Ае ги разбием сео конкурса

drowhit

New Member
Така моята идея е-Някой от форума(блинки,арсенал,кулайс-сори за кирилицата :) да направ сайт за яицазимитпо лъгуг ,всички от форума които имаме сайтове да дадем лик към него и да спомогнем за индексирането му,а ако спечели конкурса на тия със сео състезанието да вложим тези пари в награди за постове за активност и т.н. примерно безплатен домейн,хостинг,дизайн, etc.
Просто идея
 
То е ясно че голям екип от уебмастъри има по голям шанс да бие :) Но аз не съм много фен на това състезание за същото време което някои ще отдели да се оптимиза за състезанието, може да оптимизира темплейт или блог с някоя афилиеит програма или адсенс и да почне да си изкарава някакви парички :)
 
А и всъшност не ти трябва сайт, а просто страница оптимизирана за тази фраза. Това състезани е голяма реклама за SEO фирмите според мен, освен че ще вземат 1 000 лева. И съм съгласен че наистина е хубаво да си работиш по проектите, но ако си гореспомената фирма - това ще ти от полза. :wink:
 
срещу 400$ на час просто могат да си консултират някой друг... За толкова пари и аз мога да ти направя бахти и лудото SEO... съпроса е че хората искат за 400 лева да им се прави лудото SEO... еми не става ако има кокуренция... ама ако думите са смешни и за по-малко мога да кача сайт в челото. Някой ако му е мерак и аз мога да го консултирам срещу скромната сума от 50 лева на час :) или да си чете в интернет, да си тества и пак ще ги чатне нещата.
Ей колко съм скором а ? Да сравнявам с имена в SEO-то... не ме слушайте... доста под нивото им съм :)
 
MacTeP каза:
срещу 400$ на час просто могат да си консултират някой друг... За толкова пари и аз мога да ти направя бахти и лудото SEO... съпроса е че хората искат за 400 лева да им се прави лудото SEO... еми не става ако има кокуренция... ама ако думите са смешни и за по-малко мога да кача сайт в челото. Някой ако му е мерак и аз мога да го консултирам срещу скромната сума от 50 лева на час :) или да си чете в интернет, да си тества и пак ще ги чатне нещата.
Ей колко съм скором а ? Да сравнявам с имена в SEO-то... не ме слушайте... доста под нивото им съм :)


Ами да взема аз да си направя една сео/сем фирма с високи цени $400+ на час така ако някои клиент ти се опъва му показваш моя сайт :roll: и предполагам че ще съгласи и на твоите по прилични цени :mrgreen:
 
coolice каза:
MacTeP каза:
срещу 400$ на час просто могат да си консултират някой друг... За толкова пари и аз мога да ти направя бахти и лудото SEO... съпроса е че хората искат за 400 лева да им се прави лудото SEO... еми не става ако има кокуренция... ама ако думите са смешни и за по-малко мога да кача сайт в челото. Някой ако му е мерак и аз мога да го консултирам срещу скромната сума от 50 лева на час :) или да си чете в интернет, да си тества и пак ще ги чатне нещата.
Ей колко съм скором а ? Да сравнявам с имена в SEO-то... не ме слушайте... доста под нивото им съм :)


Ами да взема аз да си направя една сео/сем фирма с високи цени $400+ на час така ако някои клиент ти се опъва му показваш моя сайт :roll: и предполагам че ще съгласи и на твоите по прилични цени :mrgreen:

Прай бре :) Лошо няма. Има хора дето нищо не разбират от SEO и имат SEO фирми... че и яко клиенти имат :) Не виждам тези дето разбират защо да не сложат едни прилични цени ;)
 

Горе