Автомат Бакалов - Българско творение

От: Автомат Бакалов - Българско творение

Има много бг изобретения но като няма пари какво да се прави..
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

след робота, таблета и фейсбука, вече не смея да погледна българкси изобретения :)
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

Е, това изглежда обещаващо :)
 
От: От: Автомат Бакалов - Българско творение

Е, това изглежда обещаващо :)

че и доста функционално
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

Това моднат калашник бе:)
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

Това не е ново, гледал съм за него още преди 2-3 години. Явно не е имал успех, щом до сега нищо не сме чули за него.
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

след робота, таблета и фейсбука, вече не смея да погледна българкси изобретения :)

:D:D робота дето теглеше някаква количка и аха да се разпадне ли
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

:D:D робота дето теглеше някаква количка и аха да се разпадне ли
Същият. Като го видях се притесних, както и ми стана жал за репортера, какво са го пратили да снима. И фейсбукът, който го гледахме в 2 епизода - 1-ва и 2-ра част. А таблета, още не съм се запознавал с това чудо на технологиите, но май не съм ентосиаст. Факт е - без пари не става това, което си засмилил. Колкото и добро желания и идея да имаш, финансовата част е много важна в изграждането на нещо читаво.

Апелирам към всичко изобретатели:

За бога, потърсете няколко чужди мнения преди да ги показвате! Наберете парични средства за доусъвършенстването им! После ще е по-лесно да ги продадете и предложите на инвеститорите! Така ако целите нещо, то определено не се постига.

Сори, че така се изказвам, но аз никога няма да се натискам да си показва крапа по телевизията. ;)
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

В оръжейната индустрия и екипировката нашите са доста напред. Основно изнасят за други армии, понеже нашата няма пари и численост, че да им е клиент. Наистина има доста хора, които правят интересни неща - http://it.dir.bg/news.php?id=10318820.
Обаче като показват по телевизията през 3 дена "нов феЙСбук" и други тъпни как да не станеш нихилист ...
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

ГЕНИАЛНО българско творение.
Самият Калашников винаги много е държал да го наричат конструктор, а не изобретател защото како казва той: - аз всъщност нищо не съм изобретил просто конструирах по успешен начин различни технологии.
Малко скромност не вреди на никого иначе редовно ще си ставаме за смях като с БГ фейсбука.
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

Именно, оръжия на базата на калашника в България се произвеждат много отдавна. Гениалното в калашника е точно газоразпределителния механизъм, а като гледам газовото бутало на тас пушка... сигурен съм, че ако взема от нормален АК ще пасне точно.
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

От това което видях си е чист калашник единствено има някакви промени по дръжките вероятно и някое дребно подобрение.
Биаро този тип газоразпределителен механизъм вече е бил известен и по това време до колкото съм чел вече е имало самозарядни карабини на този принцип.
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

Момчета не съм запознат, толкова с АК-то но конструктура доста си го хвали - не че друго очаквах, но в някой отношения бил по-добър, А ако трябва сме честни става въпрос за ново оръжие по функционално и добро от стратите. По времето на Виетнамската война е трябло се кнструират ниско летящи самолети, те всички са били по подобие на най-добрите, така че не виждам какво толкова е проблем че е като калашник, работата е че е ефективен като него, че и отгоре, а и да не говорим че ефикасен от парична гледна точка
 
От: От: Автомат Бакалов - Българско творение

Това не е ново, гледал съм за него още преди 2-3 години. Явно не е имал успех, щом до сега нищо не сме чули за него.

Хубавите работи стават бавно ;} Сега и големи страни проявяват интерес
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

Имаме знания и умни хора, нямаме пари и свестни управляващи...
 
От: Автомат Бакалов - Българско творение

Интересни изобретения имаме, само парите липсват май..
 

Горе