Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

AMOUN

Well-Known Member
От няколко години е така и става все по зле в сравнение с преди 15 години времето просто лети ...

когато кебапчетата бяха истински кебапчета и времето си беше истинско време
минутите едва се нижеха часовете и те да не говорим за седмици и години
а сега денят изчезва докато почне? годините и те все едно за няколко месеца минават?
не сте ли забелязали ?
да няма някоя аномалия нещо .. много бързо минава това време ?
някой може ли да ми обясни защо е така може па да има нещо и да не съм го прочел
но от няколк огодини съм забелязал че не е наред нещо ?
 
Последно редактирано:
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

Така е с времето, приятелю. Одъртяваш и времето започва да лети.


и аз си мислех че е от възраста
но днес се сетих защото един младеж на 22 години ми каза СЪЩОТО каза не забелязваш ли колко бързо започна да лети времето
и аз си мислех че е от годините ама...
 
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

Те, днешната м,адеж започва да остарява с излизането от пубертета. Започват да пушат на 6, да се чукат на 11, да убиват на 15 и като стигнат 18 вече са остарели (износени). Нямат детство.

Младежи и девойки от форума, това не се отнася за вас!
 
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

абе гледайте Dark City :)

А аз се чудя защо като погледна навън е тъмно... Май причината не е просто, че е нощ... ;)
 
ако щете вярваите в конспирацията едно прителче ми каза същото не е усетил кога е било нова година и кога почти е дошла следващата а гаджето му беше на негожото мнение ще гледа дарк сити довечера освен ако не е нещо за вапири и тнт че не гледам такива не са ми истински гледам фантастики и конспиративни теории
 
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

за мен има някакво забързяване
все се каня да поровя из нета
ако намерите нещо дайте линкове
но наистина има някакво ускоряване
месеците са като седмици и става все по бързо...

мислех си че е от възраста наистина и може би нещо мозъчната дейност и клетки и развитие и всичко вече работи по друг начин ?
обаче ми е доста странно
 
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

Това за "бързото" вървене на времето и аз го усещам и си говорихме с един приятел скоро как "лети". Наистина поне на мен преди ми минаваше "по-бавно", но смятам че причината се дължи в начина на живот.
Някъде по Африка няма да са усетили разлика най-вероятно.
 
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

и на мен така ми се струва, а й като се има в предвид, че не работя и нямам ангажименти, пак ми тече бързо :(
 
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

и на мен така ми се струва, а й като се има в предвид, че не работя и нямам ангажименти, пак ми тече бързо :(


ми и аз съм ебати мързела би трябвало да умирам от скука и да се чудя какво да си правя времето а то дори не ми стига въпреки застоялия ми начин на живот
не ходя на работа
не си давам зор
ако ми дадат зор казвам през ... ми е и пак не си давам :)
и все пак времето не ми стига ?
айде обяснете ми го
застоял живот и еднообрзен зарадитова ли е?
нали така трябва да с евлачи времето и да умират от скука и да викам оффф айде кога шще стане еди колк оси часа
 
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

Дали ако някой измисли машина, с която да пътува към държава с 6 часа на зад по часовник, никога няма да остарява и ще си седи на една и съща възраст, или дали може някой да пие два пъти от една река, в това е въпроса.Времето минава независимо от всичко, и когато някой казва, че печели време, всъщност го губи и т.н.т.Колкото повече години минават, толкова по-бързо се изнизват следващите, заради ежедневието е.
Много обширна тема сте зачекнали:)
 
От: От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

Дали ако някой измисли машина с която да пътува към държава с 6 часа на зад по часовник, никога няма да остарява и ще си седи на една и съща възраст, или дали може някой да пие два пъти от една река, в това е въпроса.Времето минава независимо от всичко, и когато някой казва, че печели време, всъщност го губи и т.н.т.Колкото повече години минават, толкова по-бързо се изнизват следващите, заради ежедневието е.
Много обширна тема сте зачекнали:)


бъркаш
ти като пътуваш с тая машина файда нямаш ти пак ще си остаряваш нормално вътре в машината бре ?

това за пиенето от реката не го разбрах ?
 
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

amoun, ами вземи да хвърляш на часовника по едно око през 2-3 минутки, да видиш няма ли да се променят нещата (поне частично) , каквото и да си говорим - това е психическа и невъзможно напълно да бъде избегната нагласа; всеки има моменти с разл. продължителност - часове, дни, седмици,... , в които се чувства по подобен начин :)
 
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

Ми тя си тече, ти пиеш, и пак си тече, но пиеш друга вода, защото не можеш да пиеш от същата, защото вече е изтекла:).
Точно това искам да кажа, че независимо от всичко след време, някои ще ни изкопае за да ни сложи за стръв,:) и да хване добра риба.За това при всяка възможност времето трябва да се забавя и да не се пропускат малките прекрасни моменти:)
 
От: От: От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

Зависи колко бързо се движи машината в пространството.
Интересното е, че времето не е константа и се влияе най-малкото от скоростта на материята.

Физически си е напълно възможно да има забързване, но не би трябвало да стане с такива темпове ( 5-20-50г. ) и не би трябвало да бъде усетено от хората ( както не се усеща промяната в скоростта на движение на Земята ).

Темата е много интересна и също толкова необятна.


бъркаш
ти като пътуваш с тая машина файда нямаш ти пак ще си остаряваш нормално вътре в машината бре ?

това за пиенето от реката не го разбрах ?
 
От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

Времето так или иначе си минава бързо, и не може да се спре,не е аномалия, и дядо си да питаш, и той ще каже, че живота му е минал бързо, въпроса е дали правиш необходимото да се забави, или само констатираш факта, и продължаваш.:)
 
Re: От: От: Абе не ви ли се струва че времетои много бързо тече нещо ?

и на мен така ми се струва, а й като се има в предвид, че не работя и нямам ангажименти, пак ми тече бързо :(

ми и аз съм ебати мързела би трябвало да умирам от скука и да се чудя какво да си правя времето а то дори не ми стига въпреки застоялия ми начин на живот
не ходя на работа
не си давам зор
ако ми дадат зор казвам през ... ми е и пак не си давам :)
и все пак времето не ми стига ?
айде обяснете ми го
застоял живот и еднообрзен зарадитова ли е?
нали така трябва да с евлачи времето и да умират от скука и да викам оффф айде кога шще стане еди колк оси часа

моя познат си мислеше че щото е бил "лентяи" и тои а сега е щото е ходил на работа.... ама щом и вие го наблюдвате е странно...

не че има връзка но най лесно е да обвиним включването големия андронен колаидър преди малко повече от година ....
 

Горе