ще се изредят до като дойде този ден.

ББ ако иска да помогне на тази икономика то директно трябва махне МРЗ бизнеса сам да определи заплащането - МРЗ създава безработица и хептен ниско квалифицирания труд не си намира работа.
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Неска много забавен ден:

Дянков: Ще надминем Гърция, ще настигнем Португалия и Испания

"Гърция е в криза, защото социалистите я водеха дълго време, и продължиха да я водят и в голяма част от началото на кризата. Не само, че ще настигнем и надминем Гърция, а ще настигнем и Португалия и Испания, ще настигнем и всички тези държави, които не са успели да се реформират".
 
Последно редактирано:
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Неска много забавен ден:
Дянков: Ще надминем Гърция, ще настигнем Португалия и Испания

Такива изказвания имат място само в Господари на ефира и в забаван!
 
От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Неска много забавен ден:

Дянков: Ще надминем Гърция, ще настигнем Португалия и Испания

"Гърция е в криза, защото социалистите я водеха дълго време, и продължиха да я водят и в голяма част от началото на кризата. Не само, че ще настигнем и надминем Гърция, а ще настигнем и Португалия и Испания, ще настигнем и всички тези държави, които не са успели да се реформират".

Вървим нагоре", заяви Дянков.

Тоя палячо направо ме разсмя в изказванията си. :lol: Даже и един 6-волтов човек от домовете за умствено изостанали няма да му се върже на думите. Симеонеее бегай скрий се у лево, че вече не си интересен плочата ти се изтърка да повтаряш едно и също че България ще надмине тези и онези... Ще надминем даже и Холандия и Германия даже беля... :lol:
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Всеки ден имитират:

процедури, правила, дебати, принципи, избори, конкурси, лица, общества, партии, медии, свободи и т.н. и т.н....

Колко време може да издържи една конструкция,в която всички елементи са подменени с ментета?
 
От: От: От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Вървим нагоре", заяви Дянков.

Тоя палячо направо ме разсмя в изказванията си. :lol:

То в тая партия всичко е комици! ;)
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Абе като почнете разбирате че д-вата не може определя цените, това е пазара и като разберете че заплата не я определя д-вата, а производителността на труда тогава доста ще прокопсаме - доста партии ще се изредят до като дойде този ден.

ББ ако иска да помогне на тази икономика то директно трябва махне МРЗ бизнеса сам да определи заплащането - МРЗ създава безработица и хептен ниско квалифицирания труд не си намира работа.

Гледа ли Краси Петров по Бум енд Бъс бе? Уникален беше пак ... Много му е зарибителен изказа, ебаси ,,,
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Абе като почнете разбирате че д-вата не може определя цените, това е пазара и като разберете че заплата не я определя д-вата, а производителността на труда тогава доста ще прокопсаме - доста партии ще се изредят до като дойде този ден.

ББ ако иска да помогне на тази икономика то директно трябва махне МРЗ бизнеса сам да определи заплащането - МРЗ създава безработица и хептен ниско квалифицирания труд не си намира работа.
Уж все за икономика говориш и ми е странно как не включваш в схемата бюрокрацията (включително разните проверяващи комисии), данъците и безправието. В такава ситуация не важат законите на пазарната икономика, а успешен бизнес има само за "на наши хора". Бюрокрацията и данъците скапват конкуренцията, а ако с това не стане, по един или друг начин се прави саботаж, който остава ненаказан при неработеща съдебна система (т.е. при работеща само в полза на "наши хора").
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Явно не си чел какво съм писал :)

Ако беше чел щеше знаеш че съм за тотална либерализация, създаване и контролиране на условията за бизнес и тотална реформа на съдебната система с голяма резачка на редица администрации и различни субсидии.

Но нали все ще се навредят хората на хранилката и няма как да стане :)

Като д-вните разходи са около 20-30% от БВП доста по-добре ще сме.

Д-вата само да налива пари в образование, да си реформира НОИ и НЗОК - да спре всички облаги на братята мангал дето отиват в дън земя, да дава пари само по линия, която знае че ще изкара повече или поне толкова колкото е вкарала, да си съкрати с 2/3 администрация, да не се бута в икономиката и най-най вече реформира съдебната система - който го каже това за него ще гласувам!

П.С. Държавата трябва да има социални функции, но трудоспособен мангал с 30 условни присъди на помощи - ТОВА НЕ Е СОЦИАЛНО, ТОВА Е АНТИСОЦИАЛНО и АНТИ ПРОДУКТИВНО!
Но заради тях истинските хора в неравностойно положение тънат в мизерия, точно там д-вата трябва да помага, но уви .....

Като го видя това, значи България се е оправила!
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Гледа ли Краси Петров по Бум енд Бъс бе? Уникален беше пак ... Много му е зарибителен изказа, ебаси ,,,

Биааро, за жалост Булсата не хваща най яката БГ ТВ, ще чакам в тюбата.
За разлика от БТВ, БГ он Айр всичко споделят, браво на нашите момчета!
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Биааро, за жалост Булсата не хваща най яката БГ ТВ, ще чакам в тюбата.
За разлика от БТВ, БГ он Айр всичко споделят, браво на нашите момчета!

Много добре беше, големи са пичове нашите. И един друг пич пуснаха онлайн и той много добре се включи с разсъждения и разяснения.
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Супер, нямам търпение да го видя, макар че се досещам какво ще говорят.

Чакам да направят, по буум анд бъст предване именно за бизнес цикъла, но от Австрийски икономически поглед и да поканят Петров щото по-голям от него в БГ няма. Дано Кузман и компания по бързо реализират идеята.

BTW, Петров има адски добри лекции за Централните Банки и ТБ!
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Ето ги и следващите хубостници:

http://www.investor.bg/niuzletyri/3...vni-stimuli-za-pokupkata-na-pyrvi-dom,142577/

Нахапляриха се по време на буума, направиха лудите печалби, взеха лудите кредити и яко се вътриха като пълни олигофрени, като се спука балона на НИ. Направиха НИ като за две Българии и искат д-вата помага :D
Сто процента пак неква нова пропаганда ще се за форми как ББ видиш ли виновен а те мамини сладки свети води не напити :D :D :D

Точно такива трябва фалират колкото се може повече и по-бързо, белкем се очисти икономиката.

С такива програми, ако се приемат само ще се забатачваме още и още!!!

Това е типичен пример за безхаберието на бизнеса, че не може се справи с пазара и си търси д-вната помощ като наследство - а вие тръгнали за политики ми говорите :D
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

За да се оправи едно нещо, първо трябва да се обърка. Май единствената надежда е чакаме тоталния крах. Само тогава нещата ще се оправят.
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

За да се оправи едно нещо, първо трябва да се обърка. Май единствената надежда е чакаме тоталния крах. Само тогава нещата ще се оправят.

Преди доста се страхувах от него, съвсем реално.
Чаках световен колапс и крах и връщане отново в тъмните векове, докато не разбрах от малки каква пропаганда ни правят. Съзнателна политическа пропаганда за зависимост към д-вата и как само тя ще те спаси.
Стил индулгенцията от Римокатолческата църква през тъмните векове.

Голям страх майка беше, докато не тръгнах да търся отговори, не случайно Красимир Петров толкова ме кефи, щото покрай него навремето ми се доотовориха очите, и разбрах реалното понятие на свободните пазара и не случайно намерих най-накрая икон. училище Австрийското, което дава точни отговори. Не случайно Петров е Австриец и не случайно Австийците прогнозираха тази световна криза доста преди тя да се случи и всички ги плюха в обратното ....

Така че да се оправим трябва се влошим още, аз съм оптимист за бъдещето за вас не знам - доста от важните неща който трябваха да се случат за Бг се случиха, сега е ред и на запада!
 
От: Абе как ГЕРБ успя да ни докара до това положение?

Биааро, за жалост Булсата не хваща най яката БГ ТВ, ще чакам в тюбата.
За разлика от БТВ, БГ он Айр всичко споделят, браво на нашите момчета!

Ти си луд да се занимаваш с тес.... Аз съм на МСАТ трибъл макс и си е пърфект, над 200 канала и поне 20 и кусур порнака... не ги сменям само заради това:)
 

Горе