Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Тук в Перник гръмнаха десетина бомбички (миниумки) им викаме :)
Ха-ха, аз помислих, че Нова Година тази година два пъти идва.:)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

При мен има букмейкърски пункт близо и се сбират да гледат мачове и подобен рев съм чувал последно когато Левски влязоха в групите на ШЛ
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Някъде чух, че им викали "Крейзи Форест" :) Във Варна явно също имат фенове, още ги слушам да се радват на поляната:beer: С тая игра се превърнаха в национален отбор на клубно ниво, браво на момчетата.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Накрая на мача един човек от публиката даде Българското знаме на Ешпиньо, който както и си личи по името НЕ Е БЪЛГАРИН и човека го развяваше и се радваше, а тия буквално ЛАЙНАРИ, НАРКОМАНИ, УТРЕПКИ, ОЛИГОФРЕНИ цял мач крещяха "селяни" "турци сте" "ако викате ще ви шибаме" и разни песни в подкрепа на Лацио.... К'во да говорим, такива утрепки според мен не са в полза на обществото и никой освен майките им няма да съжаляват ако измрат. Краен съм, но такава простотия, че ще стане дори не съм и предполагал. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Велик мач! Победа за българския клубен футбол! Гордея се с тях! Левски и ЦСКА да гледат и да взимат пример как се работи в Лудогорец, Литекс и Ботев
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Очаквам включване от лефскаря БГТИФО, който обясняваше Лудогорец колко слаб отбор е и как не заслужават нищо, в темата за събличането от лумпените на фк левски на Петев.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Лудогорец са големи! Браво на момчетата, само напред и нагоре!
А за онези сини момиченца мога да кажа, че са пълни утрепки! Да си подкрепят, който си искат отбор, но в тях, а не на стадиона. Играе български отбор, а те нашите тиквиници се показаха какви продажни к**елета са!
http://vbox7.com/play:f10d1e99
 
Колко малко му трябва на българина да се зарадва, не е истина. Не казвам, че Лудогорец направиха нещо малко, в никакъв случай. Бях на мача и се радвах искрено, че зеления отбор стъпва силно на отбори като Лацио. Сега ако Динамо Киев не направи 3:0 с Валенсия, ще се играе с Валенсия и пак сме там да подкрепяме. Осмина финал, никак не е зле. Да им е честито на отбора и собствениците, и техните фенове. Не успях да направя снимки, защото бяхме почти един върху друг. Но голяма еуфория беше на стадиона. Евалата, все така да радват Лудогорец.

А това с Левски даже няма и да го коментирам, защото е жалко и деградарско. Левски и ЦСКА скоро няма да ги видим на такова ниво. ;)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ами само да кажа, че в сектора до мен имаше много левскари и почти всички се срамуваха от тия 300 човека. Аз няма да ги окачествявам, всички на стадиона им обясниха цветно какви са.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

btw Имах чувстово, че в началото ни беше срам да викаме,.. как да го кажа,.. абе личи си, че сме смачкани от към самочувствие Българите, духовно, сякаш ако изразим подкрепата си към нещо - например България - ще ни се смеят. Като пример ще дам, че много от хората им е странно и неудобно пред комшиите да си усилят да речем Руфинка Болна Легнала, която е страшно красива песен, но за сметка на това с кеф ще си усилят Рамщайн, Азис, 50 сент и т.н. ,... ако ме разбирате какво имам на предвид.

За сметка на това имам чувството, че след 2;2 малко или много ни се отпуши националната гордост и целия стадион започна с пълно гърло да подкрепя. :)
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

За сметка на това имам чувството, че след 2;2 малко или много ни се отпуши националната гордост и целия стадион започна с пълно гърло да подкрепя. :)
На мен през цялото второ полувреме ми беше едно такова....много напрегнато. Мислех, че направо си олитаме, но супер се получи. До последно ни държаха на тръни. Много добър мач. И като гледам, някъде около 60% от приятелите ми са били на него. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Голяма частот българския народ е такъв - всеки гледа да преебе дргия или се радва на нещастието на другия. Ами хубаво като играете левски-лудогорец се оплювайте колкото искате, но все пак тука играе български отбор срещу чужд отбор. Нормално е всеки да подкрепи сънародника си, но за тъпите левскари не е така е оплюват сънародниците си , а подкрепят чуждия отбор.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

А на 5-ти ще подкрепите ли Българското?
 

Горе