Айде, сипвам му да хапне на гошо!

uni-web

Well-Known Member
Писна ми вече от две-три години му скачам по правилата и вече тотално ми писна, да го дуа с неговите глупости, ако ще да ме вакара където си ще.
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Да го духа гугъл!

Какво всъщност казваш??
 
От: От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Да го духа гугъл!

И Къцко! :D

Ни съ ядосвай, майна - нема смисъл! Да ти кажа моята теория каква е въпреки, че СЕО гурутата ще ме анатемосат и изгорят на клада за следващите ми думи. Защо винаги каквото и да правиш все си наказан? Щото играта няма правила от 2-3г., всеки със сайт е виновен.

Гошо мачка наред без значение от оптимизация, качество на съдържание, линкове и т.н. Ако разгледаме до сега случващото се ще установим, че почти не е останал човек, който да няма наказан сайт/сайтове. Това са различни хора с различен модел на линк билдинг, оптимизация...Как па един модел не проработи?

Целта на Гошо освен да си вдигне приходите е да накара хората да си мислят(или поне инвеститорите си), че оптимизацията е умряла. Проблема тук е, че нема как да стане докато търсачка вади сайтове по критерии ще има оптимизация.

Те удрят наред да създават илюзията, че нищо не работи и да откажат хората от оптимизиране - просто шимпанзетата толкова си могат. Онзи циркаджия Къцо пък промива мозъците на хората с качествено съдържани, качествени линкове и простотии дето нямат никакво значение за да замаже хаоса създаван от гошо.

И хората не го виждат това с промитите си мозъци за качество и си бият по 100 камшика на голо като изпаднат щото си мислят, че са виновни за нещо. Но да ли са, както казват от БоклукТВ "оставаме на вас да прецените".:)
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

И аз съм за да го духа и той и животните около него. Сайт с 200 уникални го няма никъде а всеки вика уникални та уникални.
 
Последно редактирано:
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Монополистите определят играта :) За съжаление все повече се оплакват от промените и стандартите в гугъл
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Виж и аз не харесвам нещата защото от първи поциции сега съм някъде надолу, но...

промените в серпа се правят за потребителите

представяте ли си в продължение на 1 година при еднакли ключови думи да изка,ва едни и същи резултати ... (може би това го може джабса - бг търсачката)

ами ще тъпо за потребителите .... все едно да влизаш в един магазин и всеки път да има едни и същи неща ... няма да ти е интересно нали, а може би даже ще го смениш с някои друг магазин с по нова стока.

Друг е въпроса колко релевантни са резултатите в топ 3, 5, 10 ... щото на какво ли не сме се нагледали

а за сео гурутата - сеото работи докато си плащаш и някои работи по него и пак не се знае какво ще стане / но обещанията са големи, а после ама то .. това стана ... гугъл това онова и така нататак / то може би и на гугйл ако му кажеш какво мислиш да направиш със сайта си и той няма да може да ти каже на коя позиция ще отидеш и за колко време.


Абе защо не спретнем една сео бомба на гугъл с думата "ГОШО" при търсене на гошо да излиза гугъл ... дали ще може да го направим и гугъл може би не знае както и аз :D
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

И аз съм за да го духа и той и животните около него. Сайт с 200 унекални го няма никъде а всеки вика уникални та уникални.

Истината за уникалното и качствено съдържание, което пробутват навсякъде, според мен е, че просто самите те (от Г) не могат да различат качествено от некачествено съдържание, а в много случаи дори и уникално/копирано такова. За това само тръбят да се пише уникално и стойностно съдържание, за да не им се пълни индекса с шит. Реалността обаче, не е такава :)
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Ще си пеем, я той на мен , а аз на него:

[video=youtube;2NXgqFbfrd8]http://www.youtube.com/watch?v=2NXgqFbfrd8[/video]
 
От: От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Месец, или съ в топа, или съм в бом бока
 
От: От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Истината за уникалното и качствено съдържание, което пробутват навсякъде, според мен е, че просто самите те (от Г) не могат да различат качествено от некачествено съдържание, а в много случаи дори и уникално/копирано такова. За това само тръбят да се пише уникално и стойностно съдържание, за да не им се пълни индекса с шит. Реалността обаче, не е такава :)

При един от сайтовете ми съдържанието е уникално статиите са интересни ноооооо не излиза. Так аче не вярвам на уникално съдържание. Знам един сайт на 7 години е вече там всичко е уникално от до другите копират от него и са пред него. Хахаха уникално уникално па колко уникално г оиска. Да го дууууууа и на мен взе да ми писва от него.
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Това с уникалното съдържание е шитня пробутвана на масите.
Гугъл гледа полезността на сайта. Дори и вие да сте автор, ако крадеца е по-полезен от вас - то вие духате супата.

А защо крадеца е по-полезен от вас?
Може би при него се задържат повече потребителите, по им е интересно. Споделят неговото съдържание повече по социалките, пускат му неволно линкчета по форуми и т.н.

Замислете се с какво крадеца е по-добър от вас и го бийте там.

Също така си искайте правата, но докато си ги получите, поне се образовайте!!!
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Уникално не уникално това е пълен шит, гледам сайтове в топа за игри, едните дето не бухат тагове имат по макс 3-4к. на ден, а топигри бг, дето лумкат яко дупчат толкова още в 2-3 часа вечерта. :D

И то развъртане яко с нямам думи какви неща.
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Айде стига сте ревали - Имам една камара ударени сайтове и за всеки един от тях знам що съм гризнал дървото или съм научил впоследстивие.

А най ми е кеф да слушам такива дето реват колко уникално им е съдържанието ама не са си направили труда да видят че сами си генерират дублирано съдържание и за това ядът тоягата - (на тая тема съм написал един ферман в секцията за оптимизация ама няма кой да чете)

Освен това като гледам в БГ още се живее ще дойдат времена да ревете за сегашното положение - Вчера гледам една дума в Г.ко.ук - Първите три резултата ебай следват два резултата Амазон после са картинки после тубата и накрая два мощни офлайн магазина тип Практикер Метро и тн.

Айде ходи се надбегвай с бързият влак като на първа страница та даже и до средета на втора малка фирма не може да припари.

Никой не ви кара да се съобразявате с правилата на Г ама ако чакате трафик от там си напънете малко мозъците
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Сипвайте сипвайте... още много като вас реваха:
http://www.google.com/intl/en/insidesearch/howsearchworks/fighting-spam.html

Разгледайте и примерите не се притеснявайте. На живо са и са брутални примери на свещенна простотия.

@mantaman - уви не мога да ти туря репутация, но си прав. Проблема е, че тук малцина го осъзнават докато още хленчат за "старите времена".
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

:D няма рев бре хора, както казах рискувам си бял проект, щото няма пари само в бяло.......
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Найш боли ме фара гошо туй онуй, той ме направи за смях 4 години, сега да му се кланям ли писна ми и реших да го видя колко може.

Друг, е въпроса дали няма да се намери пак някой злонамерен "колега" който да стори всичко възможно за да срине другите. ;)
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Е те, за сефте, няма да се съглася с теб. Не рева, казвам с рогата напред и туй-то, все-пак съм овен. Риск губи риск печели. ;)

Айде стига сте ревали - Имам една камара ударени сайтове и за всеки един от тях знам що съм гризнал дървото или съм научил впоследстивие.

А най ми е кеф да слушам такива дето реват колко уникално им е съдържанието ама не са си направили труда да видят че сами си генерират дублирано съдържание и за това ядът тоягата - (на тая тема съм написал един ферман в секцията за оптимизация ама няма кой да чете)

Освен това като гледам в БГ още се живее ще дойдат времена да ревете за сегашното положение - Вчера гледам една дума в Г.ко.ук - Първите три резултата ебай следват два резултата Амазон после са картинки после тубата и накрая два мощни офлайн магазина тип Практикер Метро и тн.

Айде ходи се надбегвай с бързият влак като на първа страница та даже и до средета на втора малка фирма не може да припари.

Никой не ви кара да се съобразявате с правилата на Г ама ако чакате трафик от там си напънете малко мозъците
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Лошо няма да се пробваш обаче шанса да надхитриш хилядите им компютри и аналитични центрове и тн. е същият като да биеш на шах диип блу - Дето се вика не е невъзможно но малко го могат

А времената когато сайтове генериращи тагове на килограм и носещи хиляди уникални са безвъзвратно заминали, който е достатъчно умен може да го приложи в по лек вариант и ако си е оправил нещата може и да има успех
 

Горе