Автоматично пренаписване на статии

Еми, на мен ми се вижда Ок този. Но силно препоръчвам преди да се побликува това някъде да бъде прегледамо за някакви тъпи грешки. Все пак си говориме за рерайт тук, който едва ли отдава значение на смисленото съдържание, колкото да е по-различно от сложеното за преработка. :)
 
таз джаджа така и неможах да я накарам да ми пренапише квото и да било като хората :roll:
 
Гола вода ... ето го оригинала:

AT&T is casting a wider Net for mobile customers this year by building out its network to make catching a high speed wireless Web connection easier coast-to-coast.

ето го и резултата:

The AT&T moulds a broader net for the mobile customers this year by construction out of its network to make catch a connection without wire at high speed of the Web side-by-side easier.
 
оригинал:

suck my dick bitch, i just want to bring me one beer and go far away and fuck yourself or with your best friend.

превод на тула:)

suck my bitch of Dick, I want just to bring a beer and to leave far and to fuck myself or your best friend.

добре ли е :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
arsenal каза:
оригинал:

suck my dick bitch, i just want to bring me one beer and go far away and fuck yourself or with your best friend.

превод на тула:)

suck my bitch of Dick, I want just to bring a beer and to leave far and to fuck myself or your best friend.

добре ли е :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Яко зле е. Човека ще се чуди псуваш ли го или му правиш комплимент. Ако някой го използва да внимява че току виж сте обидили някой в текста, без да сте разбрали.:) Такива тулове те карат да си мислиш че не вдяваш от даден език. :wink:
 
arsenal каза:
оригинал:

suck my dick bitch, i just want to bring me one beer and go far away and fuck yourself or with your best friend.

превод на тула:)

suck my bitch of Dick, I want just to bring a beer and to leave far and to fuck myself or your best friend.

добре ли е :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

юник контент :D за сеилс текс нестава :))))
 
От: Автоматично пренаписване на статии

И аз ще го пробвам за да дам мнение. Все пак съм голям фен на артикъл маркетинга. Но доколкото чета тук във форума, доста хора са
доволни от резултата, който се получава след натискането на бутона "Rewrite Article" :)
 
От: Re: От: Автоматично пренаписване на статии

Кой tool имаш предвид? Няма такова нещо :mrgreen:
Да и аз го пробвах и не съм доволен от това което ми написа. Поне претендирам да отбирам нещо от английски. Айде да беше малко смислово различно и объркано, но то милото е като по-добре да си напишеш сам изреченията, трудно се разбира за какво идва реч в тези пренаписани статий. Ако ще се ползва - да се внимава за каква цел са статийте. Хюмън едиторс няма да допуснат, както и посетителите на сайта или блога ви няма да са очаровани, но за бълк пейджове мился че е Ок. И пак ми е под въпрос...:)
 
От: Автоматично пренаписване на статии

А за този тул какво мислите,ще свърши ли работа за пренаписване на контента. freecontentrewrite.com/rewriter
 
Няма програма / сайт, който да пренаписва задоволително статии.
Няма и да има, защото алгоритмите, които се използват от спамерите са много елементарни.
Евентуално, ако някоя сериозна компания се заеме да създаде такъв продукт, може да видим по-добри резултати.
 

Горе