Ако засечете кръчмаря пишете тук

coolice

Owner
Реших да примем политика на тотално тирене на псоответе и темите му и бан на иптата

троентс.бг олетя че такова... ползваше след като банах цял китаиски доставчик на клас б
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Добре сте решили.
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Жалко за последната тема. Беше интересна.
Coolice, ще ходиш ли на делото със скрийншотите? :)
 
  • Like
Реакции: naix
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Webmaster's Police :D :D :D

Тези ентусиасти съвсем за мезе го взеха форума, да не казвам по силни думи :D
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Жалко. Най-интересните теми биват затваряни.
 
От: Re: Ако засечете кръчмаря пишете тук

и без такива теми се се изкарва деня в уебмастърски форум особено като нее уикенд
ок. В уикенда всички пускаме по една. :)
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

:oops: :twisted: :oops:

Една добра новина за днес
думи във форум :shock:

извинявам се ако съм обидил някого, само не можах да разбера как така имам отрицателна репутация, при условие че нямам червени точки
 
От: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

:oops: :twisted: :oops:

думи във форум :shock:

извинявам се ако съм обидил някого, само не можах да разбера как така имам отрицателна репутация, при условие че нямам червени точки

Може ти да си кръчмаря и системата автоматично да те засича.
 
От: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

:oops: :twisted: :oops:

думи във форум :shock:

извинявам се ако съм обидил някого, само не можах да разбера как така имам отрицателна репутация, при условие че нямам червени точки

Я си спомни твоята супер-дупер, сексуално-образователна тема, пък ще почне да ти изплува...
(не че съм ти давал червено де)
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Кръчмето много важен го направихте и чак с отделна тема удостоихте, чувствам се пренебрегнат

Сега ще видим Гесер Курултаев дали обикаля тъдява из форума

Гошко вие китайците сте РОБИ като склавяните, 200 години лижехте български задници и се грижихте за конете и добитъка ни и пак ще лижете:

Българския Вожд - кан Мотун (200 - 174 г. пр. Хр.) - от рода Дуло завладял Китай за 200 години пленява китайския император Лиу Панг заедно с 320 000-та му армия и поставя Китай във васална зависимост от Българите. Кан Мотун (владял 27 народи през II в. пр. н. е. от Каспийско море до Великия океан, вкл. Япония, до Кашмир на юг. Издал закон: "Който продаде или подари даже педя българска земя на чужденци - за бъде наказан със смърт".

Един е бог Тангра и Йоло е неговият пророк


Потомците на Багатура Мотун, Бича Божи Атила и княза на хуните Кубрат всичките от рода Дуло са живи а това означава само едно: Българската конница пак ще гази жълтата комунистическа измет, "великата" стена построенна специално заради нас няма да ви помогне !!!
 
Има отделна тема защото решихме че накърнява бранда на форума както се изрази блекаут и бихме искали да се пише тук а не да му се дава храна за тролене в темите които пуска :) защото не сме 24/7 онлайн за да отреигираме




:oops: :twisted: :oops:

думи във форум :shock:

извинявам се ако съм обидил някого, само не можах да разбера как така имам отрицателна репутация, при условие че нямам червени точки

имаш имаш репутациите и коментарите се гледат от контрол панела а като върху някои пост сложиш сам да си дадеш репутация също ти пише точките :) като те положи някои с голям паур става мазно (потребителите решават аз давам само положителни ама като си ги заслужи някои ник с полезност за други потребители и форума като цяло ) :) пп неискам да го банвам ипто ама по принцип това са стандартните мерки така че умната :)

досажда ни трол като Апостол навремето по други форуми ... които се заяжда и обаче като му отвърнеш обаче праща доноси със скриншоти с оплаквания за расизъм и зпалахи към личноста му... нарушаване на свободата на словото, където може там подава киберкрайм, хостинги тнт.... всички са малко изнервени така че нещо което би било забавно по принцип сега се реже ... стриктли бизнес е напоследък форума с лек офтопик в секцията за офтопик :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Ааа, ама аз това го знам, помислих си, че наистина е пуснал образователна тема за секс аххахахах :D
 

Горе