Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

ReminD

Well-Known Member
http://www.blitz.bg/sport/article/217199


Минути преди началото на реванша Лудогорец - Лацио на Националния стадион започна скандирането на обидни реплики. Около 300 фенове на "Левски" са се настанили в центъра на Сектор "Б". "Сините" запалянковци се обърнаха към разградчани с обидното: "Турци сте!".

Не е тайна, че левскарите са в приятелски отношения с Лацио и нищо чудно да подпрепят именно италианците в днешния решителен 1/16-финал за Лига Европа. По-рано днес БЛИЦ разкри, че агитката от Италия запива преди реванша заедно с фенове на "Левски", които очевидно ще викат срещу българския шампион тази вечер.


Давайте тук и мача да коментираме



http://www.vbox7.com/play:c779140227 - обзор на мача!
 
Последно редактирано:
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Коментара ми е, че както винаги "Българин на българин око вади".:?
В такива мачове, в които играе български отбор, всички пристрастия за чуждестранен
такъв са меко казани неуместни.
Исках да напиша тъпи и просташки.:)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Много нелепо начало. За левскарите - имам познати "сини" фенове и са много пичове. Тия 300 човека само петнят името на Левски.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Рьководството на ФК Левски с официална молба кьм Лудогорец за 1500 билета за привьржениците им на мача Лудогорец-Лацио, но като фенове за Лацио. - Toва преди първия мач, където Лудогорец победи.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не ми дреме много за левскари, цска-ри в момента, дано Лудогорец да бие, че футбола ни е на дъното от доста време.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Аз съм левскар, обаче тия 300 лупмпена няма какво да ги коментирам. Тия на мачове на Левски си се бият помежду си или с други групи левскари в сектор Б.
Пълни малоумници!
А за мача, много кофти гол в началото. Лудогорци много връщат назад топката, което въобще не ми харесва. Дано второто полувреме вкарат 1-2 гола на Лацио
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Тия 300 човека само петнят името на Левски.

какво име бе човек?
"отбора" Левски е частна фирма на човек изгонен от България защото представлява сериозна заплаха за националната сигурност.
какво име, какви пет лева?

тъпаците които подкрепят отбора лежат само на стари лаври

това е като един престъпник да купи мерцедес и да почне да сглабя собствени автомобили
ще има тъпаци които да са фенове и на неговата продукция..но няма да им стигне акъл да проумеят, че това вече не е Мерцедес...а нещо съвсем друго, а името е също защото някой е имал пари да купи Марката
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Много добър мач, 88-ма минута, туко що стана 3:3
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Браво, голям мач! :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Второто полувреме голяма драма, радвам се че Лудогорци се класираха!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

EВАЛА!!! ЗАРАДИ ТОЗИ ДУХ НЕ СМЕ СЕ ЗАТРИЛИ КАТО НАЦИЯ 500 ГОДИНИ! БРАВО ЛУДОГОРЕЦ! Пък левскарите няма да ги ковентирам. Насрахте ли се?!(Това е за всички които са подкрепяли Лацио). Към останалите нямам упреци, въпреки че отбора им не ми допада. Всеки си има право на вкус и мнение и аз го уважавам.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

какво име бе човек?
"отбора" Левски е частна фирма на човек изгонен от България защото представлява сериозна заплаха за националната сигурност.
какво име, какви пет лева?

тъпаците които подкрепят отбора лежат само на стари лаври

това е като един престъпник да купи мерцедес и да почне да сглабя собствени автомобили
ще има тъпаци които да са фенове и на неговата продукция..но няма да им стигне акъл да проумеят, че това вече не е Мерцедес...а нещо съвсем друго, а името е също защото някой е имал пари да купи Марката

Може ли без обиди? Всеки има право да изибра какъв отбор да подкрепя без значение от име, националноист и т.н.

Иначе за мача. Честита победа за Лудогорец. Показаха характер и заслужено елиминираха италианците. Браво!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Евала на момчетата. Драма, но с положителен за нас край. Чакаме следващия противник
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Браво на момчетата от Лудогорец! Само този дух и напред. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Най-лудия мач е това от както бихме Франция като гост и се класирахме за световното. Браво на Лудогорец!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

ТОВА Е ГОРДЕЙТЕ СЕ, ЧЕ СТЕ БЪЛГАРИ! ЛУДОГОРЕЦ ИЗПРАВЯ БЪЛГАРИЯ НА КРАКА И НИ КАРА ДА СЕ ГОРДЕЕМ ЧЕ СМЕ БЪЛГАРИ!
Следваща стъпка Валенсия! :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Може ли без обиди? Всеки има право да изибра какъв отбор да подкрепя без значение от име, националноист и т.н.

Не може :) напиши ако има нещо и нека всеки да се изразява свободно

п.п. свърши ли мача?
Лудогорец показа, че Левски/ЦСКА са отбори които лежат на стари лаври и не заслужават подкрепа
да ги подкрепяш само заради името...това е като комплексарите които купуват анцузи само на адиБас :lol:
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Браво на Лудогорец. Отдавана не съм гледал толкова добър български отбор в Европа. Харесва ми и цялостната политика на клуба. Лацио са ми любимия италиански клуб... Много добър мач! Иначе съм от ЦСКА ... за жалост ... са по - слаби от Лудогорец и тази година...
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

А случайно някъде да гръмна пушка от радост, освен със сигурност в Разград?:D
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

А случайно някъде да гръмна пушка от радост, освен със сигурност в Разград?:D
Тук в Перник гръмнаха десетина бомбички (миниумки) им викаме :)
 

Горе