Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ако изборите бяха Днес за кого щяхте да гласувате

  • ГЕРБ

    Votes: 26 24.8%
  • БСП

    Votes: 7 6.7%
  • ДПС

    Votes: 4 3.8%
  • Партия Кунева

    Votes: 8 7.6%
  • ОДС - СДС-Костов

    Votes: 6 5.7%
  • АТАКА

    Votes: 14 13.3%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    Votes: 15 14.3%
  • Няма да гласувам

    Votes: 12 11.4%
  • Още Не съм решил

    Votes: 6 5.7%
  • Друга съществуваща вече Партия

    Votes: 7 6.7%

  • Общо гласове
    105
  • Poll closed .
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

@redrum - ти приготвяй вазелина и сваляй гащи, че Доган идва за коалиция.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Макс много си заблуден моето момче - Като произвеждаме евтин ток от АЕЦ и от Марица-2 - Що не ни е по евтин тока???

Същото ще се случи и с газта с малката разлика че ще отровят и природата - В щатите има стотици квадратни километри където няма жива душа там могат да си добиват каквото искат

А за дъщерята си прав като кажат че е курва иди доказвай че не е - Особено като е
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

@mantaman - мислех те са до някъде разумен човек, но днес ми показа, че си същия дебил като алъна и редрум.

Няма да си губя времето с хора, дето нито са се информирали, нито им пука, нито могат да разсъждават трезво.

Гледай си любимата партия, скачай против шистовия газ, Костов, извънземните и квото там се е паднало да мразиш днеска.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Един приятел днес е писал на страницата на "Движение Модерна България" под някакъв пост
с въпрос дали подкрепят Кунева и, че очаква отговор

нищо особено като въпрос - но на пръв поглед
сега ми каза, че е блокиран...

guillotine-smiley-emoticon.gif
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

@redrum - ти приготвяй вазелина и сваляй гащи, че Доган идва за коалиция.
Т.е. ми казваш, че си дърт седераст :) Аз гащи не свалям, не съм от толерантните либерасти, дето ги онождат анално. Ама пък виж ДСБ беше първата партия, която официално подкрепи парада на педалите в София.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ти не си си ги вдигнал, че да ги сваляш. Вие от толкова време сте с догановия отзад, че вече сте си свикнали и не ви прави впечатление.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Аз, за разлика от твоя вожд, съм българин националист и нямам нищо общо потурнаци и педерасти.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Да да. И освен това си много красив и интелигентен...
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували


човек, смени си аватара, че те помислих за форт :D
Между другото, някой задавал ли си е въпроса, какво точно означава логото на Кунева? На мен ми прилича на разпределяне на "пая" :D
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Малко цифри... Как си ги тълкувате всъщност?

313390_441037322636967_633163699_n.png

[/QUOTE]
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

човек, смени си аватара, че те помислих за форт :D

другия път гледай по внимателно
аватарите са ни различни :) само един елемент от тях се дублират...
но какво да се прави - такова е логото на парията

той преди няколко дена иска серГЕЙ да го оправя, сега вече има някакъв напредък и иска Куни :mrgreen:

Между другото, някой задавал ли си е въпроса, какво точно означава логото на Кунева? На мен ми прилича на разпределяне на "пая" :D
на мен ми прлича на нищо...



Малко цифри... Как си ги тълкувате всъщност?

като изваждане от контекста
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ми как да ги тълкуваме...
Повечето са нормални показатели за икономика в растеж и икономика в криза.
Ако вземеш данните от Полша ще се сравними. Това е като да сравняваш дневните температури лятото със зимата.


Изобщо не обичам ГЕРБ, но Дянков поне запази финансовата стабилност. Нямаше външни заеми, нямаше фалити на банки.
Големия им недостатък е тоталната липса на антикризистна политика.
Реално ГЕРБ не са направили някой голям зулум. Просто караха по инерция и некомпетентността им проби над харизмата на тиквата.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Абе направиха, глупостите с бюрокращините ....
Иначе няма как се сравнява период на икономически разцвет, който силно беше надут и след това подобаващата депресия или иначе казано период на икономически упадък и спад на икономически дейности. Кво да правиш бизнес цикъла си е винаги налице.

Абе да не дойде някой ми пише антикриситни мерки с заеми, харочве и стимулиране на потреблението.......
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

@blackout8 - ахахах оптимист.

Ти да не мислиш, че следващото управление ГЕРБ + Кунева / БСП + ДПС могат да изкарат страната от криза с адекватни мерки ?
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Е разбира се, че не може ......
Но по-добре си кажа, какво искам :) от колкото 99 процента от форума да плюят едните и да възхваляват другите, като реалността всичко е за наша сметка. В момента олигарстите в кръга на Прокопиев искат девалвация и катурване на борда. Аз затова се притеснвам, не кой ще е ни управлява....

Просто виждам къде сме и гледам на къде трябва ходим - лошото че на където са се запътили политиците няма прокопсаме, но пък масата ще гласува именно за тях .......
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Между другото, някой задавал ли си е въпроса, какво точно означава логото на Кунева?

Прилича, прилича на какво да ни прилича? :D

4398_5.jpg
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

По Цифрите от таблицата могат да се направят много изводи и то все гадни

Първо - Спестяванията са се увеличили - Народа е на улицата - Изводът какъв е - Много малка част са се налапали с много мангизи а болшинството мизерства - Или иначе казано парите от Фискалният резерв минаха по личните сметки на герберастите.

Безработицата скочила тройно - След такава политика на геноцид за малкият бизнес е цяло чудо че не е десеторно - или по скоро крият реалните данни

Преките Чужди Инвестиции паднали на половина - Тук имам спомен че става въпрос не за падане на половина а май за около поне 5 пъти - и вервайте ми инвеститорите не избягаха само заради кризата

ПП

Оня ден излезна програма с 31 точки от България на Гражданите за подобряването на живота - Знаете че съм им фен обаче очаквах доста по смислени неща да изваят. Ако с това мислят да се явяват на изборите много са се объркали
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

По Цифрите от таблицата могат да се направят много изводи и то все гадни

Първо - Спестяванията са се увеличили - Народа е на улицата - Изводът какъв е - Много малка част са се налапали с много мангизи а болшинството мизерства - Или иначе казано парите от Фискалният резерв минаха по личните сметки на герберастите.

Безработицата скочила тройно - След такава политика на геноцид за малкият бизнес е цяло чудо че не е десеторно - или по скоро крият реалните данни

Преките Чужди Инвестиции паднали на половина - Тук имам спомен че става въпрос не за падане на половина а май за около поне 5 пъти - и вервайте ми инвеститорите не избягаха само заради кризата

ПП

Оня ден излезна програма с 31 точки от България на Гражданите за подобряването на живота - Знаете че съм им фен обаче очаквах доста по смислени неща да изваят. Ако с това мислят да се явяват на изборите много са се объркали

Тези 31 точки са като преамбюл на самата програма.
А тя е над 150 страници и в момента се коригира финално и ще бъде пусната.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Тези 31 точки са като преамбюл на самата програма.
А тя е над 150 страници и в момента се коригира финално и ще бъде пусната.

Не видях никакви полезни за бизнеса и икономиката точки. А само популистки намерения. Ще я видим и тази подробна програма за какво иде реч.
 

Горе