Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Светването предпочитам да си го причиня с на дядо ракията. Айде стига с тази репутация вече :)
 
От: Re: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

за сметка на това никой не забеляза че питам къде е Noke :)

и че форума цепи мрака като скорост :)

Бе от вчера гледам че не е на канадски хост вече. Свети ми ЕУ икона в плъгина за ФФ. Сменил си сървъра ли?
 
От: Re: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Бе от вчера гледам че не е на канадски хост вече. Свети ми ЕУ икона в плъгина за ФФ. Сменил си сървъра ли?

Кой е плъгина?
 
Re: От: Re: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Бе от вчера гледам че не е на канадски хост вече. Свети ми ЕУ икона в плъгина за ФФ. Сменил си сървъра ли?

Пак си е в Канада май, ама са го скрили зад cloudflare. Не знам защо, може някой да го е плющял по форума нещо. Но от както е зад cloudflare нещо ми се влачи яко от време на време.
 
Последно редактирано:
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Някой с червена репутация яко е платил за да се промени и да стане зелен :D

ЕДИТ: За този си коментар получих червена точка от потребител "uphero", за което му благодаря :) :
18fFv.png

Аз ще ти дам зелена. И що да е тъпунгер човека??? Май в правилата има нещо относно обидите срещу потребители.
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

При мен форума си зарежда добре винаги. С изключение някъде след полунощ - понякога почва да влачи.
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

При мен форума си зарежда добре винаги. С изключение някъде след полунощ - понякога почва да влачи.

По това можеш да прецениш кога си прави бекъп на базата данни и файловете :)
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

По това можеш да прецениш кога си прави бекъп на базата данни и файловете :)

Доскоро и аз така мислех.
Но от няколко дни започвам да мисля, че русалките са причината - привличат трафика, искайки да се усъвършенстват в предприемачеството. ;) Нали са интелигентен и разумен вид...
 
От: Re: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

за сметка на това никой не забеляза че питам къде е Noke :)

и че форума цепи мрака като скорост :)
Кликам на буукмарка че ми е удобен като ми спре интернета да вида дали е дошъл :) . Технически влизам дефакто, ма не съм писал май наскоро. Сега се сетих да пиша бележка на един юзър и се зазяпах из темите.

Не помня колко реп имах, ма верно май беше по-внушитело числото :) .
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Поради непрекъснати клевети по мой адрес, аз реших да заведа дело. Адвоката ми утре ще внесе жалба в съда. Там ще се докаже дали са истинските посещения или не, посещенията са истински. Без доказателства ме клеветиш. По Чл. 146 от Наказателният Кодекс клеветата е престъпление, наказанието е глоба от 1 000 до 3 000лв и обществено порицание.
Предприемам това действие, заради коментара в предприемач. Ако беше спрял, нямаше.
ще ме извиняваш ама ,след това нямаше как да не ти лепна една червена дето те видя
ето и поста ми
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42663&p=436398#post436398
И това ми беше пратено като ЛС в друг форум ,лапешка работа
Някой с червена репутация яко е платил за да се промени и да стане зелен :D

ЕДИТ: За този си коментар получих червена точка от потребител "uphero", за което му благодаря :) :
18fFv.png
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

ще ме извиняваш ама ,след това нямаше как да не ти лепна една червена дето те видя
ето и поста ми
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42663&p=436398#post436398
И това ми беше пратено като ЛС в друг форум ,лапешка работа

Какво общо има това с мнение то ми в тази тема? За делото, адвоката подготвя жалбата за внасяне, до няколко дни ще бъде внесена, очаквай призовка :)
 
От: От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

И къде да я очаквам на имейла ли :lol:
Какво общо има това с мнение то ми в тази тема? За делото, адвоката подготвя жалбата за внасяне, до няколко дни ще бъде внесена, очаквай призовка :)
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Премиум троловете са понижени в най-обикновени тролове:)
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Премиум троловете са понижени в най-обикновени тролове:)

Аааааа, нъ баръй премиумът!
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

вчера разглеждах какви репутации съм дал и ми направи впечатление че на по старите квадратчето което би трябвало да е зелено е сиво на цвят. на какво се дължи това?
 

Горе