Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Закъсняхте с орязването на репите в политиката... В личен план - късно видях, колко много се постига с ругаене на тъмнозелените :D
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

За репутациите ми стана ясно, че са орязани наполовина,
ама защо пукната звезда не ми е останала?:shock:
Аааааа, искам си ги обратно.:)
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

прочетох цялата тема и хич не ми и стана ясно как се смята репутацията, единствения резултат който виждам е че вече пише нещо при мен :) а до преди си стоеше на 0 :)

пс. не ме интересува особено как се смята... само се хваля 8)
 
мода има точно опция да го сваля на нов ред но не го прави...

всъшност не се инсталирал цяла част от темплейта на плъгина и трябва да видя как да го добавя ръчно ... не като в код на съществуващ (оф незнам как да го опиша но така е не преведено темплейт е думата ама не в предви като целия скин на форума) значи не трябва да барам код в postfix темплейта в темплейт едитора или цсс-а а да си създам нов postbit_reputation_erd който го нямам и в него да си извадя част от кода от xml на плъгина... като нямам опция от самия вбюлетин да го направя трябва да прочета как се добавя ръчно къде точно или да видя защо тази част от плъгина не се инсталира... автора на плъгина отказал дебъгинг защото онзи го е написал с големи букви и се обидил че му крещял... :)

тоест трябва да му отделя някой друг час време да се науча как се прави това, а тези дни само ръчкам по други сайтове и от време на време минавам през форума да разпусна :)

но ще го съврша обещавам за тази седмица :)
 
мода има точно опция да го сваля на нов ред но не го прави...

всъшност не се инсталирал цяла част от темплейта на плъгина и трябва да видя как да го добавя ръчно ... не като в код на съществуващ (оф незнам как да го опиша но така е не преведено темплейт е думата ама не в предви като целия скин на форума) значи не трябва да барам код в postfix темплейта в темплейт едитора или цсс-а а да си създам нов postbit_reputation_erd който го нямам и в него да си извадя част от кода от xml на плъгина... като нямам опция от самия вбюлетин да го направя трябва да прочета как се добавя ръчно къде точно или да видя защо тази част от плъгина не се инсталира... автора на плъгина отказал дебъгинг защото онзи го е написал с големи букви и се обидил че му крещял... :)

тоест трябва да му отделя някой друг час време да се науча как се прави това, а тези дни само ръчкам по други сайтове и от време на време минавам през форума да разпусна :)

но ще го съврша обещавам за тази седмица :)

Така като гледам въпросният код се зарежда динамично от
Код:
http://www.predpriemach.com/css.php?styleid=27&sheet=custom_erd.css

Един ред в цсс файла на темплейта от сорта на долния няма ли да свърши работа? Поне си струва да се пробва де :)

Код:
img.repimg.erdpostbit {
margin-bottom: 2px !important;
}
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Само да кажа - не, че не съм чел до сега и нямам какво да кажа, но просто съм занемял от това грубо вмешателство и посегателство над личните ми спестявания във вид на репутация.
Години спестявания, лишения, труд и споделени познания и незнания сега с лека ръка бидеха зачеркнати!
Ще организирам група, която да се противопостави на този така манипулативен опит да се дестабилизира не само моят, но и на всички тук душевен мир, който и без това не е твърде дълбок!
Искам да знам кой изнесе вагоните и куфарите с репутация, кой разпъна форумен чадър над тези лица и защо?!
:p
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Искам да знам кой изнесе вагоните и куфарите с репутация, кой разпъна форумен чадър над тези лица и защо?!
:p

Питай Главните прокурори на България. :p
 
Така като гледам въпросният код се зарежда динамично от
Код:
http://www.predpriemach.com/css.php?styleid=27&sheet=custom_erd.css

Един ред в цсс файла на темплейта от сорта на долния няма ли да свърши работа? Поне си струва да се пробва де :)

Код:
img.repimg.erdpostbit {
margin-bottom: 2px !important;
}

не центрирано трябва да седи под звездите ама казах какво липсва и как се управя :)
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Видях падащи звезди и си пожелах нещо :D

Предлагам да организираме "невинна форумна среща" и да се саморазправим с админите заради грубото посегателство. :twisted:
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

за зеленото е ясно, а тези с червеното да не са станали кафеви или черни :lol:
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Някой с червена репутация яко е платил за да се промени и да стане зелен :D

ЕДИТ: За този си коментар получих червена точка от потребител "uphero", за което му благодаря :) :
18fFv.png
 
Последно редактирано:
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Отиде ми звездичкатаа :( :(
 
От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Ма що с толкова малко? Надявах се, че тия с 400-500 реп, ще станат с 5-10, а простосмъртните ще ни върне на 1. Много депресиращо да гледаш някой селяк с реп 400..заеби.
 
От: От: Ако някой се чуди за Реп Паур и Звездите

Баси... :(:-o 200 ТОЧКИ ОТ РЕПА МИ ГИ НЯМА, КРАДЦИ!!!! :p

Да ама си запазил кармъзъ стар, а мен кул ме върна в прогимназията. Още не и се бях нарадвал... и ми я отне:(:evil:
 

Горе