Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

От: От: Re: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Човек се учи докато е жив.
Темата е закачка зареди липсата на трафик този месец, другото е художествена измислица.
Клюкарски неща не пиша има си други сайтове за тях, а аз пиша само това което мисля винаги, но не бих написал нещо ( колкото и да го ненавиждам Бойко ) такова за него без да е факт.
Хайде сега лека колеги ще го сложа за малко да почине, че и той душа бере. ;)
+1 . Не мога да разбера какви хора сте.

ЕДИТ:

Сега гледам темата била шега - ами не я схванах.
 
От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Май сте предприемачи само, когато искате да нахраните автора на темата?

Що пък не видях един да се ожали от падението на форума, когато се раждаха теми от рода ''Какво да ям?'' и ''Каква тоалетна хартия да ползвам след обработката на храната?''

И от самолет е видно, че тамата е майтап. Релакс малко, а. ;)
 
От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Душе, утре сабахлен в скайпата, чи искам да говорим да та разпитам нящо.
По темата, не всеки му святка лампата бързо. Тук мога да поздравя много хора, но ще си го спестя. :)
Май сте предприемачи само, когато искате да нахраните автора на темата?

Що пък не видях един да се ожали от падението на форума, когато се раждаха теми от рода ''Какво да ям?'' и ''Каква тоалетна хартия да ползвам след обработката на храната?''

И от самолет е видно, че тамата е майтап. Релакс малко, а. ;)
 
От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Май сте предприемачи само, когато искате да нахраните автора на темата?

Що пък не видях един да се ожали от падението на форума, когато се раждаха теми от рода ''Какво да ям?'' и ''Каква тоалетна хартия да ползвам след обработката на храната?''

И от самолет е видно, че тамата е майтап. Релакс малко, а. ;)

за протокола ''Какво да ям?'' също бе за майтам, а именно осмиваща т.нар. падение на форума с предните малоумни теми.:)
 
Re: От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Май сте предприемачи само, когато искате да нахраните автора на темата?

Що пък не видях един да се ожали от падението на форума, когато се раждаха теми от рода ''Какво да ям?'' и ''Каква тоалетна хартия да ползвам след обработката на храната?''

И от самолет е видно, че тамата е майтап. Релакс малко, а. ;)

Амчи ние сме кръчмарски предприемачи хахаххаха, ти досега не си ли го видяла :lol: Пък излагацията в по-горните теми даже не си заслужава да си троша копчетата на клавиатурата.
 
От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

за протокола ''Какво да ям?'' също бе за майтам, а именно осмиваща т.нар. падение на форума с предните малоумни теми.:)

Именно! Аз и тогава разбрах, че е майтап - предприемачите също.
Идеята ми беше, че според автора на темата избират дали имат чувство за хумор или да бъдат сериозни предприемачи... което е леко жалко. Тук не знам колко предприемачи има, но bullies - колкото щеш.
 
От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Силно се съмнявам малоумната идея да проработи :) Едва ли имаш сайт който може да осъществи такъв слух..
сам казваш, че посещаемостта е ниска. Еми 20 човека не може да направят нещо подобно :wink:
 
От: Re: От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Амчи ние сме кръчмарски предприемачи хахаххаха, ти досега не си ли го видяла :lol: Пък излагацията в по-горните теми даже не си заслужава да си троша копчетата на клавиатурата.

Видяла съм някои неща, но не казвам... освен срещу солидна сума от конкуренцията. И снимков матрял имам...;)
 
От: Re: От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Баце не са заяжда с колежката ми пусни една тема белким има пара и за клавиатура нова.
То и мойта е за смяна ама. Хайде да не се хейтиме поне веднъж. Теб си те тача прекалено много. ;)
Амчи ние сме кръчмарски предприемачи хахаххаха, ти досега не си ли го видяла :lol: Пък излагацията в по-горните теми даже не си заслужава да си троша копчетата на клавиатурата.
 
От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Само на мен ли сайтовете са пълни с народ :p
 
От: Re: От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Баце не са заяжда с колежката ми пусни една тема белким има пара и за клавиатура нова.
То и мойта е за смяна ама. Хайде да не се хейтиме поне веднъж. Теб си те тача прекалено много. ;)

Споко, душе. Fozzy не се заяжда с мен. Той знае, че няма да му целувам задника, щото е целия омазан със слюнката на местните предприемачи. :)
 
От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Бе и по мойте има ама спада е факт. :p
Само на мен ли сайтовете са пълни с народ :p
 
От: Re: От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Душе фоузи е готин пич, просто не искам да се цепите един срещу друг, а за утре ти казах. :)
Споко, душе. Fozzy не се заяжда с мен. Той знае, че няма да му целувам задника, щото е целия омазан със слюнката на местните предприемачи. :)
 
От: Re: От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Душе фоузи е готин пич, просто не искам да се цепите един срещу друг, а за утре ти казах. :)

Никой не се цепи, спокс. За утре не обещавам нищо - работа, душе. Когато можем ще...;)
 
Re: От: Re: От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Видяла съм някои неща, но не казвам... освен срещу солидна сума от конкуренцията. И снимков матрял имам...;)

КУПУВАМ!!!

Баце не са заяжда с колежката ми пусни една тема белким има пара и за клавиатура нова.
То и мойта е за смяна ама. Хайде да не се хейтиме поне веднъж. Теб си те тача прекалено много. ;)

Аааа, че ние май за сефте се хейтим :) Сори, ама подобни неща ми действат много кофти на и без това лабилното човешко живуркане и не можах да подмина.
 
От: Re: От: Re: От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Ти, па можеше да ме охейтиш и в скайпа. :D
Както и да е няма проблем братле.
КУПУВАМ!!!



Аааа, че ние май за сефте се хейтим :) Сори, ама подобни неща ми действат много кофти на и без това лабилното човешко живуркане и не можах да подмина.
 
От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Можеше да пусна темата иначе и под заглавие как да печелим когато народа е на море или нещо от сорта, но явно всички са наясно каква е скритата цел. ;)
 
От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Между третото мастъра в това нещо е даласа!!! :lol:
 
От: Re: От: Re: От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

КУПУВАМ!!!

Тц! Ще пусна обява в пазара - нека има съспенс. ;)

Навън падат звезди. Вдигнете си задниците от компютрите, пожелайте си нещо хубаво и бъдете щастливи. :)
 
От: Re: От: Re: От: Ако не се върнат всички пред компа погребвам Бойко!!!

Дека бе душе мен една ма не плесна значи. :(
Тц! Ще пусна обява в пазара - нека има съспенс. ;)

Навън падат звезди. Вдигнете си задниците от компютрите, пожелайте си нещо хубаво и бъдете щастливи. :)
 

Горе