Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Ще си дойде всичко на мястото. Само поизчакай още и наистина им натрии носа, като си го направиш много добре сайта. И без това стотинки майка там. Ще пишеш какво се случва, нали?

Разбира се, че ще пиша. А какво ще рече "И без това стотинки майка там?". Иначе ще пиша. Даже сега имам идея за два блога в блогър и ще започвам и с тях да се занимавам. :))))
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Здравейте всички. Пак съм аз. Еми да се похваля, аз вече имам ADsense за моя сайт :))))) Но, въпреки че е на няколко дни аз имам проблем. Явно съмм магнит за проблемите. ххахаха ADsense спря да отчита page views/ т.е аз знам, че хората влизат в сайта ми, но Adsense не го отчита, ужким им писах, но не знам дали ще отговорят. Ще чакам, ако някой от вас е имал подобен проблем да сподели, много моля. Хубав Ден!!!!!!!!!!!!! : )
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Здравейте всички. Пак съм аз. Еми да се похваля, аз вече имам ADsense за моя сайт :))))) Но, въпреки че е на няколко дни аз имам проблем. Явно съмм магнит за проблемите. ххахаха ADsense спря да отчита page views/ т.е аз знам, че хората влизат в сайта ми, но Adsense не го отчита, ужким им писах, но не знам дали ще отговорят. Ще чакам, ако някой от вас е имал подобен проблем да сподели, много моля. Хубав Ден!!!!!!!!!!!!! : )
Айде честито от мен. Поне знаеш, че мина през проверката и всичко е ОК. Сега само си спазвай правилата. ;)

Изчакай да се натрупат малко статистики. Няма как още веднага да зацепи. На колко дни ти е AdSense-a?
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Хора, мога ли да ви помоля да хвърлите едно око на сайта в подписа ми? И да каже, който е погледнал вижда ли рекламите на google, сега пък няколко човека ми казва, че няма никакви реклами. А това adsense отново спря да отчита page views. Благодаря ви.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Не съм влизал скоро в темата, значи са те одобрили, хубаво е това, поздравления.
Има реклами, но дали ще се показват рекламите в сайта ти - зависи от някой неща. Включително и от IP-то и държавата от която се разглежда сайта ти.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Здравейте всички. Пак съм аз. Еми да се похваля, аз вече имам ADsense за моя сайт :))))) Но, въпреки че е на няколко дни аз имам проблем. Явно съмм магнит за проблемите. ххахаха ADsense спря да отчита page views/ т.е аз знам, че хората влизат в сайта ми, но Adsense не го отчита, ужким им писах, но не знам дали ще отговорят. Ще чакам, ако някой от вас е имал подобен проблем да сподели, много моля. Хубав Ден!!!!!!!!!!!!! : )


Не бързай да си правиш изводи. Изчакай малко бота на адсенс хубаво да обходи всички страници. Рекламите ти се виждат, изчакай до утре и всичко ще се нормализира.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Окей, ще видя дали ще има подобрение, но за сега не работи много добре. Виждам, че доста хора посетиха страницата от предприемач, а пък само вие написахте дали има реклами...... А сайта не съм го създала от България, а и не го управлявам от там защото не живея в БГ, мислите ли, че това може да е пречка рекламите да се виждат в България?
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Хора, мога ли да ви помоля да хвърлите едно око на сайта в подписа ми? И да каже, който е погледнал вижда ли рекламите на google, сега пък няколко човека ми казва, че няма никакви реклами. А това adsense отново спря да отчита page views. Благодаря ви.
Да, виждат се. Няма от какво да е притесняваш. Рекламите се виждат спрямо контента. Каквото е съдържанието на сайта, такива са и рекламите. Ти си го задала и за коя държава е, нали? А и отделно сме с бг IP, така де някои. :)
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

при мен се виждат две реклами, а защо щом не си в страната не направи същия сайт но насочен за англоговорящи, тогава приходите от адсенс ще са в пъти повече
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Ами това ми е първия опит, и мисля, че за трябва първо да науча доста неща и по-лесно ще ми е на Български. Говоря доста добър английски и с граматиката съм на Ти, но не знам дали е достатъчно за да пиша разбираемо за англоговорящи, иначе искам и ще го направя.

А каква може да е причината в БГ, и в Лондон някой да не вижда рекламите ми в момента, при положение, че преди седмица ги е вижда, т.е не е от настройки на самия компютър.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Ramoni, сайтът е доста приветлив и ми допада.

Ще ти дам един съвет, който може и да подминеш :

Donation бутона за нов сайт, с все още малко информация не е много добра идея. Защо ? Хората влизат, четата, кефят се, но така изтупанчен бутона предпоставя, особено у нас, чувството, че предимно кинтите са ти самоцел, а дарението за работата ти изобщо не минава през акъла на хората. Така, че сложи го във футъра един линк "Подкрепете сайта" или Donate и си направи отделна страница с плугина, защото който иска да ти дари пари за добре свършената работа, ще потърси опцията, другите само може да ги отблъсне. (Все пак и реклами има, което хората знаят, че носи пари, друг въпрос е колко :) )

Решението си остава твое, успехи занапред.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Еее сайтът наистина е станал много хубав!Поздравления, иначе не се притеснявай...рекламите си излизат.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Благодаря ви. Нали ви казвам, че се уча и със сигурност ще се уча още дъъъълго време, така че всякакви съвети са добре дошли. Нещо нямам кликове по рекламите, ще трябва да почета повече за Adsense оптимизация...
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Здравей.
Сайта ти ми харесва - интересен е, така че ако може ще ти дам няколко съвета, но все пак ти си решаваш дали ще се съобразиш.
Разглеждах рецептите - може би ще е добре към всяка категория да сложиш рецепта, а ако все още нямаш подходяща да махнеш категорията и като имаш рецепта тогава пак да я върнеш. гадно е да търсиш рецепта за супа и да няма нищо.
в раздел мода не знам защо има статия за отслабване, не че не е модерно, но е по подходящо за раздел здраве. в мода по скоро потърси теми за дрехи, обувки и чанти, цветове за сезона и други такива.
също ми хрумна защо не купиш някое по популярно списание за жени, като космополитан например - там ще разгледаш освен теми, също и как са позиционирали картинки в текста.
това е от мен за сега.
поздрави и успех!!!
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Здравейте пак, благоадря ви. Взимам всичко предвид, но май ще се насоча към англоезичен сайт...

Мисля, че от към печалби ще си по-доволна от сега. За съжаление, тук явно още не може да се правят сайтове, които да успяват да правят сериозни пари на собствениците си. Не включвам големите в бранша. Все пак повечето, които излизат са любителски и в последствие минават като професионални.

Едно е хубавото тук - успя да направиш сайт и получи знания, които спокойно може да пренесеш в англоезичния си сайт. Това може би е най-добрата инвестиция, която си направила последно време. Поне според мен. :)

Айде, като си готова пак да дадем мнения и коментари, за да ни кажеш и ти дали си и по-доволна. Мисля, че ще си, но все пак. :) Нека разберем от първоизточника. :)
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Успех и пиши как се развива англоезичния сайт!
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Благодаря, аз все още разучавам от къде да си купя хостинг за чуждоезичен сайт, а и домейн.... Иначе имам мнооооого идеи, постоянно нови и нови, но не мога да направя всичко понеже съм пълен новак и затова само се лутам....
 

Горе