Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Благодаря, аз все още разучавам от къде да си купя хостинг за чуждоезичен сайт, а и домейн.... Иначе имам мнооооого идеи, постоянно нови и нови, но не мога да направя всичко понеже съм пълен новак и затова само се лутам....



Няма какво да се чудиш. В чудене много време се губи и тъпчеш на едно място. Вземай хостинг от хостгатор и домейните от годедди и не губи време в глупости. Ще чуеш много и различни мнения от различни хора. Предлагам ти да не се занимаваш с подробности, а по бързо да преминеш към същественото. Колкото и да ровиш и проучваш накрая ще спестиш ... 2 долара:)
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Кефи ме какво казваш, аз не искам да спестявам пари. Искам просто сайтът да работи ОКей и да е бърз. А и да не се занимавам с хостинга. В момента съм на чужд хостинг и човека постоянно ми казва, че му пишат от хостинга за няк'ви проблеми, аз понеже не разбирам - искам да го избегна това. А може ли на един хостинг да има и Български и Английски сайт?
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Кефи ме какво казваш, аз не искам да спестявам пари. Искам просто сайтът да работи ОКей и да е бърз. А и да не се занимавам с хостинга. В момента съм на чужд хостинг и човека постоянно ми казва, че му пишат от хостинга за няк'ви проблеми, аз понеже не разбирам - искам да го избегна това. А може ли на един хостинг да има и Български и Английски сайт?

Вземай от хостгатор тогава. За 5-6 години съм си писал със съпорта цели 2 пъти. Можеш да хостваш колкото и каквито сайтове искаш. Друг е въпроса, че бг сайт на американски хостинг... не че е голям проблем, но не е много удачно. Иначе проблеми може да има при абсолютно всеки хостинг - кофти скрипт, това, онова... всичко е възможно.
 

Горе