Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ако днес са изборите, за коя партия ще гласувате?

  • БСП

    Votes: 20 24.1%
  • България На Гражданите

    Votes: 10 12.0%
  • ДПС

    Votes: 4 4.8%
  • ГЕРБ

    Votes: 11 13.3%
  • АТАКА

    Votes: 8 9.6%
  • НФСБ

    Votes: 4 4.8%
  • Синята Коалиция

    Votes: 5 6.0%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ДСБ

    Votes: 4 4.8%
  • БЗНС

    Votes: 0 0.0%
  • Друга Партия

    Votes: 3 3.6%
  • Няма да гласувам защото съм .....

    Votes: 11 13.3%
  • РЗС & Либерален Алианс

    Votes: 3 3.6%

  • Общо гласове
    83
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Анкетата трябва да е открита - да се вижда кой е гласувал. Сега няма да се учудя да има специално регнати за каузата БСП.
Ако е открита ще има няма 10 гласували, другото мишкари без мнение, кибичещи за изгодни предложения:)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Гласували 72 от тях 17 за БСП да ги приемем че всичките са на Алън остават 55 от които само 9 за ГРОБ - Тенденцията е просто смазваща - само преди година в подобна анкета гробарите май имаха около 50%

Освен ако сега не се съмняваш дали Блинки не е в завера с Алън и не трие на гербенчетата гласчетата :)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Освен ако сега не се съмняваш дали Блинки не е в завера с Алън и не трие на гербенчетата гласчетата :)

Аз си падам малко десен, не симпатизирам да соц. идея. Не я отхвърлям. Чак ми е чудно във форум за онлайн бизнес да има толкова гласували за БСП. Май те ще са пак. ГЕРБ попутъват. Те ще трябва да го мислят от сега.

Блинки обича червеното, но не чак толкова. Ще ме прощават привържаниците на партията. В следващ пост ще ми се да видя и на кой сайта на какво дередже е, поне за нещо да се хвана, ако ще стрелям на сляпо. Но почвам да се поориевнтирвам вечв. :)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз си падам малко десен, не симпатизирам да соц. идея. Не я отхвърлям. Чак ми е чудно във форум за онлайн бизнес да има толкова гласували за БСП. Май те ще са пак. ГЕРБ попутъват. Те ще трябва да го мислят от сега.

Блинки обича червеното, но не чак толкова. Ще ме прощават привържаниците на партията. В следващ пост ще ми се да видя и на кой сайта на какво дередже е, поне за нещо да се хвана, ако ще стрелям на сляпо. Но почвам да се поориевнтирвам вечв. :)

В анкета с по-малко от 1000 гласа, изобщо не си личат тенденциите. Темата е доста нереалистична. От референдума е ясно - БСП имат между 12-14% подкрепа.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

В анкета с по-малко от 1000 гласа, изобщо не си личат тенденциите. Темата е доста нереалистична. От референдума е ясно - БСП имат между 12-14% подкрепа.

Момчето.... Я не се занимавай с неща, които не са ти ясни мойто момче, защото дори и 1 час на седмица съм сигурен, че не гледаш политика, а да не говорим някога да си гледал парламентарен контрол или заседание на нещо.


Пич.... на теб мога само да се смея. По тази логика, можем да кажем, че НЕ ГЛАСУВАЛИТЕ за ГЕРБ на миналите избори бяха около 70 процента, защото само 20 и няколко процента ги подкрепиха? Тоест, че ГЕРБ не са харесвани от 70 процента? Не мога да разбера защо си играете с числата така смешно. Вмомента ВСИЧКИ социологически проучвания сочат, че БСП или са се изравнили или са с 1-2 процента разлика от ГЕРБ. Да ми казваш, че видиш ли 12 процента са за БСП, а пък 80 са за ГЕРБ - не една червена, 1000 червени заслужаваш.








Сигурен съм, че ти дори за 2 -3 часа не гледаш политика, но си мислиш, че разбираш от политика и знаеш какво се случва в държавата. Ей такива са всички като тебе - казват - да му иба майката, аз политика не гледам и не се интересувам - обаче като ги питаш всички са професори и всичко знаят - ами като не гледате и не се интересувате никакво мнение нямате.


БСП-то имали 12-14 подкрепа... Мойто момче, не се излагай повече да пишеш в теми с политика след като не разбираш и ГРАМ не се интересуваш от нея, а пък да я следиш... личи си, че политиката не е за тебе, не се занимавай просто с политика. Бих казал, че 12-14 процента са само тези, които гласуваха за ГЕРБ, а сега ще гласуват за БСП, за другите да не говорим.



http://www.mignews.info/ba-chvarova-prizna-bsp-i-gerb-sa-s-ednakvi-procenti/ - Това да го каже шефката на кабинета на Буда, значи вчитайте какво и се пише на изборите, такова хвъркане ще падне както Буда се изразяваше за Доган, който впрочем нищо не му направи Буда, такова хвъркане и прочистване ще падне после. Аз съм напълно сигурен, че БСП-то много са се озлобили против ГЕРБ - досега не е имало такова правителство, което да разчита само на омразата към предишното и все БСП-то да са им виновни - такава чистка ще стане, че Станишев няма да пита - как, ама защо, кога - всичко що е ГЕРБ ще хвърчи и ще се уволнява. Ама аз съм запомнил кои е от ГЕРБ от депутатите сега, знам им мутрите грозни, че след 2-3 години те ще се разпаднат и ще ги гледаме как ще обикалят като пчелички в другите партии, ама аз съм запомнил кой е ГРОБАР и кой им симптизира и ги наблюдавам много внимателно.
 
Последно редактирано:
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз друго се чудя, толкова ли добре бяхме, докато ни управляваше БСП, че пак искате да гласувате за тях? Защо трябва да се заменя едно зло с друго? Аз няма да гласувам, защото това не е нормална държава с нормално гласуване и нищо не се спазва. Много е наивно да смятате, че някой ще ни оправи и нещата ще потръгнат.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Да се правят изводи за парламентарните избори на база референдума е меко казано несериозно, като се има в предвид че не всички фенове на БСП са ЗА централата и не всички фенове на ГРОБ са против. Да не говорим че феновете на двете партии едва ли са били повече от 50% от гласувалите.

Моята прогноза е че на следващите избори БСП ще имат около 30% след преразпределението и след добавянето на мажоритарните ще имат около 90 депутата
ГРОБ в зависимост от това да колко ще са манипулациите ще имат около 20-25% и около 60 депутата

А мога да се обзаложа на кой каквото иска че в бъдеще ГРОБ ще е партията която на парламентарни избори първа ще падне под границата от 15%
 
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Момчето.... Я не се занимавай с неща, които не са ти ясни мойто момче, защото дори и 1 час на седмица съм сигурен, че не гледаш политика, а да не говорим някога да си гледал парламентарен контрол или заседание на нещо.


Пич.... на теб мога само да се смея. По тази логика, можем да кажем, че НЕ ГЛАСУВАЛИТЕ за ГЕРБ на миналите избори бяха около 70 процента, защото само 20 и няколко процента ги подкрепиха? Тоест, че ГЕРБ не са харесвани от 70 процента? Не мога да разбера защо си играете с числата така смешно. Вмомента ВСИЧКИ социологически проучвания сочат, че БСП или са се изравнили или са с 1-2 процента разлика от ГЕРБ. Да ми казваш, че видиш ли 12 процента са за БСП, а пък 80 са за ГЕРБ - не една червена, 1000 червени заслужаваш.




Сигурен съм, че ти дори за 2 -3 часа не гледаш политика, но си мислиш, че разбираш от политика и знаеш какво се случва в държавата. Ей такива са всички като тебе - казват - да му иба майката, аз политика не гледам и не се интересувам - обаче като ги питаш всички са професори и всичко знаят - ами като не гледате и не се интересувате никакво мнение нямате.


БСП-то имали 12-14 подкрепа... Мойто момче, не се излагай повече да пишеш в теми с политика след като не разбираш и ГРАМ не се интересуваш от нея, а пък да я следиш... личи си, че политиката не е за тебе, не се занимавай просто с политика. Бих казал, че 12-14 процента са само тези, които гласуваха за ГЕРБ, а сега ще гласуват за БСП, за другите да не говорим.



http://www.mignews.info/ba-chvarova-prizna-bsp-i-gerb-sa-s-ednakvi-procenti/ - Това да го каже шефката на кабинета на Буда, значи вчитайте какво и се пише на изборите, такова хвъркане ще падне както Буда се изразяваше за Доган, който впрочем нищо не му направи Буда, такова хвъркане и прочистване ще падне после. Аз съм напълно сигурен, че БСП-то много са се озлобили против ГЕРБ - досега не е имало такова правителство, което да разчита само на омразата към предишното и все БСП-то да са им виновни - такава чистка ще стане, че Станишев няма да пита - как, ама защо, кога - всичко що е ГЕРБ ще хвърчи и ще се уволнява. Ама аз съм запомнил кои е от ГЕРБ от депутатите сега, знам им мутрите грозни, че след 2-3 години те ще се разпаднат и ще ги гледаме как ще обикалят като пчелички в другите партии, ама аз съм запомнил кой е ГРОБАР и кой им симптизира и ги наблюдавам много внимателно.

Бих казал, че ти си далеч от обективността. Ти виждаш не по-далеч от БСП (носа си)...
Случайно да си чувал, че социологическите проучвания се поръчват? А случайно да знаеш кой ги поръчва? Защото аз знам.

И да! БСП изведоха поне 70% от електората си да гласува на референдума. От 4 населени места имам информация, че са ги карали с автобуси и автомобили до урните. Болни-неболни...всички! Все пак, БСП имаха изгода да са активни - като са инициатори на референдума.

Да, определено не е сигурен признак, но социологическите проучвания също не са.

И балонът БСП ще се пукне само след няколко месеца. И без това само на този балон разчитат за изборите.

Моята прогноза е: ГЕРБ поне със 5 до 7% повече от БСП, при каквито и да е обстоятелства. На предните парламентарни БСП са с 17%... сега пак ще е същото.
П.П Като гледаш редовно парламентарен контрол, как разбра, че БСП са най-искани? Или как твоето мнение става по-меродавно. Айде, да не си придаваме излишен нарцисизъм. И да не се бием в гърдите кой разбира и кой не (знам, че е страничен ефект от миналия строй, но поне в този форум, пропусни да раздаваш определения кой разбира и кой не и да се правиш на всезнаещ. Всеки има мнение.).
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Моята прогноза е: ГЕРБ поне със 5 до 7% повече от БСП, при каквито и да е обстоятелства. На предните парламентарни БСП са с 17%... сега пак ще е същото.

Личи си, че нищо не отбираш от политика.



И балонът БСП ще се пукне само след няколко месеца. И без това само на този балон разчитат за изборите.

Тя столетницата се пука от 100 години :lol:




Хич не си наясно как стоят нещата щом говориш такива глупости.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Личи си, че нищо не отбираш от политика.


Тя столетницата се пука от 100 години :lol:


Хич не си наясно как стоят нещата щом говориш такива глупости.

Брой от 90 година насам. Преди това никой не е имал избор.

Сигурно е болезнено, но основният таргет на БСП е пенсионери и необразовани хора. Това е достатъчно за мен, дори да не си помисля да гласувам за подобни муцуни като Станишев и Овчаров. Вторият го нареждам по "заслуги" към държавата, редом с Ахмед Доган!

Ако 60% от електората са пенсионери, когато умрат, БСП ще са на ниво ДПС - ще обират само жадните за власт и зомбираните по идеята като теб.

На последните избори имат 747 849 гласа... без "мъртвите души" БСП направо ще се разпадне. А сега като не са във властта, ако не направят някоя актуална договорка с ГЕРБ или ДПС, не виждам как биха получили повече от милион гласа (което е оптимистичен изход за тях).
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

1. ReminD Мерси за негативния рейтинг. Личи си, че когато не можеш да обориш някой го клепеш.
2. бкп са пътници. Според тези така меродавни за теб статистики показват, че бкп се подкрепя основно от хора над 60 години, малцинства и необразовани.
3. ГЕРБ ще направят коалиция с пръмова и ще са пак на власт. Максимално да стане 2ра тройна коалиция с тях и дпс, но това ще бъде грозно.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Генчев, недей така говори, че мантата ще си посипе главата със пепел или каквото беше казал.

Реално на там духа вятъра, коалиция ГЕРБ и Пръмова + някой от синьото(ако успее се класира) ДПС е краен вариант.
Като цяло пак е редовното за нашите ширини, по-малкото зло или голямото, алтернатива или не ..... Реално няма партия да работи за бизнеса и пазара, като дойде това ще е лъч за страната ни!
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Много грозна картинка се очертава. Пръмова+ГРОБ или Пръмова+ДПС+БСП. Възможен е и друг вариант, но в комбинация от някои от тези участници. Което значи, че държавата ще е още по дълбоко в кацата с лайната, а въжделенията на блекито за държава с австрийски икономически модел се отлагат за необозримото бъдеще.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ако ГЕБР спечелят изборите, то тогава всички с акъла си трябва да си направят ритуално сепуко и да си спрат мъките. Останалите - към ШАТРАТА, да се интегрират бърже бърже. Саворе дас - ерлидес (почвайте да учите http://romani-bg.co.nr/)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Останалите - към ШАТРАТА, да се интегрират бърже бърже. Саворе дас - ерлидес (почвайте да учите http://romani-bg.co.nr/)

Хахахахаха, крайно време е българите да започнат да се интегрират...
Като не могат да се обединят, ще им се наложи да се интегрират.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Айде стига сме се итнегирали, че гадно ми става чак.

Биарро, само там е бъдещето. Лошото е че този модел няма го видим и в обозримото бъдеще. Имам надежди, че западния социално-фашистки модел ще рухне и ще се върнат именно на добрия стар пазарен принцип и нашите тикви да прекопират този модел.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Скивайте какво предлага Волен :)

http://www.vbox7.com/play:3fb7c665d0

Някои неща са хубави, други не чак толкова. Иска трайно икономическо обвързване с Русия, Китай и други :D
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Направи ли ти впечетление грам за бизнеса не стана на въпрос, а за една ОГРОМНА НЕЕФЕКТИВНА ДЪРЖАВНОСТ.
Грам реформи, не каза.

Само как ще вземем едни пари от едни хора и ще ги преразпределим на други :D
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Направи ли ти впечетление грам за бизнеса не стана на въпрос, а за една ОГРОМНА НЕЕФЕКТИВНА ДЪРЖАВНОСТ.
Грам реформи, не каза.

Само как ще вземем едни пари от едни хора и ще ги преразпределим на други :D


Нов тип икономика на доходите. С кръг от специалисти сме готови с изработването на една развита управленска икономическа стратегия за развитието на България до 2015 г. Това е програма на устойчив икономически растеж, на драстично повишаване стандарта на живот на българите, създаване и защита на една средна класа в страната ни. В краткосрочни планове тази програма определя пътищата за бързо повишаване на жизненото равнище на всички българи, премахване на бюрокрацията и паразитния административен апарат, отваряне на хоризонт пред българския бизнес. В средносрочен и дългосрочен план постоянни приоритети в тази програма са образованието, здравеопазването и пенсионната система.


В данъчната сфера в краткосрочен план АТАКА предлага 15 % ставка за ДДС, нулева ставка за основни хранителни стоки, както и за всички лекарства. Признаване за разходи на всички инвестиции, две години гратисен период – освобождаване от данъци за новосъздадени фирми, Освобождаване от облагаема печалба само на онази положителна разлика, явяваща се финансов резултат единствено от изнесени и продадени извън границите на България стоки и услуги от промишлено-производствен характер , произведени в България, но не и суровини..


Въвеждане на семейно подоходно облагане.


Въвеждане на данък върху трансферите на офшорни компании.


Данъци, съответстващи на доходите, отмяна на плоския данък и привилегированите данъци за корпорациите.


Премахване на акциза върху домашния алкохол.


Свеждането на данъчната декларация до една пощенска картичка, без да е необходима сегашната ужасяваща бюрокрация.


Като данъчна философия АТАКА е за намаляване на данъците на по-бедните за сметка на данъците, вземани от по-богатите. Сега положението е обратното –пропорционално измерено бедната част от българския народ внася повече в хазната, отколкото богатата.


Макроикономически АТАКА е за създаване на работеща и предвидима среда на бизнеса в България. За това е нужно:


Да се премахнат административните и законодателни пречки пред предприемачите в България.


Да се облекчи лицензионния режим до минимум.


Намаляване на сроковете за получаване на разрешителни.


Точно и ясно конкретизиране на изискуемата база данни.


Въвеждане на тестово лицензиране.


Нужно е да се създадат схеми за производствено инвестиране – акционерни дружества с производствено-инвестиционна цел, които да се изградят както с държавно така и частно участие, изключващи монопола.


АТАКА е за осигуряване на приоритет на българския бизнес при получаване на държавни поръчки, участие в приватизация и инфраструктурни проекти. Сега турски фирми строят основните магистрали у нас.


АТАКА е за предпазване на българското производство от некачествен дъмпингов внос.


АТАКА е за възстановяване на загубените български пазари извън ЕС.


АТАКА е за активна държавна политика за рекламиране на български стоки и услуги с пари от бюджета.По отношение на бюджетната политика АТАКА е за прозрачна бюджетна политика, за разпределение на бюджетните средства в полза на българското общество с приоритети – социална сфера, здраве и пенсии. АТАКА е за стриктен контрол на бюджетните средства и за въвеждане на нови санкции при злоупотреби с тях. Народното събрание трябва да има решаваща дума при съставянето и разпределението на бюджета, а не изцяло правителството както сега. АТАКА е за ограничаване на спекулативните финансови инвестиции с временен стихиен характер, които обикновено бързо източват национален продукт извън страната.


Програма на партия АТАКА за парламентарни избори 2009
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Най хубавото на цялата работа е че на тоя никога няма да му дадат да управлява - Чудно нищо не видях да е казал за турците - Тоя не беше ли патриот националист от кога започна да се занимава с икономика - да не са свършили балъците дето още му се връзват.
 

Горе